Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Női fecsegő - a la Smokey fórum

Női fecsegő - a la Smokey (beszélgetős fórum)


2004. márc. 1. 13:36

Jucus: Olyan ember nincs aki elégedett lenne magával, de számomra a fontos, hogy ne egy kórházi ágyon feküdjek kinyúlva mint egy gyalogbéka dagadtan és ott vessenek rám rusnya pillantást az orvosok hangosan mormolva, hogy a túlsúly milyen káros az egészségre.Elöbb utóbb úgyis fogyni kell, ha élni akarok és szembesültem már régóta azzal a gondolattal az egész életem sajnos ebből fog állni.Nem szenvedek beszükitettem elég jól a gyomrom csak néha van amnéziám, hogy fogyózok, annyi meg belefér.



77. hoxa
2004. márc. 1. 13:27

Zsuzska, nem a Libby. Olyanom nincs, hanem a hastánc videó. Elég gagyi.



2004. márc. 1. 12:02

smokey: Én inkább körte (de jó nagy körte) típus vagyok! A csípőm és a combom széles, a derekam az nem bár mások mondják, hogy arányosan vagyok "molett" de én ezt a molettséget dagadtságnak érzem, főleg ha lépcsőre kell felmennem, vagy cipekednem kell. Én alapvetően pozitív gondolkodású, és vígkedélyű ember vagyok.De azzal egyetértek, hogy pokoli nehéz lefogynunk. De majd meglátog fogunk még mi is gizdán itt nevetni.



2004. márc. 1. 11:54

hoxa:Melyik kazetta, csak nem a Libby Fogyókúra 10 hét alatt? Azt ugyan nem ismerem, de melyik része nem túl jó?



2004. márc. 1. 11:31

Jucus: Ezért nem festetem a szemem,mert én sem bírom.De rákenek naponta egy csomó szempillafestéket, azzal nincs gond.Fő a pozitiv gondolkodás:Kicsit kövér vagyok, de a szemem szép:))

Jucus! Ugye Te almatipus vagy? Sajnos én igen.Vékony a csipőm vékony a lábam és a hasamon van minden.Pokoli nehéz nekünk lefogyni, már olvastam róla, most már tapasztalom is.Mindíg jó nagy fenékre vágytam, lehetőleg izmosra,az a jó ha megáll rajt egy söröskórsó:))



2004. márc. 1. 11:19

smokey: Nekem is hiányérzetem volt irántad, nagyon örülök Neked. Hát én azért a fekete ruhára felvettem egy fekete fehér pepita blézert, elkerülve ezt a kérdést. De hajnalban már voltam a kozmetikusnál is, és a szemem is kifestetettem, - ezt nem nagyon szoktam, mert a tartós szemfestéstől a szemem begyullad - hát nem azt mondták, hogy milyen kurva jól nézek ki, hanem azt, hogy látszik a szememen is, hogy hogy meg vagyok fázva. De hát ezt a főnököm mondta, így csak gondolatban..(( válaszolhattam vissza. Egyébként remélem jól vagy írjál mindent meg. Pusszancs Jucus



72. hoxa
2004. márc. 1. 11:17

smokey:

Húúú, de morbid :)))



2004. márc. 1. 11:03

Jucus: Úgy hiányozál Jucus.Nevettem az egyik beirásodon, mert eszemben jutott a régmúlt.Nyáron 3o fok melegben talpig feketében jelentem meg az orvosnál,talán jobban észreveszi, hogy fogytam.Erre a lökött tyúk..nem azt kérdezte ki halt meg?



70. hoxa
2004. márc. 1. 10:51

smokey: Hát, a kazetta nem túl jó. Jobbat vártam. Azért majd még nekilátok, de most inkább a sétára váltok. Olyan jó idő van :)))



2004. márc. 1. 10:41

smokey: Kedves fórumtársam! Hát nem ismered azt a mesét hogy a dolgok nem mindig olyanok, amilyennek látszanak! Te már egy söprünyellel táncolni tudó minusz kilokkal rendelkező hölgy vagy!!! Rajtad már a szomszéd is látja a fogyást nahát gratula és folytatás!!!!!!!!!!!!! Csak el ne szállj nekem a söprűnyéllel!!!



2004. márc. 1. 10:24

hoxa: Köszi:))Most valahogy nem úgy mennek a dolgok ahogy szeretném, meglátom a jöv.héten akkor illene fogynom valamit.Te, hogy állsz? Hastánc elfelejtve?:))

Sok jót hallottam róla, állítólag a beleket nagyon megmozgatja jót tesz a gerincnek.Már kezdem szoktatni magam a gondolathoz, ha fél év alatt nem megy le a maradék zsir, neki állok szumozni:))



67. hoxa
2004. márc. 1. 10:12

smokey:

Gratulálok a 6 kg-hoz :)))

Nincs is jobb, mint amikor mások is észreveszik :)))

Hoxa



66. hoxa
2004. márc. 1. 10:11

Szia Zsuzska!


Az első fázis után szépen át kell lépni a második fáziba, növelni a ch mennyiségét, majd figyelni, milyen ch érték mellett milyen ütemben fogysz.

Aztán jöhet a 3 fázis, ami előkészíti a leadott súly megörzését, végül a 4 fázis.

Ezekről is lesz információ hamarosan. :)


Hoxa



65. hoxa
2004. márc. 1. 10:09

Szia meilen!


Ez nekem is mindig problémát okoz.

Ráadásul olyan táblázat, amiben a nettó ch is fel van tüntetve, nincs is, csak az Atkinson. Majd megpróbálom onnan lefordítani.

Mert ugye csak a net ch számít, ez az a szénhidrát mennyiség, amit számolni kell.


Hoxa



64. Timus
2004. márc. 1. 10:05

Zümi:

Nekem sikerült a naplóba írni. kövesd Hoxa utasításait, amit a főoldal alján találsz meg!



63. hoxa
2004. márc. 1. 10:01

Kedves Zümi!


Még egy kis türelmedet szeretném kérni a naplóval kapcsolatban.

Más félkész az új honlap, ami sokkal egyszerűbbé teszi a naplóírást és mások beleírásától is le fogom védeni. Ha még tudnál várni pár napot, hamarosan felkerül és akkor nem lesz vele probléma.


Üdv:

Hoxa



2004. márc. 1. 08:36

hoxa: A hogyan tovább arról szól, hogy mit csinálunk a két hét (vagy sokaknak többször két hét) letelte után.

Már én sem emlékszem, hogy miért érdekelt ez engem akkor.



61. Zümi
2004. febr. 29. 15:53

Sziasztok!

Szerettem volna naplot nyítni,de sajna nem jött össze!Megtudná valaki írni mit csináljak?Köszönöm



60. meilen
2004. febr. 28. 09:11

sziasztok!

nézegettem sokféle szénhidráttáblázatot, hát van benne eltérés, bár nem sok.

vajon melyik jó?

ha tudja valaki irja meg

köszike



59. hoxa
2004. febr. 27. 12:32

Zsuzska:

Mi után hogyan tovább? Elvesztettem a fonalat :)

Hoxa



2004. febr. 27. 11:53

Zsuzska: Tegnap meglátogatott a szomszédom.Rámszól, hogy megint milyen sokat fogytam.Ha levonom a felét, mert csak bókolni akart, akkor is tényleg látszik, mert előszedtem egy pár hóünappal ezelötti képem.Tavaly óta durván 6 kg. fogytam és legalább másfél ruhamérettel kisebb kell.Ha ruhát vásárolt méretre adják és nem a kilóid után, hameg csinosabbnak érzed magad és vékonyabnak biztos van okod rá.Naponta én legalább 2o-szor állok mérlegre és már nagyon unom:))



2004. febr. 27. 11:20

smokey: Jó, jó, hogy nem áll a mérlegre az ember, de úgy jár mint én: haragudtam a mérlegre, nem akartam foglalkozni vele, nem méregettem magam, egyre csinosabbnak, vékonyabbnak éreztem magam, azután ki idő elteltével a valóság az volt, hogy nem fogytam semmit.



2004. febr. 27. 10:55

Jucus: Én nem olvastam a könyvet, csak benneteket. Majd talán Hoxa leírja, hogy hogyan tovább.



2004. febr. 27. 10:49

smokey: Na mi van smokey a negatívosokat nem akarod meglátogatni, ott tettem fel egy kényes kérdést Neked..)) még tegnap.



2004. febr. 27. 10:35

DOMI: Ez jó hír, nálam is többet mutat a mérleg,de ha belenézek a tükörbe nem változtam.Minden zsir a gyomromon van, és egész jól tudok már téjékozódni elég csak a hasamra tenni a kezem.Engem többet nem ver át a mérleg az tuti.Tiszta depis leszek, ha nem úgy mennek a dolgok ahogy szeretném:))Lehet, egy kisidőre kiiktatom és nem mérem magam.Csak kitartás!



53. DOMI
2004. febr. 27. 09:25

Mosolygós fogyós jó napot MINDENKINEK! Veletek mindig megint itt! Egy nehezebb, de mi ezen is túl leszünk mini bűnözés nélkül, hétvége áll elöttünk. Mindenkit bíztatok, nálam megint beindúlt! Ami tegnapra visszajött, annak a fele mára eltávozott. Tehát megint fél kilóval könnyebben vagyok. Kivel mi zujs?



52. hoxa
2004. febr. 26. 16:43

Sziasztok!


Ma elhavaztam magam az új anyagok fordításával, de holnap reggel a fórumban is mutatkozom. :)


Csáó:

Hoxa



51. trixy
2004. febr. 26. 16:13

Jucus: Itt vigyorgok a gép előtt, mivel ezt a "betegség"-et én is elkaptam. Tegnap éjjel 11-kor képes voltam bekapcsolni a gépet, hogy megnézzem, kivel mi történt ! :))))

Jucuskám, azt hiszem lassan kiérdemeljük a kényszerzubbonyt !



2004. febr. 26. 14:07

hoxa: Egy új betegségemre jöttem rá: HOXA honlap függő lettem. A főnököm mondja a teendőket, nekem meg az jár az eszembe mi lehet a "Kollégákkal??" Ki mit eszik, hogy szenved vagy éppen mikor látogat klotyóra. Sőt amit most írok biztos azt hiszitek bediliztem: éjjel amikor felébredtem ez volt az első gondolatom, vajon mi van Veletek? (Hát ez még mindig jobb, mint ha a sütiken vagy a csokikán járna az eszem). Üdv mindenkinek: Jucus



49. hoxa
2004. febr. 26. 10:22

Sziasztok!


KITARTÁS EMBEREK!

Eljön még az az idő, amikor ehetünk gyümölcsöt, kevés sütikét is, bár nagy odafigyeléssel. Az eleje ilyen durva, sok finomságtól megfosztó szakasz.

De ha már elérted a kitűzött célt, és túl vagy a megtartást célzó szakaszokon is, akkor már kicsit szabadd lehetsz.


Addig is majd gyűjtök édesség recepteket, amikben nincs sok szénhidrát, hogy ne érezzétek annyira elveszve magatok :)))


Én tegnap rosszallóan néztem azokra, akik a színes fánkokért álltak sorba :))

Arra gondoltam, hogy egy olyan fánk nekem biztos legalább +1 kilót jelentene, így aztán meg tudom tartóztatni magam :)


A férjemnek én is csinálok néha meleg vacsorát, bár néha már ő sem eszik kenyeret, amikor én nem, vagy köretet a husihoz (önálló elhatározásból). :)

Ha megunja, majd rendelek neki pizzát :))))))




Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook