Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Női fecsegő - a la Smokey fórum

Női fecsegő - a la Smokey (beszélgetős fórum)


138. 09f469d1dc (válaszként erre: 137. - 09f469d1dc)
2004. márc. 8. 11:39
Most látom, már valaki beírta, de hát nem tehetek róla úgylátszik későn érő vagyok!. De viszont az örömöm nagy, mert ismét lement fél kg.
2004. márc. 8. 11:35
KEDVES FÓRUMLAKÓK!!!! Aki tudja és természetesen akit érdekel, ma 15.40-kor a TV-1-én az élesben című műsorban az Atkins diéta lesz a téma.
136. Kata (válaszként erre: 940. - Szisza)
2004. márc. 8. 11:32
A jómúltkor a tilinkolós autóból-Family Frost- vettem fagyasztott bogyósokat, egy dobozban van szeder, ribizli, eper, málna, vagyis tömör-gyönyör! De ha egyszer nem kívánom!!!!!!
135. f954ece72f (válaszként erre: 939. - Szisza)
2004. márc. 8. 11:25

Szerencsére lefagysztottam vagy 5o kg.-ot, úgylátszik már előre éreztem, hogy érkezik az Atkins hullám:))Most a gyerek gyümijét dézsmálom.Hiába anya csak egy van:))

Azért tudsz venni csak igen drága.Szedret láttam fagyasztottat de nem birok ránézni sem.Még az almásrétesen gondolkodom.Egy doboz réteslapban van 2o gr. ch.Csak mivel töltsem meg, hogy ne ártson? Káposztával, almával? Néha elég lenne egy szelet is.Borzasztó, hogy szine minden tartalmaz ch.-t.Nem ok nélkül hiztunk meg:))

134. Kata (válaszként erre: 938. - Zolii)
2004. márc. 8. 11:17

Igen én is olvastam, nem semmi, lehet, hogy én rossz könyvet olvastam?!

De még szerencse, hogy így március idusán annyi bogyós gyümi terem, ami csillapíthaja a gyümi utáni vágyamat! Csak ne kéne a hó alól kikapargatni!

133. f954ece72f (válaszként erre: 937. - Szisza)
2004. márc. 8. 11:07

Ige, valamelyik nap én is azon nevettem, hogy milyen egyszerű ha valaki fogyni akar.."csak azt eheted ami sz@r/:))

Tegnap egy újságban olvastam megint egy jó kis nyomdahibát:))

" Az Atkins diéta, kimondottan, gyümölcsre és zöldségre épül"

Jó..ugye?

132. Kata (válaszként erre: 473. - Vince)
2004. márc. 8. 11:03

Köszi szépen, de azt hiszem maradok a táblázatnál!

Ami az ananászt illeti, úúúúútálom, hogy minden ami fincsi, az tele van ch-val!

131. f954ece72f (válaszként erre: 129. - Adamgabi)
2004. márc. 8. 10:58
Köszi:)) Megnézem! De már előre tudom mit fognak mondani:))
130. f954ece72f (válaszként erre: 127. - Adamgabi)
2004. márc. 8. 10:57

Komputerizált diétás mérleg 4oo fajta élelmiszer kcal,choleszterin, szénhidrát, zsirtaltalom,, fehérje meghatározására képes.Kiszámolja és tárolja az egy napra bevitt élelmiszerekről amit szeretnél megtudni.Rátettem tegnap egy db. ananászt, beütötem a kódját és kilökte, hogy tartalmaz 12o gr. ch-t stb.Tehát ha egy élelmiszert ráteszel, mindig be kell ütni a kódját.Pár évvel ezelött láttam a Tv-be, akkor áhitoztam rá,de most meglepett a párom vele.

Hazudnék ha azt állítom, hogy sokat használom.Szerintem nem érdemes megvásárolni, nem rossz ha egy életre veszed de tudomásom szerint igen drága.Pontosan nem tudom az árát megmondani a Kátai-ba lehet kapni.Azt hiszem igen keveset mondok, ha 2o ezer, majd megképrdezem pontosan ha eztán is érdekel az ára.

2004. márc. 8. 10:41

Sziasztok!

Ma lesz a tv-ben azM1-es műsorán,az Atkinsről 15.40-kor!

128. Kata (válaszként erre: 464. - Molntak)
2004. márc. 8. 10:40
Szia, engem is nagyon érdekelne ez a mérleg, légyszi írd meg,hogy lehet ilyet kapni és mennyiért. Köszi
127. adamgabi (válaszként erre: 464. - Molntak)
2004. márc. 8. 10:33

Szia!

Azt szeretném megkérdezni,hogy milyen mérleg amiről írtál?Ha jól értem,akkor méri a szénhidrát értéket,ha pl ráteszel az adott ételből?Légyszí erről többet,biztosan másokat is érdekel!Köszi

126. Zsuzska (válaszként erre: 121. - Fd6e65c1a6)
2004. márc. 8. 09:33
Képzeld, Kengurú, én is így vagyok pár napja, és nem azért, mert nem iszok eleget. Ráadásul mostanság még este 6-től 8-ig főzök kétszer fél liter zöld teát és az is lemegy. Igyál annyit, amennyi belefér.
125. vince
2004. márc. 7. 18:20

Pasi a női fecsegőben:))) jo vicc. De azért bele fecsegek nektek. Én pénteken kezdtem a diétát. Főnököm bánatéra egész nap az atkins.com ot bujtam. Az after before sokat segitett, bár reklámos lévén gyanitok benne tulkapásokat, de mindegy. Szerencsére a kedvesemet is sikerült rávezetnem a módszér lényegére / kezéde adtam a könyvet és dicsértem, hogy mennyire szépen kikerekedett az arca/. SZombaton nagyon bevásároltunk csak ugy atkinsosan és csodák csodája nem is volt drágább mint eddig. Végig is ettük a napot csak modjával. Vasárnap már rutinosan és persze az édességre éhesen kiolvastuk a cba édességpolcát és konstatáltuk, hogy egy jódarabig nem leszünk arra felé célcsoport. Sajna a tiltott gyümölcs mindig édesebb. ja még annyi 110 és a versenysúly egy öt évvel ezelötti 85kg.

mára ennyi:))) jó pletyót és kitartást.


124. f954ece72f (válaszként erre: 123. - Flo)
2004. márc. 7. 18:15

Vettem egy ananászt, apró kockákra vágtam.Nyitálom ám én is a hűtőajtaját..már megszokásból is de egy tányéron ott az ananász és mindíg egy kockát kiveszek belőle.Számomra ez olyan jó nyugtató szer.Eszem is, meg nem is.

Ráadásul a páromtól kaptam egy konyhamérleget, ami méri a ch-t fehérjét és a koleszterint.Ma egy almát mértem le, kereken 2o gr. ch van benn, pedig én csak 1o gr.-ra gondoltam.Szóval biztos, hogy igen sok ch.-t vittem be régen, hisz a zsiros ételeket kerülem mindíg, hétvégéken igaz a sütikben fellelhető, de nem ettem annyit, hogy igy elhizzak.

123. flo
2004. márc. 7. 17:40
Szeretek fecsegni,most rá is érek és inkább írok a fórumba,mint hogy a hűtőt nyitogassam.Lehet,hogy közületek nem mindenki volt falánk,torkos és édesség zabáló,mint én.Úgy 8 évig gyüjtöttem a zsír sejtecskéket a habtestemre és ha itthon voltam főleg hétvégén akkor kezdődőtt nálunk a süti sütés.A rántott hús,sült krumpli.stb.. Annyira rossz szokás alakult ki bennem,hogy a mai napig ha bemegyek a konyhába kinyitom a hűtőt,de nem vagyok éhes ám!Csak keresi a szemem amit régen keresett, amit nem ehetünk azokat!Helyette most tojást vagy egy kis sajtot,husit veszek ki.Igen ám,de sűrűn járok a konyhába és általában este már (romániai)állapotok uralkodnak a hűtőben,nincs semmi enni valóm.Tömören addig járok a hűtőre,míg az ki nem ürül!
122. f954ece72f (válaszként erre: 121. - Fd6e65c1a6)
2004. márc. 7. 16:32
Kengurukám:)) Estig megiszol legalább kettő liter lötyit?A szomjúság már a szervezeted vészjelzése, odáig nem szabad eljutni.Ráadásul sok fehérjét eszel, nagyon fontos hozzá a sok folyadék, ezt irja Atkins papi.Ezzel is jól átmosod a veséd és salaktalanit.
2004. márc. 7. 14:29

SZiasztok!

Én esténként olyan szomjas vagyok,hogy kiiszom az összes vizet a csapból.Szerintetek ez normális???????????????????????Már arra gondolok valami nincs rendbe.Nappal nincs bajom,csak este.

Aki tud valamit írni róla kérem ÍRJON.

köszi

120. Logic
2004. márc. 6. 22:29
Megvan végre az előzetes laborvizsgálat eredménye. Semmi váratlan sajnos nincs benne, kissé magasabb vércukor, koleszterin, triglicerid szint, kimutatható inzulin rezisztencia. Ahhoz képest, hogy 52 éves, 116 ( -8) kg vagyok, lehetne sokkal rosszabb. Elmentem ezzel dr.Atomhoz. Abba maradtunk, hogy egyenlőre a fogyókúra felfüggesztve, nem múlik pár hónapon semmi. Addig eszem nagyjából a 4. fázis szerint napi 100-150g szénhidrát, de az leglább 90%-ban finomítatlan, összetett szénhidrát. Emellett étrendkiegészítőket és szójafehérjét. Remélhetőleg helyreáll az anyagcserém és utána jöhet a fogyás. Várhatóan valamennyi ez alatt is mehet le. Én most úgy gondoltam, hogy hallagatok rá, mert valakire kell és nem akarok bajt sem magamnak.
119. Bodsa (válaszként erre: 118. - Flo)
2004. márc. 6. 20:32

Annyi az egész, hogy nincs midnenkinek otthon nete, és a melóból fórumoznak a lányok:)

A másik meg, hogy ma a körülményekhez képest jó idő volt :)

(itt Szegeden legalábbis;)

118. flo
2004. márc. 6. 18:18
Sziasztok fórumosok!Szomorú vagyok,mert mindennap itt vagyok és leállt a beszélgetés.Hol vagytok?
117. f954ece72f (válaszként erre: 116. - Hoxa)
2004. márc. 5. 14:50

HOxa!

Minden rendben, tényleg csak az az egy nap volt gond, az ördög tudja miért?

Alig érzem a lábam, elmentem konditerembe.Olyan puhány vagyok, hogy már szégyenlem magam.A sífutógép igen megtetszett, de a tömeg már kevésbé.Megbeszélem a nyúszival talán tojik nekem egy ilyen szuper masinát, de még alszom rá egyet, mert három gépem is van itthon és egyik sem nyerte meg a tetszésem.Vörös vagyok mint a rák,de tény igen jólesett.Méregtelenítésre akartak fogni kezdésnek.Reggel 2 dl. kefir, délben saláta, este megint kefir:))Csak mosolyosgtam.Akkor most már ketten mosolygunk?

116. Hoxa (válaszként erre: 458. - Molntak)
2004. márc. 5. 12:31

Smokey:

Milyen gödör, volt itt olyan? :)))

Két napja vigyorgok :)))


A bejelentkezésed megoldódott?


115. f954ece72f (válaszként erre: 113. - Hoxa)
2004. márc. 5. 12:08

Remek eredmény, azért ha nem úgy megy minden ahogy megálmodod az nem ok az elkeseredésre.

A gödröt meg gyorsan temesd be:))

114. DOMI (válaszként erre: 113. - Hoxa)
2004. márc. 5. 11:21
Hoxa! Hatalmas gratulaaaaa.HURRÁ!!!! Eddig is fogytál, csak cm-ben. Vigyázz, mert ha ez így megy tovább, még az élre törsz.A Te infódból látszik, hogy kitartás.
113. Hoxa
2004. márc. 5. 08:13

Bocsénat, hogy dicsekszem, de kiléptem a gödörből és még 0,5 kg mínusz tegnap óta. :)

Jó lenne, ha sokáig kitartana a napi -0,5 kg.

Mélyen legbelül már számolgatok, de tudom, hogy azért ez álom, álom, édes álom :)

112. Timus (válaszként erre: 110. - Zsuzska)
2004. márc. 5. 07:08
Csinál gyümi tortát! Én is csináltam már kétszer, na persze csak nagyon kicsit ettem belőle, csak az íze kedvéért. Én úgy készítettem el, hogy vettem egy gyümi tortalapot. A túrót összekevertem egy pohár gyümijoghurttal. Ezzel megkentem a tortalapot. Majd fagyasztott bogyósgyümiket tettem rá. (már ki volt engedve). Nagyon fini!
111. f954ece72f (válaszként erre: 110. - Zsuzska)
2004. márc. 4. 16:04

Aki fogyózik annak mini sajttorta jár.

Négyszögletes lappá vágod a sajtokat, megkened az egyiket ömlesztett sajt és petrezselyem keverékével, a másikat juhturóval, vagy rokfortsajttal, tetejére mehet a gyertya, igy a lelked is megnyugszik talán és nem lesz leliismeret furdalásod.

110. Zsuzska
2004. márc. 4. 15:33

Vasárnap lesz a szülinapom. Szeretném magam megünnepelni - kellene egy kis torta......ű..oh!

Értitek a bizonytalanságom. Szerintetek?

2004. márc. 4. 15:23

Halihó! nekünk párommal megvolt az első hetünk. Én nem mértem meg magam, mert nem lenne értelme (nehéz napok, de páromnak lement 4kg az első héten!:)

Azért azt látom magamon, hogy kisebb az úszógumi, és kényelmesebb a nadrág. Ma már szinte alig ettem, mert már nem bírom a fehérjéket!:-)) de érdekes módon már az édességek sem csábítanak (annyira).

Jövő hét elején fogok mérlegre állni. Remélem, kellemes meglepetéssel, különben a kedvenc cukrázdám profitja igencsak megnő azon a héten:-))

GRATULA Hoxának és Mindenkinek, akinek vannak plusz mínuszai!:-)))


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook