Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Végre fogyok fórum

Végre fogyok (beszélgetős fórum)


2014. júl. 20. 23:21
Sziasztok! Ma bizony bűnöztem, fagyit ettem sört ittam megünnepeltem a 13 kg fogyást. Mindenkit csak bíztatni tudok, mert szuper érzés. 83 kiló vagyok és 176 cm magas, még 5-6 kiló a célom, kis hasizom erősítéssel mert a szülés után eltünt ami volt. puszi nektek!
36. Gretaa (válaszként erre: 35. - 7e137d638c)
2014. júl. 20. 18:59

Azám! :Đ


Egyébként nem kell mindennap mérni,persze ilyenkor nem könnyű kibírni :)

35. 7e137d638c (válaszként erre: 34. - Gretaa)
2014. júl. 20. 18:55

Próféta szóljon belőled!

Egyébként ma reggelig stagnált, viszont ma reggel 30 dkg mínuszt mutatott a mérleg, ezek szerint (legalábbis remélem) most jön ismét egy olyan időszak, amikor naponta 10-20 dkg-ot mennek lefelé. Remélem nem kiabálom el!

34. Gretaa (válaszként erre: 33. - 7e137d638c)
2014. júl. 20. 18:48

Azért 4 nap alatt sem kell csodám várni :]

Van akinél lassan indul be,nálam is lassabban indult be.Csak türelem kell meg egy kis kitartás és meghozza majd gyümölcsét.

33. 7e137d638c (válaszként erre: 32. - Gretaa)
2014. júl. 17. 07:36

Szevasztok!


Én sem akarok gyorsan fogyni, a "lassan de biztosan és tartósan" elvet vallom. Csak a mozgással van leginkább gondom, amit napi túlevésnek nevezünk, az szerencsére leginkább elkerül.

Bízom benne azért, hogy nálam is beindul ez, csak hát nagyon lassan megy. Most éppen már 4.-ik napja stagnál, nem mozdul a mérleg semerre, ....

32. Gretaa (válaszként erre: 31. - 7e137d638c)
2014. júl. 16. 20:10

Ezt a 7 kilót kb. 3-4 hónap alatt,fokozatosan.De hírtelen nem is szerettem volna fogyni,mert az nem jó,hiszen ami gyorsan lemegy az gyorsan vissza is ugorhat.Sokaknál láttam már,hogy hamar leadtak plusz kilókat és duplája ment vissza.

Én 158 cm vagyok és 61-62 voltam és ebből -7 kiló lement.Most jelenleg 54 kiló vagyok,amivel elégedett vagyok,de talán még -2 kiló beleférne.


Igazából kevesebből nehezebb fogyni.Nekem is volt,hogy nem pont 6-ig ettem,volt,hogy átment avacsi akár 7 órába is,de néha-néha szabad ezt és előfordult az is,hogy később is ettem valamit,de nem volt ez rendszeres.Egyébként meg 1 nap alatt se fogyni,se hízni nem lehet,ezért is bűnözök néha (=

De egy idő után megszokta már a szervezetem,hogy nem eszek este.Ráadásul én meg imédom az édességet és vol,hogy 1 tábla csoki meg chips,gumicukor egy nap alatt meg túró rudi... De csökkentettem,már elég pl. egy túró rudi meg féltábéa csoki,de az sem mindig.Ha megkívánom eszek,csak mértékkel.Nem tudnék megválni tőlük.

31. 7e137d638c (válaszként erre: 30. - Gretaa)
2014. júl. 16. 14:36

Szia!

Jó olvasni téged! Ezt a 7 kilót mennyi idő alatt adtad le?

Én is azon igyekszek, hogy este 6 után már ne egyek, bár én nem vagyok édesség-függő, szerencsére soha nem is voltam, de amíg dolgoztam, én is 2x vacsoráztam.

És bizony előfordul, hogy este 7 óra körül is még valamit-valamit, szóval igyekszem a hűtőt lakat alatt tartani!

30. Gretaa (válaszként erre: 1. - Napocska81)
2014. júl. 16. 12:40

Szia!


Nagyon szépen fogytál/fogysz le.


Köztudott ugyebár,hogy az étkezés a számít a legjobban(70-80 % kb.) A mozgás meg csak rásegít.

Én is megaszabadultam kb. 7 kiló feleslegtől és mindent ettem csak kevsebbet és este már nem ettem(na jó,előfordult 1 joghurt olykor).Mivel én 3x is vacsoráztam 20-kor 22-kor és éjfélkor is vagy utána is ettem még ha fent voltam (= Így elég nehéz volt ezt visszafogni,hogy 6 után már ne egyek.De hozzászokott a szervezetem és már így természetes nekem.Az édességet csökkentettem még,de nem váltam meg tőle ((:

A futással segítettem rá a fogyásra (szerintem ez a legjobb zsírégetés). A futás meg is maradt és már szenvedélyemmé vált,sosem gondoltam volna,hiszen régen a suliban alig bírtam tesiórán akárcsak 10 perceket lefutni.Mostmeg akár egy órát is.Ahogy futok,egyre többet és többet tudnék.De a cél nem a maraton,bár...:P

2014. júl. 16. 12:02

Jó étvágyat kívánok mindenkinek az ebédhez.

Én most kikapcs, majd d.u. jövök vissza!

28. 7e137d638c (válaszként erre: 27. - Napocska81)
2014. júl. 16. 10:31

Szerintem is, ill. hogy valóban félre kell tenni a búza-alapanyagú kajákat = kenyérfélék, liszt, és hasonlók.

Már a korpás zsemle, korpás kenyér is sokkal jobb, ill. TK. lisztet használni a búzaliszt helyett. Igaz, hogy lényegesen drágább, de egyrészt kevesebbet is kívánunk belőle (legalábbis én ezt vettem észre), másrészt ha már eldöntöttük, hogy valóban lényegesen kevesebbet eszünk belőle...:))

2014. júl. 16. 10:26

Szia Inga! Én biztos vagyok benne,hogy nekem a kevesebb, kenyér illetve pékáru hozta meg a várva várt sikert! Lassan de biztosan, le fogunk fogyni!!

üdv

2014. júl. 12. 10:53

Szervusztok!

Itt vagyok már, megjártam piacot-boltot, és kész az ebédem is! (Karfiol-pörkölt + nokedli)


Érdekes, ma reggelre ismét 40 dkg-val vagyok kevesebb, mint tegnap! Többször is lemértem, szóval nem tévedés.

Pedig nem csináltam mást, kb. egy hete tudtam átállni arra, hogy megelégszek kevésbé tartalmas vacsival, és utána kicsit később max. 1-2 gyümölcs. Inkább a déli, d.u.-i kajám lett a tartalmasabb.

Lehet, hogy annak az eredménye ezek a kis fogyások, hogy nem este eszem a "nehéz" kaját? És persze kenyérféle szinte semmi, ill. max. az ebédhez 1 szelet.

Az elmúlt 1 hét alatt bő 1 kg-ot csökkent a súlyom! :))))

2014. júl. 11. 08:03

Szevasztok!

Jó reggelt, szép napot mindenkinek!

Hogy vagytok, hogy haladtok vagy hogyan álltok??

Én most jól el vagyok magammal! Növő-hold ellenére 5 nap alatt 80 dkg tűnt el rólam, egészen elégedett vagyok, ezzel az ütemmel a további időszakra is szívesen kiegyeznék.


Egyébként más fórumokon is "ott vagyok":

- "Fogyjunk együtt, úgy könnyebb": itt egymást erősítjük, ha valaki megbotlik, vagy lelkiekben egy kicsit leült, akkor segítjük, bátorítjuk egymást: 1. "csakazértismegmutatom"! 2. "Csak egyszer kell megcsinálni!" kijelentések, ön-noszogtató mondatok hűtőajtóra kirakva, stb. stb.


- "Norbi Update tapasztalatok" fórum, akik nem a Norbi-termékeket fogyasztjuk, használjuk, hanem a Norbi által elkészített kódos besorolás szerint eszünk mindent, csak azt nézzük, figyeljük, hogy a nap melyik időszakában tanácsolja.


Egyrészt ott, másrészt a "100 kilón felettiek klubja" fórumon is leírtam, hogy a meghatározott kóddal ellátott kaja-féleségeket hogyan tanácsolja.


Én is azt eszem, amit magam főzök, persze a kenyér- és tésztaféléket igyekszem ésszerű keretek közé szorítani, de alapjaiban egy átlagosan táplálkozó család mellett is ezt a módszert sikerrel alkalmazhatja bárki, aki valóban akarja.


Nincs olyan, hogy: "Talán most sikerül!", csak olyan van, hogy "Ha másnak sikerült, nekem is sikerül!" :))))

2014. júl. 10. 17:12

Sziasztok! Mindenkinek szép napot!

Én minden héten készítek 1,5 kiló disznóhusiból(most comb)sülthusit, ezt esszük felvágott helyett egész héten 1 kanál mangalicazsirral +olajjal fokhagymával hagymával. Férjam is bélpoklos fajta,és mázlista mert szinte nincs is hasa ennek ellenére.Eszem a családdal énis viszont köret helyett főleg paradicsomot fogyasztok. Kisfiam is nagyon szereti, sok hagymával és sajttal.

Most gondoltam a héten a lecsóra, az is nagyon finom lesz.Jó ötletelést!

üdv:Ildi

23. 2664dcbb41 (válaszként erre: 1. - Napocska81)
2014. júl. 10. 16:41
Gratulálok és kitartást! Nekem is ilyen gondjaim vannak, második szülásem óta stagnálok, semmire nem indul meg a súlyom, persze lefelé gondoltam. Az étkezéssel nem tudok semmit kezdeni, mert van egy igen férfias férjem. Ez azt jelenti, hogy (pedig ő nagyon vékony) rengeteget tud enni, és igazi magyaros ételeket. Mellette én nem tudok fogyókúrázni, már próbálkoztam, de mivel életem felét a konyhában töltöm, képtelen vagyok megállni, hogy ne kóstoljak, vagy egyek együtt a családdal. Egyébként heti 2x-3x edzek, kertben hajbókolok, estére már csak joghurtot eszem magokkal. De talán van még remény.... Nem adom fel!
22. 7e137d638c (válaszként erre: 21. - Naphal)
2014. júl. 10. 08:04

De igen!

Vasárnap főztem lecsós-csirkét + rizst.

Sosem tudok olyan keveset főzni, hogy egy napra. Amit főzök, az 2-3 napra is elég.

Azt akkor friss paradicsomból készítettem, ezt a paradicsomos káposztát sűrítményből. De a káposztát már el kellett, mert a múlt hétről várta a sorsát. Majd holnap főzök karfiol-pörköltet, és vasárnap ismét valami husit kiszedek a fagyóból. Még nem tudom mit veszek ki, és mi lesz belőle.


Jöhetnek az ötletek!!!!

21. Naphal (válaszként erre: 20. - 7e137d638c)
2014. júl. 10. 07:56

Hello!


Nem szoktál lecsót enni rizsel?

Finom és lakató.

20. 7e137d638c (válaszként erre: 19. - Napocska81)
2014. júl. 10. 07:51

Sziasztok!

Szép napot nektek is. Nálunk úgy néz ki, szép tiszta idő, és egyelőre nem fülledt a levegő sem!


Szóval délben ettem a paradicsomos káposztát, amit főztem (meg volt még vasárnapról karaláb-levesem), uzsira d.u. ettem 5 dkg kenyeret egy szelet trapistával, vacsira belapátoltam a sült krumplit + tükörtojást = 30 dkg-val kevesebb vagyok ma reggel, mint tegnap. Igaz, hogy este kb. 10 perc helyben-járást is csináltam itt fent a lakásban!


D.e. lemegyek vásárolni (tegnap is elindultam, de az eső a kapuból visszaparancsolt), majd ebédre hozok valami vastagabb kaját, a paradicsomos káposztát hagyom meg vacsira. Akkor az úgy még jobb lesz, mint fordítva. Gondolom én!!!


Te mit ettél tegnap, mit tervezel mára?

2014. júl. 9. 22:01
Majd legközelebb ötletelünk hamarabb, egészségedre!!!
18. 7e137d638c (válaszként erre: 17. - Napocska81)
2014. júl. 9. 18:26
Most ettem meg a vacsimat, sült krumpli + tükörtojás. Ezer éve nem ettem, kész, nagyon jól esett, ennek már ennyi! :)))
2014. júl. 9. 17:49

Szia Inga!

Én lemondtam a sültkrumpliról, de most a piacon nagyon szép apró újkrumplik vannak, azt szoktam héjjában megfőzni pici sóval. Isteni egyébként én ezt ajánlom neked! Tojás azt néha szoktam ha megkívánom, kiskanál olajjal készítem. Szerintem az a lényeg, hogy paradicsom , hagyma... is kerüljön mellé!

Én 96 kiló voltam ez volt a legtöbb amit mértem amikor elkezdtem a diétát,és borzasztóan éreztem magam. Akkor tudatosult bennem ,hogy változtatnom kell amikor visszanéztem karácsonyi fényképeket. És döbbenten néztem magam, hogy ez én vagyok . Sosem voltam elhízva, mindig sportos és erős alkat jellemzett.Ezt szeretném visszakapni!

üdv!

16. 7e137d638c (válaszként erre: 15. - Napocska81)
2014. júl. 9. 14:10

Jól csinálod, csak így tovább! Négy hónap alatt 12,5 kg, igen-igen jó eredmény!

Szóval én sem hiszem, hogy sokat eszek, inkább az, hogy nagyon keveset mozgok, másrészt a fehér-kenyér és finom-liszt, amit most már végképp eldöntöttem, hogy le kell cserélnem!!! Ugyanis úgy néz ki, ha ezekből eszek, akkor szinte rögtön vissza-ugrik a súlyom 90 fölé, és kezdhetem ledolgozni ismét az egészet.

Ekkora súllyal tornázni nemigen tudok, a napi gyaloglást pedig ma is elmosta az eső, tegnap meg a 35 fok körüli hőmérséklet... tudod, indok mindig van.

Ma még eddig d.e. ittam egy pohár 100 %-os paradicsom italt, ebédre egy tányér karalábé levest (volt még vasárnapról) és főztem paradicsomos káposztát, abból ettem egy tányérral.

Ezzel jól el is leszek.

Szerinted ha vacsira (kb. 5 óra - 1/2 6 között) csinálok sült krumplit + tükörtojást, az jó lesz-e?

Te szoktál ilyesmit enni, készíteni? Sokan azt mondják, hogy a sült-krumplit sem volna szabad fogyózás alatt enni!! Szerinted????

15. Napocska81 (válaszként erre: 13. - 7e137d638c)
2014. júl. 9. 10:41

Szia Inga14!

Egy ideje nem fórumoztam! Igen próbálok minél kevesebb köretet enni, egy maréknyi rizs, vagy krumpli azért belefér. Eszem sajtot, túrót is a napokban megkívántam, és a lip-i pékségben hétvégén felfedeztem egy nagyon finom 3 kilós kegyeret, abból szoktam a családnak venni, 2 napra 1/2 kilót, isteni finom. 1-1 szeletet szoktam abból enni most zsömi helyett. Őszibarackot eszem 2 egy nap most nagyon finom érett. Lassan de biztosan fogyok, itton egyedül viszem a háztartást, most nekem ez a mozgás, és a séta a Babucivan.Most mértem le magam reggel, összesen eddig 12,5 kilót fogytam. Kezd lemenni végre a HASAM!!

Sok sikert MIndenkinek!!!

14. 388b941089 (válaszként erre: 1. - Napocska81)
2014. júl. 9. 09:36

Gratulálok az eddigi eredményedhez! :)

De mindenképpen kezdj el valamilyen mozgást, ahogy az egészséged engedi! ;) További sok sikert!

2014. júl. 9. 09:02

Szevasztok!

Van itt valaki????

12. 7e137d638c (válaszként erre: 10. - Konyhatündérek)
2014. júl. 8. 08:54

Szia-szia!

Hogyan haladsz, sikerült már valami eredményt elérned?

Mit módosítottál az eddigi étkezéseden, mit hagytál el, és mivel pótoltad?

11. 7e137d638c (válaszként erre: 1. - Napocska81)
2014. júl. 7. 09:19

Gyakorlatilag: hús, zöldség, tejtermék, tojás, túró, sajt? (vagy csak a joghurt??) és napi 1 zsömle???


Krumpli? rizs? gyümölcs? Ezeket is eszed, vagy nem?

2014. júl. 1. 07:59
Gratulálok! Nagyon ügyes vagy! Én is szeretnék leadni min. 10 kg-ot, s kipróbálom a módszeredet, hátha nekem is sikerül! Köszi, hogy megosztottad!
9. 7e137d638c (válaszként erre: 1. - Napocska81)
2014. jún. 29. 07:23

Gratulálok!

4 hónap = 16-20 hét = 10 kg = 0,5 kg/hét. Tökéletes!

Így kell ezt csinálni!!!!

És nem kellenek különböző bogyók, megy méregdrága teák, stb. stb. ! :)))

2014. jún. 29. 01:03

GRATULÁLOK,ÉN IS SZERETNÉK FOGYNI.


HASONLÓ ELVEK ALAPJÁN MÁR ÉN IS LEADTAM 5 KG-OT!


KITARTÁST ÉS SOK ÖRÖMET A BABÁZÁSHOZ!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook