Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Norbi Fogyi Titkok fórum

Norbi Fogyi Titkok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
2008. júl. 14. 18:59
a bolti korpivit? az tuti nem 1es, szerintem 3aska lehet, de csak tipp már rég ettem nem emlékszem az adataira
2008. júl. 14. 18:50

Sziasztok! Nah végre megtaláltam a csapatot. Vagyis a "csonka" csapatot. Hát most én is berágtam Norbira, no nem magam miatt, én megvagyok blog nélkül is (többé kevésbé:) ), de szegény fogyózosok, nekik ez volt a lelki támasz. Remélem minél előbb visszaáll az oldal...

Amúgy napok óta akarom kérdezni, ki tud valamit a Korpovit kekszről? Annyit hallok róla, talán 1-es? Ha valaki leírná az összetevőket, meghálálnám, akár recepttel! :) Előre is kössszi.

Nah, mentem, remélem minél előbb visszatér a "rend".

348. nyanyu
2008. júl. 14. 14:20

Ma van az első munkanapom és már minden kajcsimat megettem. Mi lesz velem még 18.00-ig?


Ki kell találnom valamit, hogy ne csússzak így el!

2008. júl. 14. 13:25
Erre a hétre rendeltem Norbitól ultra update menüt, nagyon kíváncsi vagyok, megindul-e tőle a fogyás. Jó sokba került, de nagyon nagyon finom. 3 napja elkezdtem komolyan felüléseket csinálni, de azóta olyan hasizomlázam van, hogy az ágyból is csak úgy tudok felkelni, ha kézzel kihúzom magamat belőle. De azért minden este igyekszem megcsinálni. Na majd kiderül :) Sziasztok
2008. júl. 14. 13:23

Luna!

Ha szépen megkérlek, nekem is elküldenéd?

Előre is köszi

345. fogyiluna (válaszként erre: 344. - Kaviár)
2008. júl. 14. 10:55
Elment az email !!!!!!!!
344. kaviár (válaszként erre: 343. - Fogyiluna)
2008. júl. 14. 10:39
ment privi.
343. fogyiluna (válaszként erre: 342. - Kaviár)
2008. júl. 14. 10:17
Akkor adj priviben email-t, átküldöm az xls-t abban vannak a termékek, vagy írd meg, mit akarsz venni.
342. kaviár (válaszként erre: 340. - Fogyiluna)
2008. júl. 14. 10:14
Szia Fogyiluna! Igen köszönöm elfogadom a segitséged.
341. fogyiluna (válaszként erre: 338. - E Marcsi)
2008. júl. 14. 08:30
Jó taktika ez is!!
340. fogyiluna (válaszként erre: 339. - Kaviár)
2008. júl. 14. 08:30
Nekem van egy nagyker. kapcsolatom, ha akarod, talán segíthetek.
339. kaviár
2008. júl. 14. 08:25
Jó reggelt!Tegnap jártam a Tesco-ban és szomorúan tapasztaltam, milyen kevés norbi terméket árulnak.Alig találtam néhányat.Ti honnan szerzitek be az alapanyagokat? én sajnos vidéki vagyok és a településünkön alig találok ilyent. Amúgy szép napot kivánok mindenkinek!Itt borongos, esős idő van,olyan szomorkás.
338. E Marcsi (válaszként erre: 335. - Zsófi85)
2008. júl. 14. 08:08
Nálam, ha vendégek vannak, akkor szoktam enni, csak keveset. Másnap többet tornázom, így a mérleg nem megy felfelé:)
337. fogyiluna (válaszként erre: 335. - Zsófi85)
2008. júl. 14. 06:29
Akkor most nyugodt lélekkel ehetsz, ami jól esik...:))
2008. júl. 14. 06:29
Jó reggelt.
2008. júl. 14. 04:26

Jó reggelt mindenkinek!


Sztrájk lesz a vasúton?Még jó,hogy rendeltem buszjegyet,és azzal megyek most reggel Pestre.Tegnap meste megettek a szúnyogok.:)Fincsi volt akaja is,csináltam hozzá cukkinis,paradicsomos,paprikás salátát...és nagyon örülö,khogy ényegében este már alig ettem olyat,amit nem szabadot volna.Nah jó megkósoltam ap ogácsát,de mást nem...Most pl már rendesen érzem,hogy éhes vagyok,megyek is reggelizni lassan.:)


Szép napot mindenkinek!És jó fogyást!

334. jenyna
2008. júl. 13. 21:31

Ma láttam a Match-ban Update falat... az tök jó, hogy összegyűjtötték a cuccokat csak azt nemtudom, hogy a Match alapbó drága vagy most főleg meg akarják lovagolni a "fogyihullámot"

De az üdítő kb 15Ft-tal drágább volt, mint egy másik helyen, a Jó estét ára 5Ft-tal nőtt... a Nutella 700Ft felett volt...a többit nem figyeltem...

333. dedike
2008. júl. 13. 21:21

már alig vártam, hogy hazaérjünk, ma elmentünk pancsolni egyet a férjemmel a velencei tóra :-) klassz volt

szupi volt a hétvége, de holnap is nekivágok egy nagy útnak, elfogyott a gyógyszerem és most tudok menni, erre sztrájk lesz a vasúton...

E Marcsi, mizu ??? Jól vagy?? Mikor jösz felénk?? úgy tervezem, hogy csütörtökön jövök haza, oooolyan jó lenne talizni!!!!!!

luna! minden ok?? remélem!!! küldtem a pozitiv energiákat :-)

332. fogyiluna (válaszként erre: 331. - Dedike)
2008. júl. 13. 21:18
Na végre!!! Üdv itt és ott...:)))
331. dedike
2008. júl. 13. 21:17

sziasztok kislánykák!!!

idetaláltam és oda is, a régihez :-) de jó, hogy itt vagytok E Marcsi és luna :-)én is regisztráltam, és ugyanazzal a névvel!!!

330. fogyiluna (válaszként erre: 329. - E Marcsi)
2008. júl. 13. 21:05
E Marcsi! Ha a géped csatlakozik a net-hez, akkor bárhonnét jöhet sajnos a vírus, nem lehet kideríteni, hol van a forrás sajnos. Van jó vírusírtód? Amúgy jó ideje kemény napjaim vannak, csak a fokozatok változnak, s időnként sikerül kissé elfeledkezni a dolgokról, most reménykedem pár lehetőségben. Talán összejön valami. Te hogy vagy? Szédülés? Ok?
2008. júl. 13. 20:41

Sziasztok.


Mindenki a régiről jött át? Vissza olvastalak benneteket és egyet mondhatok. Az én gépemre is a Norbi oldaláról jött vírus, mert egyszer írtam fél óra múlva meg már nem is lehetett a semmit kezdeni a géppel, vírus volt rajt:(


Luna: hogy telnek napjaid? Jól vagy?

328. jenyna (válaszként erre: 296. - Pandi83)
2008. júl. 13. 19:28

És liszt nélkül.. csak keményítővel mennyire lehetséges egy jó kis sütit összehozni?

Nem lenne az igazi, ha jól sejtem, ugye? :-)

327. 91d4989ab9 (válaszként erre: 326. - Fogyiluna)
2008. júl. 13. 18:25
kb egy félévvel a megszünése előtt keztdem ott forumozni, igen annak a robotok miatt lett vége sajnos, pedig csomo értékes info volt ott is, nekem még van egy linkem valahol oda, csak a sok robott miatt nehéz megtalálni a hozzászólásokat, néha még visszanézek de irni már nem enged oda, meg értelme sincs már.
326. fogyiluna (válaszként erre: 325. - Pandi83)
2008. júl. 13. 16:51
Igen, aki az odavezető link-et megváltoztatta, annak kellett volna beírni, de lehet, hogy ő csak technikai dolgot csinált, s nem is figyelte, hogy ott milyen élet zajlik a fórumon. Valahogy így tudom elképzelni az ügyet, ezért nem izgatom magam, nem feltételezem a rosszindulatot...Lehet, hogy ez önálltatás, de mégis jobb érzés. Ne dühöngj, tényleg fordítsd másra....:)) Ha nem engedjük - elvileg - nem lehet lelkileg megbántani...Próbálom sokat gyakorolni ezt. Egyfajta önvédelem. Köszi a link-et.
325. Pandi83
2008. júl. 13. 16:28

Sziasztok!


Meglátjuk, de szerintem akkor is az lett volna a legkorrektebb, ha legalább oda, a fórumba felírt volna valaki, hogy türelmet kérnek, probléma van, de dolgozunk rajta!!!

Na nem dühöngök tovább! Csak tudjátok van egy olyan dokumentum, hogy Netikett...! Minden informatikai karon oktatják...!

Ilyet akkor sem lehet csinálni!


Najó! Tényleg nem dühöngök tovább, ezt az energiát fordíthatjuk a fogyásra is! :o)


Frissítettem az oldalamat! Naplómat és az érdekességeket is!

Szeretettel, mindenkinek...! :o)


[link]

324. fogyiluna (válaszként erre: 322. - Fogyiluna)
2008. júl. 13. 15:28
Úgyhogy tényleg "ősidők" óta jelen voltam a Norbis oldalakon.
2008. júl. 13. 15:27
bírom = bízom
322. fogyiluna (válaszként erre: 321. - 91d4989ab9)
2008. júl. 13. 15:26

Nekem is keserű érzés volt, amikor az új lap jött be a régi link-en, de ott van alul a norbi.hu felirat, ezért bírom abban, hogy csak technikai elmaradás a dolog, s fog működni az a link még.


Mivel nem tudom az igazi körülményeket, miért lett így, s ki a felelős érte, nem ítélkezem. Hátha kiderül majd a dolog. Engem is ítéltek már meg igen hamisan olyankor, amikor tényleg nem is volt ráhatásom, vagy nem tudtam - valamit. Ezért most kivárásos alapon vagyok a dolgokkal.


A legelső fórumot ismertem én is !! Írtam oda!! Ezek szerint - Zsuzsa76xx találkoznunk kellett!! Ott is hasonló nevem volt, mint itt. Akkor valami robotokkal szó szerint megfojtották valakik a fórumot. Azért lett vége. Teli lett a végén velük, sőt vírussal is! Én akkor jöttem el onnét.

321. 91d4989ab9 (válaszként erre: 320. - Pandi83)
2008. júl. 13. 15:19
volt régen egy oldala norbinak ahol még néha a legelején ő is irt a forumba, az az oldal is igy hirtelen tünt el, anno mi is találtunk linket amin még be tudtunk lépni, de már az se működik. szerintem ez a mostani norbis link se fogja sokáig birni... akkor pont ugyanezt éreztük amit most te irsz, hogy cserbenhagytak:(
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook