Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Seherezádé - az új török sorozat fórum

Seherezádé - az új török sorozat (beszélgetős fórum)


2261. Hatan (válaszként erre: 2256. - Ab4b6bc17d)
2011. máj. 31. 11:07

Férfi ne durcizzon? /azt csinálják egyvégtében:)/

Szerintem nem durcizik, csak most hagyja, hogy Seh is "hevüljön egy kicsit"

Kicsit leckét ad szerelemből, bizalomból.


Hogy felcsigázzalak még Jasemin is kavarni fog.

2260. Nyulacska88 (válaszként erre: 2253. - Ab4b6bc17d)
2011. máj. 31. 11:05

igazad van, a szerelmesek nem ismerik jól egymást itt.


Számomra az is érezhető, hogy Seh is nagyon szereti Onurt, és régóta, azonban a szerelmet nem egyformán mutatjuk ki, s én itt azt látom, Onurban a korábbi felfogásához képest állandó vihar dúl, ezért éli meg ilyen intenzitással a szerelmet.


Seh viszont mélységesen megalázott helyzetből jutott el arra a pontra, ahol tart.


Ugyanakkor a véleményem az, a Nők és a Férfiak máshogy gondolkoznak. Furcsa ezt mondani, de még ha sok-sok éve is vagy együtt a pároddal, kiderül, ha azt is gondolod, Ő ugyan azt gondolja egy dologról, de ha rákérdezel,kiderül, az esetek túlnyomó részében mást gondol.


Mi Nők azt hisszük, a Férfiak tudják, mi a bajunk, vagy azt, mire gondolunk, és kiderül, dehogy tudják, még csak a közelében sem járnak egyiknek sem.


Ezért nem kell - és nem is tudja - megérteni Onur Seh-et, fordított esetben sem működik a dolog, azaz Seh sem érti meg Onurt.

2259. 0f6f53a4a7 (válaszként erre: 2256. - Ab4b6bc17d)
2011. máj. 31. 11:02
Pénteken. Abban a bizonyos erdős jelenetben. Ezért jó ez a fórum, mert mindenki leírhatja, hogy melyik oldalon áll. Te+én most az ellentétes oldalon állunk (ugye Te Seh pártját fogod én Onurét) mégis mindketten imádjuk a sorit. :) És hiába adsz Te igazat Sehnek én Onurnak mégis azt várjuk mikor békülnek már ki!? :D
2258. ab4b6bc17d (válaszként erre: 2255. - Betty77)
2011. máj. 31. 10:56
Szerintem Melek Kerem tesójával jön össze később.
2257. ab4b6bc17d (válaszként erre: 2254. - 0f6f53a4a7)
2011. máj. 31. 10:54

Seh abban az időben minden büszkeségét feladta. Különben nem ment volna bele ebbe a tisztességtelen ajánlatba, nem megy el könyörögni az apósának, hogy agyjon pénzt és így tovább.


... és igen, talán elhamarkodott volt az az igen, mert szerintem még nem ismerik egymást olyan jól.

2256. ab4b6bc17d (válaszként erre: 2251. - 0f6f53a4a7)
2011. máj. 31. 10:52

Hát, azért nem Seh ajánlott fel pénzt Onurnak egy éjszakáért... meg szerintem egy férfi ne durcizzon!

Kíváncsi leszek, mikor borulnak már végre egymás karjába..

2255. betty77
2011. máj. 31. 10:51
Kérdésem azokhoz szól, akik már előrenézték a sorozatot. Zafer tényleg meghalt? Akkor Melek-nek később más lesz a párja, vagy kiírják a történetből?
2254. 0f6f53a4a7 (válaszként erre: 2253. - Ab4b6bc17d)
2011. máj. 31. 10:46
Miért csak Seh lehet büszke? Ha úgy van, ahogy mondod és Seh úgy érezte, hogy Onur az elejétől fogva lekezelő vele, meg mindig az jut róla eszébe, hogy hogy menekült meg a fia, akkor hogy tudott neki igent mondani?
2253. ab4b6bc17d (válaszként erre: 2250. - Nyulacska88)
2011. máj. 31. 10:43

Hát, nekem pedig megint a Büszkeség és balítélet című remek Jane Austen regény ugrott be a történteket látva, újra.

Szerintem a szerelmesek itt a filmben nem ismerik még jól egymást.

Az érezhető, hogy Onur tényleg nagyon szereti Seh-t. Szerelmes belé. Viszont eléggé beképzelten lekezelő volt vele az elejétől fogva, amit nehéz figyelmen kívül hagyni egy nőnek, lehet, hogy akaratlanul is eszébe jut. Nem beszélve a pénzről, amivel ugyan megmentette a fia életét, de milyen áron???

Onurnak meg most lépnie kéne, amíg valaki el nem happolja előle a szerelmét. Meg kell értenie, miért reagált úgy a nő, ahogy. Szerintem felül kellett volna kerekednie a büszkeségén :)

2252. 0f6f53a4a7 (válaszként erre: 2250. - Nyulacska88)
2011. máj. 31. 10:41
Egyetértek!!! Ráadásul ilyen alapon Seh sem különb, mint Peride. Onur elment Peridéhez, de az akkor is bunkó volt vele. Elment Sehhez szintén. Elítélték anélkül, hogy meghallgatták volna, sőt meg sem hallgatták igazán. Most meg csupán "CSAK" azért, mert majdnem meghalt és mert Zsale azt mondja, hogy hazudott mindketten azt várják, hogy Onur felejtse el az egészet. Seh részéről undorító, hogy megint magára gondol! Ha Onur felvette volna a telót szinte biztos vagyok benne, hogy szimplán bocsit kért volna és kész. Ezzel nem lehet mindent lerendezni. Kell ez a kis bünti!!! :D
2251. 0f6f53a4a7 (válaszként erre: 2247. - Ab4b6bc17d)
2011. máj. 31. 10:35
Szerintem pedig Onur eleget futott már Seh után. Éppen ideje, hogy Onur durcizik!
2250. Nyulacska88 (válaszként erre: 2248. - Ab4b6bc17d)
2011. máj. 31. 10:32

sziasztok Régiek és Újak , látom napról napra bővülünk, sokasodunk :)


nem értek Veled egyet Berndamazon, hiszen Onur számtalanszor elmondta, soha, senkinek nem mondott ilyet, csak Seh-nek. Számtalanszor elmondta, az az éjszaka az Ő szégyene és nem Seh-é. Seh ismerte Onur mentalitását, korrektségét a munkában, és a magánéletében is. Ismerte előéletét arra vonatkozóan, hogy hogy tekintett korábban a nőkre, és milyen viszont ápolt anyjával az után, hogy kijelentette Seh-et szereti. Egy fikarcnyit sem változtatott álláspontján Seh-et illetően, hiába állt szemben az anyjával.


Ezért tartom korrektnek azt, hogy kinyomta most Seh-et. Miért nem akart Vele Seh beszélni, mikor elrohant az esküvőről, vagy utána? Miért most, hiszen hetek teltek el a nélkül, hogy hívta volna Onurt.


Én úgy láttam azonban, hogy Seh is rettenetesen megszenvedte az eltelt időt ( valaki azt írta, nem látszik rajta) továbbá azt, nagyon szereti Onurt, de a kapcsolatban a feltétlen bizalmon alapul minden és nem csak a szereteten vagy a szerelmen. Amíg ez nincs meg, addig nem szabad igennel válaszolni arra a kérdésre: "Hozzám jösz feleségül?". Itt követte el az egyik súlyos hibát Seh, hogy nem bízott benne 1000 %-osan, és mégis igent mondott. ( bár ha bízna, nem lenne film :) )


Persze, logikus, hogy attól, hogy látta a Nőt visszavonni a korábbi nyilatkozatát, továbbá attól, hogy rájött, végleg elveszítheti Onurt, Allah-i fény gyulladt ki az okos kis kobakjában, és rádöbbent milyen hülye is volt, és milyen ostobán viselkedet.


Onur nem büszke, ha az lenne, a büszkeségén nem tudna minden egyes nap benne a szerelem felülemelkedni.

2249. ab4b6bc17d (válaszként erre: 2248. - Ab4b6bc17d)
2011. máj. 31. 10:16

Most kéne bejöjjön a képbe egy harmadik fickó, aki odavan Seh-ért, akkor féltékenykedhetnének mind a ketten megint! :)


Mondjuk nem értem Keremet, hiszen Bennu is annyira szép nő! Szerintem legalábbis.

2248. ab4b6bc17d (válaszként erre: 2247. - Ab4b6bc17d)
2011. máj. 31. 10:14

Most meg ő büszke! Pedig azért van vaj a füle mögött, hiszen azért Seh esetében pontosan úgy járt el, mint ahogy a másik nő bemondta a tévébe.

Szerintem érthető volt Seh felháborodása, hiszen abban a pillanatban úgy értelmezhette, hogy Onur minden nőnek ezt mondja.

Szóval szerintem Onur most megint hibázik, hogy nem fogadja Seh hívásait, még akkor is, ha azt hiszi, hogy Keremmel van.

2011. máj. 31. 10:12
Azért én vártam volna, hogy Onur megöleli Seh-t végre, amikor beállított, mint "szellem"
2011. máj. 31. 10:04

bálna21!


Persze, hogy beveszünk...

Majd együtt megyünk elvonóra, addig is üdv. a "zárt osztályon"! :))

2245. 9949bca4eb (válaszként erre: 2243. - 0f6f53a4a7)
2011. máj. 31. 10:02
Én is hiányoltam a "nagy" beszélgetést a repülőtéren. Mert ugye arról volt szó. De aztán összeállt a kép. Zafert azért sajnálom, jó ember volt.
2011. máj. 31. 09:57
Bocs, mesében! :)
2011. máj. 31. 09:55

Sziasztok! Én is befutottam végre! :) Na igen, ez az arc már kezd hasonlítani egy szerelmes nő arcára! Még dolgozik rajta egy kicsit és el fogom hinni én is, hogy szereti Onurt! Láttátok, hogy hogy nézett Seh Keremre Peridénél? Mélyen lenézte!!!

De ahogy Peride kinézett mikor várták Onurékról a híreket, az valami észveszejtő! Komolyan mint egy boszorkány a mesébe! :) A tegnapi rész elején azt hittem, hogy a Zafer és Onur közti beszélgetést csak így összecsapták, de aztán mikor Onur visszagondolta a napját értelmet nyert minden. Már éppen kezdtem filózni, hogy hol járt egész nap és miért hagyta szenvedni a szeretteit. De később ugye meglett a válasz.

2242. bálna21 (válaszként erre: 2172. - Monca001)
2011. máj. 31. 09:34

Sziasztok!

Látom nem én vagyok az egyetlen, aki nem nagyon mer beírni valahová, de már nem bírtam tovább. Remélem engem is bevesztek a csapatba és az Onur rajongók közé. Eddig soha nem néztem semmilyen sorozatot, de durván függő lettem!

Szép napot, vagy ahogy errefelé mondjátok Onuros kívánok Nektek!

2011. máj. 31. 09:14
Húúúú, jól összehajtottak Keremmel az elején... Még Onurt se láttam ilyen mérgesnek.
2011. máj. 31. 09:08

Sziasztok!


Lemaradtam a tegnapi első részről, úgyhogy épp azt nézem... aztán lehet, hogy a másodikat is... aztán meg lehet, hogy törökül a többit. :))

2239. Sensitiv
2011. máj. 31. 08:32
tetszik onurban a tartás, ahogy méltósággal viseli a dolgokat. ahogyan eltávolodik az anyjától, ahogyan kezeli a megbántott férfi önérzetét.
2238. mamma2
2011. máj. 31. 08:32
Sziasztok lányok!-nagyon izgalmas volt a tegnapi rész is...az én meglátásom szerint, Kerem egyre gusztustalanabb jellemtelen fráter /kezd begolyózni/na de Onur anyja se "piskóta"-a nyavajgásaival,ömlengéseivel olyan visszataszító! Nem lesz belőle szimpatikus karakter! Ali-kemál meg egy bizonytalan puhány befolyásolható,sunyi pali...nem tudom mi lesz a megoldás ebből a családi kavarból? Lehet, hogy majd ezt is az öregek,Burah és Nadin oldja meg?? Érdekes, ahogy higgadtan nyugalommal irányítják a családot!-és tudtak Seh-től "bocsánatot" kérni a bűnükért....egyre szimpatikusabbak.
2237. Hatan
2011. máj. 31. 08:27

Jó reggelt!

Csak köszönök, mert sok dolgom lesz ma. Fent van a tegnapi második rész is. Most alig nézik, jól lehet tölteni.

Már megnéztem.

Szép napot mindenkinek.

2236. 645b490433 (válaszként erre: 2235. - Hatan)
2011. máj. 31. 03:29

Köszönöm szépen én itt vagyok éjjel is mivel dolgozom.

Holnap meg alig bírok majd fönnt lenni délután a kedvencünk alatt de majd be pótolom a netről.

2235. Hatan
2011. máj. 30. 23:55

Üdvözletem az éjszakai műszaknak!

Csicsör igazad van én is lemaradtam (valamikor a napi dolgokat is el kell végezni, pedig nem akármilyen nagy áldozattal jár lemondani egy részről!)De már tudtam pótolni az első részt, csak egy picit el van csúszva a hang, kb. 8-12 mp, akármelyik lejátszón néztem. Meg kicsit halk is.

Marcsi0510! Hát én kinéztem a szemem de nem láttam a fát. Le fogok szokni hogy pislogjak! /Meg néha gyerkőcökre is figyelni kell:( Nem győzöm visszanézni az apróságok miatt./

A mait nagyon vártam, hétvégén jó sokat előre néztem és lesz időm kivárni, míg a magyar is odaérkezik.

Ez az Onur "minden nyelven és csatornán" szívdöglesztő!!

Onuros jó éjszakát, és szép napot minden rajongónak.

2011. máj. 30. 21:29

Szerintem nem csökkent itt az érdeklődés,csak valóban most nézem meg én is,hát elég ütős rész volt,főleg,hogy Onur megjelent az őt siratók előtt,érdekesek voltak a reagálások,és az is érdekes volt ,hogy Seh nem mert Onur nyakába borulni,szinte sokkot kapott,gondolom azért állt ott ,mint a faszent,de azért egy kis elégtételt éreztem,hogy Onur kivonult és kész.Nagyon megsajnáltam,mikor ült a kocsin és gondolom átgondolta az életét,hogy igen,megmenekült ,de lesz-e értelme,bezzeg most hívogatta Seh,ez elégtétel lehetett neki és tényleg Seh-en látszott ,hogy meg vagyon törve...mindkettő egy erős,büszke ember,de meddig legyen ilyen az ember.Szerintem Seh túlzásba viszi.

Kerem egyre lejjebb süllyed a szememben,na az nagyon jó volt ,mikor bement az irodába és mintha előzőleg mi sem történt volna széttárja karját ,hogy legyünk újból barátok,de se bocsánat,semmi,nem tudom,hogy mit gondolt.

2233. Monca001 (válaszként erre: 2228. - Sehfan)
2011. máj. 30. 20:58

És én pont pénteken nem fogom látni :(

Jajj annyira jó lenne ha minél hamarabb összejönnének :D

2232. Nyulacska88 (válaszként erre: 2231. - Ab4b6bc17d)
2011. máj. 30. 20:43
Szerintem meg azért, mert sokan nem látták ma a normál adást, csak felvételről tudják megnézni, de figyeljétek csak meg éjjel/holnap a fórumot, tele lesz, mint a déli busz :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook