Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Vannak itt pécsi kisbabás Anyukák? fórum

Vannak itt pécsi kisbabás Anyukák? (beszélgetős fórum)


79. K_Roni (válaszként erre: 78. - Helga800515)
2009. márc. 11. 21:38
Már megtettem, ő nem szervez ilyet és nem is tudott ajánlani semmit. :-(
78. Helga800515 (válaszként erre: 77. - K_Roni)
2009. márc. 11. 21:30
Kérdezz rá a védőnődre, hogy ő nem szervez-e, vagy tud-e valamit a közelben.
77. K_Roni
2009. márc. 11. 21:27

Sziasztok!

Remélem minden beteg jobban van már. Leni a múlt héten volt beteg. A doktornéni szerint elkapott valami fertőző vírust. Három napig nagyon magas, makacs láza volt(semmi egyéb). Még ügyeletre is kellett menni. Egy órával a lázcsillapító után 39,5 volt, hűtőfürdő, borogatás, meg minden, ami kell... Nagyon kimerítő volt. Után két nap kiütés volt. Aztán vége :-) Most már jól van.


Jó lenne, ha már végre itt lenne a tavasz. Nagyon rossz ez az idő!


Ti jártok vagy jártatok baba-mama klubba vagy játszóházba, baba-mama tornára? (Bár, ahol tesó van, ott van társaság.) Szóval én keresgéltem az interneten - ha lehet ingyenes - klubbot, játszóházat, de nem igazán találtam. Szeretném hetente-két hetente egyszer Lenit elvinni közösségbe. Tud valaki ajánlani valamit.

2009. márc. 10. 22:33

Megnyugtat, hogy nemcsak nálunk megy ez. Bár a gyerekorvosunk azt mondta, hogy amíg élnek rivalizálni fognak, csak indig az élet más-más területén, és ez így természetes.


Matyi, nekünk Matyi, Matyó, Matyóka, Matty, Manó :) egyik aranyosabb, mint a másik.


Hát létezik olyan is, hogy "középső gyerek szindróma" ez egy pszichológiai kategória.


Leírnám, de hulla vagyok, és most el is köszönök, mert tegnap éjjel Bencúrnak 39,6 volt a láza, 2x fo..tt, bokáig, és 4x hányt. mára már jól van, 4,5 órát aludt napközben, míg én szakdolit írtam, úgyhogy én nagyon plötty vagyok, de holnap leírom ok?

Jó éjt.

2009. márc. 10. 22:27

Lassan megyek aludni, holnap jövök!

Jó éjszakát mindenkinek!


Brigi

74. Lujza28 (válaszként erre: 73. - Helga800515)
2009. márc. 10. 22:26

Jajj, valami hasonló van nálunk is! Annyi a különbség hogy Ádi középső gyerek! Sok helyen olvastam, hallottam hogy annak lenni a "legrosszabb" mert eddig ő volt a kicsi, aztán jött egy baba, de ő nem a legnagyobb, és nem találja a helyét!

A veszekedések minden naposak, csak a két nagy között! Aztán nemsokára Máté is beáll a sorba, úgyhogy lesz majd itt balhé azt hiszem!:))

Amúgy imádja Mátét, nem bántotta soha, egyből szeretgette ahogy hazahoztuk, megkérdezte hogy mindig itt lesz a mi otthonunkban?:) De kissé irigy ha esetleg az ő autójával játszana, úgyhogy egy kis féltékenység biztos van annak ellenére hogy nem mutatja! A viselkedése viszont az öcsi születése körül, előtt kezdett megváltozni! Most egy éves Máté, és talán lassan javul egy kicsit a helyzet!


Matyinak szoktátok hívni Mátét?:DD Képzeld, mi is, Matyinak, Matykónak szoktuk néha, és amikor a dokinál az aszisztens nő meghallotta, elfelejtkeztem hol vagyok, és így szólítottam, elkezdett nevetni, hogy az ő fia is Máté és így szokta hívni, és még nem hallotta mástól!:) Na majd mondom neki hogy akkor már 3-an vagyunk!:)

2009. márc. 10. 22:07

Szia Lujza!


Féltékenység? Hajjaj, még mindig van. Pedig mindent úgy csináltam a második várandósságom alatt, ahogy mondták. Matyit mindenbe bevontuk, próbáltuk teljes mértékbe felkészíteni a tesóra... Hát van gondunk, de ez hullámzó, mint a tenger. A kezdetek kezdetén azt mondta, hogy kár, hogy voltam kórházban (ekkor volt 33 hónapos).-Miért drágám, hiányoztam?

- igen, de az a baj, hogy ott találtad ezt a babát, és hazahoztad. Pedig te csak az én anyukám vagy. (agresszív csak szóban volt, fizikálisan soha -akkor még-)


:)

Aztán szépen lenyugodott, sok közös -kettes- programunk volt. De amikor Bencus a mászós és egyreinkább kommunikálós korszakába lépett, újb ól kezdődött.


És ez így megy a mai napig. A létező összes dolgon versengenek, veszekednek, verekednek. De a következő pillanatban imádják egymást-és ezt olyan jó nézni-. De ha egy idegen gyerkőc bántja a picit, akkor Máté úgy ront rá, mint egy dúvad, és teljes erőbedobással védelmezi a Bencust. Néha azért az örületbe kergetnek :)... Dackorszak? Bencusnál éppen tombol. Sokszor tanácstalan vagyok, de szerintem ilyenkor a bennünk lakó ösztönanyára kell hallgatni. Nekem bevált.

Hát sziasztrok. És köszönöm a köszöntést, jól esett.

2009. márc. 10. 20:41

Sziasztok!

Üdv mindenkinek, szia Wendy!

Sajnálom hogy beteg vagy, de remélem Krisztián nem kapja el!

Mi is most gyógyultunk meg, az összes gyerek beteg volt, de a két kicsit viselte meg nagyon!

Amúgy hogy vagytok??


Helga, örülünk hogy csatlakozol te is! Lassanként azért gyarapodik talán a csapat!:)

Nekem 3 fiam van, 10 éve vagyok férjnél, most lettem 30 éves :S :)!

Nálatok volt féltékenység Máténál mikor a tesó született? Dackorszak esetleg? Csak azért kérdezem, mert mi a középsővel (ő 3 hónap múlva 5 éves lesz) kb mostanában jutottunk el egy "nyugisabb" időszakba! Érdekelne a tapasztalatod, véleményed!


Roni, köszi szépen a dicséretet!:) Háát, nem könnyű néha, de annyi öröm van velük, hogy csak na!:)) Nem mondom hogy néha nem vagyok kimerülve de rendesen, de szerencsére a párom sokat segít!

Megnéztem a képeket, nagyon édes Leni! Hogy telnek a napjaitok?

Igyekszem én is sűrübben jönni!:)


Timi!!! Merre vagy??

2009. márc. 10. 19:28

Sziasztok!

Bocsi, kicsit eltűntem, csak sok volt a tanulni való, meg fiam keresztanyukájának lelkét kellett ápolgatni mostanság. De most kb. nem megyek sehová, két napja az ajtón se léptünk ki, mert ááá igen beteg lettem :S Remélem nem influenza, lázam nincs, de nekem sose szokott lenni. De már alig ülök itt a széken is, csak nem fekhetek le, mert Született feleségek lesz és tuti bealudnék, ha ledőlnék :) Mondjuk ez olyan jellemző azért... :D Remélem Krisztián nem kapja el, bár a ma estét azzal zárta, hogy telibe hányt, de remélem nincs komolyabb baja.

2009. márc. 8. 22:54

Sziasztok!


Én csak egy pár órája regisztráltam, de örülök, hogy van pécsi "klikk". Bár én nagykozári vagyok (1,5 éve), de a mindennapjainkat pécsett töltjük, ott dolgozunk, tanulunk. Remélem csatlakozhatok... Magamról egy pár szót: 29 éves vagyok, 2 gyönyörű kisfiam van: Máté (5 és fél), Bencus (2 és fél), 7 éve vagyok férjnél és 2 kutyusunk van. Végzős védőnő hallgató vagyok, most írom a szakdolim, de mint látszik... könnyen elkalandozom. Remélem én is bele tudok folyni a dumcsiba. Sziasztok

69. K_Roni (válaszként erre: 67. - Lujza28)
2009. márc. 8. 22:31

Szia! Megnéztem a képeket és beleolvastam a naplódba is. Gyönyörű fiúk! Biztos nem lehet könnyű velük... csak belegondoltam, hogy mi hárman voltunk lányok (amíg tizenöt éves koromban meg nem érkezett az öcsém), nagyon tudtunk rosszalkodni. :-)

Magamról röviden: 31 éves vagyok, kommunikációs asszisztensként dolgoztam, amíg meg nem született a fiam. Leni még nem volt három hónapos, amikor államvizsgáztam és megkaptam a művelődésszervező-rendezvényszervező-hr menedzser diplomámat. Férjemmel, miután Leni megszületett, el akartunk jönni Pestről, nyüzsi, rossz levegő stb. miatt és olyan helyet kerestünk az országban, ahol vannak hegyek! Így hát itt lyukadtunk ki. Férjem itt kapott munkát, nyugisabbat mint ami eddig volt és legalább fél ötre minden nap hazaér, nem úgy, mint korábban. Tehát jó messzire kerültünk otthonról, szeretünk itt lakni, csak a család, barátok nincsenek itt. Egy dolog rossz csak, hogy nem ismerünk senkit. (Bár, a jó időnek köszönhetően a múlt héten sikerült két kismamával megismerkednem séta közben :-)

Leniről annyit, hogy egy örökmozgó, csibész kisfiú. Már 9 hónaposan elkezdett menni, most már egészen jól megy egyedül. Imád mindenre felmászni, így az apja most egy mini mászófalat eszkábált neki igazi fogásokkal! Ja, nekünk a hobbink a hegymászás, túrázás, biciklizés, tehát volt kitől örökölnie :-)

Röviden ennyit magunkról. Közben tettem fel képeket is. Talán a naplóval is megpróbálkozom, de azt hiszem, hogy vagyok elég kitartó naplóíró. :-)

2009. márc. 8. 21:09

Timi!!!

Nagyon boldog szülinapot kívánok neked!!

Brigi és a fiúk:))))))

67. Lujza28 (válaszként erre: 66. - K_Roni)
2009. márc. 8. 21:03

Szia, üdv itt köztünk!:)


Mostanában sajna kicsit eltűnt mindenki, biztos sok a dolog mindenhol!:)

Nekem 3 fiam van, képeket találsz a naplómban is róluk. 30 éves vagyok, cukrász a szakmám. Mi uránvárosban lakunk, néha járunk arra feléd, vagyis inkább Újhegy felé:)

Mesélj magatokról, ha van egy kis időd!:)


Csajok ti merre vagytok???

Timi olvasom ám a naplódat, és megnézem mindig a képeket is Berciről! Nagyon édes!!:)

Hogy bírjátok apa nélkül??

Én nagyon el voltam havazva, festés, betegség hegyek, de most már jól vannak!

66. K_Roni
2009. márc. 7. 23:08
Sziasztok! De jó,hogy végre találtam egy élő fórumot pécsi kismamákkal. Én teljesen új vagyok mind a Hoxán, mind pedig Pécsett. Október elején költöztünk ide Pestről, a Budai Vám közelében lakunk. Van egy rosszcsont fiam, Levente (Leni), 11 hónapos. Majd rakok fel képeket magunkról. Ja, és mi is járunk babauszira a Hullámba.
2009. febr. 11. 20:52
Merre vagytok lányooook?????
2009. febr. 5. 23:26

Sziasztok! Éppen ideérek én is. Ma ismét csomagolás, és jöttünk fel hosszú hétvégére a szülőkhöz, mert páromnak holnap Pesten lesz dolga. Lujza, olvasom ám a naplódat....nagyon sajnálom a világvége hangulatodat, tényleg nagyon nehéz idők köszöntenek még ezután. De valahogy csak túléljük! Nekünk is svájci f. alapú hitelünk van:-(. Remélem a gyerkőcök sem lesznek betegek. Most errefelá kalici vírus van. Én már bekaőtam korábban, remélem a családomat elkerüli jó messzire. Ha egy kis agyszellőztetés kell,gyere, és add ki magadból!

Wendy, a kendőőt nem olyan bonyolult megkötni, mint amilyennek látszik:-). Én kettő félét használok, tökéletes. Mondjuk nem retikülbe való összehajtogatva, nekem xxl van a 160 cm-hez, ez kell szerintem. De nekem nagyon jó tapasztalataim vannk, kár, hogy nem volt már a kezdetektő. De nem baj, majd a kistesónál:-)).

Ha gondolod, és egyszer összefutunk, szívesen megmutatom, hogy kell megkötni. Meg tudom adni a tel.számot, ahol vettem...ha gondolod;-).

Mondjuk tök el tudlak képzelni kendővel...egy jól megválasztott színűvel;-)!

Csajok! Legyen szép napotok! Lassan érkezik a tavasz, talán kicsit enyhíti a téli depit.

63. Wendy87 (válaszként erre: 61. - Timihugi)
2009. febr. 3. 14:03
Nehéz megkötni a kendőt? Én sokáig gondolkodtam rajta, hogy az legyen-e vagy kenguru, de végül a kengurut választottam, igaz, én egy elég drágát vettem, nem is fájt benne a hátam (ami nagy szó, mert gerincferdülésem van már 10 éves korom óta, és állandóan fáj), de sajnálom, hogy már nem tudjuk használni. Nekem abban tűnik előnyösebbnek a kendő, hogy kisebb helyet foglal. Vagy nem tudom, így van? Mert utólag arra gondoltam, hogy ha azt még nagyobb gyereknél (1-2 éves) is lehet használni, aki már járni tud, vagy éppen elkezdett tipegni, akkor jó lehet, hogy amikor sétálhatnékja van, akkor leszerelem magamról, és a kendőt táskába is lehet tenni, ha meg elfáradt, akkor felkapom kendővel. Legalább is most ezt gondolom, már kicsit bánom, hogy annak idején nem kendőt vettem. Csak én a megkötésétől féltem, nem bíztam magamban hogy jól meg tudom kötni, és féltem, hogy kioldódik és leesik a gyerek. De szerintem ha lesz következő (nagyon szeretnék), akkor neki kendője lesz. Bár én se vagyok az a kendős leányzó, de hátha kényelmes, akkor meg mindegy, jó lesz.
2009. febr. 3. 13:57

Sziasztok!

Jaj ez a hetem tiszta káosz, rohangálás ide-oda. Most jövök fogorvostól, túléltem :)Krisztián meg tegnap kapta meg a 15 hós oltást meg a pneumococcust, mára lázas is lett tőle. Remélem holnapra elmúlik. Tegnap még nem volt láza este szerencsére. Mondtam az orvosunknak, hogy mostanában nagyon rosszul alszik, már egy hónapja, mondta, hogy a Viburcolt próbáljuk ki, és már elsőre is nagyon jól bevált. Eddig minden este abból állt, hogy betettem az ágyba, egy perc múlva felállt, kivágta a cumit és ordított. És ez ment 1-2 órán keresztül. Na, tegnap kakaó ivás előtt kúpot be, aztán letettem az ágyba, és csodák csodája, fekve maradt és elaludt egy hang nélkül. Sajnos hajnali 3kor felébredt mert felment a láza, nehezen is aludt vissza. De remélem ma megint nyugodt alvás lesz, kap ma is kúpot, úgy látszik beválik ez nálunk :) Áldom az eszemet, hogy megkérdeztem az orvostól, mit lehetne csinálni, mert igazából nem is akartam, gondoltam majd elmúlik ez is, meg hogy úgyse tud vele mit kezdeni, csak anyukám erősködött, hogy kérdezzem azért meg. Szóval igazából inkább anyukám eszét áldom, hogy addig mondta, amíg meg nem kérdeztem, mert tényleg tudott rá jó tanácsot adni.

61. timihugi (válaszként erre: 60. - Lujza28)
2009. febr. 2. 21:44

Szia! Látom, kicsit mindenki másmerre jár:-).

Máté rendbe jött már? Kiderült, mi volt a nyugtalanság oka? Nálunk is mostanában többször megébred Bercike éjszaka, de csak pár percre...sír is néha. Azt hiszem, a fogzástól van. Egész nap dől a nyála. Néha minden ok nélköl nyűgös, ami korábban nem volt jellemző. Dehát ez van, én olyankor azért mindig megölelgetem, megdédelgetem:-). Ugye ez nem kényeztetés?!

Bizony, mi a hóesésben is kimerészkedünk, főleg, ha előtte 2 napig esett az eső, és nem voltunk kint. Valahogy muszáj mindkettőnknek. Szerencsére Berci nem érzékeny a hidegebb vagy párásabb levegőre. Múlt héten beszereztem egy jó nagy esernyőt arra az esetre, ha nem zuhog, megyünk sétálni kendőben. Úgy tök egyszerű. Nem vagyok egy kendős típus, de egyszer kaptam kipróbálásra, és azóta csak azt használom. Sokkal egyszerűbb, nem kell babakocsiért a tárolóba menni, szétnyitni, összecsukni...Ja! Éééés nem fáj a hátam még 2 óra után sem! Kenguruban negyed óra múlva fáj mindenem.

Nah...most jót regéltem, pedig nem is reklám célból;-).

Mizu Csajok???

2009. jan. 29. 21:06

Sziasztok lányok!


Jaj, el vagyok havazva, Máté elég kis nyafka volt ma, estére áramszünet volt itt a környéken, nemrég jött vissza!

Nekem eléggé fáj a fejem, olyan nyomott a hangulatom... Éjjel nem sokat aludtunk, Máténak valami baja volt, annyira sírt szegénykém, végül nurofen után 1 óra körül elaludt!

Tegnap allergia vizsgálaton voltunk Dáviddal, este értem haza, részletek a naplómban!

Kicsit sok minden összejött az utóbbi napokban...

Amúgy megvagyunk, srácok kopp-kopp jól vannak!!!


Wendy, engem is meglepett a félszeg oldalad!:))

Néha én is vagyok ám így!:) Krisztián jól van?


Timi, kimentetek ebben az időben?:) Bár megértem, már én is unom a négy falat bámulni, de Mátéval nem megyek ilyenkor mert sajna hajlamos a kruppos száraz köhögésre, és ha megfázik, akkor sajna mindjárt előjön!:( Elég volt nekem is kimenni a gyerekekkel reggel, és délután hát majd szétfagytam! Pedig nem vagyok az a fázós típús, de még sapit is húztam, ami nálam nagy szó!!:)

2009. jan. 29. 16:36

Sz@r idő ide, sz@ar idő oda, mi ma elmentünk sétálni:-). De jó is volt. Elaludt közben ás azóta is (már lassan 2 órája) nyomja:-). A naplómban részletesebben írtam, de most nincs sok időm.

Wendy! Most jól megleptél a "félszeg" oldaladdal;-). Nem baj, az is kell egy kicsi:-))!

Sajna holnapra sem lesz jobb idő...nagyon úgy fest:-(.

Lujza! Merre vagy? Gondolom van sok más, ami miatt nem érsz ide. Nem baj...megvárunk;-)!

58. Wendy87 (válaszként erre: 57. - Timihugi)
2009. jan. 28. 22:39

Sajnos nem mentem, kissé félszeg vagyok az ilyesmihez egyedül... :S Gondolom akik mennek, azok többesével mennek, csupa gimnazista, és bár nem vagyok náluk sokkal idősebb, de hát mégis... Más az, ha intézkedni kell menni valahová, ott elememben vagyok, de az ilyen szituációkban kicsit elesett tudok lenni :) Mindegy, szerencsére ezen semmi nem múlik végső soron.


Viszont mostmár igazán jöhetne jó idő, mert ezt már nagyon kezdem unni :S Remélem pénteken nem esőben kell suliba mennem. Krisztián is már nagyon menne ki sétálni, de hát nem lehet. Na majd ha jön a jóidő nem lesz nyugta, az lesz mint tavaly nyáron, csak aludni járunk majd haza :)

2009. jan. 28. 15:56

Jajj...ma is car az időőő!!!:-(((

Már mindketten nyűglődünk!

Wendy, hajrá...ügyes vagy, hogy tanulsz még! Nem fogod megbánni. Végülis azért elmentél a nyílt napra egyedül?

2009. jan. 27. 23:15

Sziasztok!

Mi is itthon voltunk ma egész nap, ilyenkor nem merek elindulni, hogy lóg az eső lába mert nem két perc hazajutni. Helyette legalább takarítottam, ráfért a laksára :)

Nem hiszem el, hogy folyamatosan ugrik minden program, amit eltervezek :S Jövőre megyek egyetemre, aztán holnap nyílt nap van, gondoltam elmegyek, Krisztiánnak leszerveztem a felvigyázást, csak nem akartam egyedül menni, ezért kértem öcsémet hogy jöjjön velem. Na erre ma hív anyám, hogy öcsémnek 39 fokos láza van, nem megy sehová. Na mondom de jó...

Viszont pénteken suli, és most kapcsolok, hogy lenne egy beadandóm, ollé.

Na de legyen már végre tavasz, akkor már lehetne jókat sétálni mindenfelé. Akarok menni Krisztiánnal már állatkertbe :) Mondjuk tavaly nyáron is voltunk sokszor, de szerintem akkor még nem fogott fel belőle sokat, na de majd idén :)

55. timihugi (válaszként erre: 54. - Lujza28)
2009. jan. 27. 14:48

Hellóka! Ma én valahogy bentragadtam a lakásban, pedig nem jellemző rám;-). Lehet, hogy a délelőtti eső vette el a kedvemet. De kicsit később még azért lemegyünk egy 20-30 perces sétára, ha nem esik.

Asszem, ha normális ovit akarunk, már nyáron kell jelentkeznünk a kiválasztottba...azért ez is gáz, hogy egy évvel előbb már lehet, hogy nincs hely. Persze, attól még lehet hüle az ovónéni. Mondjuk a véleményemet én sem szoktam magamba fojtani;-), már biztos beszéltem volna valaki felettessel...az mindig hatásos. Ha valahol, pl. üzletben akasztanak ki, én simán meg szoktam kérdezni, hogy hol találom a panaszkönyvet...na, akkor valahogy mindig megváltozik a hozzáállás. Aki ilyen munkát vállal, az álljon is hozzá megfelelően. Ez a véleményem. Mikor dolgoztam (informatikában), ugye mi szolgáltattunk...így az ügyfél volt az első, na és persze neki mindig igaza volt (mégha nem is;-). De aki ezt nem tudja, azt ne csinálja.

Jó szülőit! Remélem, csupa jókat hallasz majd a gyerkőcödről, és dagad majd a melled a büszkeségtől:-)!

Berci tényleg kis édes, de azért kezd ám már kis akaratos lenni! De ez hozzá tartozik, nem lehet örökké édibédikicsifiaanyának;-DDD.

54. Lujza28 (válaszként erre: 53. - Timihugi)
2009. jan. 27. 13:16

Szia!


Ne is mondd, ki is vagyok akadva rendesen!

Szerintem idén sem láthatom Ádit:(( Hiába beszéltem az ovónővel ma, ugy látszik most zárt lesz a farsang...


Te hogy vagy? Olvastam hogy kilábaltál ebből a csúnya vírusból végre!!

Örülök hogy Berci nem kapta el!!!

Nézem ám én is képeket mindig, nagyon édes baba!!!

Ma jó mászkálós napom van, jól elfáradok estére, tuti nem kell elaltatni senkinek!:))) Már az egyik csemetét hazahoztam, még egy hiányzik a leltárból:))) Nem sokára érte is megyek a suliba, aztán a két szülőire! De este jövök ám!!:))

2009. jan. 26. 22:52

Hűűű...Lujza, kemény ovitok van!!!

Már mit meg nem lehet csinálni??!! Azé' még én is felháborodtam, mikor olvastam a naplódat!

2009. jan. 26. 20:59

Helló Csajok! Hát, így visszagondolva, elég durva víruson vagyok túl...igaz, ezt közben is sejtettem;-). Bercike szerencsére nem kapott belőle semmit, bár remélem, ha kapott is volna, a rota oltás azért védte volna. Szóval köszönöm, már megvagyok, jól vagyok!:-)) Baccus, azért 2 kilótól sikerült ismét megszabadulnom...de ez azért majd visszakúszik;-).

Ma megint isteni idő volt, sétáztunk is vagy 3 órát, közben persze ügyintéztünk is. Bárcsak már ilyen maradna!

Lujza, Máté tényleg nincs lemaradva semmiről, úgyis eljön majd az ideje, mikor már elég stabil lesz a járáshoz. Néha ezért is nem szeretem a babás fórumokat (pedig tagja is vagyok egynek), mert az anyukák folyton hasonlítgatják egymáshoz a babáikat...mitöbb, inkább néha versenynek tűnik.

Én megfogadtam, ebben nem veszek részt. Majd ül, amikor tud, és jár, amikor tud, és jön a foga, amikor majd kell...

Nekem pécsi viszonylatban nincsenek nődokis tapasztalataim, én ugye nem itt szültem. De már kaptam jó "ajánlatokat", már időszerű lesz elmennem.

Wendy, a Felsővámház u. szerintem is jó hely, közel a belváros, de mégsem az. Én rögtön megszerettem itt lekni Pest után. Bár tudni kell, hogy én azelőtt Kaposváron éltem évekig, amúgy meg vidéki csaj vagyok;-).

Mindenki jól van Csajok? Megint vírusok vannak a Vigyázzatok magatokra meg a kiscsemetékre!

2009. jan. 25. 10:30

Timi remélem már jól vagy!!

És ugye Berci nem kapta el!!

2009. jan. 25. 10:28

Sziasztok csajok!


Wendy, le a kalappal előtted, én is olvastam a cikkedet! Nagyon erős csaj vagy!:) Biztos nem lehet könnyű egyedül nevelni Krisztiánt, én is ki vagyok néha, pedig nekem itt van apa is!

Én a megyeibe szültem mind a három fiamat, én is nagyon meg voltam elégedve a dokimmal, nagyon jó tapasztalataim vannak!:) De többet szerintem nem fogom ezt az élményt átélni!:(

Máténak is az 11 hónaposan jött ki az első foga! Már kezdtem betojni hogy nem lesz ennek a gyereknek?:)) Az első szülinapjára meg kettő is kibújt!

Máét most már ügyesen sétálgat ha fogom a kezét, egy kézzel még bizonytalan, és néha egy pillanatra el is engedi amibe épp kapaszkodik!

De szerintem még 1-2 hónap mire menni fog! Nem baj, nincs elkésve:)

Én szerettem kertvárosban lakni, igaz csak két évig éltünk ott, mikor még otthon laktam anyuékkal én is belvárosi lány voltam!:D Az mozgalmasabb volt igaz, épp ezért élveztem a Melinda út és környéke csendjét! Most meg uránból nem mennék el!:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook