Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Szeretnék hétfőtől fogyózni!(04.27.)Csatlakozna hozzám valaki?Gyere fogyj velem! fórum

Szeretnék hétfőtől fogyózni!(04.27.)Csatlakozna hozzám valaki?Gyere fogyj velem! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
77. agica81 (válaszként erre: 76. - Encsy75)
2009. ápr. 26. 09:23
Pár kilót szivesen átadna mindeki :-DD,persze ha az olyan könnyen menne.
2009. ápr. 26. 07:53
Jó ez a fórum.Szivesen veletek tartanék,de nekem inkább híznom kellene!
2009. ápr. 26. 07:51

Sziasztok!

Olyan jó, hogy napról-napra többen vagyunk! Úgy érzem, hogy itt most mindenkiben szilárd elhatározás van, nem egy divatos, új, drága kúrába készülünk beleugrani, hanem megpróbálunk változtatni az életmódunkon is.

Ma reggel ráálltam a mérlegre, és kisebb szívroham kerülgetett. Csak egy kis érzékelteteő a dolog ívéről és a cseppet sem büszkeségre méltó mélyrepülésről, ami a súlyomat illeti. 54 kg voltam, mikor megismertem a férjemet. 64, mikor férjhez mentem. Mindkét babánál kb 20-30 kilót híztem (pontosan azért nem tudom, mert a végén ugrott fel nagyon sok, mikor már nem olyan sűrűn találkunk a szigorú védőnővel, ja és az ottani, és az itteni mérleg ugye mindig eltért) Az első baba után visszamentem 72 kg-ra, onnan kezdtem a második szülést, a második után egy fehérjeporral léböjtkúráztam, ennek erdeményeként 66 kg is voltam. A baj csak az, hogy ez rendkívüli elhatározást, szerintem otthoni nyugalmat és erős szervezetet igényel. Most már dolgozom, mindkét picúr óvodába jár, elég stresszes a munkám és sajnos maximalista vagyok. Szóval ilyesmi hosszútávon szóba sem jöhet. A leadott kilók szépen visszakúsztak, és ma reggel a mérleg 75,9 kg-ot mutatott, rendkívül rossz testzsír és folyadék aránnyal. Szóval innen indulok. Mára a fokozott önmérséklet és sok-sok szabad levegő van betervezve. Jó lenne úgy befejezni a napot, hogy nem bűnöztem semmit. remélem sikerül. NEM! Sikerülnie kell!

Kívánok mindenkinek egy szép napot!

Bocsi, mert egy kicsit hosszú voltam. :(

74. fa334a28ef (válaszként erre: 73. - Lazsuci)
2009. ápr. 25. 21:20
Szia!Miért is ne csatlakozhatnál,annál jobb minél többen biztatjuk egymást!Isten hozott!Érdekel a salaktalanító kúra-és a heti egy kg nem is rossz ám:-)!
2009. ápr. 25. 20:16

Öreglányokat is befogadtok? Bár én már 2 hónapja fogyózok, egy salaktalanító kúrával ( ha valakit érdekel szívesen megosztom vele) Heti 1 kg mínusz.

az igazsághoz tartozik még az is hogy naponta 2x fél órát tornázom. Lefekvés után és felkelés előtt az ágyban. Nekem ez egy begyakorolt fekvő torna. Kórházban a rehabilitáción csináltuk és ez nekem így nagyon bejön.

72. yrdzsi
2009. ápr. 25. 20:14
Sziasztok csajok!Csak beköszönök elcsúszott kicsit a napom:( majd holnap este leszek,megyek rámolni,meg készülni holnapra.Családi összejövetel lesz.Csak ússzam meg kisebb kihágásokkal :)sziasztok
71. fa334a28ef (válaszként erre: 70. - 5c78349980)
2009. ápr. 25. 20:02
Ma Én is keserű sóval kezdtem...:-)
2009. ápr. 25. 19:54

Sziasztok!

Hát a mai napom nem igazán lett valami diétás, mert a bableves és grízes tészta mellé becsúszott egy-két szelet kavart meggyes süti és egy Magnum jégkrém is.

Sebaj! Azt szeretem a fogyókúrában, hogy mindig újra lehet kezdeni... :)

Holnap nekiugrok rendesen, a férjem nem lesz itthon, így reggel egy adag keserűsóval kezdek, majd megpróbálok egy-két napig léböjt kúrát tartani.

Drukkoljatok nekem!

Most mennem kell, mert a srácok éhesek. :(

69. yrdzsi (válaszként erre: 66. - 5c78349980)
2009. ápr. 25. 13:31
Sziasztok csirke pörköltöt csináltam tésztával a családnak magamnak zöldséggel ugyanazt.Igaz nem diétás a pörkölt,de zöldséggel kevesebb kalória van benne :)
68. agica81 (válaszként erre: 66. - 5c78349980)
2009. ápr. 25. 12:24
Gulyásleves,meg anyósom csinált valami sütit :-DD Update 100-as :-S
2009. ápr. 25. 10:59
Olvasom a testkontrollt,hátha vmi jót megtudok belőle.Eddig csak odáig jutottam,hogy Én bizony nagyon sokat csak tömitem a testem...étrend 70%-a legyen zöldség,gyümölcs ami egyáltalán nem a kedvemre való....Majd írom ha olvastam vmi nagyon okosat...de olyan lassan haladok...:-(
66. 5c78349980 (válaszként erre: 64. - Agica81)
2009. ápr. 25. 10:23
Szia! Én is "norbiztam" már, közvetlenül a második kisfiam megszületése után, akkor két hét alatt kb 10 kiló lement rólam, de csak 1-es kódúakat ettem, és abból is csak keveset, és nyár volt, meleg, nem is kívántam csak a ok-sok folyadékot. Sokat voltam friss levegőn, szerintem az is segített. Mi főztök? :)
2009. ápr. 25. 10:21

Bár kicsit "belassult" a lelkesedés, azért én itt vagyok (éppen porszívózás előtt), és még csak három virslit ettem egy paprikával. Az azért jó, szerintem :).

Többiek, hol vagytok? :(((

2009. ápr. 25. 10:20
Sziasztok!Ma bográcsozunk odakinn.Este elővettem a Norbi update könyvem,1 hónap alatt akár - 10 kg,viszont amikor bele olvastam azt mondta,ezt azoknak jaánlja akiknek kb. 15 kg feleslegük van,szóval én ezt nem csinálhatom csak a normál update-t.
2009. ápr. 25. 07:35
Szép jó reggelt mindenkinek! Már túl vagyok a reggeli tejeskávémon (édesítővel). Mivel még nem ma kezdünk, és a családnak főzni is kell, nem hiszem, hogy nem fogom megkóstolni a füstölt bablevest,és a grízes tésztát, amit főzök, de feltett szándékom, hogy ma mozogni fogok a srácokkal . A kisebbik a héten volt négy éves, szülinapra kaptak egy focilabdát és hozzá kaput. Szóval ma focizni fogok :))))) Este jövök, és elmesélem hogy ment. Mindenkinek szép napot kívánok!
2009. ápr. 25. 07:23
Sziasztok!Örülök,hogy csatlakoztok!Van két napunk a felkészülésre lelkiekben és arra,hogy eldöntsük milyen módszerrel fogyizgassunk.Holnap estig csak összehozunk vmit.Szép napot csajok!
2009. ápr. 24. 22:43

Sziasztok,

én is nagyon szeretnék csatlakozni hozzátok. Bár én már pár hete elkezdtem, sikerült is eddig leadnom 4kg-ot. Nem eszek szénhidrátot, édességer. A 13napossal kezdtem, de nem a kávéssal.Arra szoktatott rá, hogy naponta 4-szer egyek keveset.

Ja, egyébként én is gyerekekkel vagyok itthon. 65kg-ról indultam, mindkét terhesség alatt 30 kg-ot hiztam,és mindig 10kg maradt rajtam. Most 85 vagyok. Illetve már fogytam, de még 20kg-tól szeretnék megszabadúlni.

2009. ápr. 24. 21:26

Sziasztok! Csatlakoznék, ha lehet. :) Két, viszonylag későn szült manó után már éppen itt lenne az ideje leadni azt a plusz 15-20 kg-t. :( A módszeren még gondolkodom. Sajnos már talán nincs is olyan fogyókúrás módszer, amit ki ne próbáltam volna. Így, hogy együtt csináljuk majd, remélem jobban megy majd. Mozogni mindenképpen fogok, és igyekszem elhagyni a szénhidrtátot is.

Most mennem kell, mert leragad a szemem, de holnap jövök, remélem már kész tervvel együtt.*

59. fa334a28ef (válaszként erre: 57. - Agica81)
2009. ápr. 24. 20:58
Majd kitalálunk valamit édesség helyett....
58. fa334a28ef (válaszként erre: 55. - Yrdzsi)
2009. ápr. 24. 20:57
Igen.
57. agica81 (válaszként erre: 52. - Fa334a28ef)
2009. ápr. 24. 20:57
hát én,de a péksütit megvenném édesség miatt,akkor arról nem kéne lemondanom,de sok időm nincs norbis sütit sütni.Talán a jó éjszakát keksz ami 1-es kód,ha emlékeim nem sALNAK,MEG VAN MÜZLI IS.
56. yrdzsi
2009. ápr. 24. 20:56
jóéjt
55. yrdzsi
2009. ápr. 24. 20:56
Nálunk nincs de nem is hiányzik az ára miatt.Holnap majd jövök megint.Lesztek?
2009. ápr. 24. 20:56
Jó éjt mindenkinek!Én megyek olvasok egy kicsit.
2009. ápr. 24. 20:56
Jó éjt nektek,és még a hétvégén lakjatok jól.holnap jövök :-)
2009. ápr. 24. 20:55
Én nem tudok róla,de lehet,hogy van-de ki is irta itt,hogy válság van?:-)
2009. ápr. 24. 20:55
Megyek énis,zuhanyozni,aztán megpróbálok aludni.bár már előre látom amikor elkezdenék aludni a kisfiam fel fog kelni :-)
2009. ápr. 24. 20:54
Na még 2 aludhatunk rá,h mi legyen.Eddig a norbi a legjobb.Nekem még van norbi lisztem is szerintem :-),bár már lejárt a szav ideje,ha jól gondolom.Hozzátok közel van ebből a Norbi pékségből?Itt sajna nincsilyen.
49. yrdzsi
2009. ápr. 24. 20:53
Megyek is tornázni,míg ól el nem álmosodom.
2009. ápr. 24. 20:52
Most töltök egy pár tornát mert annyi torna dvdém volt,de mind eltünt.Régebben egyáltalán nem fogyóztam azért,hogy 6 kilót leadjak.Vettem egy doboz teát,minden másnap futottam és 6 kiló úgy lement mint a huzat...és a csoki akkor is ettem...
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook