Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szülés? egyedül vagy az apukával? fórum

Szülés? egyedül vagy az apukával? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
220. éden74
2008. febr. 2. 15:01

Apukával.

Két gyermeket szültem a kicsit 7 hete, apa velem volt.Nagyon sokat segített.Felnézek rá.Ott jöttem rá mennyire fontosak vagyunk neki.Úgy sírt mint egy kisgyermek.

A vajúdást nem tudnám nélküle elképzelni.Erőt adott.

Szuper volt.......

Most megyek fogorvoshoz oda is elviszem....ha ha ha

2008. jan. 28. 17:46

nem szeretném ha bent lenne várjon szépen az előtérben.

A szülés fizikai és esztétikai szempontból sem jó dolog.

218. bobcsi2
2008. jan. 28. 15:47

Én nemszerettem volna ha a párom bent van.Ő se.Én úgy gondolom azzal nekem kellet megküzdenem,ne nézze más a szenvedésemet.Segíteni úgysem tud.

Szülés elött egy fél órával érkezett meg a párom,a doki behívta egy kicsit.Kb 3 percet volt bent.Azt mondta őneki az pont elég is volt.Pont akkor jött egy fájás,azt mondta azt a keserves arc mindent elárult.Soha nem fogja elfelejteni.Lehet hogy őt jobban megviselte volna az egész mint engem.

2007. dec. 27. 19:20
Nalunk ez nem kerdes, soha fel sem merult egyikunkben sem, hogy a parom ne lenne ott.
216. Szilvia.21 (válaszként erre: 215. - 7934d1ac97)
2007. dec. 27. 19:19
:) Reméljük nem lesznek sokan és újra átélheti a születés csodáját! :) Sok boldogságot a születendő Babátokhoz!
215. 7934d1ac97 (válaszként erre: 214. - Szilvia.21)
2007. dec. 27. 19:15
az én férjem is nagyon örült hogy bennt lehetett, és most is ő kérte hogy had engedjem hogy bejöhessen, nem rajtam fog múlani :O)
214. Szilvia.21 (válaszként erre: 213. - Szilvia.21)
2007. dec. 27. 19:04
Egyébként azt mondta,hogy csodálatos volt ez az egész és máskor is bejön Velem! :)
2007. dec. 27. 19:03
Nálunk bennt volt a Párom a szülésnél és az egész vajudás alatt is! Nem akartunk csak fényképezni mikor kiemelik,de a végén video lett belőle és nem bántuk meg sőt!Azt bántuk volna ha nem igy lett volna! Egyébként nagyon profi volt,mert nem látszik semmi olyan dolog rajta csak onnan vette hogy rátették a pocimra,végig amig felöltöztették követte.
2007. dec. 27. 18:57
a fiamnál apa bennt volt, jó volt, jó lenne most is, de ha sokan szülünk nem fogják beengedni, úgyhogy nem tudjuk mi lesz, pedig jó lenne, ha ott lehetne ő is
211. anngi
2007. aug. 18. 20:51
na ne is lassak senkit az agyat szetszetem fajdalmamban de nem szeretem volna hogy ott legyen valaki azt egyedul akkor ott at kel elned
210. DODICA
2007. aug. 18. 20:28
Nálunk kétszer is volt videófilm készítés, igaz, nem apa foglalkozott ezzel. :) Viszont kizárt, hogy rajtunk kívül bárki más is lássa, nekünk viszont csodás emlék, s néhanapján jó megnézni...
209. 92ba3c78f9 (válaszként erre: 208. - Ezti)
2007. aug. 18. 10:13
Így van. Ez szerintem nagyon intim dolog. Mégha készül is ilyen felvétel a szülésről, a barátoknak semmiképp nem mutatnám meg.
208. Ezti (válaszként erre: 207. - Nancy)
2007. aug. 17. 20:56

Na ami a legperverzebb szerintem, ha a papa bekameráz anya lába közé ahogy bújik ki a kis trónörökös és nem érti, hogy a család és a barátok miért van rosszul, amikor mutogatja:))) A videót is, meg a képeket a kis buksiról ahogy bújik ki...


DE hát ízlése válogatja:)

207. Nancy
2007. aug. 17. 13:06

Sziasztok.

En nem tudnam mashogy elkepzelni a szulest.

Oktober 31.-e korul szulom meg kislanyunk.

Szerintem ez meg jobban osszekoti a csaladot.

Mint a babankrol keszult dvd filmek is,ha nagyobb lesz,biztos tetszeni fog neki:-)

206. Joyce (válaszként erre: 197. - Swordgirl)
2007. aug. 15. 18:48
Még nem tartok ott, csak bepofátlankodtam ide.
205. swordgirl (válaszként erre: 203. - 92ba3c78f9)
2007. aug. 15. 17:44

És biztos nagy volt az öröm így is. Apukám se volt benn, mikor én születtem, mégis nagyon jó a kapcsolatom, imád minket. Már ezt arra írtam, hogy sokan mondják, hogy jobb a kapcsolat, szorosabb az apunak a gyerekkel, ha látja megszületni...

Na mondtam én is, hogy biztos úgyis kizavarnék mindenkit! Nem kiküldenék :-))) Már amikor a fogam fáj, akkor is ingerlékeny vagyok, meg morci, hát még ha szülésre kerül a sor! :-)))


Na minden babósnak jó estét, pocilakónak jó uszikálást, minden jót csajok, mennem kell, mert bezár a bazár.

üdv nektek!

2007. aug. 15. 17:39
Én este héttől bent voltam a szülőszobán, férjem délelőtt 10 körül jött be és végig velem volt vajúdáskor. Sajnos császár lett a vége, a műtőbe nem jöhetett, de nagyon sokat jelentett hogy ott volt:-)
2007. aug. 15. 17:35
Én a vajúdás alatt senkire nem voltam kíváncsi, pedig kint toporgott a férjem és anyukám is. Anyu mikor benézett az ajtón, csak integettem, hogy menjen ki. Nem vágytam arra, hogy valaki mellettem legyen. Nekem így jobb volt.
202. d0a7a517d6 (válaszként erre: 201. - Swordgirl)
2007. aug. 15. 17:28
Szia Swordgirl! Semmi.Nagyon jó lesz majd meglátod.
201. swordgirl (válaszként erre: 198. - D0a7a517d6)
2007. aug. 15. 17:26
Szia Kriszol, valahogy én is úgy gondolom, hogy a hugom, vagy anyu, vagy a barátnőm. Neki már van 3 gyereke. Mi baj lehetne? :-)))))
200. swordgirl (válaszként erre: 199. - Ezti)
2007. aug. 15. 17:25

Köszönjük, aranyos vagy!


Igen, szerintem minden véleménynek megvan a létjogosultsága, mert mindenkinek megvan a saját igazsága!

199. Ezti (válaszként erre: 195. - Swordgirl)
2007. aug. 15. 17:19

Hát nektek meg sok sikert a baba-programhoz, remélem mielőbb összejön.

Örülök hegy nem én vagyok az egyetlen "ufo" aki ezen a véleményen van:)))

2007. aug. 15. 17:14
Sziasztok!Nálam a szülésnél a testvérem volt.Én meg nála mind a kettö gyereknél.A barátnömhöz is én megyek be mert a férje nem meri vállalni.Nagyon jó ha van valaki mellettünk akkor.Bocsi,h nem a kérdésre válaszoltam.
197. swordgirl (válaszként erre: 196. - Joyce)
2007. aug. 15. 17:08

Szia Joyce!


Nagyon remélem, hogy minden úgy alakul, ahogy szeretnéd, és a legszebb nap lesz Nektek!

Sok örömet, és jó babavárást!

üdv!

196. Joyce (válaszként erre: 195. - Swordgirl)
2007. aug. 15. 17:01
Én majd úgy szeretnék szülni, hogy ne legyek kiterítve és ne legyenek ott idegenek, de az apuka csak akkor lát bármit is, ha odanéz! Attól mert bent van még nem lát semmit.
195. swordgirl (válaszként erre: 194. - Ezti)
2007. aug. 15. 16:38

Jujj! :-)))

Akkor mindjárt itt van a kis lurkó!!!

Kisfiú, vagy kislány?

Nagyon szorítok Neked előre is!


Ja, igen, én még nem vagyok babós, de tervezzük, és az ember mindenfélét megbeszél előre, tudod. Meg neki van egy 3 éves kisfia, és ott bent volt, büszke rá, meg minden, de én akkor sem akarom, meg ő is azt mondta, hogy legyen ahogy én szeretném, de a tapasztalatai alapján igazán nem is vágyik rá újra. Tudod, volt benne "olyan" érzés. Meg aztán úgy kiteregetve látni a feleségét, ahogy legalább öt hímnemű matat benne :-)))).

Értem én ezt, és nem is erőltetem. Igazán nem is akarom.

Várjon a folyosón, és rágja tövig a körmét! :-)))

Szorítok Neked!

üdv

194. Ezti (válaszként erre: 193. - Swordgirl)
2007. aug. 15. 16:03

Szia Swordgirl!


Hát most hétfőre vagyok kiírva, 5 nap múlva, de majd megosztom a tapasztalatot mindenképpen:)

1 biztos, azt sem szeretem, ha zsíros hajjal, szőrös lábbal lát, sőt a wc ajtót is becsokom mindig, szóval tudom a szülés más tészta, de akkor sem akarom lerombolni benne a képet az Ő "szupi kis feleségéről":)))


(Bocsi mindenki akinek más a véleménye)

193. swordgirl (válaszként erre: 192. - Ezti)
2007. aug. 15. 15:54

Szia!


Hát ez az, mi is ezen beszélgettünk a múltkor, és teljesen egyetértek Veled, ne legyen ott, inkább utána örömködünk tisztán, szépen, hárman... és utána, nem bánta/bántad meg, hogy nem ment be?

üdv

192. Ezti
2007. aug. 15. 15:52

Nálunk a férjem közös megegyezés alapján kint marad. Ő nem szívesen jönne be, én pedig nem szeretném hogy olyan állapotban lásson. Nem vagyok prűd és mindenki döntését tisztelem és elismerem, de fordított esetben nem tudom, házasélet során nekem nem villanna-e be, hogy itt bújt ki a kisfiam feje:)))


Lököttség tudom, de így döntöttünk.

2007. aug. 15. 14:39
Engem császároztak így csak egy üvegfalon keresztül lehetett nézni, de anya nem mert rá vállalkozni..nem bírja a vért. Egy rokonunk volt bent mert altatósnővér így bejött hozzám de nem altattak, epidurális érzéstelenítést kaptam. Apa nem volt, szülés előtt meghalt :(
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook