Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Végre fogyok fórum

Végre fogyok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
277. indah (válaszként erre: 275. - B44881e33b)
2014. júl. 31. 09:01
Pfff, ez meg most nekem esett nagyon jól!!! Köszönöm szépen!!!!
2014. júl. 31. 09:00

Érdekes, amikor még először hallottam Norbiról (kb. 15-18 éve??) akkor még nem gondoltam volna, hogy egyszer valamikor az ő által összeállított kódos-rendszer alapján fogok enni, és tudok majd fogyni!

Az más dolog, hogy amikor láttam a tv-ben a kigyúrt izmait, a kis törpe, aki szélesebb a saját hosszánál, szóval egyáltalán nem volt szimpi.

És valahogy a "kisfelesége" sem tudott a kedvenceim közé bemászni.

Szóval nem hallgatom, nem nézem őket, a net-ről leszedtem a kódokat, és nekem belőlük annyi elég!

275. b44881e33b (válaszként erre: 273. - Indah)
2014. júl. 31. 08:56

Akkor nem a hold a hibás :).

Kitartás!!!!Sajnos a 2 dolog biztos nehéz neked, de őszintén akkor is büszke lehetsz magadra, hogy egyszerre két dolgot (cigi/diéta) bevállaltál, még ha néha el is csábulsz. Másnak egy is nehezen menne.

274. indah (válaszként erre: 272. - B44881e33b)
2014. júl. 31. 08:54
Ehhh... fitness kickbox... "dehogy, nincsenek is szúnyogok", "na mi hiányzik? a karórám" jajjj már a hátamon feláll a szőr :D
273. indah
2014. júl. 31. 08:53

Komolyan mondom, lassan elhiszem az inga féle hold bigyót... Nálam is +20dkg... bár én (t)ettem is érte, tegnap este, 2 nagy adag fagyi pluszban... Elcsábultam... aztán meg már minden mindegy alapon lecsós tarhonya virslivel... persze este 10 körül... és nem is értem miért jönnek fel a kilók?! :S

Ma valahogy a cigivel is szenvedek, igaz, hogy elfeleztem a gyógyszert, és még nem lenne szabad, de most egyszerre sok ez....

Megyek is dolgozni, mert ha ezeken jár az eszem, akkor mindjárt bekajálok, utána meg jól rágyújtok (na neeem!)

272. b44881e33b (válaszként erre: 271. - B44881e33b)
2014. júl. 31. 08:52
Eddig Norbi tornáira mozogtam, de már meguntam hallgatni uyanazokat a poénokat, meg már tudom kivülről őket.
271. b44881e33b (válaszként erre: 268. - Naphal)
2014. júl. 31. 08:48
Én ma már mindenképp tornázom, muszáj lesz.Találtam egy jó kis táncos amerikai tornát, még a zene is egész jó, bár nem az én ízlésem, de a tornához jó.
2014. júl. 31. 08:48

Szevasztok!

Jó reggelt, szép napot mindenkinek!

Szóval most érdekes, mára nekem is felkúszott plusz 20 dkg, pedig egész biztos, hogy nem ettem mellé, sőt még a napi tornám is meg volt tisztességgel!!

Csak a holdállás változásnak tudom be, éppen ezért nem idegesít (olyan nagyon), nem adom fel, csinálom tovább! Majd helyre-rázódik. Csak tovább ne kússzon, mert akkor ez már olyan jojós lenne, amit nem szeretnék!

2014. júl. 31. 08:41

Jó reggelt Lányok!


Hát engem ma reggel meglepetés ért. Ugyanis nincs augusztus, majd csak holnap. így nyertem még egy nap lelki felkészülést, ráadásul a fiúk lángost kértek ebédre, jó "búcsúebéd" lesz. Igazi kalóriabomba. Meg legalább holnap itthon lesz a férjem, el tudunk menni bevásárolni, és meg tudja csinálni rólam a képet.


Hétvégén barátok jönnek grillezni, a husi salátával nem bűn, krumplit már nem eszem, desszert nem lesz, alkoholt régóta nem iszom, úgyhogy egyelőre ennyi.


Nálunk csak szele volt a viharnak, plusz villámlott, de esni egy szem sem esett.

268. Naphal
2014. júl. 31. 08:36

Jó reggelt!


Nálunk is nagy vihar volt éjjel. Szerencsére vissza tudtam aludni, de folyton felébredtem. Hol a dörgésre, hol az eső hangjára - fura, de nem vagyok fáradt...szerintem majd délután jön ki rajtam.


Nálam egyenlőre sok jó nincs, de ami késik, az nem múlik, csak nem.szabad "félre enni".

Sikerült összeszednem tegnap vhol +30dkgt....

Szerencsére ma mászkálós napom lesz.

Mindjárt keltem a fiam, megyünk vérvételre.

Aztán elmegyek nagybevásárolni úgy, hogy útbaejtem a gyerek suliját (semmit sem tudok a tankönyvek kifizetéséről). Szóval több lesz a mozgásom, mint tegnap.

2014. júl. 31. 08:28

Jó reggelt! Tegnap nem nagyon voltam, szilvát tettem el, meg vízes uborkát, meg főztem-sütöttem ezerrel. Fánkot a férjemnek.. Ma már dolgozom, így több időm van, mert ha nincsennek, akkor tudok írni. Éjjel állati nagy vihar volt nálunk. 1-től nem aludtam. Remélem ma nem rontok el semmit, mert kb. 2 órát aludtam. Most több munkaköröm van, több feladtat. A 10 év alatt 1x hibáztam jól meg is kaptam a magamét.

Hogy álltok a diétával/életmódváltással?

266. 7e137d638c (válaszként erre: 265. - Indah)
2014. júl. 31. 08:00
Köszi! Rendes vagy! (Rám fért már!)
265. indah (válaszként erre: 264. - 7e137d638c)
2014. júl. 30. 20:56

Elolvastam a reggel írt topicot, és szomorúan láttam, hogy írod: végre valaki Téged is megdícsér :(

Én nagyon felnézek Rád, ezt már az elején is mondtam, mikor csatlakoztam - és szerintem is tök jól csinálod. Csak tudod, ez nem olyan látványos... lassú is... rögös is... ellenben 99,9%, hogy tartható egy életen át! Szerintem nagyon jól csinálod, bárki bármit is mond - úgy, ahogy a nagykönyvben meg van írva.

Tudod, konjak liszt ide, alma ecet oda, negatív kalóra, atkins, keto stb. máshova - gyorsak, eredményesek, visszajönnek - a Tiéd pedig tartható lesz, és boldog leszel!!! Más szerintem nem számít :)

264. 7e137d638c (válaszként erre: 263. - Kömény81)
2014. júl. 30. 18:43

A 219. sorszám alatt tegnap írtam le ide,hogy milyen fogyót, helyesebben életmód-váltást kezdtem el.

Semmi különös benne, mindent eszek, semmi külön költség, csak az órát figyelem + a KalóriaBázis.hu-t vezetem.

Néhány hónappal ezelőtt a napi tornára én is ezt mondtam, a magam 90 kilójával. De kitaláltam, hogy az itthoni helybenjárás is mozgás annak, akinek semmi más nincs. Először 100-at, majd 300-at lépkedtem egyhuzamban, később 2x, 3x 300-at.

Most tartok ott, hogy 10 perc!!!! (nem több) alatt 800 lépés, ezt napont 4-5-6 alkalommal = és ragyogóan bevált!!!

Csak fokozatosan, meg ne erőltest a lábaidat.

Ja, és a térd-, egyéb ízületi fájdalmakra a gyógynövényben (bio-bolt, vagy akárhogy is hívják) kis zacsiban 250.-ért adnak "kurkuma" port.

Én belefőzöm a kajába egy késhegynyivel, az ízén nem változtat, de használ!!!!

2014. júl. 30. 18:29

Reggel megmondom, akkor állok mérlegre. De rengeteg. :) Kitláltam, hogy mindig ugyanabban a ruhában, hetente csinálok egy fotót. Csak a motiváció miatt. Majd ide is feltöltöm.


Egyelőre semmi "extra" tervem nincsen. Fehér kenyeret, lisztet, cukrot elhagyni, a vacsorát korábbra tenni, és salátára, gyümölcsre cserélni pl. bundáskenyér helyett.


Az egyetlen probléma a mozgás. Jelenleg a súlyom miatt nem is tudnék rendesen mozogni (mondjuk futni), de a nagyobb baj, hogy idő hiányában sem megoldható. Vezetem a háztartást, két pici gyerekem van (4 éves, 7 hónapos), dolgozom is itthon, és a férjem nagyon keveset van itthon, segítségem semmi.


De majd alakul!!!

262. 7e137d638c (válaszként erre: 261. - Kömény81)
2014. júl. 30. 17:57

Szeretettel köszöntünk közöttünk.

Milyen módszerrel akarsz fogyni, mennyiről indulsz, ha nem titok?

2014. júl. 30. 17:42

Sziasztok!

Csatlakoznék, ha nem bánjátok. :)

Holnap elseje. Még sosem kezdtem fogyókúrát elsején, talán ez volt eddig a baj. :D Úgyhogy holnaptól hajrá, és jövőre már imádni fogom a strandidőt!

2014. júl. 30. 17:17

Én úgy nézem, hogy szombaton volt újhold, és azt írja, hogy újholdtól teleholdig (júl. 26 - aug.10)

növő hold = gyarapodás időszaka,= könnyebb felszeded a kilókat. Szerintem.

259. Naphal
2014. júl. 30. 17:01

Köszi szépen!

Ezekből nekem az jött le, hogy most fogyó perió van - elvileg.

2014. júl. 30. 16:45

[link]



[link]


A felső linket mindenképpen alaposan olvasd át, a lentebbi pedig az idei év holdállásait mutatja.

257. Naphal (válaszként erre: 256. - 7e137d638c)
2014. júl. 30. 16:32
Most milyen holdálláa van? A másik most nem.aktuális.
2014. júl. 30. 16:19
Még valamikor tél végén olvastam itt, hogy a fogyást egyrészt megállítja hó közben (nőknél) a havi ciklus, de a holdállás is kihatással van a kilók alakulására! Tehát arra is célszerű oafigyelni, amikor növő hold, új hold hatások vannak, azok a gyarapodás időszakai. Ha minden rendben megy, akkor a kilók stagnálnak, ha kilengtél kajálásban akkor rögtön spájzol a szervezet.
255. Naphal (válaszként erre: 252. - 7e137d638c)
2014. júl. 30. 16:13

Sziasztok!


Én is stagnálok, de eddig azt hittem, hogy "az én.készülékemben van a hiba ".

254. 7e137d638c (válaszként erre: 253. - B44881e33b)
2014. júl. 30. 14:18

Ez érdekes!

Ma még én is a szombatról maradt túrós-tészta maradékot ettem meg. Az biztos, hogy ahhoz viszont kenyeret nem eszünk, a KB pedig majd mutatja, hogy hol tartunk, és mennyi vacsit ehetünk még, hogy kereten belül maradjunk!

2014. júl. 30. 12:33

Sziasztok!

Benéztem bár nem sok időm van. Tegnapi torna elmaradt, de miután vagy 2-3 órát gyomláltam, meg kapáltam a kertben nem sok kedvem volt lehúzni egy órát. Lassan elkezdek főzni a férjemnek, meg magamnak holnapra. Ma megoldottam, mert eszembe jutott, hogy a múltkor anyu hozott egy kis Norbi update1 tésztát és abból maradt még egy adag, megfőztem túrós tésztának. Általában ettől nem fogyok, de ez van. Az itthoni kerti munkához nem árt egy kis energia. tegnap amúgy sem nagyon tudtam enni valami sokat, nem kívántam az ételt.

252. 7e137d638c (válaszként erre: 251. - Indah)
2014. júl. 30. 12:02

Köszi! A dekák most nálam is stagnálnak, ezért is gyanakszom, mivel nemcsak nálam, nálad is, és meglehet, hogy másoknál is... ezért is gyanakszom most a hold-állás negatív hatására. Másrészt a szervezet is szokott időt kérni, az átrendeződésre, egyéb célokra stb. stb. Én ezeket a napokat be tudom az ilyen körülményeknek, eszembe sincs, hogy ez miatt feladjam!!


Én sem bűnözök a kajálásban, + tegnap is gyalogoltam, ma is, csinálgatom, inkább elosztva, kisebb adagokat, akkor jobban bírom.

Nem akarom, nem fogom feladni!

Köszi a biztatást, jól esik!

Neked is sikerekben gazdag napot, ne add fel, te is jó úton jársz, csak csináld! Majd beszélünk még, ha lesz időd!

251. indah
2014. júl. 30. 11:32

Szia, stagnálás :( még mindig... bár tegnap (sem) volt időm tornázni, 1 hónap múlva nyaralás, és dolgoznom kell ezerrel előtte... Ettől függetlenül jól érzem magam, rájöttem, hogy igazság szerint az sem érdekel, ha egy dkg sem megy le addig, csak felfelé se jöjjön! :) És igen, életmódot kell váltanom... ez van, másként nem megy... Talán jövő nyárra meglesz az álomsúly, fogyókúra nélkül, életmódváltás mellett..


Köszi a cikk ajánlót, talán este felé több időm lesz, megnézem majd!!!


Te hogy állsz, és hogy vagy?? Térded jobb már? Tudod, csak fokozatosan, hogy ne terheld le magad, és csak addig, ameddig jól esik (+1 perc a kisördögnek :))

250. 7e137d638c (válaszként erre: 249. - Indah)
2014. júl. 30. 11:26

Szia!

Ha pici időd van, mesélj, hogy állsz, hol tartasz?


Ha van időd, olvasd el: "Segítség! Képtelen vagyok lefogyni!" c. fórumon most írt "nefaria", nagyon jó kis siker-sztori a fogyás-története. Érdemes elolvasni, teljesen feldobódtam tőle!

249. indah (válaszként erre: 248. - 7e137d638c)
2014. júl. 30. 11:14
Szia, én most picit vagyok
2014. júl. 30. 07:25

Szervusztok!

Van itt valaki?

❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook