Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Zsíroskenyér zabálók fórum

Zsíroskenyér zabálók (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Zsíroskenyér zabálók

❮❮ ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... ❯❯
202. 2a4f521b34 (válaszként erre: 190. - C9f9b53798)
2012. szept. 10. 13:19
egyévesen nem a csokiért hisztiznek a boltban... akkor még remélhetőleg nem is tudják mi az. De azért már igen, ha elmentek a játszótérről, pedig ő még maradna, meg akar fogni valamit és nem engeded, szóval az akarata akadályba ütközik. De ez teljesen normális reakció tőle, csak minket idegesít egy idő után. Mondjuk ugyanezért hisztizik egy kétéves is. Én mindent megengedek neki, amit lehet. De ha valamit nem lehet és ő hisztizni kezd miatta, azt szemrebbenés nélkül tűröm, nincs apelláta és nem engedek neki. Hamar feladja ám.
2012. szept. 10. 13:19

sziasztok.tettszett a cikk,ahogy olvastam visszaemlekeztem milyen jo volt a mi gyerekkorunk.

Bicikliztunk,jasztoteren jatszottunk,jott a fagyis kocsi,szoltunk a szuloknek:)) vagy bujocskaztunk,fara masztunk barackot vagy ringlo szilvat enni:)stb.. Sajnos a mai fiataloknal nem igy megy,neteznek ahogy hazaernek,vagy plazaznak...

Itt irorszagban az egyenruha kotelezo,a sok sminkert,vagy a szines koromert szolnak,elkuldenek,hogy mosd le.

200. Banyaci (válaszként erre: 160. - B486c9cf7d)
2012. szept. 10. 13:18
Nagyon lelkesen indultam neki hat évvel ezelőtt az iskolának. A tanítónéni és én is egy nagy közösséget álmodtunk, ami aztán sajnos a szülők többsége nélkül kellett létrehoznink. Na mert a szülők 95%-a nagyon szívesen beszél Pistiről Pisti anyjának meg apjának a háta mögött, de amikor arról van szó, hogy itt a szülői és beszéljük meg, akkor senkinek sincs problémája vele. Nagyon jellemző, hogy szeretnek morogni és megszólni, de szemtől szemben gyávák. Jó példa volt erre az egyik osztálykirándulásunk is. Szülői előtt a szülők arról beszéltek, hogy mennyire nagy butaság vonattal menni kirándulni és nem valószínű, hogy elengedik a gyereket. Elkezdődött az értekezlet.A tanár első kérdésére, hogy szerintük jó ötlet-e vonattal kirándulni menni, mindenki tetszetősen bólogatott, hogy igen. Én akkor nem tudtam, hogy sírjak, vagy nevessek.
2012. szept. 10. 13:18

Most viszont - ha már bolt- el kell ugranom pár dolgot elintézni, további jó csevegést, majd még visszanézek.


Üdv.:Deo

198. b8103f009a (válaszként erre: 190. - C9f9b53798)
2012. szept. 10. 13:17
De azért olyan nincs, hogy nem lehet kezelni. Olyan van csak, hogy a szülő nem tudja, vagy egyszerűbb ráhagyni. El sem kellene addig jutni, hogy a boltban hisztizzenek. Nem azt mondom, hogy nem fordulhat elő, de ahol rendszeres, ott nevelési hiba van.
197. titzi (válaszként erre: 185. - C9f9b53798)
2012. szept. 10. 13:17
jaaa, ok a gyerekségét később növi ki a mostani generáció,erről van szó? nincsenek olyan kényszerítő életkörülmények ,hogy rákényszerülne a felnövésre
196. Deothora (válaszként erre: 190. - C9f9b53798)
2012. szept. 10. 13:15

Azért egy 1-2éves gyerek szerintem még nem futkos a boltban. A babakocsiba meg a szülö a buta ha elkezdi a kezébe adogatni a dolgokat.


Amúgy észrevettem itt nyugaton hogy itt. pl. tök sokáig tologatják a gyereket babakocsiba, már majdnem 5éves és még mindíg tologatják, egy csomoszór gondolom hogy : "Úr Isten, van annak a gyereknek lába mit kell tologatni?", meg a cumi is kivehetetlen a szájukból... a lényeg hogy csönbe legyen.

195. titzi (válaszként erre: 191. - Michelle.r)
2012. szept. 10. 13:14
én orvos családtagomtól hallottam,hogy USa-ban a védőoltásokban található sok Aluminium teszi a gyengébb idegrendszerűeket autistává
194. b8103f009a (válaszként erre: 174. - B486c9cf7d)
2012. szept. 10. 13:13
Szerintem nagyon rosszul teszed. Amiért hisztizik a gyerek, azt csak azért sem szabad megengedni. Nem szabadna tudatosítani benne, hogy hisztivel el lehet érni bármit. Sokkal könnyebben kordában is tartható így a hiszti. Az nem megoldás, hogy akkor otthon hagyjuk, inkább megtanítani kell vele bizonyos viselkedési formákat. Én szinte mindig gyerekekkel vásárolok, hiszen az is egy program, élvezik ők is. Azzal meg nem kell foglalkozni, ki, hogy néz. Egy idő után már nem lesz miért nézni, ha következetes vagy.
193. titzi (válaszként erre: 168. - Deothora)
2012. szept. 10. 13:12

ez szent igaz!pici alapja van is! saját bőrömön tapasztaltam én is!

úgy érzik,hogy őket a bőrszínük miatt hátrány éri!emiatt hajlanak a sok radikális szarjankóra,aki pici koruktól kezdve a gyűlöletet oltja beléjük!

én azért próbálom elvenni a dolgok élét! szoktam nekik mondani,szerinted mi fehérek miért megyünk napozni,ha útáljuk a bőröd színét..


teljesen igazakat írsz,én meg is értem ezt lelkileg,hogy miert radikalizálódnak ezek a fiatalok jobban,mint az anyaországban élők


dehát mégis elfogadhatatlan,hogy nyugat.európa egy radikális muzulmán "országgá,álamalakulattá"válljaon,mert demográfiailag 30 éven belül ez lesz a helyzet

192. Deothora (válaszként erre: 183. - B486c9cf7d)
2012. szept. 10. 13:12
Persze megértelek, de sajnos a szigor olyan dolog, amit csak sok év után ért meg az ember - meg a hiányát is- amikor én a 4évesemmel voltam boltba, nah akkor is volt hiszti, és sírás...de én úgy csináltam hogy megmutattam neki a pénzt és mondtam hogy, 1 azaz EGY valamit válasszon ki mert többre nincs pénz, ha törik ha szakad, ez van. Mondtam hogy, ha hisztizik akkor még az az egy sem lesz, mert nem érjük el a buszt. Azért elgondolkozott és kiválasztotta hogy mit szeretne...mondtam neki hogy ha megint jövünk vásárolni akkor majd megint kaphat valamit de csak egyet, vagy azt amit most másodiknak szeretett volna...szóval néha lehet trükközni is, bár nem tudom ha kisebbek akkor ezt ugye nem lehet bevetni.
191. michelle.r (válaszként erre: 181. - B486c9cf7d)
2012. szept. 10. 13:11

Szerintem nagyjából meg is történt már :(. Ebben a könyvben olvastam, hogy mára gyakorlatilag az USA-ban minden 16. gyerek autista, vagy már vannak autisztikus tünetei. Szerintem Európában sem jobb a helyzet.


Én mindig azt hittem, hogy állati tudatosan és jól táplálkozom, de ég és föld a különbség, mióta többé-kevésbé áttértem a paleora.

190. c9f9b53798 (válaszként erre: 178. - Deothora)
2012. szept. 10. 13:10
a baj, hogy egy egyéves gyereket nem hagyhatsz ott a bolt közepén, sőt, semmilyet se - és a gyerekek már egy-két évesen hisztiznek, ez is előbbre tolódott
189. b486c9cf7d (válaszként erre: 185. - C9f9b53798)
2012. szept. 10. 13:09
Ez a kereskedelmi csatornaknak koszonheto, ez is altalanos jelenseg a vilagban. Azert lesznek hiresek es gazdagok.
188. b8103f009a (válaszként erre: 167. - Titzi)
2012. szept. 10. 13:09
Ez kellene mindenhol, és még sokféle szabályozás.
2012. szept. 10. 13:08

Uhhhh...ezeketöl a szavaktól hogy "hyperaktív meg kezelhetetlen, meg szindrómás" és stb. már komolyan a falszra mászok...mikor ment ki a NEVELETLEN és ELHANYAGOLT szó a divatból?

Ma sajnos nagyon sokszor ráfogják a gyerekre hogy "beteg" benyugtatózzák kiskortól, a lényeg hogy a szülönek ne kelljen sokat foglalkozni vele, és persze azzal is meg lehet a saját lelkiismeretünket nyugtatni ha azt mondjuk hogy ez egy "betegség" nem pedig a mi lustaságunk.

186. b8103f009a (válaszként erre: 166. - B486c9cf7d)
2012. szept. 10. 13:08
Így van sajnos. Mert a szülőnek sincs több esze, mint a neveletlen gyerekének. Pont ezért kellene törvénybe foglalni dolgokat, és tojni rá, hogy lázadnak ellene. Előbb-utóbb elfogadnák, mert nem lenne iskola, ahova járhatnának az olyan szülők gyerekei. Az is nagyon szomorú, hogy a kötelességeiket nem nevelik bele a gyerekekbe, de jogaik, azok aztán vannak...
185. c9f9b53798 (válaszként erre: 179. - Titzi)
2012. szept. 10. 13:07

:))))


itt mindenki művész, celeb meg ki tudja mi akar lenni, itt mindenkiben benne van a tehetség... - nah ez is a szörnyű amerikai hatás

2012. szept. 10. 13:07
erről a "zsíroskenyér zabálásról" az jutott eszembe, hogy manapság a felnőtteknél meg valahogy "divat" a zsíroskenyér-lilahagymával menü. Vásárokban, büfékben rendszeresen árulnak zsírosdeszkát, és fogy is :))
183. b486c9cf7d (válaszként erre: 178. - Deothora)
2012. szept. 10. 13:07

Feltem, nem merem otthagyni. Neha kap igy, de minden hisztinek nem engedunk.

Szombaton lanyom vegig pofozta az apjat a piacon, mert nem rohanalhatott, de akkor se engedtunk neki, a fiam cirkusza is le lett torve, ahogy tudjuk, kezben tartjuk oket, neha viszont faradtak vagyunk es emberek, akkor kevesbe kovetkezetesek, ez teny.

2012. szept. 10. 13:07
Tényleg szomorú. Pedig pont olyan világot élünk, ahol szegénynek lenni minden csak nem ciki. Sőt, majdnem minden napos dolog.
181. b486c9cf7d (válaszként erre: 170. - Michelle.r)
2012. szept. 10. 13:04

Es ez egy valos gond is, nehany generacio alatt tonkre lehet igy tenni az egesz vilagot- csak adj nekik feldolgozott, rossz minosegu elelmiszert, ivovizet, aki meg szaporodasra kepes lesz utana, az se fog egeszseges, ertelmes gyereket vilagra hozni. Nem veletlenul an ennyi kezelhetetlen, tanulas zavaros gyerek, es csak tobb lesz. Es nem veletlenul no a meddo parok szama.

Az orvostudomany viszont a nem jo genetikajuakat is utodhoz juttatja.

180. titzi (válaszként erre: 171. - A14deb9047)
2012. szept. 10. 13:03
hogy győzte meg az igazgatónő a szülőket?
179. titzi (válaszként erre: 169. - C9f9b53798)
2012. szept. 10. 13:02
no es a monotóniatűrés?
178. Deothora (válaszként erre: 174. - B486c9cf7d)
2012. szept. 10. 13:01

Én is hisztériáztam, és anyu szépen ott hagyott a boltban...mondta hogy kislányom vagy befejezed, vagy itt maradsz én megyek és kifizetem az árut. Én meg ott álltam és hisztiztem, amikor meg anyu elment és fizetett, akkor felfogtam hogy nem fogja megvenni, és hogy már megy ki az ajtón, na akkor usgyi utánna és többet nem volt hiszti..


De azzal hogy a gyerekednek megveszed amit akar, pontosan azt erösíted benne, hogy egy kis hisztivel mindent elér nálad. Az meg hogy hogyan néznek rád, ne érdekeljen, párszor csiálja a gyereked de ha megtanulta akkor kellemes lesz vele bevásárolni, így meg csak cirkusz van mindíg.

177. titzi (válaszként erre: 174. - B486c9cf7d)
2012. szept. 10. 13:00

azzal soha nem szabad törődni,hogy hogy néznek mások

neked nevelned kell,akár a boltban,ha úgy alakul

könnyebb engedni a hisztinek

nem mindig kellemes nevelni

176. b486c9cf7d (válaszként erre: 168. - Deothora)
2012. szept. 10. 12:59
Ezt orszaga valogatja, illetve bizonyos teruleteken milyenek, Angliaban ezen nem problemaznak, mert itt mindig voltak bevandorlok- ugye a sok gyarmat miatt.
175. titzi (válaszként erre: 172. - Banyaci)
2012. szept. 10. 12:58
ez igen! melyik ez a suli?
174. b486c9cf7d (válaszként erre: 163. - Deothora)
2012. szept. 10. 12:57

En is neha odaadom a gyerekemnek, kulonben ugolt, nem akarja megerteni. Nem vinnem bevasarolni, ha lenne kire biznom, az biztos.

Engem is igy neveltek es nem eszem utcan se, de ha a koykom cirkuszol a boltban, ugy neznek az emberek, mintha veres rongyok lennenk.

Dackorszak.

De mindig kifizetjuk.

Probalok a legjobban kijonni egy vacak helyzetbol.

173. titzi (válaszként erre: 159. - Deothora)
2012. szept. 10. 12:57

hát ez a JÓ SZÓ

képmutató bagázs

nekem azt mondjak,hogy a fehér nővel azért jó d.ni ,mert könnyen megkaphatók és buták,de az arab csajok szebbek és tisztességesebbek

❮❮ ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook