Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Női fecsegő - a la Smokey fórum

Női fecsegő - a la Smokey (beszélgetős fórum)


2004. febr. 26. 09:56

Zsuzska: Nagyon megértelek, én is így vagyok már utálom a húst és a tojást. De azt viszont elárulom, hogy én a nagy édességfaló már inkább csak egy kis gyümölcsös joghurtért is áradozom, már ennyivel is beérném a sok nehéz kaja után. De én a gyümölcsöt bírom legnehezebben ki. Már ott tartok, hogy inkább nem is kell semmi. Mit írt az a könyv nem emlékszel rá??



2004. febr. 26. 09:55

Ancsa:

Jó ötlet. Ha tehát valaki szeretne lipolízis tesztet megosztani velem,

bátran jelentkezzen. Esetleg, ha valaki már vett ilyet, szeretnék

megvenni tőle pár darabot.

További sok olvadó kilót és kellemes napot mindenkinek!



2004. febr. 26. 08:35

Jó reggelt mindenkinek.

Tegnap azon filóztam, hogy ezután már nem is ehetek édességet, tésztát, palacsintát? Vagy akármi mást bűntudat nélkül? Én nagyon sütis vagyok és bár meg tudom állni, de már nem soká.......

Nektek nem hiányzik?

Már egyre kevesebbet eszem, mert unom a sok tojást.

Más: tegnap a barátnőmnél láttam egy szép képes könyvet arról, hogy hogyan legyünk csinosak. Ebben elrettentő példaként írták le, hogy ha csak fehérjét eszünk milyen rossz dolgot teszünk. Ergo együnk gyümölcsöt és zöldséget. Nagyon tudományosan hangzott, elbizonytalanított.

És az is eszembe jutott, hogy akkor a többi diéta, ami gyümölcsre, zöldségre épül, vagy konkrétan tésztadiéta: azokkal hogyan lehet fogyni? Hogy érnek el vele szép eredményeket?



45. Logic-
2004. febr. 26. 08:24

Timus: Rosszul emlékszel. Ha nincs elszíneződés, akkor nincs keton ürítés, tehát nincs zsírégetés.



44. Timus
2004. febr. 26. 07:35

ancsa:

Szió!

Ha jól emlékszem Atkins papa azt írja a könyvében, hogy csak az első szakaszban lehet megfigyelni a ketonok távozását a szervezetből. Ha vki már túl van ezen, akkor nem fog elszineződni a papírcsík.



43. Ancsa
2004. febr. 25. 21:43

mansoor: nem tudom van-e kisebb kiszerelés, lehet, hogy össze kellene fognotk, és elosztani, én ezt tettem.



42. trixy
2004. febr. 25. 15:39

Ancsa:Köszi az infót ! Jó hogy vagytok, mert így erősebb az elhatározás ! Ezer hála, és köszönet érte Hoxának :)) !

A könyvben csak annyi szerepel róla, hogy mindíg ugyanabban az időpontban kell a tesztet megcsinálni. Ezek szerint mindegy, hogy melyik napszakban?



2004. febr. 25. 14:06

hoxa:

Köszi az infót. Valahogy megpróbálok beszerezni.



40. hoxa
2004. febr. 25. 14:02

mansoor:

Meditest A6 Combi a pontos név

(sajna nem kapható minden patikában :( nekem még nem sikerült szereznem)



2004. febr. 25. 13:59

ancsa:

Szia Ancsa!

Kisebb kiszerelésben nincs véletlenül ilyen lipolízis teszt?

Nekem nem kellene 50db. És a pontos nevét megkérdezhetem?

Köszi a segítséget!



38. ancsa
2004. febr. 25. 12:23

Ancsa: Kipróbáltam a csíkot, sajnos elkeserítő. A keton színváltozás nem következett be. Semmi zsír nincs a vizeletben. Mától újrakezdem a szigorú egyoldalú szénhidrátmentes napokat. A 3 kg fogyás megmaradt, de úgy látszik ez csak vízvesztés.



37. Ancsa
2004. febr. 25. 11:22

trixy: Én a Béke téri patikában rendeltem meg, 50 db. 3800 ft. Ma nem mertem kipróbálni. Még nem tudom első vizelettet kell-e mérni? Nincs magyar leírás a dobozban.



36. Ancsa
2004. febr. 25. 11:19

Zuzska: Bocsi , ha érthetetlen voltam. Természetesen a diétára vonatkozik. Azt mondta, hogy addig semmi, de semmi szénhidrát, amíg nem tudsz ketont mérni a vizeletben. Miután elindul a keton kiválasztás, akkor kell bővíteni az első fázis zöldségeivel , majd gyümölcseivel. Nem tudom igaza van-e,de lefogytak.

A táplálékkiegészítés folyamatos.



35. trixy
2004. febr. 25. 10:16

Jucus: Teljesen más okból kellett elkezdenem.(finom kis porckorongsérv). A kezelőorvosom javasolta, hogy ne magnézium pezsgőtablettát, hanem ezt az oldatot kezdjem el szedni. Oldott állapotban tartalmazza a magnéziumot és a B6 vitamint, ezáltal sokkal hamarabb felszívódik a szervezetben, mint a tabletta. A dobozban lévő tájékoztató szerint mellékhatásként hasmenést is okoz. A KÖNYV (lassan már biblia )is ajánlja ez volt a joker. Nálam működik. Hasmenésem ugyan nincs, de nincs probléma azzal a mellékes helyiséggel. Mellette szedem a biocrome-ot is. ( édesség helyett :)) Arra nagyon figyelj, hogy ne közvetlenül a "nehéz napok " előtt, vagy alatt kezdd el a diétát, mert akkor sokkal nehezebben indul a fogyás.

Sok sikert !!



2004. febr. 25. 09:30

trixy: Helló Mindenkinek!! TRIXy légyszíves leirni mire jó a Magne B6 ivóoldat az kimondottan szorulás ellen van vagy csak nálad hatott így?



33. trixy
2004. febr. 24. 18:05

Andris: Szia Andris !

Örömmel üdvözlünk a fedélzeten! Miért csak 2 hét múlva kezded ? Addig mit csinálsz?

Vígasztaljon az a tudat, hogy a férfiaknál sokkal gyorsabban indul a zsírégetés, mint a nőknél ! Szerintem ha komolyan rászánod magad, + kardioedzést is beiktatsz (mondjuk hetente 4 alkalommal )kb 6 hét alatt leugrik az a 10 kg ! Mire eljön a nyár, az emléke sem lesz meg annak a kis feleslegnek !

A honlapon minden fontos információt megtalálsz, még a könyvet sem kell megvenned ! Köszönet érte Hoxának:)!



32. Andris
2004. febr. 24. 17:29

Sziasztok! Én speciel egy fiú vagyok, most hallottam először erről az atkins diétáról, és felcsillant a szemem! Tök fura hogy itt csak lányokat látok, de sebaj! Szóval nyárra szeretnék valahogy kinézni, mivel ezen a télen sikerült kb 10 kilót fölszednem, ami nálam nem semmi, mivel általában 65 kiló szokott lenni a versenysúlyom a 170 cm-hez, ami nekem ideális. Sőt mondhatni tökéletesen elégedett voltam, mivel izommal kombinált testalkat lennék. Sajna most elalaktalanodtam, ami a 0 mozgásnak, és a mértéktelen édességzabálásnak köszönhető. Elkezdtem tornázni otthon, súlyzókkal, zsírégető tornát, de az atkinsbe én is belevágnék. De természetesen előtte szeretnék minden fontosat megtudni róla, mert nem szeretnék úgyjárni, mint sokan, hogy feleslegesen csinálják, mert nem tartják be pontosan a dolgokat. Szóval ennyi. Még írkálok majd ide, és a diétát kb. két hét múlva kezdem.

Üdv mindenkinek.



31. trixy
2004. febr. 24. 16:21

hoxa: Sziasztok !

Szombaton nekem is a kezembe akadt a "legkisebb is számit " áruházban az új Atkins könyv. ( Dr Atkins forradalmian új étrendje )

Felbuzdulva az abban leírt példáktól vasárnap gyorsan el is kezdtem, ezúttal már okosabban.( Tavaly decemberben már egyszer megpróbáltam a Dacolj a koroddal c. könyv alapján, de akkor mindenféle táplálékkiegészítő nélkül. Mit mondjak ? Eléggé fájdalmas volt a 4.nap után a nagydolog. Akkor fel is függesztettem.

Most a Magne B6 ivóoldatát is beiktattam esténként.(Eredménye is lett hamarosan.)

A lényeg az, hogy vasárnaptól 4 kg ugrott le rólam. Tegnap du. elballagtam a gyógyszertárba lipolízis tesztet keresni.(tőletek tudtam meg a nálunk kapható nevét )Dolgavégezetlenül kullogtam haza, mert közölték velem, hogy a Meditest A6 már nincs forgalomban.

Közületek talált már valaki? Mi lett a próbán : rózsaszín, vagy bíborszín?

Kitartást mindenkinek! Remélem nálunk is működni fog a dolog mint Ómolnár Miklósnál, vagy a Liptai Klaudiánál.



30. hoxa
2004. febr. 24. 14:49

Sziasztok!


Ki hogy áll a könyvvel? (Dr. Atkins forradalmian új étrendje)

Szerintem fantasztikus.

Az eleje kicsit agymosó jellegű, de annyira sok hasznos információ van benne!!!

Mintha hozzám szólna... :)


Hoxa



2004. febr. 24. 11:01

Ancsi:És mi határozza meg, hogy 0 % szénhidrát ürül? És mér jó az nekem, ha ezt ketoncsíkkal mérem?

Nem arról van szó, hogy ha fogyok, akkor elértem a 0 %-ot, lehetséges egyáltalán hogy 0 % legyen?



28. Zuzska
2004. febr. 24. 10:58

Ancsa: Mit lehetetlen ketonmérés nélkül csinálni? A diétát vagy a táplálékkiegészítést?



27. Ancsi
2004. febr. 24. 10:22

hoxa: Méri már valaki a Keton szintet? A barátaim 7-7 kg fogytak másfél hónap alatt, és azt állítja , hogy a keton mérés a legfontosabb, addig hiába is csinálsz bármit, amíg nem ürül, 0% szénhidrát. Ez lehet 3 nap, vagy 3 hét is, szervezete válogatja.

Remélem ma meglesznek az én pálcáim, már alig várom.

Tapasztalat van?



26. Ancsa
2004. febr. 24. 10:15

Zsuzska: Konkrétan Nutrilite vitamint és táplálékkiegészítőt. Nekem bejött, egy napi fejfájással megúsztam, jól érzem magam, és fogyok. Saját áruházad lehet ahol megveheted őket, vagy én segítek.

Keton mérés nélkül lehetetlen megcsinálni.

Olvassátok a könyvet, az új is megjelent.



25. hoxa
2004. febr. 23. 16:39

Szerintetek számít, hogy mikor van az utolsó étkezés?

Sajnos általában fél 7 van, mire a vacsorához jutok.


Mennyire engeditek szabadon a zsírokat?

Ettem bacont, örömmel, de azok a zsírcsíkok.. nehéz megszokni, hogy szabad.



24. Logic-
2004. febr. 23. 10:01

Zsuzska: Még semmit, előbb labor eredmények kellenek. Nekem is magasabb a cukrom, koleszterinem, trigliceridem a kelleténél. Van kimutatható inzulin intoleranciám. Tehát majd később és úgy sejtem az Amway által forgalmazott, de nem általuk gyártott lesz. De ha a Atkins könyvét olvasod, abban elég részletessen van megadva, hogy általában mi kell.



2004. febr. 23. 09:34

GRAF: Valami igazság van ebben is, de pont a bálna jutott az eszemben:))Rákokkal táplálkozik és milyen vastag zsirréteg veszi körül, hogy alkalmazkodjon.

Az emberhez a majom áll a legközelebb,az pedig mindenevő.A kutyáknak rövid az emésztőrendszere, gyorsan átfut rajtuk a hús.Szerintem a zöldégfélék nem árthatnak és hozzá a fehérje.



2004. febr. 23. 09:31

Ancsa: Ancsa köszi! Venni nem szeretnék, ez csak afféle női kíváncsiság.Azért köszönöm:))



2004. febr. 23. 09:30

Zsuzska:

Szerintem egy darabig ez téma is lesz, ugyanis lehet fogyni tőle de egyre jobban úgy látom, hogy nehéz jól csinálni.Ha valaki mindig ismétli az első két hetet, nem vagyok biztos benn, hogy nem lesznek gondjai a későbbiekben.

Linda rengeteget tornázott, naponta több órát gyötörte magát és szerintem ez felpörgette az anyagcseréjét.

Az Atkinsz diétában amit én nem értek,ahogy elnézem sokan 1000 kcal alatt visznek be kalóriát.Ez nem lasitja le az anyagcserét és a végén ott tartunk bármilyen keveset eszünk minden tápanyagot hasznosít a szervezetün?



2004. febr. 23. 09:24

Logic-: Konkrétan milyen kiegészítőt ajánlott dr. Atom?

Más. Láttátok tegnap a Naplót? Már megint a diéta volt a téma. Természetesen semmi új csak a "vegyük elő mégegyszer, azzal is telik az idő, ha csak mozgatjuk a szánkat" adás volt. De az érdekes volt amit a Király Linda mondott, hogy bizony mindennel szenvedni kell és nem mondta, hogy ő az Atkinst csinálta, pedig a lapokban azt mondták, hogy azzal fogyott.



19. GRAF
2004. febr. 22. 20:25

Furcsa de ha elgondolkodunk azon, melyik állat csoport mit eszik, azt hiszem a hús evők a leg izmosabb, leg karakteresebb élőlények,a mindenevők általában kövérek, a növényevők 50-50, attól függően mivel táplálkoznak.

Hát nem tudom talán ez alátámassza az elméletet.




Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook