Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » - 30 kg 3 hónap alatt fórum

- 30 kg 3 hónap alatt (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: - 30 kg 3 hónap alatt

1 2
2011. febr. 7. 15:16

Sziasztok!

én lassan 90kg vagyok és 175cm.egyszer már sikerült lefogynom 63kg-ra....akkor igazán jól éreztem magam.nem másokért magamért akarok lefogyni,mert így tiszta depressziós a lelkem....csak egyszerűen nem tudom elkezdeni. sokat eszem és főleg este, meló után. van hogy nappal semmit.mit tanácsoltok? szeretném kb.3hó alatt leadni.

köszi

59. Lyrian
2010. dec. 26. 11:01
A Lady Stella Hot Gélt a weben kívül máshol is be lehet szerezni? Vagy csak itt, rendeléssel?
2010. dec. 26. 02:27

Sziasztok!


csorievanak, köszönöm az érdeklődést,a súlyom mint mindig változó.De mindig figyelek,hogy ne szaladjon el nagyon velem a ló,mert hajlamos vagyok az aktív zabálásra.Főleg karácsonykor,ilyenkor mindenkinek egy kicsit nehezebb.Nekem ez a 90 napos nagyon bevált,kényelmes,nem éhezem és jól lehet vele fogyni.Ha csak pár kilótól akarok megszabadulni akkor nem csinálom végig csak míg el nem érem a kitűzött célt.Most 50 kg vagyok de ez nem azért van mert fogyóztam,hanem mert nem rég vesztettem el az anyukámat.

Boldog karácsonyt mindenkinek!

57. abusa
2010. okt. 17. 09:06

Kedves Dina2008!


Osztom a véleményed a Lady Stella termékekkel, igenis hatásosak, olcsók, és nagyon jó a kiszerelésük. Teljes mértékben veled vagyok. Én most kezdtem a diétát, mellette használom a Hot Gélt, és minden egyes alkalommal 1 - 1,5 cm-el keskenyebb a derekam.


Szóval tényleg hatásos. Próbáljátok ki! :))))

2010. júl. 9. 22:12
Sziasztok! Kriszti vagyok, 16 éves, és hát sajnos 95 kg körül:S.. és idén nyáron úgy döntöttem hogy tényleg szeretnék ezen változtatni.. úgy indultam neki a szünetnek hogy 20 kilóval kevesebben megyek vissza augusztus végén a kollégiumba.. de én erről már letettem.. rájöttem hogy ha gyorsan fogyok azzal nem oldok meg semmit sem.. mert az visszajön.. szóval szeretnék tanácsokat kérni a fogyókúrával kapcsolatosan.. szeretnék legalább olyan 30 kilót fogyni szép fokozatosan hogy a bőrömet ne viselje meg.. tudnátok nekem tanácsot adni ebben? köszönöm előre is.. üdv!
2010. júl. 2. 21:24

Hello. A nevem Timi és 18 éves vagyok. De, sajnos 70kg. Kérlek küldjétek el privátban a legjobb tippeket a leghatékonyabb és leggyorsabb diétákról és krémekről.(persze az ár is fontos. Szóval lehetőleg olyan krémeket mondjatok amik olcsóbbak)

Előre is köszi.

54. Norelia (válaszként erre: 53. - Melcsiii)
2010. jún. 15. 12:22
Hát megpróbálom, de még nagyon kezdőnek számítók, mert semmien napirandi dolgot nem tudok betartani. Legalábbis eddig nem ment, most próbálkozok és mindent megteszek az álmaimért. ^^
53. melcsiii (válaszként erre: 53. - Norelia)
2010. máj. 28. 19:00
Az én tanácsom a TURBÓdiéta !!!!!!!az segítene!
52. 4b6a2525df (válaszként erre: 47. - C079b9184b)
2009. szept. 30. 22:08
És hogy állsz a súlyoddal?
2009. aug. 4. 19:31

Sziasztok!

Ha valakinek erőt adott a cikk akkor már megérte leírni.Sikerült visszafogynom,bár most a 90 napos diétát csináltam és imádtam.Csak úgy olvadtak a kilók,koplalás nélkül.

BERNUSKA azt kérdezte,hogy mit csináltam a bőrömmel.A megoldást plasztikai sebésznek hívták.Persze csak a hasam volt gáz,de az a terhesség miatt.

2009. márc. 24. 13:14
sziasztok!valami jó fogyókúrás megoldás érdekelne.ikreim 11 hónaposak,úgyhogy rendszeres mozgás van.csak a koplalás marad?
2009. márc. 22. 19:53
Gratula a sok kg leadásához, sok dolgot megjegyeztem! és nekem is menni fog :)
48. 4b6a2525df (válaszként erre: 47. - C079b9184b)
2009. márc. 8. 19:32

Ha lehet, ne privibe levelezzetek, mert nekem ugyanaz a gondom:( 54 éves vagyok és 97 kg. Mennél többet fogyóztam, annál többet híztam:(

Most egy éve nem fogyózom, nem is hizok, de nem is fogyok.

Legutoljára tavaj februárban próbáltam ki egy masszirozással egybekötött fogyókúrát, de kb 3 kg. fogytam, amim lassan vissza is jött. Van itt erről a módszerről fórum is. van olyan aki 10 kg-t fogyott (fiatalabb jóval mint én) de olvasom a naplójába, hogy vissza is kúszott rá.


Szóval szivesen venném én is a tanácsaid

47. c079b9184b (válaszként erre: 46. - Csicsone)
2009. márc. 8. 18:19
Én is az 50-esek táborába tartozom, hasonló gonddal küzdök min te "csicsone". Nagyon sokszor próbálkoztam lefogyni mindenféle tudományos és tudománytalan diétával, de csak az lett eredménye, hogy 100 kg lettem, 2. típusú diabesszel és magas vérnyomással együtt. Rá kellett jönnöm, hogy csak teljes életmód változtatással - az összes rossz szokástól való megszabadulással - lehet sikert elérni. Most is azon fáradozok, hogy visszanyerjem, vagy legalább is közelébe kerüljek a az általam áhított testsúlynak és a hozzá tartozó alaknak! Nagyon nagyon sok munka! Gondolatnagytakarítás és ráhangolódás a változásra. Szívesen levelezek veled, ha szeretnéd. Kati
46. csicsone (válaszként erre: 16. - Csillu22)
2009. márc. 7. 11:51

ÉnÉn ugyan 57 éves 3 unokás nagymama vagyok,



midig a szépségemről,és alakomról ,ill.amiatt is dicsértek.Hirtelen,talán pszichés alapon 92kg.ra.híztam.mindfen t kipróbáltam,tudományos módszerekkel.Semmi nem jön be,már énutálom magam Nagyon kérem, hogy válaszoljatok!

2009. jan. 8. 07:10
Erababa te leszel a példaképem és remélem sikerülni fog!!!!!!
44. 4b6a2525df (válaszként erre: 42. - Kiki77)
2008. nov. 22. 22:21

Vagy keress dietetikust. Itt a neten is kereshetsz a googleban.

De mindenképpen tegyél valamit magadért és a babáért:):), amihez szívből gratulálok:)

2008. nov. 22. 21:50

Orvost kérdezz, igyál sok vizet, és szerntem kezdésnek jó lesz a sok párolt zöldség, sok leves.

Én is ismerek olyat, aki a terhesség alatt nem hízott, hanem fogyott. (persze nem 50 kiló volt a kezdő súlya:))

Esetleg írj Norbinak, vagy Alexandrának, nekik esetleg több élő tapasztalata van azügyben.

Sok sikert!

42. kiki77
2008. nov. 22. 21:09
Én sajnos éppen 100kg vagyok,és 170 cm.A negyedik hétben vagyok még csak,és nagyon félek hogy valami "bajunk" lesz...Tud nekem valaki tanácsot adni,hogy lehet e terhesség alatt diétázni?És hogyan?Előre is köszönöm!
41. Dina2008 (válaszként erre: 40. - Koperta)
2008. nov. 15. 15:18
Szia. Érdemes körülnézni, mit is lehet kapni. Ha nézelődsz, azt is figyeld, hogy mennyi hatóanyag tartalma van a krémnek.Nem biztos, hogy a legdrágább a legjobb.
40. koperta (válaszként erre: 39. - Dina2008)
2008. nov. 14. 20:58
Köszönöm! Azt hiszem egy kicsit lassítanom kell, és megnézegetni, hogy melyik krém milyen, hogy ki lehessen választani a megfelelőt.
2008. nov. 14. 19:35
Sziasztok! Elnézést, hogy sokára válaszolok, de dolgozom,és ritkán jutok ide.Rengeteg fajta krém kapható, persze különböző árakon.Ami nem húzza le annyira a péntárcát,és nekem bevált,az OLIVA termékcsalád.Kapható tubusos,és tégelyes kivitelben is. A tubusos1250-1500/db Ezekből vásároltama Bőrrugalmasító Masszázskrémet,Cellulitiszkezelő folyadékelvezető testkrémet,Zsírégető,karcsúsító krémgélt, ill a mellápoló krémet.Nem muszály egyszerre megvásárolni az egészet, de érdemes.Sokkal kevesebb még így is mint bármilyen más kezelés. Nem kell nagyon sokat felkenni,csak alaposan eldolgozni./Eleinte azt hittem, hogy a több, jobb is, vagy gyorsabb/Amit még megemlítenék, minden tusoláskor használok testradírt,és azután krémezek, ill. fóliázok.Az AVON Planet Spa-t használom, de bármilyen testradír megfelel.Még valami eszembe jutott, próbálkoztam még más krémmel is,pl.a Virgin Tea Slim Cream nevezetűvel,ami nagyon hatásos, de égeti a bőrt,amit fólia alatt nem tudtam elviselni.Ezek a krémek bármelyik drogériában beszerezhetőek, de láttam már patikában is. Ha bármit szeretnétek kérdezni, még itt vagyok egy ideig, nagyon szívesen válaszolok.
2008. nov. 13. 15:46

Sziasztok!

Ne haragudjatok,hogy nem tudtam jelentkezni,de átmenetileg nincs net-em sajnos!Megpróbálok mindenre választ adni mert nem tudom mikor tudok legközelebb jelentkezni.Tehát:A bőrömnek már mindegy volt,mert nagyon csíkos lettem a terhesség alatt.(Még a zebra is megirigyelne)Egy plasztikai sebész próbált rajtam segíteni,de nem nagyon sikerült.Aki nem csíkos annak nem ajánlom ezt a gyors fogyókúrát,hiszen az megviseli az ember bőrét.Volt aki azt kérdezte,hogy milyen magas vagyok.162cm.Mindenkinek további sok sikert kívánok,és ahogy lesz rá módom jelentkezem!KITARTÁS!!!!!

2008. nov. 13. 15:32

Gratulálok!

Én 5év alatt 45kg tól szabadultam meg.5-10 kg-ot

még még jó lenne leadni,de nem megy.Gyermek korom óta NAGYON kövérek közé tartoztam,13 és fél éves koromban 94kg voltam,5éve pedig 118kg.2gyerekem van,mind kettőt 120kg-al szültem.

36. 724b289414 (válaszként erre: 35. - ALLICS)
2008. nov. 13. 14:47

Már így is nagyon csinos vagy!! :):)


Hajrá :)

35. ALLICS
2008. nov. 13. 14:13

Nagyon ügyes vagy:))

Én most tartok -30 kg-nál.Még szeretnék 5 kilót fogyni

34. Holly (válaszként erre: 28. - Dina2008)
2008. nov. 13. 14:09

Szia Dina,

légyszi áruld el nekem is a krém nevét.

Előre is ezer köszönet.

33. koperta (válaszként erre: 28. - Dina2008)
2008. nov. 13. 14:07
Csatlakozom az előző kérésekhez, és engem is érdekelnének ezek a krémek (elnevezés, hol kapható). Köszi!
32. koperta (válaszként erre: 27. - Sziszikeccs)
2008. nov. 13. 14:04

Szia!

Küldenél nekem is egy ilyen anyagot? Köszönöm!

31. janna11 (válaszként erre: 28. - Dina2008)
2008. nov. 13. 01:23

Szia Dina!

A krémek nevei engem is érdekelnének, ha elárulod. :)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook