Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Seherezádé - az új török sorozat fórum

Seherezádé - az új török sorozat (beszélgetős fórum)


2231. ab4b6bc17d (válaszként erre: 2229. - Marcsi0510)
2011. máj. 30. 20:37
Szerintem azért, mert most nincsenek együtt a szerelmesek?
2011. máj. 30. 20:33
Ja korábban írtunk a furcsaságokról. Ahogy elnézem Onur mint milliomos a film végéig ugyanazzal a BMW-vel jár, ami 34 AU 5440-es rendszámot viseli, de Seh-nek legalább 3 autója lesz, pedig ő nem olyan pénzes. Nem furcsa?
2011. máj. 30. 20:30

Sziasztok!

Még mindig nagy a csönd az előző hetek "termései" után. Én nem tudtam itt lenni, most is csak rövid időre, majd amikor elcsendesedik a család apraja nagyja újra jövök. Azt hittem, ha most bekukkantok nem győzök olvasni a filmről, amit én egyenlőre még törökül láttam, majd este felvételről megnézem. De azt tapasztaltam, hogy mintha lanyhulna az érdeklődés lányok a kedvencünk iránt. ...vagy csak nem érünk rá itt lenni????

Vad csókozódós erdős jelenet a 39/2-es és 39/3-as epizódban :

39/2:

[link]


Már sokszor írtuk, de ebből soha sem elég.

2228. sehfan
2011. máj. 30. 20:22
Egy vad csókolózós erdős jelenet során, ami állítólag pénteken lesz!
2011. máj. 30. 20:04
Ki tudja, hogyan fognak ezek a szerelmesek újra egymásra találni???
2226. Nyulacska88 (válaszként erre: 2225. - Ab4b6bc17d)
2011. máj. 30. 20:02
...igen-igen, felszáll Kerem is a gépre, de nem Bennu-val együtt, hanem utána :)...
2225. ab4b6bc17d (válaszként erre: 2217. - Sehfan)
2011. máj. 30. 19:35
...de Kerem is felszáll vele a gépre :)
2224. moncsa65
2011. máj. 30. 17:50
szegény Zafert kiírták a sorozatból rendesen
2011. máj. 30. 17:14
Most láttam igazán Seh-en, h. szereti Onurt, amikor meghallotta, h. lezuhant a gép.
2011. máj. 30. 16:58

Sziasztok :)


üdv azoknak, akik nemrég csatlakoztak hozzánk, és üdv a régieknek.


Látom hosszú hétvége van még mindig, mert senki sincs most itt a film alatt. Sebaj, este visszanézek, várlak benneteket.

2011. máj. 30. 15:21

Sziasztok!


Én is csak bekukkantok, sajna többre most sem futja.

Elhiszem, hogy minden korosztály bele van zuhanva Onurba... még az ovis lányomnak is tetszik. Pedig az elején csodálkozva megkérdezte, hogy hogyan tetszhet ez a gülü szemű, kopasz bácsi???? Na ugye-ugye?? :)))

Ja és még azt is mondta, hogy hozzá jobban illene Onur, mert én már öreg vagyok... :)) Szép, mi? Még a végén Onuron fogunk összebalhézni... :))

2220. moncsa65 (válaszként erre: 2217. - Sehfan)
2011. máj. 30. 14:08

köszönöm!

Akkor az a S. nem kicsit hülye. Miért nem tisztázta, mielőtt dühöng? Hiszen már a férje. EMiatt eválni??? Mikor derül ki, hogy Kerem volt?

Hol lesz a főnöke az öreg pali? A saját irodájával mi lesz?

2011. máj. 30. 13:16
Természetesen most visszaolvasni sincs időm, mert megyek tovább a dolgaimra...
2011. máj. 30. 13:16

Sziasztok!


Egyszerre válaszolok itt mindenkinek, nincs kedvem sokszor leírni...


BEnéztem, de még nincs kész a gépen kívül semmi, a monitor nem javítható, kiderült, hogy a lakáson belüli internet-telefon elosztót is leégette a villám. . .


De el vagyok keseredve nagyon. . . . HIába nincs gépem, tegnap is csak néztem magam elé egész nap, és nem tudok magamhoz térni, egész nap szorongok, pánik félelmek gyötörnek a villámcsapás óta... Elég komoly megrázkódtatás, főleg, hogy mellettem csapott le a villám, hogy az ablakban voltam. . .


MInt hallottam ismerőseimtől, szemben velem van az Interspar, oda is belecsapott a villám, ott is pénztárgépek, számítógépek, kamerák, minden leégett ott is. . .


Ugyanabba a szervízbe vitték azokat is, ahol az enyém van, ott sorakoznak nála a pénztárgépek, láttam. . .


Na jók legyetek, remélem, mihamarabb tudok jönni, várom a digiseket is a lakáson belüli elosztó miatt. . .


Ha meglesz, még akkor is egyéni beállításokkal kell majd bajlódnom a gépen...


Főleg, hogy most az új, windows7-et telepít-tettem fel, azzal még meg is kell ismerkedenem, meg minden adatom elveszett a gépről a semmibe...


Az informatikus nem tudom,melyik böngészőket telepítette fel, bár kértem, hogy a mozilla4-et rakja rá, egyelőre nem tudom... MOnitor nélkül nem tudom használni a gépet... Meg nála van a nyomtatóm, a hangfalak, mindent bele vesz a kárba...

2217. sehfan (válaszként erre: 2215. - Moncsa65)
2011. máj. 30. 12:07

Szia moncsa65,

mindenre nem tudom a válasz, de

- azért válnak el mert kiderül a fekete éjszaka és Seh azt hiszi Onur mondta el, és ezért szétveri dühében Onur irodáját(Kerem volt aki megtudta és elmondta de Seh ezt nem tudja

-az öreg pali a főnöke lesz

- Bennu elvetélt

- az iroda dolgot nem tudom

- Nadide betegségét sem tudom

- Dzsanszel nem a szülésbe hal bele, hanem a szülés után már otthon összeesik meghal, és majd Burhanék magukhoz veszik a kisfiút

- Bennu amerikába megy felejteni

2216. ab4b6bc17d (válaszként erre: 2186. - Marcsi0510)
2011. máj. 30. 11:32

Én itt vagyok, csak ritkábban tudtam jönni az elmúlt időszakban. A legrosszabb azonban az, hogy mivel a TV-nk is bedöglött, teljesen lemaradtam a múlt heti részekről.

Ill. addig láttam azt hiszem, hogy az esküvő napján bemondták a TV-be, hogy Onur más nőnek is felajánlott pénzt, így Seh elrohan a részeg Keremmel.

Ezután mi történt??????????????

2215. moncsa65 (válaszként erre: 2211. - Marcsi0510)
2011. máj. 30. 11:10

tegnap előre néztem a tanácsolt helyen :-)

Válaszolj már légy szíves, ha tudsz:

-ha egyszer összeházasodtak és jól éltek négyesben, mi a halálért váltak el?

-ki az az öreg pali, aki majdnem elveszi S-t?

-mi lett Bennu gyerekével?

-közben S. önálló irodája jól működik, vagy tönkremegy?

-Nadide-nak milyen betegsége lesz?

-Ali Kemalék kibékülnek és elköltöznek? a fiával együtt?Dzsanszel a szülésbe hal bele?

Hová megy a végén Bennu?leszokik a piáról?

2011. máj. 30. 10:12

Sziasztok lányok,


először is nagyon -nagyon hiányoztatok, de hétvégén én sajnos nem tudok géphez kerülni, főként a fiam miatt, aki , ha én leülök nezetni, már nyitja is a másikat és olyankor kirobbanthatatlan előle. Egyébként is már kocka a gyerek, nem akarom engedni, hogy tovább kockuljon :)


Hamarosan dokihoz indulok, de délután már leszek, szóval akinek tartozom válasszal, kérem legyen türelemmel :)

2213. 645b490433 (válaszként erre: 2212. - Csicsöri53)
2011. máj. 30. 09:35
Az én keresztlányom is szőke de ő már 23 éves és Londonban egyetemista.
2011. máj. 30. 09:06
Szép napot mindenkinek,verőfényes napsugaras reggelre ébredtünk végre! Tegnap közölte a 20 éves keresztlányom,hogy teljesen bele van zúgva Onurba és ő török férjet akar:)) Mondtam,megyünk Isztambulba!:) Választunk egy Onurt,biztos menő lesz a lyány,mert szép, magas ,szőke és kék szemű.Igaz,az apja majd lelövi a törököt,de mindegy,első a szerelem.:))
2211. marcsi0510 (válaszként erre: 2210. - Mamma2)
2011. máj. 30. 08:38

Onuros szép jó reggelt kívánok én is mindenkinek!


A kedvencünk kortól függetlenül mindenki számára érdekes, nézhető, és persze magával ragadó. De lehetne még sok-sok jelzőt írni rá, de most nem ragozom tovább, mert mennem kell, csak bekukkantottam.

Szép napot.

2210. mamma2
2011. máj. 30. 07:48
Jó reggelt, és Onuros csodahetet, minden "ápoltnak a zártosztályon":DDD Az éjjel már oo.30-tól nem birtam aludni, és jól elolvastalak benneteket,egészen fél négyig itt időztem:) Kíváncsian várom a folytatást és nagyon szeretném, ha kibékülne a csodás páros! Az "előrenézők" sok érdekes eseményt leírtak!- várhatom,hogy mikor következik be... Egyre jobban magával ragad a történet, és vénségemre a sorozat rajongója lettem:DDD
2011. máj. 30. 06:15

Jó reggelt Hölgyeim!


Azok kék szemek.

[link]


Szép hetet mindenkinek ma folyt.köv.

2208. tilko (válaszként erre: 2199. - Marcsi0510)
2011. máj. 29. 23:02
Hello, még vagyok, de már nem sokáig, 1 fejezet erejéig. Jó éjt mindenkinek.
2011. máj. 29. 22:56
Láttam karácsonyfát az ünnepségen, igaz, hogy mű és nem nagy,de fel volt díszítve.
2011. máj. 29. 22:50

Közben újra nézem az újévi ünnepséges részt. Boldog új évet kívánnak egymásnak, nem boldog karácsonyt.

Onur cipőjéről pedig annyit, hogy ott talán fekete volt rajta. De egyébként a farmerhoz úgy láttam mindig fekete cipőt vesz fel, akkor nem értem, hogy az öltönynadrághoz miért kell azt a ronda barnát mindig???

2205. Hatan (válaszként erre: 2204. - Marcsi0510)
2011. máj. 29. 22:37
Szegények lemaradnak a beigliről:(
2204. marcsi0510 (válaszként erre: 2203. - Hatan)
2011. máj. 29. 22:35
Igen, és nem karácsonyi ajándékot adnak, hanem újévi ajándékot, és újévi ünnepségnek nevezték. Az ünnepség pedig december 29-én volt, úgy emlékszem amikor abban az időben használták a telefonjukat a szereplők megnéztem lassítva, hogy mit mutat a kijelző.
2203. Hatan (válaszként erre: 2202. - Marcsi0510)
2011. máj. 29. 22:29
Volt egy aranyos story ma Szentendrén.Egy bácsi aki a házakat mutatja be, mondja az ott lévő tolmácsnak, aki valamilyen arab nemzetiségűeknek fordított, hogy a szobában jászol van az asztalon a karácsonyi készülődés, stb. Mondja a tolmács, hogy ezt nem fordítja le, mire a bácsi megsértődött, hogy miért nem? Ketten magyaráztuk el a tolmács sráccal, hogy arra felé, abban a vallásban nincs karácsony, nem tudnak mit kezdeni az információval. Be is ugrott, hogy a filmben is ajándékot adnak ugyan, fel van díszítve a Binyopi is de fenyőfát nem láttam. Ennyire sokrétű az arab világ is.
2202. marcsi0510 (válaszként erre: 2200. - Hatan)
2011. máj. 29. 22:23
A török számomra nagyon furcsa. Ha folyamatosan hallod, és közben fordítod a feliratot, akkor a törökből is meg lehet jegyezni néhány szó értelmét, de szerintem nehéz. Ezeket én is megjegyeztem már.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook