Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mi a véleményetek a mexikói telenovellákról és a török sorozatokról? fórum

Mi a véleményetek a mexikói telenovellákról és a török sorozatokról? (beszélgetős fórum)


dec. 23. 21:55
A török sorozatok közül a legjobb az Isztambuli menyasszony. Nem láttam sok sorozatot.
15. Enissa (válaszként erre: 12. - Tumbo2)
dec. 21. 15:46
Akkor meg főleg jó, hogy nem néztem.
14. tien
dec. 21. 14:55
Semmi,nem néztem soha.
dec. 21. 14:48

A Vad angyal volt talán az utolsó amibe belegabalyodtam,,azóta sem.

Mindig rátesznek 50 tök felesleges részt aminek már sefüle se farka.

12. tumbo2 (válaszként erre: 8. - Enissa)
dec. 21. 14:32
nm sokat vesztettél,mert csak úgy abbahagyták.
11. globus (válaszként erre: 9. - Amaunet)
dec. 21. 13:36
Aztán mikor végre letisztul egy zűrzavar, jelentkezik José, aki valójában Blasé eltitkolt gyereke és 20 evig nem tudtak róla, ááá.
10. eunuch
dec. 21. 13:28
Kakik.
dec. 21. 13:22

Néha találkozom ezekkel a sorozatokkal. Mikor egy kereskedelmi tv csatornájára vetődöm és éppen a beharangozó megy.

Szerintem arra jók, hogy leépüljön tőle az ember.

Folyton van valami keverés, családi intrikák - nem érdekel. Ezeket pedig hangosan, veszekedve oldják meg.

Vannak értelmesebb műsorok is.

8. Enissa (válaszként erre: 4. - Tumbo2)
dec. 21. 13:12

Tényleg, nagy reményekkel kezdtem bele abba, aztán abbahagytam, külföldre utaztam lemaradtam, már nem érdekelt.

Viszont van egy kislány a családban, aki megtanult törökül, mert annyira tetszettek neki a török filmek.

7. Enissa (válaszként erre: 5. - Banános Zselé)
dec. 21. 13:08
Az. Köszi!
dec. 21. 12:06
Mexikóiak jók
5. Banános Zselé (válaszként erre: 3. - Enissa)
dec. 21. 12:05
Esmeralda?
4. tumbo2 (válaszként erre: 3. - Enissa)
dec. 21. 12:02
sosem néztem.egyet a szultánát.aztán abbahagyták.
dec. 21. 11:39

"de szokok nézni" - de nézek, vagy szoktam nézni, így helyes.

A kérdésedre is válaszolok, egyet néztem, nem minden részét, a vak lányt. Nem emlékszem már a címére.

Kimondottan utálom a sorozatokat, abban a sorozatban mindig sírt mindenki.

dec. 21. 11:08
Kb 20 éve néztem még Anyukámmal vmi brazilt húzták mint a rétestésztát de közben jól elbeszélgettünk és ha kimaradt 1-2 rész akkor se maradtunk le semmiről.
dec. 21. 10:37
Én jobban szeretem a török sorozatokat nézni de szokok nézni mexikói telenovellákat is😀

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook