Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Szeretnék hétfőtől fogyózni!(04.27.)Csatlakozna hozzám valaki?Gyere fogyj velem! fórum

Szeretnék hétfőtől fogyózni!(04.27.)Csatlakozna hozzám valaki?Gyere fogyj velem! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
2009. ápr. 27. 16:53

Sziasztok! Itt vagyok, túl az első nap nagy részén, és szerencsére eddig egész jó minden. Az előbb beírtam a naplómba, hogy eddig mit ettem, és mit tervezek. Gyakorlatilag tiszta Norbi Update-nek tűnik :) A mozgást biztosan nem hagyom ki, és remélem holnap reggel a mérlegelésen is jó érzések töltenek el.

Veletek mi újság, hogy ment az első nap?

106. Encsy75 (válaszként erre: 96. - Barackvirág72)
2009. ápr. 27. 12:45
Igen nem olcsó dolog.De sajna muszáj betartani.Mennyi idős a lányod?
2009. ápr. 27. 09:45

VAn itt valakinek tapasztalata a bio króm tablettával?Mert nekem az édességnek való ellenállás a legnehezebb!!!!Erről azt hallottam, hogy segít, meg csökkenti az étvágyat!

Van valakinek erre tippje?Meg a hihetetlen falánk, étvágy ellen?(ja, az akaraterő mellett...:-))

2009. ápr. 27. 09:37

Sziasztok!

Csatlakoznék én is hozzátok!Sokadszor próbálok már nekiállni, de mindig elbukom...de talán,ha lesznek biztatótársak!Szóval hajrá mindenkinek!

103. agica81
2009. ápr. 27. 09:21

Eljött a nap.Norbi mellett döntöttem.Régen is fogytam tőle,most is menni fog.Az édességet meg majd megoldom valahogy.van neki a csokis meg vaníliás pudingja.Majd azzal tűrik remélem.Naplót fogok vezetni.Ott részletesen beszámolok mindenről.Már a múltkor elkezdtem írni,de akkor abba maradt a fogyi,így most ott folytatom.

Kitartást mindenkinek!

2009. ápr. 27. 06:40
Jó reggelt Mindenkinek!Elkezdődik az életmód váltás-mert ugye nem fogyózunk mert az olyan nehéz,és maga a szó már evésre ösztönöz:-)Az életmód megváltoztatása nem könnyű feladat csajok.Mi szükséges hozzá?Akaraterő, kitartás, de mindenek előtt elhatározás.Ezzel elméletileg ma reggelre rendelkezünk.Mindenkinek sikeres napot kivánok!Én éppen most iszogatoma csalán teám 15 perc hullahoppozás után.Aztán gyalogolok 3 km-t.A meló az egy kisértés hegy,itthon tudom,hogy nincs semmi a hűtőbe-de ott van a sok csoki-remélem mihamarabb eladom és az biztos,hogy egy darabot sem rendelek.Szép napot mindenkinek!Este jövök-remélem győzlek majd utólérni benneteket!
2009. ápr. 26. 21:28

Sziasztok!Örülök neki,hogy nő a tábor.Megmértem magam!:-((((

66 kg vagyok és a derékbőségem-amit soha nem mértem még 93 cm.Elmentünk a fiammal a városba,vettem teákat és magnéziumot az idegeimre.Súlymérés után el is kél.Március elején mértem magam utoljára 62 kg voltam.03.28.-ától nem cigizem-fogjuk arra a 4 kilót.Vissza kell fognom magam nagyon-nem hiába ez a fogyókúrás indíttatás.Én gyalog járok a munkahelyemre ami 3 km-re van az otthonomtól-jó fél óra "vágtázás".Márciusban elkezdtem hullahoppozni,vettem egy magichoopot-de két hete csak henyélek.A városból hazafelé jövet beszéltem a barátnőmmel és mi is megyünk futni minden este fél órát.Az étkezésembe sok zöldséget akarok beiktatni-igaz már multhéten is ettem mindenhez salátát.A barátnőm szerint meg is van az eredménye(a +4kg).Akkor holnapra mindenki készüljön lelkileg!

2009. ápr. 26. 21:18

Sziasztok!

Olyan jó, hogy ilyen szépen alakul a csapat!

Annyi erőt ad nekem, hogy nem vagyok egyedül, hogy már ki is hagytam a vacsorát :)

A naplómba meg olyan fellengzős, magasröptű dolgokat írtam, amik rám egyébként nem is jellemzőek. Úgy érzem, hogy most először merek igazán nagyot álmodni. A férjem a fürdőkádban az előbb azt mondta, hogy ő már azzal a súllyal is teljesen kiegyezne, amivel elvett feleségül. Az 64 kg, addig mínusz 12-tőt kell elérnem. Úgy érzem, hogy most sikerülni is fog!

Szép álmokat mindenkinek!

Ne feledjétek, holnap nagyon rá kell startolnunk! :)

2009. ápr. 26. 21:05

sziasztok,lehet még csatlakozni??

hetek ota halasztgatom az abbahagyott fogyo kurám folytatását,végre holnap már tényleg nekiállok:)

10 honapos kisfiam van,már nem szopik..mielőtt terhes lettem 70 kilo voltam, vele hiztam 82 re,szülés után szinte magátol lement 58 ra,mig szopizott..most 55 vagyok,de mielőtt valaki azt hinné ez kevés..csak 150 cm vagyok kb:)

a cél 48 lenne...ha lehet szivesen csatlakoznék,hátha igy sikerül, h van hol megbeszélni,beszámolni:)

2009. ápr. 26. 20:19
Szasztok, én is vagyok, csak annnyit irtatok, hogy nem birtam még visszaolvasni.
97. yrdzsi
2009. ápr. 26. 20:10
Olyan sokan írtátok már,hogy mentek futni lassan én is rászánom magam.Régóta játszok a gondolattal,de még nem jutottam el a megvalósításig.Pedig azt hallottam nagyon hatásos a fogyi szempontjából.Csak az a baj ,hogy hajnalban kellene mennem mielőtt a férjem elindulna dolgozni.Lehet,hogy marad még egy ideig az ugrabugra itthon?:):):)
96. barackvirág72 (válaszként erre: 79. - Encsy75)
2009. ápr. 26. 20:05
Szia Encsy a lányom is lisztérzékeny, a tünetek jelentkezésekor ő is soványka volt, de miután elkezdtünk diétázni annyit evett, mára normális az étkezése, végülis szinte mindent ehet, csak győzze a pénztárcánk.
2009. ápr. 26. 19:57
és már nekem is csak álom...:):S
2009. ápr. 26. 19:57
persze minden másnap fél óra mozgással...
2009. ápr. 26. 19:54
Heti 3? az maga lenne az álom:)
92. Ragyogás (válaszként erre: 88. - Lazsuci)
2009. ápr. 26. 19:53
Itt a fórumon találtam a 2 hét alatt 9kg fogyás címszó alatt.
2009. ápr. 26. 19:52
2 éve "norbiztam", de ettem 3mas, 2es kódú kajákat is(persze az előírt iőben...), de a heti -3 kiló megvolt. mindenkinek ajánlom!:)
90. barackvirág72 (válaszként erre: 83. - 5c78349980)
2009. ápr. 26. 19:47
Sziasztok, én is csatlakozom hozzátok, bár én már régi-új diétázó vagyok. 2008. jan. 16-án kezdtem, le is ment -28 kg, de most már közel fél éve meg sem moccan a mérleg. Egy darabig azt mondtam ez természetes, de most már jó lenne ha ismét megmozdulna a súlyom. Én már szombattól nekiálltam egy kéthetes diétának, előtte volt egy-két laza napom. Legalább hat hétig szeretném csinálni, talán lesz eredménye is. Van itthon futópadom, azon szoktam gyalogolni, de mostanában lazára vettem a figurát, holnaptól napi fél óra. És ezt kérjétek számon minden nap rajtam! A lányom ballagása junius közepén lesz az oviban, még mikor kezdtem azt mondtam arra 80 kg leszek, most az pont 6 hét, hát nem tudom....
2009. ápr. 26. 19:46
én is csatlakoznék... bár már több, mint 2 hónapja járok heti rendszerességgel spinning, ill. aerobic órákra, mégsem fogyok, sőt... :( zavar, hogy tavaly ilyenkor, még több, mint 10 kilval kevesebbet voltam, most meg...tükörbe se merek nézni...
2009. ápr. 26. 19:39
pados diéta hát az mi fán terem?
2009. ápr. 26. 19:37
SZiasztok!Csatlakozom én is a holnaptól induló vékonyodásnak:)Ma már elmentem futni...évek óta előszőr...és tök jól esett...pedig 15kg plusz van rajtam és cigizek mint a gyárkémény..Holnaptól a Pados diétát kezdem,mellette igyekszem kimenni futni vagy gyalogolni.Kitartás csajok,csodaszépek leszünk újra!
2009. ápr. 26. 19:36

Tudtátok ti édes szájúak, hogy a lenmagpehely,csillapítja az édesség utáni vágyat?

Napi két evő kanállal salátára szórva , teába.

Én a salaktalanító italba keverem egy adagba teszem a két kanállal.

Hát aki most kezdi annak mindent bele, aki előbb kezdte annak további kitartást.

nyugis jó éjt.

85. yrdzsi
2009. ápr. 26. 18:34
Sziasztok!Mi ma tartottuk az anyák napját,mert bátyám nem lesz itthon,amikor lesz májusban.Na sikerült adni a diétámnak de nem bánom.Holnaptól újra szigorúan tartom a diétám.Még nem tudom mit főzök holnap,de valami jó kalóriaszegényet kellene,nézek is valami jó recit.
2009. ápr. 26. 18:18
Bocsi, az 5 liter folyadék egy kicsit túlzás. Mi lenne így a vesémmel? Szóval 3-4 liter. :)
2009. ápr. 26. 18:16

Sziasztok!

Akkor holnap gőzerővel indulunk ugye?

Az én szisztémám végül az lett, hogy megpróbálok minden nap, vagy legalábbis minden másnap ráállni az elliptikus tréneremre. Ez nagyon jó dolog, csak elkezdeni egyszerű. Szerintem az egyik legjobb, legizületkímélőbb, és leghatékonyabb egész testet megmozgató fitneszgép, amit csak valaha láttam. Az ára sem túl sok, a többi géphez viszonytva, és elég kis helyen elfér a lakásban. Szóval csak elkezdeni nehéz :(

Az intenzív torna mellett megiszom minden nap 3-5 liter folyadékot. (Mi lesz velem az irodában?)

Minden nap eszem legalább egy-kétszer gyümölcsöt és zöldséget, és megpróbálom szinte teljesen elhagyni a fehér cukrot és lisztet, a vacsorát pedig nagyon "lightosra" cserélni.

Azt hiszem, ha mindennek csak a felét meg tudnám valósítani, akkor már nyerő lennék. A cél nem a gyors és látványos fogyás, hanem az egészségesebb életmód és nagyobb állóképesség. Úgy tervezem, hogy egy hónap alatt 5-6 kilótól azért sikerül majd megszabadulnom, így nyárra elérhetem azt, hogy hosszú évek óta először ismét ki merjek menni a strandra. OLYAN JÓ LENNE!!!

Kérlek benneteket, szurkoljatok Nekem! Én is szorítok értetek nagyon!

Minden nap leírom majd a naplómba, hogy mit tettem, mit ettem, mennyit mozogtam, és folyamatosan vezetem majd a mérlegelő adatait is. Ha már lesz eredmény, akkor rakok fel képet is. Remélem hamarosan.

Addig is jó startolást kívánok Nektek, remélem holnap többen leszünk. :)))))

82. fa334a28ef (válaszként erre: 81. - Lazsuci)
2009. ápr. 26. 15:16
Köszi a receptet!Mindenképpen kipróbálom csak a szűztea zavar benne.Én egyszer vettem de nagyon borzalmas volt.Olyan szülési fájásokra ébredtem minden hajnalban,hogy azt hittem meghalok mig eljutottam a WC-ig,ráadásul felborította az anyagcserémet ,még utána is megkinlódtam egy pár napig.Olvasom,hogy sokaknak jó-de nálam nem jött be.Egy próbát természetesen megér-kipróbálom,hátha a többi hozzávaló enyhiti a szülési fájásokat!Köszönöm mégegyszer!
2009. ápr. 26. 14:59

Elfelejtettem az a piszkos anyagiakat.

Havi max: 5-6 ezerből kijön.

80. lazsuci (válaszként erre: 74. - Fa334a28ef)
2009. ápr. 26. 14:53

Marcsi íme a kért recept:

Hozzávalók: Teafilterek: szűztea (vigyázz hamisítják),ginseng, zöld tea, citromfű,borsmenta.

Gyümölcsök: grapefruit, citrom ananászkarika (konzerv is jó).

Egyéb hozzávaló. méz, 100% rostos ananászlé.


Elkészítés: Fél liter vizet felforralsz és a tea filterekből egyet- egyet beleraksz a vízbe majd 20 percig állni hagyod.

Egy nagyobb edénybe belerakod a meghámozott és apró rostokra szedett 1 db grapefruitot és ananászkarikát, a kifacsart citrom levét, 1 kanál mézet,fél liter ananászlét és összekevered.

Miután kihűlt a tea hozzáöntöd a gyümölcs rosthoz, és keverés után palackozod. Hűtőben tartandó.

Én egyszerre két adagot készítek, napi 1/2l fogyasztok el, mindig evés után.

Az íze kellemes, kesernyésen édes és pikáns. Általában 3 nap alatt veszed észre a változást. Próbáld ki! Nem veszítesz semmit csak pár kilót, ami amúgy is fölösleges.

Én naponta 2x lefekvéskor és ébredéskor az ágyban tornázom. Ez egy gyógytorna,de minden tagot megmozgat. Sok sikert hozzá.

79. Encsy75 (válaszként erre: 78. - Fa334a28ef)
2009. ápr. 26. 13:55
Aranyos vagy.A szülés után két évvel drasztikusan lefogytam 44 kg-ra.Mindenki azt hitte,hogy anorexiás vagyok.Egy sor kivizsgáláson estem át,mire kiderült liszt allergiám van.Ma már igyekszem ezt a nem túl kellemes diétát betartani,bár nagyon nehéz,de az életem múlik rajta.Most 49 kg vagyok,de 53-55kg szeretnék lenni,ami sehogy sem sikerül.Én béres cseppet szedek.Ettől legalább a jelenlegi súlyomat birom tartani.
78. fa334a28ef (válaszként erre: 76. - Encsy75)
2009. ápr. 26. 12:31

Nagyon érdekel az is ha hízol.Képzeld a férjem nagyon sovány!Beszéltünk róla,hogy teszünk majd fel képeket-majd meglátod...Most nincs itthon,nincs velünk de mondtam neki,hogy mire haza jön tuti kitalálok vmit amitől hizni fog.Megehet bármit:cukor,csoki....Eddig viszont nem táplálkozott rendesen-se reggeli,se ebéd-cigi,kávé.Állítólag(ugye nem látom)most eszik reggel,délben,este...Próbáltam már rákeresni,hogy milyen vitamint vegyek stb...rád kiváncsi leszek.Én szülés előttig minden nap rengeteg csokit,cukrot ettem(még most is megeszek fél kiló gumicukrot együltő helyemben)semmit sem híztam-gyerek osztályon vásároltam a 174-es méretet.:-)

Szóval kiváncsi leszek,hogy alakulsz...

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook