Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Seherezádé - az új török sorozat fórum

Seherezádé - az új török sorozat (beszélgetős fórum)


2441. ab4b6bc17d (válaszként erre: 2440. - Csicsöri53)
2011. jún. 2. 19:50

Szerintem is így van. Túl kell lépnie "önmagán", meg kell bocsátania magának is :)

Egyébként igaz, minden anya megtette volna. Én is.

2440. Csicsöri53 (válaszként erre: 2438. - Ab4b6bc17d)
2011. jún. 2. 19:46
Maga Huszárik Kata is elmondta,aki kiválóan szinkronizálja,mondhatom,jobb,mint az eredeti,hogy ő is megtette volna ezt a lépést a gyermeke életéért,és azt gondolom,hogy szinte minden anya.A gyermeke élete forgott kockán és a megbocsátás attól függ,hogy milyen szemszögből nézzük,mert ha arra gondolok,hogy lehet egy "hős ","önfeláldozó" anya is az,aki megteszi,akkor a lelkiismerete másképpen kell,hogy müködjön,hiszen megmentette a gyermekét és nem kellene ostoroznia és szégyennek éreznie ennyire,amit tett,főleg,hogy titokban történt.A szeretett férfi eleve belezúgott, Onur már elmondta ,hogy ahogy odakerült Seh hozzájuk és meglátta,az első pillanatban beleszeretett,mert látta,hogy ez a nő más,mint a többi,akiket addig ismert,igaz csalódás volt neki az egyéjszakás dolog,míg meg nem tudta az igazi okot,de szerintem aztán felnézett éppen ez miatt Seh-re... Seh szintén beleszeretett,tehát nem értem,hogy miért nem akar boldog lenni....gondolom,azt gondolja,hogy ő nem érdemli meg ezek után,mert tisztátalan nő lett.
2439. Csicsöri53 (válaszként erre: 2436. - Marcsi0510)
2011. jún. 2. 19:37
Firdeus se semmi a maga diszkrét vélemény nyilvánításával,ő lát át a szitán a Yesemin ügyben,valószínű életkora miatt és az miatt,hogy már nagyon régóta ismeri Onurt ,ismeri minden rezdülését,búját-baját,ha nem is kéri ki Onur a véleményét,azért Firdeusznak megvan a maga külön kis gondolatvilága,azt lehet látni,mikor Yesemint ő engedi be,vagy visz valamit nekik,hogy milyen "pofákat" vág hozzá,a szeme az beszédes:) és persze helyteleníti,ami most történik Onur körül,aki nem veszi észre a jeleket,mert a búbánatjával van elfoglalva egyébként is.
2438. ab4b6bc17d (válaszként erre: 2434. - Marcsi0510)
2011. jún. 2. 19:32
Egy tisztességes nő csak a legvégső esetben áll rá ilyen ajánlatra. Lelkileg akkor is nagyon megterhelő neki, ha tudja, hogy nem volt más járható út. Ez olyan szégyen, amit soha nem törölhet ki a fejéből.
2437. marcsi0510 (válaszként erre: 2421. - Bálna21)
2011. jún. 2. 18:37
Persze, hiszen így lesz sorozat belőle. Egyébként néhány rész múlva unalmas lenne és véget is érne.
2436. marcsi0510 (válaszként erre: 2433. - Csicsöri53)
2011. jún. 2. 18:35
Jasemin egy végtelenül számító nő, úgy ahogy mondod, burkoltan csinálja, így úgy gondolja nem feltűnő a viselkedése. Egyedül Firdeus jegyzi meg, illetve neki nem tetszik.
2435. marcsi0510 (válaszként erre: 2432. - Csicsöri53)
2011. jún. 2. 18:33
Ja igen, én belepillantottam, de még hosszan lesz előzménye + lövöldözés. Biztos az erdős jelenet lesz az utolsó filmkocka, majd hétfőn pedig folytatódik a vendégházzal, és a "hajból gumi kivevéssel"
2434. marcsi0510 (válaszként erre: 2431. - Marcsi0510)
2011. jún. 2. 18:31
Bár én nem vagyok Burham ellen, hanem azt mondom, hogy jó fej öreg, de ha összehasonlítjuk a kettőt Burham és Onur, akkor én Burhamnak bocsátottam volna meg később. Nem azért mert ő öreg, és nem olyan jóképű mint Onur, csak azért mert ő a rokona Seh-nek és az unokáját cserben hagyta. Jó, jó vezekelt is érte a sorozat elején egy darabig, de nem onurt kellene büntetni, bár most már kiderült, hogy neki megbocsátott, azonban most meg saját magát bünteti Seh. Kis mazohista.
2011. jún. 2. 18:30
Érdekes Yesemin szerepe is ,mert nyílvánvaló,hogy nem véletlenül hajt rá a részvényekre,Onur közelébe szeretne férkőzni,persze nem nyíltan,hanem burkoltan,okos és dörzsölt nő,azt gondolja ,ezzel a lépéssel közelebb kerülhet a szeretett férfihez,szóval nagyon diszkréten ,de kiváló érzékkel csinálja ezt,már látszik,ahogy rápillant Onurra,hogy fülig szerelmes belé.
2432. Csicsöri53 (válaszként erre: 2429. - Marcsi0510)
2011. jún. 2. 18:27
Azt nem tudom,hogy hogyan lesznek mégis együtt,mikor Seh leadja a kollegájának a vezető tervezést,szóval menekül rendesen,de nem tudja ,hogy hová:( holnap Seh és Onur az egyetemi kampus irodájából jönnek ki majd,nemtudom,hogy bele fog -e férni az erdős jelenet,de hétfőn tuti!:) meg fogja Onur törni Seh ellenállását,ez a lényeg!
2011. jún. 2. 18:26

Az öreg Burham nagyon rendes ember. Megbánta, amit egy évvel ezelőtt csinált Seh-el.

Seh-nek szerintem a Burham dolgot kellett volna sokkal nehezebben megbocsátani, nem a fekete éjszakát, de akkor nem lenne film ugye.

2011. jún. 2. 18:22

Sziasztok! No, mégegyszer a "fekete éjszaka" Seh irodája előtt,hát tényleg sok,azok után,amit Onur mond Seh-nek,ilyen szerelmi vallomást nem mindennnap kap az ember egy férfitől,sőt mondhatom,hogy ilyesmi tényleg csak a filmekben van,de mégis Seh továbbra is hülye,nem tudok mást mondani,mint amit érzek,egy nőnek a ,a szeretet mellett a biztonság fontos és ezt Onur biztosítja számára,a gyerekére nem gondol? Csak magára,szóval ,hamis az a dolog a beszélgetés végén,hogy engedje,mert Kaán várja.


Az öreg Burhan belevaló bölcs ember,nagyon csípem!:) De Onur is,úgy látom.

2011. jún. 2. 18:15
Belepillantottam, hogy hogy fog holnap folytatódni, szerintem az erdős jelenet a holnapi végén lesz.
2011. jún. 2. 18:10
De, mégis a fekete éjszaka a téma. Azt nem értem, hogy Seh. magának miért nem bocsát meg. Ha Onurnak megbocsátott, akkor magát még miért kínozza????????
2011. jún. 2. 17:46

Sziasztok!

Én most nem úgy értelmezem, hogy csak a fekete éjszaka miatt problémáznak még, hanem a tegnapi részből kiderült, hogy most Onur nem bízott meg Seh-ben. Pedig ő elmesélte neki, hogy Kerem csak Bennu "tartozéka" és mint olyan ezért őt is elviseli, bár nem ilyen szavakkal.

Seh már megbocsátana, látszik rajta, és aggódik Onurért, akkor is aggódott, amikor Mirhibanért mentek.

2426. Monca001
2011. jún. 2. 17:31

Sziasztok!

Ma láttam egy videót youtubon és abból úgy értelmeztem,hogy Onur megfogja tudni,hogy Seh.terhes :)(Onur meglátja a terhességi tesztet)

2425. Monca001
2011. jún. 2. 16:33
Kezdődik:D:D:D:D
2424. lonix (válaszként erre: 2390. - Marcsi0510)
2011. jún. 2. 16:21
Koszi a valaszt.Sikerult kepet is talalnom.
2423. lonix (válaszként erre: 2381. - Monca001)
2011. jún. 2. 15:40
Koszi a valaszt.
2422. lonix (válaszként erre: 2381. - Monca001)
2011. jún. 2. 15:28
Koszi a valaszt.Kepet is sikerult letoltenem.
2421. bálna21 (válaszként erre: 2420. - Tavaszi hérics)
2011. jún. 2. 15:16

Köszi, megnyugodtam! Azért, ha tudok, majd előre kukkantok egy kicsit.

Jól meg van ez az egész történet bonyolítva ahogy figyelem az eseményeket és a bejegyzéseket. Már nekem is sok egy kicsit a Seh-nek a fekete éjszakára utaló kirohanásai. Biztosan nyomasztó lehet egy ilyen (persze nem ilyen pasival:))de valóban Onur már ezerszer bocsánotot kért érte és Ő sem csak azért tette, hogy pénze legyen. Azt hiszem ilyen esetben többen is megtennénk a gyerekünkért. Ezért már meg kéne békülnie magával és Onurral is.

Valahogy ebben a történetben senki nem azt a szereti aki őt, mindenki más után sóvárog.

2420. Tavaszi hérics (válaszként erre: 2408. - Bálna21)
2011. jún. 2. 13:55

Kedves Bála21! Igen, jól olvastad, a végén NEM Onur a vőlegény!!! De NYUGI!!! Azért Ő is ott van/ lesz, s olyan "onurosan" megoldja!Tehát HAPPY END a vége!!!

Ha nem bírod kivárni a végét, akkor keress rá a youtube-on, ott megláthatod!/Én is így tettem:))/

2419. ab4b6bc17d (válaszként erre: 2416. - Antila)
2011. jún. 2. 13:52
Pont ez jutott nekem is eszembe antila! Mármint hogy egyrészt a csokor olyan koszorús jellegű (amit nálunk temetésekre csinálnak :( viszont a virágok tényleg szépek rajta. És hogy azért milyen figyelmes, hogy virágot is visz a nőnek...
2418. antila (válaszként erre: 2417. - Moncsa65)
2011. jún. 2. 13:22

Örülök, hogy nem vagyok egyedül a véleményemmel:)

Nagyon szívesen válaszolnék a kérdésedre,de én nem tudok:( Ha "megérkeznek" a többiek, bizti megírják majd.

2417. moncsa65 (válaszként erre: 2416. - Antila)
2011. jún. 2. 12:30

én is unom már S. nyűglődését amiatt az éjszaka miatt. Ha egyszer már megbocsátott -nyilván nem voltak annyira rossz emlékei :-) - akkor ezen túl kéne lépni...

Még egyszer kérdezném: Bennu számára sosem derül ki, S. miért olyan goromba Keremmel?

2416. antila
2011. jún. 2. 11:54

Mindjárt 12, és még senki a láthatáron:(

Hiányoztok lányok! Micsoda apró részleteket észrevesztek,nagyon birom, hogy ilyen szemfülesek vagytok, nekem fel sem tűnt, hogy milyen színű ágyneműben alszanak. A ravatalról jut eszembe, amikor Onur vitte azt a nagy csokrot a végén, hát szépnek szép volt, de felénk temetésre szoktak pont ilyet készíteni. Azért nem semmi a pasi, hogy a megbeszélésre is vitt virágot Seh-nek, meg a végén is, nagyon gáláns:)

Bálna! milyen jó neked, hog voltál Isztambulban, remélem egyszer mindegyikünknek sikerül eljutni.

Már egyszer írtam, de most sem bírom ki, hogy ne,szóval én kezdem unni(vagy vmi ilyesmi érzés), hogy mindig a fekete éjszakára lyukadnak ki. Tudom, hog ez a vezérfonal, meg a végén is, meg mindig mekkora jelentősége van/lesz, de akkor is. Ha ez velem történik, bizti én sem tudnék (könnyen) túllépni rajta, de Onur már annyiszor, és úgy megbánta, meg ő is szenvedett, meg már annyi jót tett Seh-vel, és főleg annyira SZERETI. (De nyugodtan leszidhattok, ha nagyon gáz vagyok)

Csanszel-hez és Jemenhez mit szóltok? Róluk nem is nagyon beszéltünk.

Már csak egyet kell aludni:), és végre kibékülnek!

További szép napot Mindenkinek!

2011. jún. 1. 23:56
Én vagyok, csak még mindig bajlódom a géppel, de egy csomó adat holnapra marad...
2011. jún. 1. 23:21
Most úgy látom, nincs éjszakai műszak.
2413. marcsi0510 (válaszként erre: 2410. - 36a26f5226)
2011. jún. 1. 23:20
Az öreg főnökéhez nem megy hozzá, csak elkezdődik a ceremónia, de Kan megszökik Onurhoz, önállóan taxival elmegy, és a végén már csak azt mutatják, hogy Onur a két gyermekkel megjelenik a szertartáson, és Seh föláll, odamegy hozzájuk, átölelik egymást, és közben a filmkockákat mutatnak a sorozatból és a Seherezádé meséiből mondja egy női hang alá a szöveget.
2412. Viki951
2011. jún. 1. 21:21
bocsi a hülye fogalmazásért de ezt most gyorsan kellet írnom mert jönne a géphez más is a családból.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook