Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Norbi Fogyi Titkok fórum

Norbi Fogyi Titkok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
440. Gyerzsi (válaszként erre: 438. - Nyanyu)
2008. júl. 16. 16:25
Hahó! Algida light jégkrém! Norbi ajánlásával! Update 1! Igaz, ha olyanom van én is elég sokat betolok belőle együltő helyemben, de mivel 1-es oda se neki!
439. jenyna
2008. júl. 16. 16:16
Igen, igen, a jogobella light tökéletes, és tényleg isteni :-D
438. nyanyu (válaszként erre: 436. - Fogyiluna)
2008. júl. 16. 16:02

Köszi Luna!


Az a baj, hogy ezeket is mind felzabálom egyszerre. Egyszerűen nem tudok előre gondoskodni jégkrémszerüségről.

Norbi jégkrémjét is mind megettem egyszerre. Készítettem diétás(zsírszegénytúró+tejföl+vanilia aroma+édesítőszer) túrójégkrémet. Pálca szerű jégkocka készítőbe tettem, megszórtam holland kakaóval és ezt is egyszerre ettem meg. Ilyenkor szeretnék Kudro erős akaraterejével rendelkezni.


De igazad van, ha csak egy joghurtot fagyasztok le nem tudok többet felzabázni.

437. fogyiluna (válaszként erre: 431. - Zsófi85)
2008. júl. 16. 15:55
Ismerős téma. Még nem értél el odáig lélekben, hogy igazán akard, még idő kell Neked. Ne erőltesd. Legyél itt, olvass, s gondolkodj, készülj. Ha érzed, ott az idő, akkor vágj bele, így túl sok kudarcélményed lesz. Lassan kezdj inkább, kis lépésekben haladj. Úgy látom, nálad ez lesz a jó út.
436. fogyiluna (válaszként erre: 434. - Nyanyu)
2008. júl. 16. 15:53
Erre van egy jó megoldásom. Vegyél diétás jogit, nekem a Jogobella /fehér jön be/, fagyaszd le, aztán vedd ki, s 15 perc múlva szuper finom, s nem hízlaló fagyit ehetsz. Mit szólsz? Vagy norbis puding is kiváló fagyasztva...
435. timi1202 (válaszként erre: 431. - Zsófi85)
2008. júl. 16. 15:47

Zsófi


Sztem ez mindenkivel előfordul,én is ezen panaszkodtam itt tegnap, de nekem valószínűleg piroska miatt van, legalábbis nagyon remélem.


Ne tudatosítsd magadban, hogy fogyózol, hiszen nem is fogyózol, csak minden nap egy kicsit jobban figyelj oda, hogy mit és mikor eszel. Ha nem tudsz lemondani az esti ehetnékekről, akkor inkább Norbis édességeket egyél, bár ha fogyni akarsz, akkor azért ne minden nap...


Remélem segítettem.

434. nyanyu (válaszként erre: 431. - Zsófi85)
2008. júl. 16. 15:41

Zsóficica!

Ilyen velem is sokszor előfordul. A jégkrémnek nem tudok pl. ellenállni még most sem.

De Kudro-t idézve: Ezen bizony vasakarattal plussz munkával és azért is mozgással lehet urrá lenni.

(Én még kínlódok ezen a vasakaratos dolgon).

TEHÁT VASAKARAT ÉS EGY JÓ SÉTA A BARÁTNŐHÖZ VAGY CSAKÚGY!

433. E Marcsi (válaszként erre: 427. - Gyerzsi)
2008. júl. 16. 15:38

Próbáld ki a másik két lemezét is, nagyon jók, pláne ha az alapot már jól tudod. Én anno minden nap csináltam, és hiányzott ha kihagytam. Most inkább futok, én néha csinálom csak a calleneticet. Ha kevés időm van, akkor csak a 20 percesnek állok neki, bár nekem az egész nem tart már fél óránál tovább:)

Egy ami nem tetszik csak benne, hogy nagyon megemeli a csípőt, ezért nem csinálom most csak ritkán.

432. E Marcsi (válaszként erre: 431. - Zsófi85)
2008. júl. 16. 15:35
Én is most ettem meg egy csomag franciadrazsét, és tudod mit, nagyon fincsi volt.:D Néha én is csinálok ilyen zabákat, de én nem kimondottan fogyizok. Mennyit kell, szeretnél leadni? Én január óta élek/táplálkozom jobban és azóta 7 kg fogytam. Egyébként vannak hullámok nálam is. Egyik napról a másikra képes a mérleg 1 kg-val is többet mutatni, de ez valszeg víz. Más nem igen lehet, mert egy nap alatt ugye nem izmososdunk ennyit. Most, hogy picit lejebb ment a mérleg számítok a stagnálásra, megszoktam, hogy nekem lasabban megy le a kg. Centiben viszont szépen haladok.
2008. júl. 16. 15:13

Sziasztok!


Olyan hülyén érzem magam,lelkiismeretfordulásom van.Tegnap sem tornáztam,sőt inkább ettem....én nem értem magam,itt sírok,hogy le akarok fogyni,aztán,ha vmi miatt,erősebb az elhatározás,az is kb 1 napig tart...én nem értem.Hogy kell lelkekben ráhangolódni?Mit csináljak???


A fura az egészben,hogy ma azt mondta a barátom,hogy kisebb a hasam,de tudnám mitől....ha egyszer majd összeköltözök vele (ez még évek kérdése is lehet) biztos sokkal könyebb lenne,mert esténként mellettem lenne,és tuti nem csinálnék ilyen falási baromságokat....

430. Gyerzsi
2008. júl. 16. 14:58
Köszi!
429. nyanyu (válaszként erre: 428. - Gyerzsi)
2008. júl. 16. 14:53
A köles 2 kód!
428. Gyerzsi
2008. júl. 16. 14:39
Gyerekek, a köles hányas kód?
427. Gyerzsi
2008. júl. 16. 14:38
Ditrói Annamária féle Dvd.
426. Shila (válaszként erre: 422. - Gyerzsi)
2008. júl. 16. 14:31

Es te mibol csinalod,konyvbol vagy dvd?

Hallottam mas sokat rola,de tenyleg a monotonitas miatt nem keltette eddig fel az erdeklodesem.

A nyujtas resze nagyon erdekel szinten.. :)

425. 2577cdcc12 (válaszként erre: 424. - Gyerzsi)
2008. júl. 16. 14:30
A 60 dkg simán lehet víz a szervezetben...
424. Gyerzsi
2008. júl. 16. 14:27
A program megtalálható könyvben (kék könyv) is, de én inkább a Ditrói Annamária féle Dvd-t ajánlom mert sokkal érthetőbb, és a gyakorlatok könnyített változatát is bemutatja. Ami a kilókat illeti, simán az egyszerű update + mozgás. Utóbbi kb két hétig aztán semmi. 4 hete estem neki megint. Február óta nem kellett volna már többnek lemenni? Lehet, hogy még is kellene egy kis kardió? Egyébként amit nem értek, 60 dekák fel le ugrálnak. Egyik nap 75,2 két nap múlva 74,4. Ez mitől lehet?
423. E Marcsi (válaszként erre: 421. - Shila)
2008. júl. 16. 14:21

A Callanetic tényleg jó, emelett a mélyizmokat is nagyon jól megdolgoztatja. 2006-ban én is ezzel fogytam és váltam hajlékonnyá. Nekem a gsérv miatt kell nagyon óvatosan csinálnom, de a Rékás, BA-s tornával még nam volt gondom.


Grat.

422. Gyerzsi (válaszként erre: 421. - Shila)
2008. júl. 16. 14:20
Problémádra kiváló megoldás a Callanetics. Nem tudom mennyire ismered, ez mélyizom torna, és mint alább írtam nagyon hatásos. Több változata van, én az alapprogramot csinálom minden másnap, ami heti 3 alkalmat jelent, amit szeretnék 4-re felvinni, de mivel ez nálam mindig vasárnapra esik nem igen akar összejönni egyelőre:)). Ez a torna gyakorlatilag mindent megmozgat, de főleg a hasra, combra, csípőre koncentrál, és sok nyújtó gyakorlat van benne. Kortalan tornának is hívják, minden korosztálynak, súlycsoportnak ajánlott mivel nincs benne ugrálás, csak kicsi pontos mozdulatok. Egyedül annak nem, aki nem szereti a monotóniát, mivel idővel kissé egyhangúnak tűnhet, de az eredmény nem marad el, ha szorgalmasan csinálod, lásd az én példámat is.
421. Shila
2008. júl. 16. 13:31

Gyerzsi,

Gratula,szep eredmeny... Megosztanad velunk,h az hogy sikerutl? Nekem a derek has a nagy dilemmam. :(

2008. júl. 16. 12:57

Üdv Gyerzsi!! Azt tedd, ami beválik, szívesen olvasnék részletesebben, hogyan tornázol? Köszi!


Egy újabb palacsinta recept:


Ásványvízzel pezsdített palacsintatészta (Update1)


Hozzávalók: 30dkg Norbi update 1-es liszt

3db tojás

4-5dl tej

3dl ásványvíz

1dl oliva olaj

tengeri só

Elkészítés: Ezt a tésztát érdemes állni hagyni egy negyedórát.

Fontos, hogy sütés előtt olajozd ki a serpenyőt.

Kb 18-22 palacsintára elég.


Norbi update 1-es kód!

419. Gyerzsi
2008. júl. 16. 12:48
Sziasztok! Gyerzsi vagyok, február óta update-zek, szeretnék csatlakozni, ha szabad. Eddig kb. 7 kg-ot fogytam, de mostanában megállt. Lehet, hogy ennyi idő alatt már többet kellett volna? Igaz néha bűnözök egy kicsit:(. Ja egyébként 81-ről indultam, most 74 vagyok. Sajnos rendszeresen csak 4-ik hete tornázom. Nekem igazából a Callanetics jött be, bár kedvenc fogyi gurunk ezt állítólag nem tartja említésre méltó edzés formának. Erről csak annyit, hogy kardióval még soha nem sikerült 7 cm-t ledolgozni a derekamról 10 alkalom után! :-)))
2008. júl. 16. 11:40
Ki kért még árlistát? Nem tudom sajnos már...Csak úgy éri meg a posta miatt, ha egyszerre többen rendelünk.
2008. júl. 16. 07:32
Jó reggelt!
2008. júl. 16. 06:31
jó reggelt!!
415. E Marcsi (válaszként erre: 413. - Shila)
2008. júl. 16. 00:09

A tornától a cickónak is fesznek kellene lenni , nem? Az enyém is sokat fogyott férjem bánatára, de nem lett pettyhüdt:D De el kell mennem kisebbet venni:)


Na mentem aludni, jó éjt.

414. E Marcsi (válaszként erre: 409. - Dortimcsi)
2008. júl. 16. 00:06
tetszik, ahogy a jövőd tervezed, bár én lettem volna akkor ilyen okos. Grat.
413. Shila (válaszként erre: 409. - Dortimcsi)
2008. júl. 15. 23:05
Olvasgattam parszor. Nekem nincs nagy sulyfeleslegem,ezert nem is akartam a 90 naposat csinalni. Nekem csak eletmod valtas kellett. Ugy erzem,elindultam a jo uton. Amit igazabol mar sokszor megtettem,csak sosem voltam eleg kitarto. Most jo lesz,erzem! Hianyzik a mozgas,ha nem megyek es mar nem is akarok es tudok egeszsegtelen eteleket enni. Sajnos a nagy dietaba a cici is lement es nem feszes tobbe,de valami valamiert. Azert ha tud valaki valami cicifeszesitot (torna,krem stb) orulnek neki :)
412. dortimcsi (válaszként erre: 411. - Dortimcsi)
2008. júl. 15. 22:58
persze szünetek nélkül...Vmi miatt berakta a szóközöket....
2008. júl. 15. 22:57

Nyilvános,és alapvetően nem fogyi blog,de mivel életem szerves része volt a 90 napos diéta ezért sok bejegyzés erről szólt;)

www.dortimcsi.b13.hu

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook