Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Szeretnék hétfőtől fogyózni!(04.27.)Csatlakozna hozzám valaki?Gyere fogyj velem! fórum

Szeretnék hétfőtől fogyózni!(04.27.)Csatlakozna hozzám valaki?Gyere fogyj velem! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
2009. máj. 2. 16:57

Sziasztok!

Szóval hétfőtől fogyi? Én benne vagyok.

Jó lenne mielőbb 10 kilót lefogyni....a többi már nem olyan sürgős.:) Norbi kajára adtam le rendelést...és a tornát már elkezdtem.

Van valakinek tapasztalata a Norbi kajákkal kapcsolatban? Két évvel ezelőtt sikerült velük leadnom 2 hónap alatt 12 kilót, de akkor még nagyon gyér volt a kínálat...és éheztem.Most viszont egy csomó dolog van, ami úgy néz ki...ehető.:)

166. 5c78349980 (válaszként erre: 165. - Barackvirág72)
2009. máj. 2. 16:19
Barackvirág 2007. december 4-től 20-ig Turbóztam. 5 kg ment le. Ki lehet bírni a csak folyadékot, de elég nehezen. Szerintem csak stresszmentes helyzetben. Én itthon voltam a két kisfiammal, és minden nap főztem nekik, mégis kibírtam, hogy még szinte csak meg sem kóstoltam az ételt, ha oedig mégis, akkor nem nyeltem le, hanem kiköptem. A por, és a hozzákapcsolódó zöldségleves tényleg elég a szervezetnek, bár éppen csak, hogy elég, mert fizikailag nagyon fáradt voltam, edzeni már nem bírtam volna. A fogyás nagyon látványos volt, de sajnos miután visszatértem a hagyományos étkezésre, és először tényleg diétásan próbáltam enni, szóval miután visszatértem az "evéshez", akkor 15 kiló ugrott fel helyette, és a drasztikus diéta után a szervezetem makacsul ragaszkodott minden dekához, így bármit próbáltam ki azután, mindig kudarc lett a vége. Most is gondoltam a turbóra, mert van porom is, de most nem gyors, hanem tartós és tartható eredményt szeretnék.
165. barackvirág72 (válaszként erre: 164. - 5c78349980)
2009. máj. 2. 14:31
Kösz Csillababaaa most nagyon elszántnak érzem magam, hat hét után csak meglátszik valami majd.Gondolkodom, hogy utána esetleg megpróbálkozom a Turbóval, csak hát 2 hétig folyadékon élni, nem is tudom...
2009. máj. 2. 07:42

Sziasztok!

Ma már jobb a kedvem egy kicsit, pláne, hogy megláttam a mérleget, és 73,3-mat mutatott. Ez öt nap alatt egy 2,6 kg-os fogyást jelent. Tudom, hogy ennek nagy része víz, de akkor is! A sport miatt azonban érzem, hogy úgy jobban egyben vagyok, a testem körvonalai határozottabbak, és a szűkebb nadrágok is jobban rám jönnek. A tegnapi szomorúságot okozó dologról csak annyit, hogy mégjobban megerősített elhatározásomban, hogy le kell fogynom. Úgy érzem, hogy a kilók eltűnésével az önbizalmam fordított arányban növekszik, méghozzá hatványozottan (egy matematikus biztosan fogja most a fejét :). Szóval le kell fogynom, mert csak akkor lehetek a régi magabiztos önmagam!

Marcsi! Te pedig cseppet se búsulj! Rád most lesz nagyon igaz az a mondás, hogy: "A fogyókúrában az a legjobb, hogy bármikor újra lehet kezdeni!" Ha elmegy a férjed, mert addig úgysem érdemes sanyargatnod magad, akkor újra belevetni magad a dologba, és mire legközelebb hazajön, lehet, hogy tartasz már egy olyan szinten (sőt biztos vagyok benne), hogy lesz erőd ellenállni a csábításnak. Azért ha tudod, akkor már ma kezd el visszafogni egy picit magad, ne járj úgy, mint én, hogy azzal a felkiálltássíl, hogy majd holnaptól úgyis fogyókúrázom, ezt, meg ezt, meg ezt még megehetem. Na ettől lettem én ilyen szép kerek azután, hogy már voltam 66 kg is a szülések után.

Barackvirág és Lazsuci ti is ügyesek vagytok, nálatok az elhatározás már megvan, csak a kitartásotokat teszi próbára az a huncut testetek :((

Kicsit hosszú lettem, ezért bocs, de a férjem elment forgatni, így én végre birtokolhatom a gépet :)))

2009. máj. 2. 07:34

Sziasztok!Jó reggelt!Szép napot!

lazsuci:

Biztos meglesz az 1 kiló!Nagyon nagyra tartalak!Hajra Én szorítok neked!Mindig is tetszett ha valaki fiatalos marad és Én is ilyen szeretnék majd lenni.(Nem akartalak megsérteni ezzel.)Kitartás és gratulálok!


barackvirág:

Nagyon nagyon ügyes vagy!Néztem a képeidet-nagyon vonzó nővé váltál,csak gratulálni tudok!Sok szerencsét a 12 kiló leadásához!


Csillababa:

Remélem,hogy hamar átmegy rajtad a levertség ami bűnözésbe hajszol!:-)(húh de költői volt!)


Mindenkinek:

Kitartás!Én nem tudom mit fogok alkotni a hétvégén,most örülök,hogy együtt lehet a család és kényükre kedvükre tehetek és képes vagyok Én is elengedni magam!

Szép napot mindenkinek!

162. barackvirág72 (válaszként erre: 161. - Lazsuci)
2009. máj. 1. 21:19
Lazsuci kívánom, hogy legyen meg az egy kiló, de akkor se add fel, ha nem lesz meg, mert egy idő után egy kis stagnálás természetes. Én 28 kg után, fél éve nem mozdulok, most egy szigorú 6 hetes körbe fogtam bele egy hete, mert nem igaz, hogy végre nem mozdul meg. Még régen megfogadtam a diétám kezdetén 2008. jan.-ban, hogy a lányom ovis ballagására 80 kg leszek. Hát már csak öt hét van addig, amilyen tempóban fogytam az elmúlt fél évben, nem biztos, hogy összejön, de azért még reménykedjünk.
161. lazsuci
2009. máj. 1. 20:47

Nekem van még egy napom mérlegelésig. Nem változtattam semmit, talán meg lesz az egy kilóm????? Eddig 8 héten keresztül meg volt.:

Optimista vagyok mért lenne ez most másképp.

Bárcsak nekem is annyit kellene leadnom mint Marcsinak).......................

2009. máj. 1. 19:42
Hali csajok!Elvéreztem ma!Minden játszott...bundás kenyér,tészta,fagyi ,süti....Itthon a férjem 3 hét után és egész nap etetem...így magat is.Reggel még a bundás kenyérnál tartottam is magam,rengeteg zöldet ettem hozzá,ebédre pörköltött főztem külön dobtam bele csirkemellet és azt ettem iciri-picirit salátával.Aztán jött a süti...és elvéreztem!!!!!A jövő héten lesz még ennek böjtje-ráadásul lusta vagyok mint a disznó és most két nap nincs futás sem és gyaloglás sem.Aki olvas az innentől csak büszkén gondolhat magára-ha nem bűnözött ennyit mint Én!:-)Csajok!Továbbra is éljen május elseje!Ne dagadjatok,csak fogyjatok!_:-))))(Pédámat ne kövessétek!)
159. claudia24 (válaszként erre: 158. - 5c78349980)
2009. máj. 1. 19:32
Itt vagyunk csak ....szerintem mindenki pihen ma...Föl a fejel bármi is legyen a problémád!
2009. máj. 1. 18:54

Úgy leült a fórum :(((

Lányok hol vagytok? Azért remélem mindenki szépen halad. Én is, ma nem is sokat bűnöztem, de sajnos nem volt jó napom, bár ennek semmi köze a fogyókúrához, csak a lelkiállapotomhoz. :(((

157. dac36f3dfa (válaszként erre: 153. - Fa334a28ef)
2009. máj. 1. 11:07
Szia Marcsikám!Nekem sem kell sokat fogynom,a 14 naposat csinálom,ma van a 8.nap.Csütörtökön reggel elmentem melózni,(étterem)és egészen délig nem ehettem semmit.A személyzeti menü disznótoros volt,tört krumplival,párolt káposztával,én meg a kollegáim mellett ettem a grill pulykamellet 1 almával.Az almámból kéregettek,úgyhogy még egy egészet sem:-(.Este 1 grill csirkemellet ettem salival.Este 11 kor bűnöztem,megettem 1 körtét.Majd hajnal 3 kor tudtam csak aludni menni,úgyhogy remélem ez nem volt olyan nagy kilengés.A felszolgálók "betegsége" hogy úgy eszünk,mint az őrültek,mindig rohanunk,most nem érdekel senki,1 kicsit odafigyelek magamra is,és lassan eszem,így a kevesebb kaja is eltelít.Azt a fölös 6 kg-t biztosan leadod a bikini szezonra!Sok sikert Neked IS,és mindenkinek aki itt van!
156. 5c78349980 (válaszként erre: 155. - Claudia24)
2009. máj. 1. 07:29
Szia Claudia! Nincs diétám, mivel olyan sokfélét kipróbáltam már, hogy szinte össze sem tudom számolni. Igyekszem a klasszikus szabályokat betartani, azaz kevesebb kalóriát bevinni, mint amennyit a szervezetem felhasznál. Tudom, hogy ezt mindenki tudja, de nálam ez abban nyilvánul meg, hogy megpróbálom kihagyni a cukrot, a fehér lisztet (minden formájában), sok-sok folyadékot (főleg vizet iszom), minden nap eszem zöldséget és gyümölcsöt, valamint minden nap egy jelentős mennyiséget tornázom. Röviden ennyi :)
155. claudia24 (válaszként erre: 154. - 5c78349980)
2009. ápr. 30. 18:47
Szia te milyen diétával fogyozol?
2009. ápr. 30. 18:39

Sziasztok!

A mai napom eddig jó, főként, hogy megláttam reggel a mérleget, ami 73,5 kg-t mutatott. A mai menü: tejeskávé, kaukázusi kefír, négy darab sajtos-sós rudacska (kolléganő sütötte, nagyon finom volt :), itthon egy adag marhapörkölt savanyú uborkával, meg egy alma. Ennyi! Mást nem tervezek, remélem nem is lesz. Természetesen tegnap is, ahogyan ma is meglesz a 10 km az elliptikus tréneren. Nekem úgy tűnik szépen haladok. Biztosan lesz majd nemsokára egy kis stagnálás, mert ha ilyen ütemben mennének le a kilók, akkor elég hamar elérném az álomsúlyt, a 60-65 kg-t. Azért nem tudom még, hogy mennyit is szeretnék, mert attól félek, hogy a mellem és a hasam nagyon megereszkedik majd, és csúnya lesz. Remélem, nagyon ne így legyen. Szóval, ha stagnálni fogok, akkor elhatároztam, hogy emelek majd a kilométer számon. Talán az segít majd, de ezzel remélem még ráérek foglalkozni. Száguldjanak csak lefelé töretlenül azok a csúnya kilók! :)))

Mindenki nagyon szépen halad. Az eleján azt gondoltam, hogy mivel mindenki más módszert választott, nehezen fogunk tudni segíteni egymásnak, de szerencsére tévedtem. Itt mindenki elég sok fogyókúrás módszert kipróbált már, én is szinte "szakértőnek" érzem magam, természetesen csak elméletben, mert a gyakorlatban olyan sokszor elbuktam már. Lehet, csak ez a közös csapat, és kontroll hiányzott, ahová minden nap beírhatom a sikereimet, bátorítást kapok, vagy esetleg tanácsot. Köszönöm nektek!

Bocsi, ha kicsit hosszú lettem :(

2009. ápr. 30. 17:50

Sziasztok!A mai napom is egész jól sikerült.Igaz Én nem igazi éhezősen fogyókúrázom,de nekem ez már csúcs.A mai nap is könnyebb volt mint a tegnap.Mit is ettem?

R:1 szelet kenyér,2 szelet sonka felvágott uborka,paradicsom

E: sült csirkemell,uborka,új hagyma,paradicsom(sok-sok)

Délután ittam egy 3 az 1-ben (már nem bírtam)

V:1 natur joghurt

Fél 8-kor fél óra futás és 1 óra gyaloglás minden nap.


Ti hogy haladtok?Biztos sokkal ügyesebbek vagytok,de a kenyeret nagyon nehezen tudom majd elhagyni.


Ki mit evett?

Jaj biztos csak sóvárogni fogok,hogy Ti milyen kevés kajáról elvagytok.de írjátok le,hogy motiváljatok!


Nem mértem magam és azaz igazság nem is akarom még egy ideig.6 kg felesleg van rajtam és van egy hónapom,hogy lemenjen...nem akarok keseregni ha mégsem jön össze 1 kg sem.


Szép estét mindenkinek!

2009. ápr. 30. 16:56
Igen mindenkinek kitartást:)május végére már jobban fogjuk érezni magunkat a börünkben:)
2009. ápr. 30. 16:39
Igen vannak holtpontok...valakinek az eleje nehezen indul...és sztem nekem majd ezután lesz ilyen "álló" helyzetem.Semmiképp nem adjuk fel!Hétvégére is erőt kívánok nektek és persze magamnak is!
150. claudia24 (válaszként erre: 149. - Lazsuci)
2009. ápr. 30. 16:16
Köszönöm:)muszály kitaranom neked is sok sikert!
149. lazsuci (válaszként erre: 148. - Claudia24)
2009. ápr. 30. 16:06
Most ne add fel azért sem. Igen is sikerülni fog, szurkolunk neked. Tarts ki)..................
2009. ápr. 30. 08:27
Hát nekem anyira nem megy ma van a 4-ik napom és a sulyom még mindig áll.....talán pár nap mulva beindul remélem...
2009. ápr. 30. 07:43
Nagyon jól megy..jókor csíptük ezt el:)Nekem az 5.napom és -3kg...:)Hajrá!
2009. ápr. 29. 23:04
eddig -1.9 kilo!!!:D jupijááá!:))
2009. ápr. 29. 17:30
szóval ki van nézve... :)
2009. ápr. 29. 17:29

Sziasztok Lányok!

A mai napom is jó, legalábbis eddig és legalábbis fogyókúrás szempontból. Az irodában most is rengeteg a munka, nagy a stressz, de ma is kibírtam, sőt, nagyon fincsi volt a saláta, amit ebédre ettem. Reggel a szokásos tejeskávé édesítővel, kaukázusi kefír, meg most délután egy kis csirkehusi-pörkölt egy paradicsommal. Mára még ki van nézva egy alma, és slussz! remélem :) Ja , és ismét ki nem hagyom az elliptiikus trénert. Az eredmény ma reggel 74,6 kg volt, ami a vasárnapi 75,9-hez képest nem rossz!

Ti is nagyon-nagyon ügyesek vagytok! :)

143. 57abc43d5b (válaszként erre: 9. - Agica81)
2009. ápr. 29. 15:14

Szia agica.

Most kapcsolódtam be a fórumba.8 hónap alatt -27kg?Ennyit kellene fogynom,hogy megint csúcsformában legyek.Hogy csináltad?

2009. ápr. 29. 15:06
...jah és a motivácót elfelejtettem...iszonyúan tetszik a szomszéd srác:)))és így nem vagyok versenyképes...:P
2009. ápr. 29. 15:03
Hát ugye elkezdtem az orvosi diátát itt találtam a fórumon.Úgy alakult az elmúlt 4 napban hogy reggel ehetek zsemlét.Aztán ebéd,és vacsi..mindkettő valami kis fehérje salival..inkább zöld saláták.Reggeli megvolt 9 körül és egész nap csak vizet és teát ittam a meló miatt...aztán haza értem és az ebéd a vacsi lett ami 4-5körül van.AZ meg vagy sonka salival,vagy tojás,vagy sovány hús.5után nem eszem semmit.Vacsi helyett meg kimegyek futni vagy ami még csak úgy megy..hogy 5 perc futás,5perc intenzív gyaloglás.Ebből össz.40perc.Ez elég drasztikus tudom.és pár hétig szabad csak ilyen kevés kalórián élni,de valamiért most megy.Ráállítottam az agyam..pedig nagy félre zabálós vagyk ám én is.Minden este agykontroll...látom magam egy fehérkeretű tükörben..csinosan,pörgölődöm és nézegetm magam milyen jó alakom van.És közben mondom..napról napra vékonyabb vagyok..és erősebb a hitemben.Tudom lehet buggyantnak tartatok most..de nekem most ez jött be:)2hét után ráállok a változatosabb de kalória szegény diétára.2hét alatt így szoktam fogyni kb 6kg.utána meg lazítok a gyeplőn és 4hét alatt még 4kg.És így meg van a 10kg:)Kitartást nektek!puszi
2009. ápr. 29. 11:10

sziasztok csajok

norbiztok???

Ragyogás???csak 1-eseket eszel???

2009. ápr. 29. 09:40
Gratulálok neked csak igy tovább!
2009. ápr. 29. 08:51
sziasztok:)vasárnaptól csinálom a kúrát és azóta 2 x voltam futni..(5perc kocogás 5perc intenzív séta) és képzeljétek...3nap alatt lement 2,4kg.Tudom h ez csak víz stb...de akkor is belőlem ment le:)juhéééééjjjjj..nah már csak 10kg-t kell...:P
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook