Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Női fecsegő - a la Smokey fórum

Női fecsegő - a la Smokey (beszélgetős fórum)


168. flo
2004. márc. 9. 13:54
Ma újra fellapoztam az Atkins piros könyvet,148.oldalon megakadt a szemem egy dolgon és nem hagy nagyon nyugodni: Tömören annyi,hogy aki túlzásba viszi a fehérje fogyasztást annak szervezetében a fehérje átalakul glükózzá.Nos amin eltűnödtem,mert szerintetek mennyi fehérje a túlzás? Ma 5 db virslit és egy vastag pulykanyakat eszek egész nap ÉS A RECEPTEKBE ÍRTAM EGY TÚRÓS DESSZERTET ABBÓL ESZEK EGY KICSIT.Ez szénhidrátilag bele fér a 20 grammba,de a fehérje fogyasztásom túlzásnak bizonyul-e? Olvastatok erről csajok mennyi a napi normális kereteken belüli fehérje fogyasztás???
167. flo (válaszként erre: 166. - EriAnyó)
2004. márc. 9. 12:44
SZIA ERIANYÓ! GYűjts erőt és állj be közénk,várunk !
2004. márc. 9. 12:22

Szép napot Mindenkinek!

Én még csak készülődöm, de muszáj lesz elkezdenem valamit, mert különböző hormonkezeléseknek és mozgásutálatomnak köszönhetően felszedtem kb. 30 kilót az amúgy sem nádszál termetemre.

Viszont mivel a közeljövőben 3 különböző országban töltök el 1-1 hetet, nem merek belefogni azonnal a szigorú 1. szakasz miatt.

Nagyon jó, hogy vagytok, már ez is erőt ad!

2004. márc. 9. 11:59

Jucus!

Néztem a Tv-t, Nádas Gábor 26 kg.fogyott kettő évvel ezelött, de visszahizott belőle 2o-at.Vágó is fogyózik, ch.mentes diétán van, január óta fogyott 5 kg.

Szóval a fél ország Atkins-eszik, van aki bevallja, van aki tagadja.

Amire kiváncsi vagyok,hogy jöv. januárban igazából kik lesznek a sikeres emberek.

Nagyon remélem fogok jelentkezni:))

164. csilla
2004. márc. 9. 08:47

HELLÓ LÁNYOK!

A műsor tényleg pocsék volt,de engem megnyugtatott az,hogy a Pados doki nem ellenezte,sőt követhetőnek tartotta ezt a diétát.

A Norbi természetesen a sajátját tartja a legjobbnak,habár én azt olvastam valahol,hogy ő is ezzel a módszerrel fogyott le.

A dietetikus az akkora liba volt,hogy csak éppen nem gágogott!

Szóval én nyugodt szívvel folytatom a diétát(igaz,hogy eddig nem sok eredménnyel),de azért vagytok ti,hogy tartsátok bennem a lelket.Jó zsírégetést!

163. Kata (válaszként erre: 162. - Zsuzska)
2004. márc. 9. 08:34
Azt hiszem engem leginkább az sms-ek és az Atkins mellett betelefonálók leszólása dühített. Az egyértelműen lejött, hogy a stúdióban senki sem olvasta a könyvet, pedig minimum a műsorvezetőnek illett volna tudnia, miről szól a műsora! De én már túlléptem rajta, ilyen a média világa, s mi meg csak fogyunk-csak fogyunk, ez itt a lényeg!!!!
162. Zsuzska (válaszként erre: 161. - Vince)
2004. márc. 9. 08:21
Helloka mindenkinek! Szerintem nem volt olan gáz ez a műsor. Nekem az jött le, hogy Norbi ezzel fogyott le, Pados szerint is követhető, és senki nem mondta, hogy rossz. Persze, hogy mindegyik azt állította, hogy az viszont a legjobb, amit ő képvisel. Én ennél nagyobb ellenállásra számítottam. Szóval engem megnyugtatott. Folytatom.
161. vince
2004. márc. 8. 21:24

Sztok CSajok!


Öszintén elég fos volt a tévéműsor, mert nem volt reprezentativ. Akiket megkérdeztek:))) hát nem tudom nekem nem hiteles ez a norbi fiu, sem a kedves neje. PAdos doktor tutti szaki csak nem értem miért nem vettek a fáradtságot, hogy ha már pénzért beülnek a tévébe, legalább a könyvet elolvassák.

160. flo (válaszként erre: 159. - Kata)
2004. márc. 8. 19:44

Ne is álmodj róla! Minket nem lehet idegesíteni,nem kell fel venni a hülyeségeket.Nem nézted kiket hívtak meg.Olyan sötét volt a stúdióba,hogy világított a negró a szájukba!!!

159. Kata (válaszként erre: 156. - Flo)
2004. márc. 8. 19:40
Köszi, igyekszem, de ha az ideg égetni tudna a fölöslegből, akkor a műsor után megehettem volna egy adag hasábburgonyát!
158. flo (válaszként erre: 157. - Fd6e65c1a6)
2004. márc. 8. 19:40
Szívesen,de bele férjen ám a napi 20 gramm ch-ba!!!
2004. márc. 8. 19:30
KÖszönöm FLO a rereptet majd kipróbálom.
156. flo (válaszként erre: 152. - Kata)
2004. márc. 8. 19:28
Szia Kata! Mindig lesz szurkoló és ellen tábor úgyhogy,NO STRESZ!!
2004. márc. 8. 19:15
Smokey:kÖSZI A VÁLASZT.Megpróbálok többet inni naponta.
154. flo
2004. márc. 8. 18:30
Ha a sötétség fájni tudott volna a stúdióban sokan ordítottak volna.A tudatlanok miért nem olvasták el a könyvet,mielőtt kinyitották a szájukat
153. Hoxa (válaszként erre: 152. - Kata)
2004. márc. 8. 16:59

Szerintem a többség már az elején eldönti mellette van, vagy ellene.

Ha mellette van, akkor utánaolvas, képzi magát és utána eldönti, hiszi vagy nem hiszi.

Ha ellene van, akkor általában nem veszi a fáradtságot, hogy utánanézzen, hanem félinformációk alapján elítéli és slusszpassz.


152. Kata
2004. márc. 8. 16:36
Kár volt néznem a músort az M1-en, csak ideges lettem! Nekem úgy jött le, hogy az Atkins-el nem lehet tartósan, csak hirtelen fogynI, káros mellékhatása az agykárosodás, és NEM KELL MOZOGNI alatta! MIÉRT NEM OLVASSÁK EL A KÖNYVET, HA MÁR BETELEFONÁLNAK, S VÉLEMÉNYT ALKOTNAK!!! Ráadásul az a baj, hogy az ilyen cikkek képezik azon cikkel alapját, amelyek elíélik a mi Atkins-ünket!
151. Hoxa
2004. márc. 8. 15:41

Helló, megjöttem.


Aki nézi a műsort a tévében, az tudósítson :))

Tudjátok, XY M1, Budapest :)))

150. flo (válaszként erre: 125. - Vince)
2004. márc. 8. 15:25
Szia Vince! Kevés férfi van a fórumban,de jó lenne ha más pasik is felvállalnák azt amit te és csevegnének velünk.Igérem nem eszek meg senkit! : ))))
149. flo (válaszként erre: 129. - Adamgabi)
2004. márc. 8. 15:22
Nézzük!! Hátha tudnak újat mondani.Vagy jól leszólják? Mindjárt kezdődik!
148. flo (válaszként erre: 142. - Hoxa)
2004. márc. 8. 15:20
Hoxa: Pusszancs, nehogy éhen haljál nekem.Ugye lélekben itt vagy velünk??? : )))
147. krissz
2004. márc. 8. 14:55
Köszi FlO! Egyenlőre úgy gondolom menni fog.
146. flo (válaszként erre: 145. - Krissz)
2004. márc. 8. 14:16
Szia KRISSZ! A gyümölcsökre ne is nézz rá egyenlőre. Minimum: 14 napig.Ugye ezt ki lehet bírni???
145. krissz
2004. márc. 8. 14:08

Sziasztok!

Én új vagyok köztetek, pont ma egy hete kezdtem az Atkinst, 3 kiló minusz az eredményem. Nagyon feldobott.Az első 4 napban iszonyatosan rosszul éreztem magam, ez normális? A bevezető szakaszban semmilyen gyümölcsöt nem ehetek?

144. flo (válaszként erre: 948. - Szisza)
2004. márc. 8. 13:42
Ja és persze,mindent meg kell kóstolnom,mert szar kaját nem rakhatok elé!!!
143. flo (válaszként erre: 141. - Meilen)
2004. márc. 8. 13:40
Ügyes vagy Meilen!Ez kitűnő.hogy a családod támogatását élvezed,sokat számít.Az én kedvesem is kicsit túlsúlyos férfi és bizony nem mondhatom neki,hogy: Egyél apuci egy kis salátát anyuci kedvéért,mert megmondta ,hogy ő nem nyúl,hanem egy 12 órás fizikai munkát végző ember,aki szereti a főztömet.
142. Hoxa
2004. márc. 8. 12:40

Sziasztok fórumozók!


Bocs, hogy elmaradtam, sok a meló, kevés az idő.

Hétvégén bekukkantottam, csak hogy lássam meg vagytok-e még, de nem volt időm írni.


Remélem mindenki jól van. Én megvagyok, csak épp az a bajom, hogy amikor végre megindult a fogyás, bezavarnak a piros napjaim. Szóval ezen a héten nem ígérek nagy sikereket, de azért igyekszem.


Ma nagyon rohannom kellett, nem reggeliztem, egy darab sajtot hoztam magammal egész napra, majd kibírom valahogy :(

Délutánig megint nem leszek :(


De nem vagytok egyedül, hiszen olyan sokan vagyunk itt egymásnak :)


Mindenkinek nagy pusza és ölelés:

Hoxa

141. meilen (válaszként erre: 123. - Flo)
2004. márc. 8. 12:32

Szia Flo

Én is szeretek locsi-fecsizni.

Én 3 éve kezdtem gyüjtögető életmódot, kegy kis mogyoró, egy kis pezsgő egy kis frutika utazás közben, és ez meghozta az eredményt.

1 éve meguntam hogy a molettibe vásárolok, és leadtam 20 kilot.

most könnyen csinálom az atkinst mert amit főzök magamnak az megeszi a lányom és az anyukám mert finom. igy nekem alig marad, biztos siker a kevés ch.

a hűtőm sajna nem lesz soha üres, mert tesznek rola hogy legyen benne mindig valami.

na sok sikert

140. meilen
2004. márc. 8. 12:26

Szia Vince!

Üdvözlünk a női táborban:)

Végre férfi is van aki küzd a kilók ellen.,

sok kitartást és sikert


139. meilen
2004. márc. 8. 12:21

Sziasztok????

Mi van veletek, tán a hétvégén mindenki bűnözött és most szégyenlitek magatokat::::)))))

Én is bűnöztem egy kicsit, de vasárnap visaszafogtam már magam.

Pénteken bevetettem 3 szoknyámat. 2 csak szerdán lesz kész de sszerintem ujra kell csináltatnom, mert már bő megint a kész szoknyám.

Örülök az eredményemnek. ha igy haladok én leszek a nádszálkisasszonyka.



Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook