Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Otthon tornázók klubja fórum

Otthon tornázók klubja (beszélgetős fórum)


41. a6cd9cfa0c (válaszként erre: 40. - Vvicus)
2009. szept. 2. 17:25
a 2009-es az nagyon durva, de Nekem éppen ezért tetszik. végig használ lábsúlyt, steppadot és szalagot is.... nagyon tuti :)
40. vvicus (válaszként erre: 7. - 5e48d37001)
2009. szept. 2. 17:24

Jó hallani valami véleményt a DVDről. Már beszereztem, de még nem álltam neki. Kifogásokat nem írok, azok mindig akadnak, az akaraterő is kevés volt hozzá. Sajnos kissé depressziós hangulatban vagyok, és ilyenkor nincs kedvem a mozgáshoz. :-S

Amúgy Réka combgyakorlatai alatt nagyon szoktam szidni szegénykét, nagyon durvák a combos részek. Az új lemezen még keményebb, mint a tavalyin???

2009. szept. 2. 16:28

Én maradok a jól bevált gyakorlatoknál:) Hasizom, csipő gyakorlatok. Hétvégén majd biciklizek is talán. A szoba bicajt ne szeretem. Halálra unom magam közben.

Lehet veszek ugrókötelet. Szerintetek?

38. a6cd9cfa0c (válaszként erre: 37. - A6cd9cfa0c)
2009. szept. 2. 13:50
no meg a szobabicó :)
37. a6cd9cfa0c (válaszként erre: 36. - A0c1361e44)
2009. szept. 2. 13:50

és mi a mai napi torna??? ;)

és most a hasburningre meg a Réka 2009-es 40 percesére vagyok rákattanva... :)

36. a0c1361e44 (válaszként erre: 35. - A6cd9cfa0c)
2009. szept. 2. 12:54

Én is így vagyok ezzel! Tegnap előtt későn értem haza, így nem tornáztam, tegnap is kicsit később, így ismét nem tornáztam. Ma már fogok ha törik, ha szakad....

Hogy mit eszek? nagyon keveset. Múlt héten vezettem be, hogy nap közben kávézok és eszsek 1 vagy 2 kifli. Este pedig szintén 1 zsemlét vajjal, vagy párizsival. De volt olyan is, hogy 1 csomag ropit ettem egész nap, meg 1 körtét. Hétvégén 1x eszek főtt ételt. Amikor rendesen ettem, akkor annyi volt a különbség, hogy este kis adag fött kaját ettem. A többi (2 kifli vagy zsemle akkor is meg volt, ja meg gyümölcsöt ettem minden nap.)

Én abba tudom hagyni a kóstólás után az evést:)

35. a6cd9cfa0c (válaszként erre: 34. - A0c1361e44)
2009. szept. 2. 12:41

miket eszel egy nap???

Én amúgy azért nem lazítok, meg akkor kicsúszik a kezemből a dolog... mert ha tegnap lazítottam akkor mi van ha ma is, most egy nappal több vagy kevesebb... gondolom Én :) és akkor ez így megy, aztán meg abbahagyom. pont olyan mint van akinek úgy könnyebb megállni az evést, ha csak legalább megkóstolja. na nekem akkor végem van. jobb ha meg sem kóstolom. :)

34. a0c1361e44 (válaszként erre: 33. - A6cd9cfa0c)
2009. szept. 2. 12:36
Akkor Te nagyon ügyes vagy!:))) A kitartásom meg van, de néha jó lazítani. És a nagy melegben sem volt kedvem ugrabugrálni. Most megint nagy kedvem van, mert a múlt hét óta lement még 1 kg. Igaz a kajámat is csökkentettem, de nem nagyon, mert már így is alig ettem. Én viszont csak 40 percet tornázok naponta, vacsi előtt:))
33. a6cd9cfa0c (válaszként erre: 31. - A0c1361e44)
2009. szept. 2. 12:25
Nekem is lement 5-6 kiló, még ingadizok itt picit de az 5 az már tuti :) egy hónap alatt... modnjuk Én fanatikusan tornázok, szokták mondani :)
32. a6cd9cfa0c (válaszként erre: 28. - A0c1361e44)
2009. szept. 2. 12:24

igen, olvastam korábban a hozzászólásaidat :)

Én egy hónapja tornázok gyakorlatilag napi szinten min. egy órát, de inkább másfelet, és kb. 2-3 hétig meg sem akart moccani a mérleg, ám a centik szépn csökkentek. most már csökken mindkettő és nagyon jó :) olyan izgalmas, nagyon élvezem ahogy átalakul a testem :)

mondjuk mondhatom szoktam szenvedni a torna alatt amikor máf fáj, vagy fáradok nagyon vagy másnap amikor izomláz gyötör vagy a diétával amikor le kell mondani erről arról ne adj Isten van egy kis éhség, DE meg van az eredménye és ez a lényeg. kitartás kell és elhatározás :)

31. a0c1361e44 (válaszként erre: 29. - Szankuviki)
2009. szept. 2. 12:23

Szia!


Én a netről töltöttem le a kezdő pilates tornát, azzal kezdtem. 35 perces. Ezt csináltam naponta. Az első időkben nem tudtam végig csinálni, de aztán egyre többet bírtam. Aztán kiegészítettem ezt még hasizom gyakorlatokkal (felülések, hasprés, felülés közbe elfordulni), álva csipő körzés, ugyan ez 8-as alakba, hajolgatások ülve állva is. Fekve lábemelések oldalra, hátra. Meg szoktam intenzívebb tornát is ugrálosat. Nekem nagyon szépen lapul le a hasam. nem volt nagy, de a szülés látszott rajta. Most már egész jól néz ki. kb. 5 hónapja csinálom. ebből kettőt kihagytam. Tehát akkor 3 hónap alatt értem el a 6 kg minuszt és centikbe nagyon sokat. Már a 29-es farmer is összeér, de az mág nem az igazi:)

30. a6cd9cfa0c (válaszként erre: 29. - Szankuviki)
2009. szept. 2. 12:20

Czanik Balázs: hasburning(!)

nagyon tuti :)

2009. szept. 2. 12:14
Sziasztok!Én is most kezdeném az itthoni tornát.Ha tudtok adjatok már pár címet hogy mire érdemes tornázni, mert nekem sajna csak 1 dvd-m van.Főleg a hasamat akarom feszesíteni, mert lement már pár kiló, viszont kicsit lóg, és nagyon nem szeretem így.
28. a0c1361e44 (válaszként erre: 26. - A6cd9cfa0c)
2009. szept. 2. 12:00

Akkor nem írom le:)

Egyébként lentebb írtam, hogy mire tornázok, mennyit, mióta. Azt nem írtam, hogy eddig 6 kg-ot fogytam, és nagyon látványos, mert először csak az alakomat formálta, majd elkezdett a súlyom is csökkeni, így a leadott kilók duplán látszanak:)

27. a6cd9cfa0c (válaszként erre: 26. - A6cd9cfa0c)
2009. szept. 2. 11:57
Ó, ezt Chrissy-nek akartam írni, de mindegy.. így is jó ;)
26. a6cd9cfa0c (válaszként erre: 25. - A0c1361e44)
2009. szept. 2. 11:57
és mire szoktál tornázni? és mióta? diétázol mellette? mennyit akarsz fogyni? minden érdekel :)
2009. szept. 2. 10:57
Én is vagyok! Most 2 napot nem mozogtam, mert későn értem haza, de kicsit karcsúsodtam ismét:)
24. a6cd9cfa0c (válaszként erre: 23. - Chrissy26)
2009. szept. 2. 10:33
ÉÉn vagyok :) mizu?? :)
2009. szept. 2. 09:56
Sziasztok..jár még erre valaki:-)?
22. huszka
2009. aug. 30. 20:45
Na akkor már holnap én is elkezdem :)))) Nekem csak egy dvd-m van..
2009. aug. 30. 18:15
sziasztok... Én évek óta tornázom itthon, kisebb nagyobb megszakításokkal. rengeteg dvd-m van, sose únom meg és mindig szerzek újabbakat. amit nagyon szeretek: Rubin Réka: Napi 20 perc Önmagadért és a legújabb DVD-e, abból a 40 perceset szoktam kiegészítve valamelyik 20 percessel. Imádom a Czanik Balázs összes megjelent anyagát, Tatrek Rezső-t bár tőle csak egyet sikerült beszerezni. NOrbinak a Kiképzés a kick box edzései tetszenek. Van sok külföldi (pl. Less Mills anyagai) , azokat ritkán csinálom, amikor nincs kedvem máshoz. Most pont ma egy hónapja tornázok, szinte minden nap, és rengeteget fejlődtem. Centikben sok lement és sokkkal jobban bírom a terhelést. Ja és szobabiciklizni is szoktam... szóval igazi fun vagyok :)
2009. aug. 30. 17:56

Sziasztok!

Én sosem jártam fitnes terembe, csak terhességem előtt verseny sportoló voltam. Én mindig itthon tornázom, a szerint, hogy mennyire van szükségem. A DVD-ket csak 1-2 alkalommal használom, mert ráunok.

Én áprilisban kezdtem újra a tornát, majd abbahagytam a meleg miatt és most a héten ismét elkezdtem komolyan!

Hetente 5x tornázok, a gyakorlatokat én találom ki. Főleg a derekam környékére összpontosítok.

Én minden nap 18-19 óra között tornázok. Ahogy hazaérek munkából az az első, hogy átöltözök és tornázok, ha halogatom, akkor nem csinálom. Torna után fürdés, majd vacsi:) Én főleg alakformálás és a fittség megőrzésének céljából csinálom.

2009. aug. 30. 17:44
Ez nagyon jó 5let, lehet csinálok én is ilyet,mert eddig csak a kis határidönaplómba írogattam,meg a centieredményeket is:-)
18. huszka
2009. aug. 30. 16:46
Oksi! Hajrá! ;o)
17. huszka
2009. aug. 30. 16:11
Láttam, Te is egri vagy ;o) Hátha, ez erőt ad... én is az vagyok :D A lustaság pedig sajna ragályos, de bízom benne, hogy a mozgás is :D
16. huszka (válaszként erre: 15. - Vaczila)
2009. aug. 30. 15:44
Szia! Irigylem a kitartásod! Én mindig azt mondom, hogy majd hétfőtől..és eltelik egy hét és utána megint a következő hétfőtől és megint eltelik egy hét :) Nem vagyok rá büszke, de egyedül nem olyan könnyű...nekem legalábbis.. Régebben sokat sportoltam, most pedig...
2009. aug. 30. 15:41
Sziasztok. Én is az itthon tornázók közé tartozom, mert kis helyen lakom és nincs lehetőségem sehova sem eljárni. Viszont van elég sok dvd-m, azokat váltogatom a tornához. Heti 3x kötelezem magam a tornára, ez nagyon szilárd elhatározás már fél éve, mert korábban midig elkezdtem és hamar abbahagytam, de most..... Van amikor sikerül 4-5 tornát is beiktatni 1 héten, bár nem tagadom a nyári nagy melegekben igen nehezen szántam rá magam.
14. huszka (válaszként erre: 13. - Cicanilla)
2009. aug. 30. 15:23
Jah...én nem vállalkoznék a mutogatásra :D
2009. aug. 30. 15:13
Az lenne a tuti, ha mondjuk webcamon közösen tudnánk tornázni, úgy, hogy egyikünk mutatja a gyakorlatokat :)
12. Depike (válaszként erre: 9. - Chrissy26)
2009. aug. 30. 15:08
Szia! Én általában saját gyakorlatokat csinálok, meg amire még a fitnesszből emlékszem (mikor jártam), plusz a párom jár gyógytornára, és meglepően jó gyakorlatokat mutat, mikor hazajön. Nagyon kemény has és comgyakorlataik vannak, elkezdtem csinálni, és nagyon hamar látszott az eredmény. Plusz ellipszis tréner, vagy szobabicikli a kiegészítő illetve néha hulla-hopp karikázom.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook