Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Norbi Fogyi Titkok fórum

Norbi Fogyi Titkok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
380. E Marcsi (válaszként erre: 368. - Dc445fa93a)
2008. júl. 15. 09:34
Ez tetszik: ne rontsuk el amit a szülők felépítenek. Anyósék is így gondolkodnak és ez nagyon megnyugtat. Anyuméknál már más a helyzet, ott szólni kell, meddig mehetnek el. De hallgatnak rám és így ott is nyugodtan hagyom már a gyereket.
379. kaviár
2008. júl. 15. 09:25
SZIASZTOK! LUNA! IRTAM EMAILT!
2008. júl. 15. 09:16

Sziasztok!


Ugye,mint már írtam tegnap visszajöttem pestre,most épp azzal vagyok elfoglalva,hogy beázott a lakás,pont az újjonan beszerelt beépített szekrénynél ázok..éppp várom a hívást,hogy,mikor tudnak vmi szakembert kiküldeni...:SSS


A tornára még nem tudtam magam rávenni...otthon nem tirnáztam,de ma délután,este mindenképp tervezem már...Tegnap este ettem egy csomó mindent,úgyhogy inkább én is megpróbálkozom a napi többszöri kevesebb dologgal...

Most elég ideges vagyok a beázás miatt...:S

2008. júl. 15. 09:07

Sziasztok! Hát a Korpovit keksz ezek szerint tényleg 2,5 kód körül lehet. Amúgy nem hittem volna, hogy sós-szezámmagos, azt hittem, hogy ez is olyanfajta, mint a Jó estét! :D

De egyet mindenképp veszek, mert Béres Alexandra a Nagy Fogyásban uzsonnaként szerepeltette ezt a kekszet, s mégis fogytak tőle...

Nyanyu, ha U2-es volt, akkor nem gond, ha sima, akkor seggbe vagy rúgva! :P

nah, mentem, szép napot mindenkinek!

376. Nintje
2008. júl. 15. 08:56

Luna,


Látom jobb a hangulatod :o) Nagyon tetszett a heti diétád. Munka ügyben hogy állsz?

2008. júl. 15. 08:56
Látom még senki majd később benézek,szép napot mindenkinek.
2008. júl. 15. 08:47
Sziasztok.Csatlakoznék én is a csapathoz ha lehet.Jelentős túlsúlyal küzdök,tudom hogy fogynom kéne de a kitartásom egy-két hétig tart csupán.A norbi modszer szerint probálok élni.Van két gyerekem egy hatéves lány és egy négyéves fiú,én 31vagyok és a 32.-re szeretnék lefogyni adig még van tizenegyhónap.
373. nyanyu
2008. júl. 15. 08:13

A korpovit keksz az első könyvben még 1 kód volt most már 2. Nekem ő a vésztartalékom a táskámban. Egy kis ásványvíz 4 db korpovit keksz.


Tessék leszidni, tegnap még délután benyomtam két müzli szeletet.

2008. júl. 15. 08:02

:))))))


Fogyókúrás étrend

HÉTFŐ: Reggeli: Alma. Ebéd: Tejfölös paprikás csirke illatának mély beszippantása, az asztalon hagyott morzsák, savanyúsággal. Vacsora: 2 dl aludttej savója, néhány cukrászsütemény receptjének lemásolása.


KEDD: Reggeli: Sárgarépa saját zsírjában, rágógumi. Ebéd: Hatalmas tál töltött káposzta és a hozzávaló friss kenyér megtekintése, az edények elmosogatása. Vacsora: A szabad szemmel is jól látható darabka sovány sajt reszelt káposztatorzsával megszórva.


SZERDA: Reggeli: 5-6 teljes jógalégzés, félbevágott főtt tojás sárgájának a fele, de abból amennyi belefér. Ebéd: Bécsi szelet és sült krumpli készítésekor lejátszódó fizikai és kémiai folyamatok elemzése céklával. Nagy tál túrós lepény lefényképezése. Vacsora: A képek előhívása, savanyú uborka, hashajtó.


CSÜTÖRTÖK: Reggeli: 1 db fürjtojásból készült rántotta, utána kifli, gyulai kolbász és vaj segítségével tízórai készítése a gyerekeknek. Ebéd: Húsleves és rakott krumpli alkatrészeinek beszerzése a közeli ABC-ből. Madártej elhelyezése a hűtőszekrényben. Vágott vegyes savanyúság. Vacsora: Ecetes hagyma citrommal.


PÉNTEK: Reggeli: Főtt kolbász, mustár, tea, citrom, zsemle ízléses, már-már esztétikai élményt nyújtó elhelyezése az asztalon, mire a többiek felébrednek, frissen mosott káposztalével, kekszreszelék. Ebéd: Gőzölgő bableves, csülökpörkölt, uborkasaláta lerajzolása, kiszínezése. 1 szelet kétszersült harmadszor is átsütve, nagy pohár Igmándi. Vacsora: Hasított karalábé, dúsan díszített sárgarépaszeletekkel. Lefekvés előtt füldugó a korgó gyomor neszeiben kiküszöbölése. S


SZOMBAT: Reggeli: Joghurtba mártott almaszeletek, limonádé szaharinnal, nyomelemekkel ízesítve. Ebéd: "Halászlé, túrós csusza, sütemény" címmel frappáns epigramma megalkotása, egy teljes kockasajt parádi vízzel. Vacsora: Paradicsom belsőség, kamillatea, egy teljes rúd ropi.


VASÁRNAP: Reggeli: Fagylalttölcsér, nagy adag friss levegő, sűrű szitán áttört kefir. Ebéd: Ricinusleves, csontlében abált torma citromhéjszeletekkel, süteménymaradványok levakarása a tepsiről. Vacsora: Amit a kanári meghagyott.



:))))))

371. kaviár
2008. júl. 15. 07:07
Jó reggelt mindenkinek! Ma reggel mérlegre álltam és fogytam újra 1.kg 1 hét alatt.3 hete kezdtem a fogyit 70-kg-ról és most 68kg vagyok.Már fogyi tapaszt is vettem,ma teszem fel az utolsót.Vásároltam én is 5db norbi ételt a boltból,napi 1 főétel.Reggelit nem eszem,csak 1 kávét és ha nagyon nem birom akkor 1 banánt.vacsit szalámi,vagy virslit,sok zöldségfélékkel.Ásványvizet iszom és néha italporral keverem.Sok kitartást mindenkinek.
2008. júl. 15. 06:29
jó reggelt
2008. júl. 15. 00:24
Jó éjt!
368. dc445fa93a (válaszként erre: 366. - E Marcsi)
2008. júl. 14. 23:37

Nem tudom hogy silerűlt,de előbb elkűldtem mint

akartam.A kényeztetés: nehéz dolog megtalálni a

helyes arányt.A szülők feladata a nevelés ,a mamák

papáké,a kényeztetés,persze csak módjával.

Jól kijövűnk az unokákkal,szeretnek nálunk lenni.

Tudják,hogy meddig mehetnek el,és hogy kell nézni

a papára,vagy mamára,hogy ne mérgelődjek ha már

legalább 3x szóltam,hogy pakoljanak össze,de

aztán összepakolnak.Nehéz haragudni rájuk,de nem

tehetjük meg,hogy elrontsuk azt amit a szüleik

/még emlékszem milyen nehéz/elértek náluk.

2008. júl. 14. 23:17
Két unokám van ,a kislány 10 éves,akisfiu 7 éves.
366. E Marcsi (válaszként erre: 364. - Dc445fa93a)
2008. júl. 14. 23:02

Még váalszolok. Szerintem Kristóf nem haragszik, ha többen figyelünk rá is:D A csapat az csapat. Hány unoka van? Én holnap viszem a lányom kb.2 hétre anyósékhoz. Már várja, mindenki rá figyel:)Sokat foglalkoznak vele. Nyugodt vagyok ha ott van, mert nincs elkényeztetve.


Na, tényleg jó éjt.

2008. júl. 14. 22:59
Na, jó éjt itt is mindenkinek, mentem alukálni.
364. dc445fa93a (válaszként erre: 353. - E Marcsi)
2008. júl. 14. 22:58

Most látom,hogy te is válaszoltál Kristófnak.

Inkább többen mint senki sem.Vissza kellett volna

olvasnom előbb.Itt vannak az unokáim ezen a héten,

és nem sűrűn jutok a géphez,csak ilyenkor,mikor

már alszanak.Gondoltam mindjárt irok,hogy ne keljen visszakeresni.

363. E Marcsi (válaszként erre: 361. - Fogyiluna)
2008. júl. 14. 22:58
Forevert, és van benne szója:) Nem tudom, de tuti, hogy attól kezdve van megint gys. Husit nem is igen eszem. Néha túró, tej. Natúr joghurt is csak hébe-hóba.
362. dc445fa93a (válaszként erre: 349. - Kristóf.)
2008. júl. 14. 22:48

Korpovit keksz

Ropogós korpás keksz.

Összetevők:buzaliszt,buzakorpa /14%/szója-

liszt,növényiolaj,árpamaláta kivonat,térfo-

gatnövelőszer/E5oo/szezámmag,só/nátrium-klo-

rid,kálium-klorid/emulgeálószer/szójalecitin/

lisztkezelőszer/nátrium-metabiszulfit/.

Glutént,szójaszármazékot,szezámmagot,szulfitot

tartalmaz.

Tojás-és tejszármazékot,törökmogyorót is fel-

használó üzemben készűlt.

Átlagos tápérték 100g termékben 1adagban 4db

Energiaérték 429 kcal 74 kcal

Fehérje 13,8g 2,4g

Szénhidrát 63,8g 11,1g

Zsír 13,2g 2,3g

Ez van ráirva a csomagolásra,és hogy 1 natur

joghurttal vagy 1 p friss narancslével javasol-

ja.Szerintem 2,5 akódja,nekem 3-4 db elég.

Magában vagy almával szoktam enni,amolyan vész-

tartalékként.Szerintem még mindig jobb mint

egy teljesen fehérlisztes.

Szia.Maja

361. fogyiluna (válaszként erre: 359. - E Marcsi)
2008. júl. 14. 22:47
Melyiket vetted? Pont azt hallottam, hogy jó gyomorégésre is. De van szójás, az jóval olcsóbb, s lugosít.
360. E Marcsi (válaszként erre: 355. - Fogyiluna)
2008. júl. 14. 22:43
Lefeljtettem, hogy majd megnézem, hogy állati vagy növényi.Szerintem utóbbi.
359. E Marcsi (válaszként erre: 355. - Fogyiluna)
2008. júl. 14. 22:42
Én is vettem fehérje port. Néha este iszom belőle, de nekem savat csinál:(,a túró is. Valamelyik nap ettem csak úgy natúr joghurttal. Azt hiszem meg van a bibi, hogy mitől volt régen gy.savam. Ugyanis az "állati " kaják savat okoznak.
358. E Marcsi (válaszként erre: 356. - Evucy001)
2008. júl. 14. 22:39
Na ez az , nem tom ki-kicsoda?:D
357. fogyiluna (válaszként erre: 356. - Evucy001)
2008. júl. 14. 20:41
Köszi! De jóóó!!! Aztán gyere ám. Méretek, cm-ek?
2008. júl. 14. 20:35

Hello Fiatalok!

Bocsi, bizonytalan ideig csak nagyon ritkán leszek net közelben, de igyekszem megoldani a "problémát"! :)

asszem múlt héten lemaradtam a súly adatokkal, most pótolom: 99.8!!! Na mit szólsz Luna??? Annyira büszke vagyok magamra hogy csak na! És nagyon-nagyon jól érzem magam a börömben!!!


Puszi minden "fogyózónak" És kitartás!


Ja a régi fórumon Én voltam Évi ... :)

355. fogyiluna (válaszként erre: 354. - E Marcsi)
2008. júl. 14. 19:36
Attól függ, mikor alszik el, ha nagyon későn, akkor még belefér valami kevés fehérje.
354. E Marcsi (válaszként erre: 352. - Zsófi85)
2008. júl. 14. 19:34
Többször kevesebbet enni. Nekem sem nagyont ment az elején, de szépen lassan rászoktattam magam. És most már nincs vele gondom. Bár hat után nem eszek.
353. E Marcsi (válaszként erre: 349. - Kristóf.)
2008. júl. 14. 19:32

Hali.


Itt is ott talizunk:D Háj: Kristóf!Íme a kért adat:Összetevők: búzaliszt, búzakorpa (14%), szójaliszt, növényi olaj, árpamaláta kivonat, térfogatnövelőszer (E500), szezánmag, só (nátrium-klorid, kálium-klorid), emulgálószer (szójalecitin), lisztkezelőszer( nátrium-metabiszulfit.

Ezek alapján nem is tudom, kevés elfogyasztása esetén talán kettes. HM?

2008. júl. 14. 19:27

Sziasztok!


Nah megint géphez jutottam,nem volt semmi ma feljönni pestre,de felértem...és itt vagyok.Ma már itt vagyok,bár a torna elmarad ma sztem...ma azt mondta a barátom,hogy az a baj,hogy egyszerre túl sokat eszem,mert ma még desszertet is ettem,meg levest,meg másodikat.Olyan rosszul esett,de lehet,hogy igaza van.

Nem tudom,hogy jobb,mert ma pl 3-szor ettem,de az utolsó 1 körül volt.Most este,csak két bögre tejet ittam,édesítővel...


Nem tudom egyek-e tényleg kevesebbet többször,vagy este már ne egyek?

351. fogyiluna (válaszként erre: 349. - Kristóf.)
2008. júl. 14. 19:08
Szerintem 2-es lesz az. Elég száraz és korpás teremtmény...:)) Bocs, odaát olyan jót nevettem Ivett szőrszálhasogatásán. Tudom, neki nem volt nevetséges, de kívülről...ajaj
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook