Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Seherezádé - az új török sorozat fórum

Seherezádé - az új török sorozat (beszélgetős fórum)


2471. telazsi (válaszként erre: 2465. - Marcsi0510)
2011. jún. 3. 10:31

Hali!

Kb. a 15. résznél tartottak, amikor nagyon izgatott, hogy mi fog történni, ráadásul hétvége jött... Nem bírtam ki, rákerestem az eredeti címmel youtube-on, román felirattal találtam, de ki lehetett következtetni, meg pár szót értettem, de sajna, csak nagyon keveset.

Aztán az ajánlatok között találtam szerb feliratosat, ezt kb. 95%-os találati aránnyal értem is :-)), utána kb. 1 - másfél hétig csak a főzést csináltam meg itthon, / így a családom megmenekült az éhhaláltól/, de végignéztem a sorozatot.

Hozzátartozik, hogy sajnos táppénzen vagyok már egy ideje, s a kezelések egyik mellékhatása az időnkénti álmatlanság, aminek most kifejezetten örültem. Így megtehettem, hogy éjszaka 4 óráig a sorozatot néztem,aztán reggel 7-től folytattam.

Még most is van, hogy a szinkronos után visszanézek 1-1 részt, mert van, ahol "sántít" a magyar szinkron, meg Onur hangját nem lehet igazán visszaadni.

A gyerekek hangjának szinkronizálása biztos nagyon nehéz feladat, de Kaan tündéri csacsogása és igazi öröme, mikor újratalálkozik Onurral, nagyon nem jön le szinkronnal.

/Több zsebkendőt "teleszipogtam" már miatta is./

Üdv mégegyszer Mindenkinek!

2470. 0f6f53a4a7 (válaszként erre: 2467. - Antila)
2011. jún. 3. 10:04
Igen ez szerintem is olyan rendezői figyelmetlenség! (Elég sok van belőle mostanában!) Mert amikor Zafer Onurral beszélgetett a reptéren, akkor is úgy mondta Zafer, hogy múlt év nov. 14-én. Akkor meg azt szajkózták, hogy Kaan 5 éves. Meg is tartották a szülinapját a kórházban. Erre most kihagyva a hatodikat, hirtelen 7 lett. Nekem is feltűnt. De lehet, hogy én is félreértettem valamit!
2011. jún. 3. 10:00
Sziasztok Lányok! Üdv az újaknak! Tegnap lemaradtam a film elejéről, de nálam is kiverte a biztosítékot, hogy Seh megint a fekete éjszakát hozta elő. Szegény Onur csak állt és állt. Mit mondjak? Van benne kitartás, az biztos! :) Saját magamban az volt a meglepő, hogy mikor előre néztem bele a soriba (ide-oda) és megláttam Jamant, ki voltam akadva, hogy Úristen, milyen ronda. Így, hogy magyarul hallom, látom a "kialakulását" egész más szemmel nézek rá. Nem szép ember, de nem is találom olyan rondának, mint mikor csak törökül hallottam és néztem. Viszont Burak karakterét máshogy képzeltem el magamban. Ja, és míg el nem felejtem!!! Azt észrevettétek, hogy Burhanéktól ha valaki elmegy mindig vizet öntenek utánuk? Az is valamilyen szokás a törököknél? Ha valaki tudja a jelentését, leírja nekem/nekünk? Egyébként a fekete éjszakáról még annyit, hogy Seh azt mondja, magának nem tud megbocsájtani. Én Burhannak nem tudnék (mint itt az Marcsi is írta) hiszen ha ő adott volna pénzt, nem kényszerültem volna arra, hogy elfogadjam azt a tisztességtelen ajánlatot. Arról nem beszélve, hogy Onur miután megtudta, hogy mire kellett a pénz, nem győz tenni azért, hogy Seh elfelejtse, de valahogy Burhan bocsánat kérése után olyan egyértelmű volt a megbocsájtás. ÉN azt nem tudnám elfelejteni! Mikor kézbe fogja Kaant nekem most is az jut eszembe, hogy akkor nem érezte unokájának??? De való igaz, ettől lett a történet olyan, amilyen! És Burhant én is nagyon bírom ettől függetlenül. De Ghani milyen bunkón beszél Aiseval (így kell írni?) azok után, hogy magára vállalta a pénzlopás ügyét. Bocs, hogy ilyen hosszúra sikeredtem!!! :D
2468. antila (válaszként erre: 2464. - Telazsi)
2011. jún. 3. 09:55
Szia, üdv a csapatban!
2467. antila
2011. jún. 3. 09:53
Most, hogy írtátok, hogy kinek mi tűnik fel, vmi nekem is beugrott. Kaan-nak most volt a 7. szülinapja? A fekete éjszaka környékén meg nem az 5.? Azt ünnepelték a kórházban, amikor Seh csak olyan későn ért oda? Ha én értettem félre, mondjátok ám! De az lehetetlen, hogy eltelt 2 év, nem?
2466. antila (válaszként erre: 2462. - Marcsi0510)
2011. jún. 3. 09:49
Hát sajna nem tudom, hogy ingyenes e,nem próbáltam ki, csak gondoltam gyorsan megosztom Veletek a hírt.
2011. jún. 3. 09:46
Hohó, még valaki csatlakozott a "zárt osztályon" hozzánk. Üdvözöllek. Úgy látom, te is előre nézed. De jó, hogy ezzel nem vagyok egyedül, sokan nézzük vagy akár már láttátok is végig, legalább tudunk kérdezni, és lesz téma mindig-mindig.
2464. telazsi
2011. jún. 3. 09:44

Sziasztok! Örülök, hogy Rátok találtam, szerintem is messze ez a legjobb sorozat!


Nyugi antilla, ma lesz a nagy kibékülés!

2011. jún. 3. 09:44
Akár priviben is, hogy ne legyen esetleg probléma.
2011. jún. 3. 09:43

Szia! Én nem tudtam, köszi. És ez ingyenes? Elkezdtem letölteni, tömörített, de közben abbahagytam, mert amiben nem vagyok biztos, nem merem megcsinálni, mert nem szeretnék fizetni.

Aki ismeri, írjon róla. Köszi.

2461. marcsi0510 (válaszként erre: 2456. - 36a26f5226)
2011. jún. 3. 09:29

Szia Sünike!

Gondolom az, hogy a legvégén Seh mégis kibákül Onurral és nem megy hozzá a vénemberhez.

2011. jún. 3. 09:28

Szép jó napot kívánok mindenkinek Allah áldásával!

Köszöntöm az új "zárt osztályost", üdvözöllek körünkben.

Én a rózsaszín inget nem vettem észre, de figyelem a furcsaságokat.

Nekem nagyon furcsa, hogy amíg Seh-nek a film során van legalább 3 autója, addig Onur végig ugyanazzal a BMW-vel jár a rendszáma alapján, pedig ő egy hatalmas ismert cég vezetője, akinek telik arra, hogy rendszeresen cserélje az autóját.

2011. jún. 3. 07:14
Sziasztok csajok!Jelentkezem a "zárt osztályra" ez a film és főleg Seh. az őrületbe kerget.Én is sok mindent észre vettem.Például Kán rózsaszín inge, amit megkapott először a nagyitól, most utólag pedig Bennutól a szülinapjára. Seh.-ot pedig nem értem egyszer már Onurnak igent mondott.Én úgy gondoltam, hogy az igen azt jelenti megbocsátott a fekete éjszakáért.Este pedig Onurnak ezt vágta oda megint.
2458. mamma2
2011. jún. 3. 06:19
Ezt a Keremet nem tudom megérteni..hmm egyre hülyébb... a végére "bedilizik"???? Szegény Bennu..
2457. mamma2 (válaszként erre: 2455. - Gubaa)
2011. jún. 3. 06:16
Milyen apja hal meg?-én úgy tudom, hogy Keremnek már rég nincs apja...sem Onurnak. Mind a kettő anyja özvegy, vagy nem??? Bocs...sziasztok lányok, pussz mindenkinek!-jó sokat írtatok:DDD
2456. 36a26f5226 (válaszként erre: 2454. - Gubaa)
2011. jún. 3. 03:14
Milyen happyand??
2455. gubaa (válaszként erre: 2454. - Gubaa)
2011. jún. 3. 00:36
Ja,és Keremnek aznap hal meg az apja is. Dupla csapás.
2454. gubaa
2011. jún. 3. 00:36
Az a rész olyan szomorú, amikor Bennunak halva születik a kisfia :( Kerem is nagyon szenved. Jó, hogy happy end a vége.
2453. 36a26f5226 (válaszként erre: 2451. - Csicsöri53)
2011. jún. 3. 00:00
Fúúú, rondák a részeg nők... a a férfiak is, de a nők... Pfff!!
2452. Csicsöri53 (válaszként erre: 2447. - Hatan)
2011. jún. 2. 23:01
Seh is terhes lesz és nagyon boldogok,addig ,míg az Eda be nem kavar a szemétje,bosszúból,na azt a nőt kinyuvasztanám az biztos,mondjuk,jó szereplőt választottak,a nő nagyon hiteles.
2451. Csicsöri53 (válaszként erre: 2449. - Moncsa65)
2011. jún. 2. 22:59
De megtudja és felfogja, ezért össze fog veszni Sehivel is ,és inni fog,mint a gödény szegényke.Teljes zűrzavar lesz az élete.
2450. Hatan (válaszként erre: 2449. - Moncsa65)
2011. jún. 2. 22:52

Jaaa?

Zsibbadt vagyok, nem fog az agyam. Most el is vesztettem a fonalat, mert sokat néztem előre, és a részekre bontás miatt nagy keveredés van a fejemben. Meg túl sok minden történik minden részben.

:(

2449. moncsa65 (válaszként erre: 2447. - Hatan)
2011. jún. 2. 22:32
én azt kérdeztem: Bennu soha nem tudja meg, hogy S. miért dühös Keremre?Nem tudja meg, hogyan próbálkozott S.-nál, miközben őt, Bennut hülyítette?
2448. Hatan
2011. jún. 2. 21:59
valot=vallott
2447. Hatan
2011. jún. 2. 21:50

Sziasztok.

Jól kikorrepetáltam magam. Matek, egyenletek. Juj.

Szóval:

Moncsa65 Nem tudom mire gondolsz, S. azért goromba Keremmel, mert zavarja, hogy neki szerelmet valot, miközben Bennut szédíti. Mégis csak a legjobb barátnője.


Monca001. Seh is terhes lesz? Én csak Keremet láttam mikor Bennuét meglátja a hajón az asztalon.


Lányok kerestem a karácsonyfát. Hát az új előzetesben látszik egy picit. Valamit végre megtaláltam.

Ügye hogy Jasemin számító nő? Későbbiekben, ahogy értelmeztem lesz még rosszabb is. Miatta veszik össze -megint- O. és Seh. Egy-egy nézés, célozgatás, valami lesz az autójával is, és Onurt hívja.

2446. 36a26f5226 (válaszként erre: 2432. - Csicsöri53)
2011. jún. 2. 21:10
Csak nem sokáig, sajnos...
2445. 36a26f5226 (válaszként erre: 2431. - Marcsi0510)
2011. jún. 2. 21:09
Hátha nekem sem lenne más rokonom, akkor talán én is könnyen bocsájtanék meg, ahogy Seh is...
2444. 36a26f5226 (válaszként erre: 2428. - Marcsi0510)
2011. jún. 2. 21:08

Gondolom, a makacssága miatt...


Mivel kell is neki Onur, de nem akarja neki ezt kimutatni, ezért kifogásokkal távolítja el magától...

2443. 36a26f5226 (válaszként erre: 2426. - Monca001)
2011. jún. 2. 21:06

Sziasztok!


És ez mikor lesz??

2442. marcsi0510 (válaszként erre: 2441. - Ab4b6bc17d)
2011. jún. 2. 20:46

Így van, ahogy mondjátok.

Seh-re megint azt tudom mondani, hogy ő maga elmondja, majd később, hogy nagyon büszke nő és tartása van, ez azért van, mert az élet olyan sorsot adott neki amilyet, azaz egyedül kellett világéletében boldogulnia, és megkeményedett. Erre mondja majd Onur, hogy maradjon midig ilyen legyen továbbra is büszke és legyen tartása. Ezek a mondatok után kap majd ismét gyémántos gyűrűt.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook