Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Végre fogyok fórum

Végre fogyok (beszélgetős fórum)


2014. jún. 29. 00:57

Sziasztok!

Aranyosak vagytok, és tudom sok nő Édesanya küzd hasonló problémával, de érdemes kitartani.Már most sokkal jobban érzem magam, és több energiám van. 33 évesen nem szeretnék a testem fogja lenni, és szeretném visszakapni a 2 éve elveszett alakomat.2 év alatt 20 kiló ment fel rám, pedig mozogtam annyit amennyit lehetett.Veszélyeztetett terhes voltam szóval vigyáznom kellett és sokat pihenni. Most viszont elhatároztam, hogy nem ajándékozom el a régi ruháimat, hanem hamarosan viselni szeretném őket!

Üdv:Ildikó

2014. jún. 29. 00:09
Nagyon okosan fogytál. Ha így folytatod biztosan lemegy a maradék 10 is,hajrá!
2014. jún. 29. 00:04
Nahh, ugyes vagy,hajraaaa :)
2014. jún. 29. 00:00
Ügyes!!! Csak így tovább!
2014. jún. 28. 23:24
Gratula, ügyes vagy! Csak így tovább!
2014. jún. 28. 23:21
gratulálok!
2014. jún. 28. 23:19

Kedves Mindenki!

Örömmel mesélem el ,hogy fogytam 10 kilót 4 hónap alatt és semmi különöset nem csináltam. Nem szedtem tablettát, tornázni sem volt időm mivel kisbabám van. Tényleg a kicsi minden időmet leköti.4ónapja nem szoptatok, és elötte nem is mertem volna belevágni. Egyszerűen az a módszerem, hogy apránként lecsökkentettem adagokat amiket nap mint nap megeszem. Most ott tartok, hogy sok zöldséget és húst fogyasztok(ez korlátlanul)max 1 zsömlét eszen, sok tejet iszom és vizet. 1 csoki balatonszelet még belefér meg joghurt , és nem vagyok éhes. Ha valaki hasonló cipőben jár és küzd a túlsúllyal írjon. Még 10 kiló a célom és akkor elkezdhetek sportolni, mert így tönkretenném az izületeimet!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook