Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Norbi Fogyi Titkok fórum

Norbi Fogyi Titkok (beszélgetős fórum)


2008. júl. 10. 21:17
Béla! Megvan minden könyve, amiben recept van, de most végignézni mindet....
2008. júl. 10. 21:16

Luna:


Ez nem technikai baki.

Lecserélték az egész oldalt. Nem szóltak. Ennyi.


Szilvi:


Nincs recept. Vegyél könyvet. Ennyi. Ez a lényeg.

2000 forint az Alaexandrába. Gusztustalan, de én is megvettem. És még tetszik is.. :)


Nekem nem Norbi kajáival van a bajom, hanem a pénzkereseti módszerével.

18. fogyiluna (válaszként erre: 17. - D553b4d0ba)
2008. júl. 10. 21:14
Van egy receptgyűjteményem, de nem tudom, benne van-e...Remélem, megtalálom, vagy idejönnek a többiek is, s segítenek. Itt bal oldalon van olyen, hogy - receptjeid - úgy látom, el lehet tenni oda. Még én sem fedeztem fel az itteni lehetőségeket.
2008. júl. 10. 21:12
Nem tudja valaki véletlen, hogy a régi recepteket hol lehet megtalálni? Találtam egy pizzát, aminek nem tészta, hanem hús az alapja. meg is vettem hozzá mindent, de így nem tudom, hogy hány fokon, és meddig kell sütni.
16. fogyiluna (válaszként erre: 15. - Ápdétbéla)
2008. júl. 10. 21:11

ok, de bemásolhatnád ide is...

Ki tudja, ki miért felelős, technikai baki, vagy nem? Nem akarok ítéletet mondani a körülmények ismerete nélkül. Az elkövetkező napok választ fognak adni mindenkinek.

2008. júl. 10. 21:10

Nem az a baj, hogy kitörölték.

Hanem az, ahogy tették.

Nem szóltak, nem írtak neked csak megtették.

Bélásan írva: leszartak mindenkit.

Nem akarlak magammal fárasztani, leírtam az eredeti fórumban a véleményem.

14. fogyiluna (válaszként erre: 13. - Ápdétbéla)
2008. júl. 10. 21:08

:))

Minden lehet - látod. De nekem nem fáj.Nem veszem fel, nem ez volt a lényeg nálam. Az erőt a többiek adták, én pedig - próbáltam nekik adni, az adatgyűjtést pedig folytatom, akárhol is vagyunk!

2008. júl. 10. 21:06

Gondoltam.

A Fazekasék régen nem foglalkoznak a Norbival...

A fórumot nem szüntették meg, mivel egy halom ember nézte...

Fura lett volna az elveikkel összehozni...

Te voltál az aki megmentetted...

Egy darabig, mert már akkor tudták, hogy ez csak hónapokig tart.

Kitart...

Eh...

Túl lelkes és becsületes csaj vagy.

De örülök neki, hogy így alakult...

Vállonveregetem magam és ennyi.

A társaság majd idetalál...

Az eredeti csapat már anno tudta, hogy átverés/biznisz az egész.

Ezért a hoxa, mint menedékhely...

12. fogyiluna (válaszként erre: 10. - Ápdétbéla)
2008. júl. 10. 21:04
Nem számít már. A lényeg, hogy együtt legyünk, s fogyjunk, vagy, akinek már nem kell, súlyt tartson. A többi nem számít. A csapat a lényeg, az erő!!
11. fogyiluna (válaszként erre: 7. - Ókidli63)
2008. júl. 10. 21:03
De jó, hogy itt vagy !!! Segíts Te is megtalálni a többieket!!
2008. júl. 10. 21:03

Sajnos a csapatra nincs rálátásom. Senkinek nincs meg az email címe. Érthető okokból...

Kellékek voltatok semmi más...

Nem vagyok gonosz, de a példa mutatja az igazságot.

Itt az eladás a lényeg.

Könyv, Dvd, Kaja, Menü, Shop.

Erről szólt minden.

9. fogyiluna (válaszként erre: 8. - Ápdétbéla)
2008. júl. 10. 21:02
Én kerestem meg az akkori szerkesztőt az ötlettel. Láttam, hogy halódik a fórum. Nem akartam, hogy végleg odavesszen. Most más szerkesztővel már...
2008. júl. 10. 21:01
Értem. De Te kerested meg Norbiékat, vagy Ők Téged?
2008. júl. 10. 21:01

Sziasztok!!


Luna igazi jó tyúkanyó vagy, törödsz a csibéiddel!!

Szóval remélem mindenki átjön ide, ha már egyszer eldöntötték a fejünk felett, hogy nincs több sokkiloblog:-(

Ma eredményes napom volt, kb egy kg-mal kevesebbet mutatott reggel a mérlegem, de ez nagrészt a mostanában átélt stressznek jöszönhető szerintem.

Azért igyekszem figyelni az evészetre is. Hétvégén vendégség lesz nálunk, és ki szertnem próbálni egy-két ötleteteket is, amiket még az előző blogban írtatok.

Olyan jó tapasztalatot cserélni más hasonló problémákkal, sikerekkel kűzdő emberrel.

Mégegyszer üdv. mindenkinek!!

6. fogyiluna (válaszként erre: 3. - Ápdétbéla)
2008. júl. 10. 21:00
Segíts a csapatot megtalálni!! Köszi!!
5. fogyiluna (válaszként erre: 3. - Ápdétbéla)
2008. júl. 10. 20:58
Béla, teljesen önkéntes voltam, szerettem volna segíteni, akinek szüksége van rám. Senki nem kért semmire. S most sem. Csak azért teszem, hogy együtt lehessünk, s ez nekem is segít lelkiekben nagyon sokat.
4. fogyiluna (válaszként erre: 2. - D553b4d0ba)
2008. júl. 10. 20:57
Örülök Neked, Te lettél az első, aki idetalált!! Én is igen csalódott voltam, amikor hűlt helyét fedeztem csak fel, annyi fontos infó van ott. Nem oldódtak meg...egyelőre minden a régi...de akkor sem hagyom, hogy elveszítsük egymást szem elől, akinek megvolt a címe, írtam email-t, de pár visszajött sajnos. Jó lenne valahogy értesíteni őket is. /pl. Rita, Zsófi, Kristóf/
2008. júl. 10. 20:54

Szia Luna!


Ha kell segítek! Csak szólj miben kell!

Viszont erről beszéltem mindig.

Üzlet és pénz.

Kérdezhetek valamit tőled?

Felkértek, vagy önkéntes akció volt a Fazekasék fedezése?

2. d553b4d0ba (válaszként erre: 1. - Fogyiluna)
2008. júl. 10. 20:52

Szia Luna!

nagyon csalódott voltam, amikor nem találtam meg a blogot! Azért szólhattak volna. Köszi szépen, hogy nyitottál egy új helyet, ahol megoszthajuk egymással tanácsainkat és segítséget is kérhetünk. Remélem veled minden rendben van, megoldódtak a gondjaid, vagy legalább már nem látod olyan sötéten a világot ;-)

2008. júl. 10. 20:23
Sajnos a régi fórumunk nem üzemel, s azt hiszem, nagyon nagy szükségünk van egymás támogatására, segítésére. Amíg rendeződik a helyzet, beszélgessünk itt! Szeretettel várok mindenkit, aki Norbi módszerével szeretne fogyni, életmódot váltani, vagy súly tartani.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook