Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Női fecsegő - a la Smokey fórum

Női fecsegő - a la Smokey (beszélgetős fórum)


18. Logic-
2004. febr. 22. 14:35

Ma jártam dr. Atomnál. Nekem sem mondott mást, mint amiket a fórumon. Hogy ész nélkül belevágni,különösen akiknek jelentkezik már néhány gond, nem szabad. Nagyjából azt mondta, mint az Atkins is ír a könyvben: Teljes vérképpel kivizsgálás, állapot felmérés. Utána egyénre szabva kell csinálni. Nekem jó, hogy ő elvállata számomra ezt a szerepet. És kell szedni több táplálék kiegészítőt, vitamint.



17. ebi
2004. febr. 22. 01:19

Sziasztok!


Olvastam,hogy 3 holgy kiprobalt,3 fajta dietat(az Atkins az egyik)es beszamoltak az eredmenyekrol.Gondoltam kivancsiak vagytok ra.Elolvastam az Atkins dieta eredmenyet,es nem csodalkozom a vegeredmenyen,hisz be se lett rendesen tartva:(Beirom az oldal elerhetoseget


[link]



16. Ancsa
2004. febr. 21. 19:47

smokey: Ha érdekel az ár átküldöm.



2004. febr. 21. 15:14

zsuzska:

:)) én is igy gondolom, de lehet, hogy léteznek esetek.Főleg egypetéjü ikreknél jutottak érdekes kutatásokra.

Hogy mitől véd a zsir? Úgy tudom, ha valakinek lelki traumja van ezzel védekezik a külvilág bántásai ellen.Valami igazság lehet ebben is.

Agyilag akkor van igazán kész az ember, ha megérti, hogy tilos gyorsan fogynia, mert belekerül egy bizonyos mókuskerékben és forog-forog.Nem szabad föladni, a karcsúság nem lehet csak egy vágyálom.Azért is fogyózom állandóan, hogy ne hizzak és sajnos ez végigkisér egész életemen át:((



14. Logoc-
2004. febr. 21. 15:08

zsuzska: És hány sovány félne ezen túl hozzánk érni:-)).Egyébként én is láttam a filmet, a tipikus, áltudományos amerika maszat volt.



2004. febr. 21. 14:43

smokey: Mennyi kövér ember lélegezne fel: nem ő a hibás a kövérségéért. Én ebben nem hiszek. Abban viszont igen, hogy a hízás, a zsír véd minket valamitől, azért növesztjük magunk köré. Ha az ember agyilag nem kész, nem fog csak az akarástól fogyni. Na milyen okos vagyok?



2004. febr. 21. 14:02

zsuzska:

Sziasztok!Juteszemben, Atkins könyvében az áll és elolvastam többször is, hogy a legjobb immunerősítő a fehérje.Ez valyon igaz lehet?

A kor előrehaladtával bizony bölcsebb lesz az ember,de lényeges dolog, hogy a mások hibájából is tanuljunk, hisz az életünk túl rövid ,hogy magunkon kisérletezgessünk.Feküdtem már az intenziv osztályon, sorban emberkék haltak meg mellettem.Akor megfogadtam. ha egyszer kijutok élve minden elkövetek, hogy egészségesebb legyek, tudatosan nem roncsolom magam.Ebből a momentumból sokmindent evidenciában tartok,de pokoli nehéz eldönteni, hogy mi a jó nekem.

Hisz a szervezetünk nem reagál rögtön, hosszú évek évtizedek alatt jönnek elő a betegségek.Néztem valamelyik nap egy műsort a Tv.-ben.Elképzelhető, hogy aki nagyon kövér az vírussal fertőzödött.Most ezirányban folynak kutatások.



2004. febr. 21. 13:40

Logic-: Ezt az igazi életmódváltással.

No és a kor előrehaladtával az ember egyre bölcsebb.



10. Logic-
2004. febr. 21. 12:31

zsuzska:

Nagyjábólegyetértekveled, cak az a kérdésem hogy hogyan lehetszert tenni pozitív gondolkodásra, jó kedélyre és hogyan lehet betartani a kiegyensúlyozott táplálkozást, rávenni magunkat a mozgásra?



2004. febr. 21. 08:31

zsuzska:

És mi lett a vizsgálat eredménye?

A hozzáadott vitamin káros. Had ne soroljam, milyen betegségcsoportokhoz kapcsolódik. Szóval elég annyi, hogy nem hasznos. Vagyis hasznos, a gyógyszergyáraknak.



2004. febr. 21. 08:28

Ancsa:

Én egy másik fórumon "beszélgettem" dr. Atommal. Tényleg nagyon normálisan nyilatkozott, egész intelligensnek tűnt.

Azt tapasztaltam ezekkel a mindenféle "legyetek egészségesek és szedjétek ezt a terméket" dologgal kapcsolatban, hogy amikor hallgatja-olvassa őket az ember nagyon ésszerűnek, helyesnek, okosnak tűnik. Biztos az is. De biztosak vagytok benne, hogy tényleg szükséges? Sok tapasztaltot gyűjtöttem, én is elhittem mindenkinek mindent, aztán amikor már nem volt rá pénzem, leálltam és jé semmi nem változott. Azóta olcsóbb megoldásokhoz folyamodom. Pozitív gondolkodás, testmozgás, jó kedély "kiegyensúlyozott táplálkozás". Hát ez most elég demagógnak hangzik. Csak azt akartam kifejezni, hogy magunkban is megbízhatnánk, az immunrendszerünk és szervezetünk képes megvédeni bennünket, ha nem bűnözünk ellene sokat. Most csak gyógynövényes teákat és zöld teát iszom, a vitaminokban sem hiszek már. Olvastátok pl: hogy pont Amerikában vizsgálták hosszútávú hatásukat?



2004. febr. 21. 07:05

Logic-:

Köszönöm lányok az infót.Megmondon én a Herbalife-re gondoltam, mivel magas fehérje és alcsony ch.-t tartalmaz.Megtudná mondani valaki mennyiben kerülnek ezek a termékeke/vitaminok/

Ugyanis kettő éve szedek én is antioxidánsokat, direkt orvosi javaslatra.Szeretném árban összehasonlítani.

Köszi és üdv.



2004. febr. 20. 23:48

Ancsa: Nekem van Vebso áruházam ahol belehet szerezni a termékeket, ha valakinek kell. Többet nem írok erről, nehogy "ügynök" legyek. Én csak fogyni akarok tartósan.



2004. febr. 20. 23:44

hoxa: dr. Atom - urológus. Jó szakember, és tényleg ezzel a diétával is foglalkozik, mert ezek a táplálékkiegészítők, amit mellé szedünk meggátolja a szabadgyökök kialakulását.

Nem Amway termék, de ők forgalmazzák. Én hónapok óta használom, rengeteg mindenre jó, de ennélkül is lehet diétázni. Szerintem mindenki azt használja amiben hisz, és ami bevált. De vitamin kell.



4. hoxa
2004. febr. 20. 23:37

Logic-:


Ezt az Amway dolgot valahogy éreztem.

Nekem csak az tűnt fel, hogy nem válaszol a konkrét kérdésekre, kicsit elkente, amikor arról kérdeztem, milyen vitaminokat szedjek, de most már értem.

Hát sok szerencsét hozzá :) Én még megvárom a te tapasztalataidat. :)))


Hoxa



2004. febr. 20. 21:33

smokey:

Ma voltam dr. Atom előadásán, tényleg orvos. Fiatal, szimpatikus és nem kizárólag az Atkins diétával foglalkozik. Sőt nem is pontossan azzal, de alapvetően egyetért az elmélettel, csak, amint már írt ais, nemlehet ezt eg ykönyv, pár cikk alapján csinálni, hiszen mindenki más. Tulajdonképpen Atkins sem mond mást,hogy óvatossan kezdjünk bele, előtte alapos kivizsgálás, közben laborral kövessük a változásokat. Csak ma nálunk nehéz olyan orvost találni, aki partner ebben. Azt hiszem ő az lesz nekem és feltehetőan az ajánlott étrend kiegészítők (amiket Atkins is elengedethetetleneknek tart) Amway termékek lesznek.



2004. febr. 20. 14:43

hoxa:köszönöm.


Lányok, ha valamit szeretnék megbeszélni, gyertek ide fecsegni, hogy ne untassunk másokat.


Szerintem dr.Atom nem orvos.Olyan nem látezik, hogy valaki kizárólag az Atkins diétával foglalakozzon.Nekem nem tünt öszintének és segítőkésznek.Ha valaki segíteni szeretne azt teszi nyiltan a fórumon, mindenki örömére.

A másik: Emlékszem, mikor anyukám cukorbeteg volt un. leveegőkenyeret evett, meg zsemlyét, aminek alacsony a ch. tartalma.A Tescoban láttam, ha legközelebb megyek megvizsgálom közelebbről, hátha beilleszthető a diétánkban.



1. hoxa
2004. febr. 20. 12:13

Íme megnyílt a szabad társalgás fóruma is :)

A névért köszi Smokey-nak.




Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook