Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Szeretnék hétfőtől fogyózni!(04.27.)Csatlakozna hozzám valaki?Gyere fogyj velem! fórum

Szeretnék hétfőtől fogyózni!(04.27.)Csatlakozna hozzám valaki?Gyere fogyj velem! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
2009. ápr. 29. 07:52
Sziasztok !Nekem ma van a 3 -ik napom,de nem birtam ki és rááltam a mérlegre 69 kg vagyok :(nem tudom hogy birtam hizni enyit 1 év alatt!Na mindegy a cél 57kg remélem május végéig meglesz!kitartás mindenkinek!
2009. ápr. 28. 21:48
Sziasztok csajok, én is kitartok, de nagyon éhes vagyok, ez volt a 4. napom, már kiürültek a dözsis tartalékok. Ma nekem is csak 2 alma volt a vacsim, holnap már kicsit jobb lesz.
135. dac36f3dfa (válaszként erre: 128. - Fa334a28ef)
2009. ápr. 28. 21:17
reggelim:kv,1 zsemle ebéd:párolt hal paradicsommal,vacsi:grill karaj salival.a mai nap könnyű volt a tegnapihoz képest!
2009. ápr. 28. 21:06

amúgy a fiúk is híznak, de szerintük szexi a kis pocak...:D

bár a párom múltkor elkezdte velem az updates dolgokat, de 1 napig sem bírta...:D ennyit a pasikról!:))

2009. ápr. 28. 21:03

sziasztok! 2ik "norbis" nap is eltelt. szerencsére. én is elég éhes voltam, még tegnap, de ma már sokkal jobban viselem. köszönhetem talán a tzaztzikinek :D reggeli: kukoricapehely tejcsivel, ebéd: sali, kis nasi: update 1es puding, vacsi: tej... holnap konditerem, ráállok először a mérlegre...:S remélem legalább fél kiló ment le...

ti h bírjátok? egyéb módszerek?

na kitartás csajok!

132. lazsuci
2009. ápr. 28. 20:43

Üdvözlöm az új sors társakat. Mindenki ügyeskedik a maga módján úgy látom és ez így helyes kitartás és teljes gőzzel a választott úton.

( úgy látom a fiúk nem híztak el, nem csatlakozott

még egy sem ) eddig.......................

2009. ápr. 28. 20:05

SZIASZTOK

Itt vagyok ám, csak kirándultunk, főztem, és most mennem kell fürcsiztetni. Ma is nagyon ügyes kislány voltam ám, mert mivel 10-től fél 2-ig egyfolytában 4 tárgyaláson ültem, szinte egész nap nem ettem semmit. Azután is csak egy salátát, előtte kaukázusi kefírt, fél marék mogyorót, meg egy almát. Szóval várom a holnapi mérlegelést! Nem bírom ki, hogy ne álljak rá :(

Remélem ti is hasonlóan ügyesek vagytok :) Ja, és most megyek elliptikus trénerezni. Mindenkinek kitartás, legalább már elindultunk, és megyünk a cél felé.

130. yrdzsi (válaszként erre: 128. - Fa334a28ef)
2009. ápr. 28. 18:50
Az én reggelim tejeskávé volt,az ebédem egy kis sárgaborsófőzelék nasi meg sózott káposzta.Hát nem valami jó,de elmegy.
129. yrdzsi
2009. ápr. 28. 18:46

SZIASZTOK!

Végre túl vagyok a mai tornám:) sajna csak 40 percet bírtam,mert két nap kimaradt.Elég sajna pár nap,és már nem bírok ki 1 órát sajna.Csak 27 kilót kell cipelnem magammal.Ti hogy vagytok ezzel? Ha pár nap kimarad bírtok annyit mint előtte?Vagy csak én vagyok ezzel így?

2009. ápr. 28. 18:42

Sziasztok!

Ez a fogyókúra....huh ma sem biztos,hogy nagyon fogyis volt a napom...Délelőtt almát eszegettem,délben csak ettem egy szelet kenyeret,délután alma,most végelgyengülve ettem egy szeket sonkás kenyeret sok-sok uborkával.Már az is vmi,hogy nem 4 szelet kenyeret ettem....Nektek,hogy megy?Mi volt a mai "menű"?

2009. ápr. 28. 15:10

sziasztok!

Én is beállok a fogyni akarók táborába. Igaz januártól már fogyózok, de csak úgy hogy minden hónap első hetében a káposzta leves diétát csináltam amit max az 5. nap után feladtam. De lement 2-3 kg amiből 1 visszajött. 100kgról indultam, leirni is borzalmas, hétfőn 93kg voltam. Akkor kezdtem el egy akupunktúrás kezelést, igy most egy hónapig 600kcalt ehetek naponta, de a tűk segitenek abban , hogy ne érezzek éhséget, és ne legyek ingerült. 10kg minuszt igértek egy hónap alatt. Mondjuk nagy súlyból könnyebb fogyni, de csak az elején. Nekem is van LEg Megicem de szégyen szemre nem is nagyon használtam még. Most rá fogom venni magam. Mindenkinek kitartást és sok minusz kilót kivánok! Néha majd jelentkezem , hogy hogy állok és hogy kinek hogy megy a fogyi.

126. agica81
2009. ápr. 28. 11:37
Tegnap leírtam egy hosszabb hozzászólást,erre elment az áram,így minden elszállt.valahogy nem vagyok ráhangolva a fogyókúrára,így annyira nem is veszem keményen sajnos.
125. Encsy75 (válaszként erre: 108. - Barackvirág72)
2009. ápr. 28. 10:13
Hogy tudja egy ekkorka gyerkőc betartani?Gondolom nektek is nagyon résen kell lenni?
2009. ápr. 28. 09:04
Sziasztok!Hogy megy a fogyokura?....nekem nehezen peddig ez csak a 2 napom:( kitartás mindenkinek
2009. ápr. 28. 07:02
Ma van a Pados diétám 5.napja.Horror lesz a mai nap,mert dolgozom.(étteremben!)Tegnap este annyira éhes voltam,1 almát,1 mandarint ettem natur joghurttal.Mindenkinek kitartást kívánok a mai napra is!
122. Bene Mami (válaszként erre: 119. - 5c78349980)
2009. ápr. 27. 23:14

A mindennapi mérlegelésről egyébként én sem tudok leszokni,mert engem doppingol. Ha kevesebbet mutat azért, ha stagnál,azért. Rám minden hogy jó hatással van.

Nekem is elipszis trenerem van,és a spektrumon láttam,hogy a leghatékonyabban úgy fogyaszt, ha 12másodpercig tekersz, utána 8 másodpercig nyomod, ahogy kifér. Igy tekered váltakozva, elég 20perc. Nekem nagyon bejött. Egy hónapja kezdtem a fogyit, 5kg ment le, de van is miből. Ugyanezzel a lelkesedéssel kezdtem mint Te, és még mindig tart. Igen is dicsérgesd magad, és legyék bészke arra, amit önerőből elértél, nem pedig mindenféle bogyók segitségével. KITARTÁS!!!!!!!!!

2009. ápr. 27. 22:59

Sziasztok,

Mindenki nagyon ügyas volt, igy is kell,legyünk büszkék magunkra. Most megcsimáljuk.

120. lazsuci (válaszként erre: 119. - 5c78349980)
2009. ápr. 27. 20:24
Gratulálok csak kitartás, szorítok neked.....is
2009. ápr. 27. 19:39

Sziasztok!

Túl vagyok a tornán (10 km ellptikus trénerezés 32 perc alatt)! Előtte 20 perc foci a srácokkal :) A vacsi is megvolt, egy pohár 1,5-ös tejcsi. nem tervezek többet, így is megvolt a napi 5-szöri kaja. Reggel tejeskávé, tízórai egy pohár kaukázusi tejföl, délben 10 dkg pulyka sonka, norbi öntettes nyers salátával, uzsi egy alma, vacsi egy pohár tej. OLYAN ÜGYES VAGYOK!

Kérlek benneteket, hogy ne ítéljetek el a sok öndícséret miatt. Egyszerűen arról van szó, hogy tényleg nagyon büszke vagyok magamra. Olyan sokszor keltem már mostanában úgy, hogy az elhatározás megvolt, de sajnos egészen csak addig tartott, amíg a büfében meg nem láttam a szendvicset. Aztán már úgy voltam vele, hogy majd holnap, ma még eszem (sokat). Na ennek az lett az eredménye, hogy szépen visszajojóztam a nehezen leadott kilóimat. Örülök, hogy egyre többen vagyunk! Mennem kell, mert a férjem bírtokolni akarja a gépet :((((

2009. ápr. 27. 18:53
Sziasztok! Én is ma kezdtem el a diétámat!Hát nagyon nehéz.....az a baj hogy nagyon kenyeres vagyok....remélem jövö ho végére meglessz az eredmény!Kitartás mindenkinek!
2009. ápr. 27. 17:45

sziasztok!

én is ma kezdtem el!

ma eddig ettem egy kigyoubit, egy hegyes erős paprikát és 10 deka pulykamellsonkát, és ananász levet ittam... de este a legnehezebb, szerintem egy kis resztelt májat fogok enni

116. lazsuci (válaszként erre: 112. - Barackvirág72)
2009. ápr. 27. 17:44
Köszi! szurkolok mindenkinek. Egyébként mérlegre egy héten 1x állok vas. este.
115. lazsuci
2009. ápr. 27. 17:40

Persze arról meg nem is írtam mit is eszem?

Tulajdon képen mindent csak kevesebbet és nem vagyok éhes ettől a salaktalanító italtól. Inni, átlagosan 2- 21/2 l mentes ásvány vizet iszom.

114. barackvirág72 (válaszként erre: 113. - Barackvirág72)
2009. ápr. 27. 17:39
Bocs, a harmadiknál, látjátok már egy örökkévalóságnak tűnik.
2009. ápr. 27. 17:38
Én már a megkezdett diétám 4. napjánál tartok, betartom rendesen, de nehéz. Még a mozgásra kellene rábírnom magam!
112. barackvirág72 (válaszként erre: 110. - Lazsuci)
2009. ápr. 27. 17:36
Lazsuci ügyes vagy, csak így tovább!
111. barackvirág72 (válaszként erre: 107. - 5c78349980)
2009. ápr. 27. 17:34
Saját tapasztalat alapján ajánlani tudom, hogy ne állj minden nap mérlegre, még ha baromi nehéz is megállni, mert nagyobb lesz a sikerélmény, illetve nem is mindig egyenletesen fogyunk.
110. lazsuci
2009. ápr. 27. 17:33
Helló sziasztok! Hát az én napom nem kezdődött semmilyen változással, mert én maradok a 9. hete tartó salaktalanító kúrámnál és a napi 2x félóra tornánál. 118 kg-al kezdtem. Most vagyok 110. Tehát eddig még mindig meg volt a heti egy kiló. Jó lenne ha így is maradna.
2009. ápr. 27. 17:32
Sziasztok !Én nagyon éhes vagyok.Nem választottam diétát,úgy gondoltam számolgatom a kalóriákat és próbálok azért mindenből keveset enni.Nagyon nehéz ám nekem mert Én rengeteget eszek(fél kiló kenyeret majd megeszek délig,vagy 4 zsömlét),és nagyon-nagyon éhezek pedig már most este nem tűrtőztettem magam ettem egy tányér grizes tésztát.Itt írta valaki a kalória számlálást,tud nekem vmit írni róla?Mégis mit evett egy nap,hogy ne haldokoljon éhen?Most keresek egy kalória táblázatott és megpróbálom kiszámolni mennyi az annyi amit betermeltem ma....
108. barackvirág72 (válaszként erre: 106. - Encsy75)
2009. ápr. 27. 17:28
7 éves múlt februárban, 6 évesen derült ki, előtte két évig tejre kezeltük, de kiderült az már másodlagos volt.
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook