Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Norbi Fogyi Titkok fórum

Norbi Fogyi Titkok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
320. Pandi83
2008. júl. 13. 14:26

Sziasztok!


Én amondó vagyok, hogy berágtam Norbira!

Ha nincs egy ember, aki összefogja a társaságot, akkor lehet, hogy néhányunknak komoly problémát jelentett volna a további fogyás! Ok, ez mindenkinek a saját dolga, hogy van-e ereje egyedül, de így akkor is klasszisokkal könnyebb!

Az, hogy megmaradt a régi oldal, az egy dolog, mert mégsem mutat egy link sem az új oldalon a régire! Hogy legalább könnyebben megleltük volna egymást! És ennek a megoldása össz. 4 kattintás!

Úgyhogy szerintem én nem igazán fogom látogatni a Norbis oldalt, már amiatt sem, hogy ne növeljem a látogatók számát! Igaz, hogy Norbi életvitelét fogytatom, de akkor is így érzek! Neki a honlap is hoz jövedelmet és ebben én nem akarom segíteni! Ő sem foglalkozott azzal, hogy mi itt vagyunk és létezünk! Hogy támaszt jelentünk egymásnak! Ez a fórum nekem sokkal jobban tetszik! Remélem nem fog mindenki visszaszivárogni, mert akkor nekem is vissza kell mennem! De nagyon nem szeretnék!


Bocsánat, de ki kellett írnom magamból a dühömet!


És tényleg örök hála és köszönet Lunának, hogy így összefog minket! Ha ő nincs, akkor Norbi ide, vagy oda, de lehet, hogy szétszéledtünk volna!


Este újítom én is a honlapomat! :o)

Teszek fel, ha lelek, érdekességeket is!


Szép napot mindenkinek!

319. Zsófi85 (válaszként erre: 318. - Dc445fa93a)
2008. júl. 13. 14:22
Köszönöm szépen,de már vettünk folyékony édesítőt,még hűl a hűtőben,remélem finom lesz.:)
318. dc445fa93a (válaszként erre: 302. - Zsófi85)
2008. júl. 13. 13:44

Szia! A tablettás édesítőt pici meleg tejben

felolvasztod és utánna ugy jársz el vele,mint

ha folyákony lenne.Vígyázz ,mert igy kevesebb

kell belőle,kóstold meg

317. fogyiluna (válaszként erre: 316. - Adri25)
2008. júl. 13. 12:55
Elsősorban az esti étkezések helyett javasolt, de édességigény kielégítésére is alkalmas - ártalom nélkül. Esetleg éjszakai munkánál...Vagy edzés után...Sok felhasználási lehetősége van. Akár tejbezabira is szórható, belekeverhető - leleményesség a határ csak.
316. adri25 (válaszként erre: 315. - Fogyiluna)
2008. júl. 13. 12:34
Szia. Te melyik étkezésedet helyettesíted fehérje porral? Vagy étkezésekhez plusszba iszod?
315. fogyiluna (válaszként erre: 314. - 91d4989ab9)
2008. júl. 13. 10:45

Azt tudom mondani, amit próbáltam:


Protein Delite /epres-fehécsokis/

Soy Pro Isolata /ez szójás, jó sűrű lesz, ebből az erdei gyümölcs és a banán tetszett, de a többi is jó/

Anabolyc Whei /sűrű, csokis/

Lagoon /ebben vannak más spec. anyagok is, ebből a cseresznyé, de az almás is finom/


Sokat olvastam itt a fehérjeporos topicban !!!

2008. júl. 13. 10:08
jó reggelt sziasztok, Luna milyen fehérjeport ajánlasz? Én is pont azt keresgéltem, mert kajából nem tudok elég fehérjét bevinni, nem igazán rajongok a husokért meg a tojást se szeretem, a túró meg a tonhal meg már kicsit uncsi. előre is köszi az infot. Leirnád az összetételét is, köszi.
313. Zsófi85 (válaszként erre: 311. - 943ca15687)
2008. júl. 13. 09:18

Hideg lesz,de már találtunk egy receptet és tök jó,mert anya belement,hogy édesítővel csináljuk így 1-es lesz.:)


Meg este jönnek vendégek,bográcsban fogunk csinálni vmit vaddinsznóból,majd ahhoz is csinálok vmi salátát és akkor azt is ehetem majd.:)

A pogácsát meg majd igyekszem kikeülni,bár azt nem egyszerű,mert nagyon finoman tudja anya...:)

312. Ronci-74 (válaszként erre: 310. - Fogyiluna)
2008. júl. 13. 08:59
Köszi!
311. 943ca15687 (válaszként erre: 302. - Zsófi85)
2008. júl. 13. 08:44
Hideg túrótortát szeretnél, amit nem kell sütni vagy sütni szeretnéd?:)
310. fogyiluna (válaszként erre: 307. - Ronci-74)
2008. júl. 13. 08:37
Úgy tudom, szép, fokozatosan fogy Zsolt, csak időgondjuk van. Ezt hallottam megbízható forrásból, igaz, nem a saját szememmel. De nagyon bízom benne, hogy valós az infóm - Zsolt érdekében elsősorban. Nagyon kéne fogynia!! Bár visszajönnének, s írnának...
2008. júl. 13. 08:35
Privi ment!!
308. Ronci-74 (válaszként erre: 305. - Fogyiluna)
2008. júl. 13. 08:24
Luna, a proteinporokról való tapasztalataidat nekem is küldd el priviben, légyszi! Nagyvárosban élek, nem gond bodys boltot találni. Köszi!
307. Ronci-74 (válaszként erre: 300. - Zsófi85)
2008. júl. 13. 08:22
Nem tudom, hogy nem sikerült nekik. Csak az tűnt fel, ami többeknek, hogy szép lassan elfogytak Fazekasné Vera beírásai, aztán nagy csöndek és szünetek, aztán a kamuzás az elfoglalt hétköznapokról, meg a téli szünetről-szabadságról. A szabadság nem spontán szakad az ember nyakába, előre kellett volna szólni, hogy szünetelnek a beírások. Aztán az egyre ritkuló beírások, már nem Vera stílusában. Aztán a drasztikus váltás. Hát valami nem stimmel, az biztos.
306. Ronci-74 (válaszként erre: 305. - Fogyiluna)
2008. júl. 13. 08:17
Jó kis önzés:-)De azért Norbinak is haszna volt belőle.
305. fogyiluna (válaszként erre: 299. - Ronci-74)
2008. júl. 13. 07:49
Nem várok senkitől semmit, főleg nem - köszönetet. Mindenki azt adja, amit szívből és önként ad. Akkor az igazi. Nem köszönetért tettem, hanem értetek, s magamért önzően!!!
304. fogyiluna (válaszként erre: 302. - Zsófi85)
2008. júl. 13. 07:48
Olvaszd fel a tablettákat, egyszerű...:))
303. fogyiluna (válaszként erre: 301. - Zsófi85)
2008. júl. 13. 07:47
Látod? Válaszoltál is a saját kérdésedre, látod, mit kéne tenned, ha nem mindennap, de tedd meg hetente többször, először kicsiket lépj, aztán szépen megszokod.Ne azonnal változtass nagyot!! Akkor hiányérzeted támad, s abból gond van.
302. Zsófi85 (válaszként erre: 294. - Fogyiluna)
2008. júl. 13. 07:40

Köszönöm Luna,de már jobban vagyok,azthiszem jobb így,ahogy van,de kedves tőled.:)

Csak a fogyásra akarok koncentrálni.

Bár ma még csinálnom kell magamnak egy túrótortát,és mivel itthon nincs folyékony édesíő,meg anya amúgyse engedné,hát cukros lesz....de holnaptól én főzök és nincs kibúvás..vagy esetleg próbáljam meg diétásan? Lehet egyáltalán ilyen sütikbe tablettás édesítőt tenni?

Van vkinek vmi jó túrótorta receptje diétásan? Ribizli meg túró van eddig hozzá.

Ez lesz a a szülinapi tortám,kár,hogy a szülinapom júni 19.-én volt.:)

2008. júl. 13. 07:36

Személyszerint nekem ez az oldal jobban tetezsik,mert itt több mindent lehet csinálni (pl. napló,mérlegelés stb.) De jó,hogy megvan a régi oldal,mert ott van egy csomó recept,ami még jól jöhet.:)


Tegnap nem ettem már semmit 6 után és ma reggel megint 80 kiló voltam. Ha mindennap megtenném,sokkal hamarabb lemenne...jajjjjjj

300. Zsófi85 (válaszként erre: 299. - Ronci-74)
2008. júl. 13. 07:31

Jó reggelt!


Fazekasékkal nem sikerült?Le vagyok maradva.Ezt honnan tudod?

2008. júl. 13. 07:19
Jó reggelt! Visszaolvastam, Luna, köszi az üdvözlést, jól esett. Látom, gondolkoztok, hogy visszamenjetek-e a Norbis oldalra. Sz én véleményem az, hogy olyan brutálisan söpörte el az üzlet az emberi tényezöt, hogy én nem eröltetném. Szerintem Norbitól járt volna egy személyes köszönöm Neked, Luna, hogy életben tartottad a fórumot és elterelted a figyelmet Fazekasékról. És járt volna a "jónépnek" a becsületes felvállalása annak, hogy Fazekasékkal nem sikerült. Senki nem mondta volna, hogy a módszer hibája.
2008. júl. 13. 06:59
jó reggelt
297. fogyiluna (válaszként erre: 296. - Pandi83)
2008. júl. 13. 00:18

Szia Andi!


A régi hely is meglett ismét, de most ez is van, kettő, tehát most már biztosan nem fogunk eltűnni. Örülök, hogy Neked is szóltak.


Most olvaslak odaát is...:)))

296. Pandi83
2008. júl. 12. 23:38

Sziasztok!


Andi lennék! Majának köszönhetem, hogy rátok leltem! Kezdtem komolyan kétségbe esni, hogy mi lesz, ha nem lesztek nekem...!

Először is elnézést szeretnék kérni, hogy így eltűntem, de életem legkeményebb vizsgaidőszakán vagyok túl és nem volt időm semmi másra a tanuláson kívül! Még a honlapomra sem! :o(

DE!

Holnap estére alkotok valamit, és folytatom a naplómat!

Remélem nem felejtettetek el! :o)


Jó éjt mindenkinek!

295. dc445fa93a (válaszként erre: 277. - Jenyna)
2008. júl. 12. 22:39

Szia! Szoktam használni keményitőt a süteményekhez

pld.3odkg tk liszthez kb 2ek keményitőt,de akkor

a lisztből kiveszek 2evőkanálnyit.Konkrétan nem

tudom mit csinál vele a keményitő,talán lazítja kicsit,én ha rendes sütit csinálok abba is mindig teszek.Mikor nem teszek bele mert nincs itthon,akkor

valahogy nem olyan az állaga.

294. fogyiluna (válaszként erre: 293. - Zsófi85)
2008. júl. 12. 22:35
Ha segít, írd le priviben!
2008. júl. 12. 22:29

Jaj Luna ez olyan rossz,de nem akarom szétkürölni,de túl fogom tenni magam rajta,végülis közvetlen nem is engem érint a dolog...

De majd lefogyok és akkor boldogabb leszek,,ez egy újabb lökés megint...


Jóéjt mindnekinek mentem pihenni!

292. fogyiluna (válaszként erre: 291. - Zsófi85)
2008. júl. 12. 22:25
Igen, csak az elején lenne így. Sajnálom, hogy rossz hírt kaptál.
2008. júl. 12. 22:24

Hát sziasztok!


Most voltam egy Hair előadáson,de borzasztó volt...eljöttünk a szünetben...ma vmi rossz dolgot tudtam meg,így enni sem volt kedvem már,bár pont előtte ettem,de mikor megtudtam,olyan hányinger jött rám....amúgy azt vettem észre,hamár egy estét kibírok úgy,hogy mondjuk 6 után nem eszem,már fogyok 1 kilót másnapra.Bár gonodlom ez csak az elején lenne ilyen egyszerű...

❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook