Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Seherezádé - az új török sorozat fórum

Seherezádé - az új török sorozat (beszélgetős fórum)


2381. Monca001
2011. jún. 1. 18:21

Jajjjj de jóóóók voltak a mai részek is:D:D:D:D

Most holnapig kell várni :(

2011. jún. 1. 18:09
Kerem egy gusztustalan! De Bennu is, pedig tudja, hogy mi a pálya!!! Miértt???????? :D
2379. marcsi0510 (válaszként erre: 2377. - Nyulacska88)
2011. jún. 1. 18:07

Szia!

Nem úgy volt, hogy elutaztok? Esetleg van net?

Nem volt időm visszaolvasni a mai napot, lehet, hogy írtál erről, de köszöntelek.

2011. jún. 1. 18:04

Sziasztok! Sünike köszöntelek újra. Még nem olvastam, hogy mi történt veled azóta amióta nem voltál, csak látom, hogy hosszan ecseteled, de gondoltam a szünetben gyorsan leülök a gép elé. A film után a hiányosságaimat újra olvasom, és téged is.

Keremen nagyon fel vagyok háborodva. A viselkedése most pont úgy néz ki, hogy teljes egészében a f...a vezérli. Elment Seh-hez szerelmet vallani, majd jó neki Bennu is??

Tudjuk, hogy Bennu csak a kettes számú nő nála, de azért ennyire még nem volt szemét, hogy szépen fogalmazzak.

2377. Nyulacska88 (válaszként erre: 2376. - Moncsa65)
2011. jún. 1. 17:43

itt lehet megnézni :)


*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2376. moncsa65
2011. jún. 1. 16:35
hol lehet megnézni a tegnapit?
2011. jún. 1. 16:03
Na, igen! Azt nem lehet elégszer leírni...
2374. antila (válaszként erre: 2373. - Tavaszi hérics)
2011. jún. 1. 15:28
Semmi vész, én néha már 100-szor leírom/leírtam ugyanazt,pl. hogy Onur milyen szívdöglesztő pasi.( de hát ezt nem lehet elégszer hangsúlyozni:)) Szóval nyugodtan írj!
2373. Tavaszi hérics (válaszként erre: 2372. - Antila)
2011. jún. 1. 15:17

Bocs, ha már tudtátok, nem olvastam el a hsz.okat...

Igen, a főnöke az az öreg pasi, aki el akarja venni, de végül nem lesz a frigyből semmi, mert beállít Onur a két gyerekkel, s bár egy szót sem szól /ha jól emlékszem/, de a tekintetével mindent elmond!! S ez a vége!!!

Köszi a bizalmat, de azért még távol állok attól, hogy "tolmácskodjak", de ha mentek Isztambulba: SZÓLJATOK!!! Álmodjunk közösen!!!

Szép napot Mindenkinek!

2372. antila (válaszként erre: 2370. - Tavaszi hérics)
2011. jún. 1. 15:08

Igen, ezt tudjuk, hanem ahhoz az öreg pasihoz akar feleségül menni, aki majd a főnöke lesz, nem? De végül is beállít Onur a 2 gyerekkel, és Seh őket válassza, szóval happy a vége, csak olyan összecsapott.

Látod mire nem jó ez a sori, megtanulhatsz rajta egy idegennyelvet:) Akkor, ha megyünk Isztambulba(ha csak az álmainkban is), te leszel a tolmácsunk, jó?:)

2371. antila
2011. jún. 1. 15:03
Megint én vagyok! Ezt most olvastam Müller Pétertől( hátha vki szereti), és rögtön a sori ugrott be.Szóval "az igazi nő nem ˝engedelmes˝ és nem ˝alázatos˝- hanem bízik a férfiban. Ezért hagyja magát vezetni. Nem az engedelmesség, hanem a ˝bizalom˝a női odaadás kulcsszava. "
2011. jún. 1. 15:00

A hsz.-omat azok NE olvassák el, akik NEM szeretnének előre futni az eseményekben!!!!

Ugyanis én a vasárnap délutánomat/és éjszakámat.../ rászántam és végignéztem a youtube-on az egészet, TÖRÖKÜL!

/Lassan már értek ezen a nyelven.../

Bevallom, csak Onurra és Seh-re fókuszáltam, a többi részt átugrottam. Anélkül, hogy bármi konkrétumot elárulnék, csak annyit mondok, hogy valóban háromszor lesz menyasszonyi ruhában Seh, de a legutolsó alkalommal nem Onurhoz megy!

2369. 0f6f53a4a7 (válaszként erre: 2367. - 36a26f5226)
2011. jún. 1. 14:58

Szia Sünike! Nagyon jó, hogy kezdenek rendeződni a dolgaid! Nagy kitartást kívánok és ide nagyon várunk vissza!! :)


Na igen! Ezt a fajta féltékeny-szerelmes arcot vártam Sehtől! Így már hiszek benne! Tudjátok, ahogy már írtam, engem meg lehet győzni! :D Hát, az az arc nem volt semmi, mikor sátorozni mentek és Kerem elmondta, hogy szakítani fog Bennuval. Egy gusztustalan karaktert kapott ez a Kerem! Azért Sehnek sem lehet egyszerű Bennu szemébe nézni! :) Mármint Kerem kétszínűsködése miatt!

2368. antila
2011. jún. 1. 14:31

Nyulacska te egy mázlista vagy!Nem semmi az ilyen pasi!


Monca sok sikert a vizsgákhoz, egy kalappal, mindent bele! Amit kérdeztél, arra én is kiváncsi fáncsi vagyok.


Bálna!Ha Zaferrel és Melekkel nem ez történik, hanem élnek a "lehetőséggel", akkor ők már nem rendes emberek? Nem akarok nagyon mély erkölcsi kérdésekbe belemenni, de az ilyen szitukat/kapcsolatokat szerintem csak azok értik meg igazán, akik már jártak hasonló cipőben.


Sensitiv! én is elnéztem volna még ezt a Zafer-Melek love sztorit.Azért is jó ez film, mert nemcsak a főszereplők sorsa érdekes, köti le az ember figyelmét, hanem a mellékszereplőké is. Én kezdetben csak Onurra+Seh-re fókuszáltam, de mostanra már változtam ilyen szinten. Sok érdekes karakter/jellem van a soriban.


Sünike! Remélem hamar megoldódnak a gondjaid, minden jót kivánok Neked!

2011. jún. 1. 12:20

Sziasztok!


Kész van a gép, nagyon bonyolult a windows7, mondták is a digisek, nekik az van, hogy új neveket kell megszokni, egyelőre nem is találok semmit...

Még dolgozom az egyéni beállításokon...


MÉg nem tudom miért, a windows7, ha pár percig nem vagyok a gépnél, kikapcsol, bontja a kapcsolatot, meg a digi is, erre még rá kell kérdeznem, miért...


Meg tényleg, nincs olyan, hogy saját gép, számítógép van, alul, a gyorsítónál úgy van, hogy a kurzort oda viszem, akkor kis méretben megjelenik az, amiben vagyok, és arra kell rákattintani, hogy az oldal bejöjjön, stb...


Még fel kell fedeznem a gépet, semmit sem értek rajta, teljesen más ez az új windows7...


Még megyek a dolgaimra, de este, ha nem lesz vihar, itt leszek, meg szerintem minden nap, most jött vissza az erkölcsim is hiánypótlással, mert az is új fajta, és nem értettem a kitöltését, hát most beviszem a rendőrségre, mert nem értem, (ez a vagyonőröknek, sokkal bonyolultabb), hogy segítsenek,különben vagyonőr igazolvány sem lesz mostanában, oszt mikor kezdhetek dolgozni, nem tudom...


Ha vihar lesz, akkor mától mindent kihúzok, mindenből, mégegyszer nem hiányzik ez az egész...

Az előbb is jó nagyokat dörgött, már jön a vihar ismét...


A tv-net társaságok mára, 5 nap alatt tudták a károkat a ház lépcsőházaiban helyre állítani...

A digisek is nemrég dolgoztak nálam, elég sokáig... Most jutottak el hozzám, annyi kár ért sok lakót...

Velünk szemben, az Intersparba is becsapott a villám, ott is minden, kamerától kezdve leégett, a vagyonőr ismerőseimtől hallottam, akik ott dolgoznak...

A kárszakértő is most ment el nem rég... Lefényképezte a kartonban a kibelezett alkatrészeket, amik a gépben voltak, felvette a jegyzőkönyvet, nem is kérdeztem meg, mikor várható a pénz...


A mobil interneten olvasni tudtalak titeket, csak valamiért belépni nem engedett soha... Annál mindig kidob, de folyamatosan olvastam a bejegyzéseket...



Na sziasztok, majd leszek valamikor...

2366. Sensitiv
2011. jún. 1. 12:17
úgy megnéztem vna a szerelmüket..... mármint melek és zaferért. annyira tisztának, őszintének tűnt..... :)
2365. bálna21 (válaszként erre: 2355. - Marcsi0510)
2011. jún. 1. 12:15

Sajnos este csak akkor tudok gép elé ülni, ha a fiaim nincsennek otthon. Olyankor beülök és nézem a kedvenc részeimet és előre kukkantok. Persze, ha megjönnek, rögtön leszólnak, már megint ezt nézed? Ti meg folyton lövöldöztök - mondom- utána csönd van.

Már alig várom a nagy egymásra találást!

Zahert én is nagyon sajnálom, szerintem azért írták ki, hogy ő és Melek is "rendes" tudjon maradni.

2364. Sensitiv
2011. jún. 1. 11:15
keremet nagyon utálom, mert gátlástalan, csélcsap, igazi ragadozó. annyira elveszíti a fejét, hogy képes mindenkin keresztül gázolni. rendkívül önző ember. felbomlaszt egy barátságot, üzletet, és még szerelmet is. csak azért, mert magát és az érzéseit előtérbe nyomja. hihetetlen egy alak.
2363. Sensitiv
2011. jún. 1. 11:13
nagyon sajnálom, hogy meghalt zafer. annyira bírtam a stílusát, és az is nagyon bejött, ahogy a csajjal kommunikált, ahogy figyelt rá, ahogyan elmondta, h mennyire szerelmes belé, ahogyan meg akarta élni a szerelmet vele, ahogyan udvarolt. volt egy stílusa, ami lefegyverzett engem. istenem, ha minden pasi ilyen lenne......
2362. Monca001
2011. jún. 1. 10:49
Jajjj lehet egy kérdésem?Ha jól értettem(olvastam)Seh.terhes lesz, és erről Onur fog tudni,hogy Seh.terhes?Mert ma néztem egy videót és úgy láttam benne mintha Onur megtudná,hogy Seh terhes.De lehet nem jól értelmeztem....:)
2361. Monca001
2011. jún. 1. 10:42

Sziasztok!

Sajnos valószínű,hogy ezen a héten már nem látom a sorozatot,mert holnap is meg pénteken is vizsgázok :( :(

De majd azért olvasgatlak titeket:)

2011. jún. 1. 09:40

Csak az igazat írtam :)


A párom? Nos, mikor dokinál voltam és nem értem haza időben,holott időpontra mentem, keresett egy kazettát, és felvette nekem a sorozatot, annak ellenére, hogy nem ért a videóhoz, de a fiammal együtt megoldották a dolgot :)


Mikor kérem, leül mellém és fordítja a Török nyelvű, de szerb feliratú youtube epizódokat.


Mikor megy a sorozat, és itthon vagyok mellettem ül vagy mögém bújik a kanapén és kérdezik, ki kicsoda, és miért ilyen, amilyen, továbbá kommentálja a dolgokat :) Hát, ilyen az én Onurom :)

2359. antila (válaszként erre: 2358. - Nyulacska88)
2011. jún. 1. 09:32

Köszönöm, nagyon ari vagy!

A párod hogy bírja, hogy még az utolsó pillanatban is fórumozol? Ő ismeri a sorozatot?

Jó utazást, érezzétek jól magatokat(+egymást):)

2358. Nyulacska88 (válaszként erre: 2357. - Antila)
2011. jún. 1. 09:24

Szép napot Mindenkinek :)


Itt ülök a bőröndön, és várom az indulást, de nem bírtam ki, hogy még egyszer, utoljára ne nézzek be :)


Szerintem Seh féltékeny Onur-ra, de a sorozat ezen részeiben még nem mutathatja ki, mert akkor hiteltelen lenne a haragszom rád :)


Bennu szegény halálosan szerelmes, és még ha tudja is, hogy Kerem nem Őt szereti, de azt biztosan érzi, hogy Seh iránt érez, valamit, csak a homokba dugja a fejét és nem akar Róla tudni.


A Marianna árkos hasonlatod találó, nagyon tetszett.


Hát, látod, ezért is kedveljük Onurt, nélküle egy probléma sem tudna megoldódni :) .


A fehér ital az ayran (kiejtve: ájrán), török yoghurt, amit hűsítőként/ szomljoltóként fogyasztanak.


A "kisfiam" felért egy komplett földbedöngöléssel Keremnél :) és ezt tetézte Kan öröme is, mely határtalan volt, hogy emglátta Onurt. Ez volt a kettő az egyben hatás :)


Hát, szex az nem lesz, de kibékülés, és hajgumikihúzás az igen :)


Nem vagy fárasztó, egy cseppet sem, sőt nagyon jók a meglátásaid. De ha mindent elárulnánk, akkor nem néznéd és nem írnál ide, márpedig mi ezt nem nagyon akarjuk :)

2357. antila
2011. jún. 1. 08:36

Sziasztok!Hú, jók voltak a tegnapi részek, de már tűkön ülök, legyen végre péntek, és béküljenek ki, ezek a forgatókönyvírók jól kitalálták, hogy játszanak az ember idegeivel. Amit írtok, hogy mekkorát veszekednek majd, az mikor lesz? Most, a nagy békülés előtt?

Hát amit vártam, hogy Seh menjen el Onurhoz, végre megtörtént, de ez a részvétnyilvánítás duma, na ez nálam megint kiverte a biztosítékot, ekkora bénázást. Meg én azt hittem Seh féltékeny lesz majd, de igazából észre sem vette a 2 poharat. Mondjuk lesz még ideje, oka féltékenynek lenni Jaseminre.

Azt én sem értem, hogy Bennu hogy lehet ennyire vaksi. Kerem meg csak süllyed süllyed, már a Mariana-árokban van nálam,csak az a baj, hogy ő tud még ennél is mélyebbre menni.

Onur milyen aranyos volt a 2 kiscsajszival, ahhoz képest, hogy nincs gyereke, vagy hát még nem tűnt fel a szinen, profin nyomja a nevelő célzatú szöveget, hatott a lányoknál is, meg az is jó tanács volt, amit Füstlinek mondott. Mi az a fehér ital, amit ittak,az az a betűs? Én azt hittem az tej.Egyébként észrevettétek, hogyha vmi probléma támad, vagy vhol segíteni kell,akkor azt 90%-ban Onur oldja meg? Ezzel persze nem cikizni akarom, főleg, hogy ő a kedvencem/kedvencünk:) De olyan, mint az úttörő, ahol tud segít.:)

Nadid tündéri volt, ahogy egyfolytában mondta Seh-nek, hogy Onur mennyit segített, jó kis kerítőnő lenne belőle:)

Az nem volt semmi, ahogy az ajtóban álltak szembe egymással Keremmel + Onur, és ahogy Onur elvette tőle Kaant. Annyira jó volt, amikor mondta neki,hogy "kisfiam". Szerintem nem direkt hívta így, hanem ez már tök természetes nála, hogy Kaan az ő fia is.

Szóval azt írjátok, hogy pénteken lesz az erdős rész, meg békülés, és lesz szex is? Nekem vmi rémlik, de lehet összekeverem egy másikkal. Tudom, hogy mutatni nem fogják, de amikor szeretkezés van, akkor az mindig úgy kezdődik, mint a fekete éjszakánál, hogy olyan izgin kiszedi Seh hajából a hajgumit, nem? És akkor az esküvőn terhes lesz(és elvetél)?És a nagy békülés után most lesz egy kis nyugi, kifújhatjuk magunkat? Mi lesz az, amin majd megint összebalhéznak? Bocs Mindenkitől, ha nagyon fárasztó vagyok. Majd még jövök, szép napot, jó munkát Nektek!

2356. sehfan
2011. jún. 1. 00:37
"felszabadultam" beadtam minden bevallást, beszámolót,s első dolgom az volt hogy egy kicsit előre néztem a hét történéseit, hát tényleg lesz veszekedés rendesen, kár hogy nem értek semmit, de akkor is volt olyan jelenet amit megkönnyeztem.
2011. máj. 31. 23:44

No, senki nincs itt? Nagyon éjszaka van vagy filmet néztek?

Most néztem meg, hogy mekkorát fognak veszekedni Seh. és Onur. Ezt is láttam már egyszer, de ebből soha nem elég.

2011. máj. 31. 22:34
Annyira jó volt názni mikor Onur somolygott bajsza alatt mikor Seh meglátogatta.
2353. marcsi0510 (válaszként erre: 2352. - Hatan)
2011. máj. 31. 22:15
Tegnap este én is a neten néztem meg, hiszen upmami miatt mostanában nem jól veszi fel a tv, de nagyon rossz volt, el volt csúszva a hang a képtől. Remélem most jobb.
2352. Hatan (válaszként erre: 2346. - Ab4b6bc17d)
2011. máj. 31. 22:05
Az első már fennt van. Én is pótoltam, mert nem láttam.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook