Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Női fecsegő - a la Smokey fórum

Női fecsegő - a la Smokey (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 ... ❯❯
198. Hoxa
2004. márc. 12. 07:30

Vége a vízvisszatartó piros napoknak, le is ment fél kg. :)

Így most -7 kg-nál tartok.


Viszont ma elutazom, úgyhogy keddig nem láttok.

Mindenkinek kellemes hétvégét.

197. f954ece72f (válaszként erre: 196. - Dundy)
2004. márc. 12. 07:04
Gyógyulj meg és pihend ki magad, nehogy az influenzának szövődménye legyen.Tudomásom szerint egy nagy adag "A" vitamin segít,hogy hamarabb rendben jöjj.
196. dundy
2004. márc. 12. 04:46

Sziasztok!

Azthiszem leterített az influenza, de akkor is próbálok veletek maradni.Szedem az 1000 mg

Cvit-t,tornázni most nem fogok. Írjatok ha van valami a tarsolyotokban ami Ch szegény és megöli a bacikat.Aki itt tud lenni hétvégén az bátran írjon,nehogy 3 nap pihi alatt gyengüljön a fórum.

Várom segítségeteket,romjaimban heverek!!! SOS

195. flo
2004. márc. 11. 20:09
SZiasztok csajok,remélem hétvégén foglalkozhatom az internet legérdekesebb honlapjával,sajna sokat dolgozom,most elolvasom miről maradttam le.Sok puszi és kitartás!!!
194. Bodsa
2004. márc. 10. 22:35

Sziasztok! :)


Én is fórum-függő lettem :)) Jó veletek nagyon ;)

Viszont én is kihasználom a kedvező hosszú hétvégét, így én sem leszel sűrűn :)

Puszi mindenkinek, és kellemes 7vg-t!

Bodsa :)

193. Hoxa (válaszként erre: 190. - Mrsmihaly)
2004. márc. 10. 16:17

Sziasztok Kedves Fórumozóim!

Na megjöttem. :)


Kedves Honlap függők:

Én is ezzel kezdek, amint internet elé ülök. :) Megnézem mit írtatok a fórumokba, mit üzentetek nekem, itt vagytok-e még :) Örülök, hogy mindenki ilyen segítőkész és elvagytok akkor is, ha én nem tudok itt lenni és mindent megválaszolni. (Apropó péntektől-keddig valószínűleg nem leszek.)

Megyek veletek Hárs hegyre, vagy a Csernushoz, ahogy tetszik :)))


Flo: Próbálok majd lazább lenni, remélem nem esek szét :))) Örülök, hogy beléptél a naplóvezetők körébe és én is böngészhetem a lelked egy kicsit. :)


MrsMihaly: a ketoncsík tényleg nem elengedhetetlen, de olyan jó nézni :)) Szerintem az a szerepe csak, hogy az ember lássa, mi zajlik odabent. Én már csak azért sem bűnözök, mert félek, hogy akkor a csíkom visszafehéredne :)


Pusza:

Hoxa



192. f954ece72f (válaszként erre: 191. - 09f469d1dc)
2004. márc. 10. 16:15

Akkor a mindennapi mozgásod letudva.Tessék mondani ég a zsir igy is?:))


Holnap ch.mentes csigákat küldök, már útnak inditottam őket:))

Pussz.

2004. márc. 10. 15:55
Smokey! a Kakaóscsigád isteni! A függőséget illetően én még álmomban is itt járok.
2004. márc. 10. 11:28

Sziasztok!

Belepek a betegek soraba, en is ezt az oldalt olvasom elsönek minden nap, es megegyszer lefekves elött. Ez mar tuti beutalo a Harshegyre :-))))

MAS: tegnap voltam a doktorbacsimnal az eves kötelezö vizsgalaton. Szepen bevallottam neki , hogy mitt müvelek 2.5 het ota. Semmin nem csodalkozott, nem szidott es ovott!!! Egy kerese volt, hogy SOSE ehezzek. Azt a sulyveszteseget, amit ehezessel er el az ember, röktön visszaszedi amint elkezd enni. Na azert tisztessegesen megcsapolta a veremet. es majd jelentkezik ha az eredmenyeim keszen lesznek. Kerdeztem a keton csikrol, teljesen feleslegesnek tartotta a vizelet mereset. A mozgas nagyon fontos, heti 2-3 alkalommal, jo megizzadni, es tuti hogy eget a szervezet. Na ennyit tudtam meg tegnap. :-)))

189. Kata (válaszként erre: 187. - Lbj)
2004. márc. 10. 11:23
Naná! Csoportterápiát éőben még úgysem közvetített a Tv!Pusza
188. f954ece72f (válaszként erre: 186. - Kata)
2004. márc. 10. 11:19

Kata, gyanús vagy nekem:)) Ha ezzel az oldallal kelsz és fekszel valyon miért kell neked a Csernus doki telcsije?:))


Nehogy elfelejtsetek szólni ha indulni kell.


Jucus! Tessék teszek ki egy pár kakaóscsigát @@@@.Talán erretévedsz.

187. Lbj (válaszként erre: 186. - Kata)
2004. márc. 10. 11:10

Szia KAta !

Én is kezdek függővé válni, megyünk együtt a dokihoz??????


Sziójka: Judit

186. Kata (válaszként erre: 181. - Flo)
2004. márc. 10. 08:39
Ajjaj, én is függő lettem! Ezzel az oldallal kelek és fekszem, reggelente nem az e-mail-jeimet nézem meg elször, hanem ezt a fórumot! Nem tudjátok véletlenül Dr. Csernus számát, lehet, hogy fel kéne hívnom?!Puszi mindenkinek!
185. Kata (válaszként erre: 184. - Dundy)
2004. márc. 10. 07:58

Szia Dundy!


Én először a Dacolj a koroddal c. könyvet okvastam, s mire a végére értem, gondoltam ledoktorálok! A lényeg, hogy a piros könyv sokkal laikusabban van leírva, én zabáltam minden oldalát, szerintem fölösleges az elsőt megvenni! Puszi

184. dundy
2004. márc. 10. 06:28
Megvettem a piros Atkins könyvet, most azt bogarászom. A másikban mi van? Azt hiszem az a címe Dacolj a koroddal.Homályosítsatok fel. Érdemes-e megvenni, és hol lehet kapni?
183. flo (válaszként erre: 182. - Hoxa)
2004. márc. 9. 21:49
Hoxa: VÁRJÁL MÁR ARANYOM MÉG ITT VAGYOK,KOMOLYAN IMÁDOM A FORUMOT,RÁ KATTANTAM TELJESEN.mÉG IROGATTAM EGY KICSIT A NAPLOPOCSKÁMBA,MERT NYITOTTAM ÉN IS BI-BIII!Kár,hogy bunkók az emberek,ne aggódj mi szeretünk,mert a lélek a fontos és neked van azt az írásodból kiderítettem,de örűlnék ha még több lazasággal szólnál hozzánk,ez a mai csúcs volt!! pusszancs neked és nektek!! : ))))
182. Hoxa (válaszként erre: 181. - Flo)
2004. márc. 9. 21:28

Jó éjt Flo :)

Én még húzom az igát 10-ig. :(

181. flo
2004. márc. 9. 21:24

Ez az egyik kedvenc helyem ide szívesen írok,mert vidáman fogyni jóóóó! Ide írhattok bármit / keton,széklet,jó tanács,kaja,zsír,/. Hát elég barátságos nem? Megyek feküdni,mert nem akarok elaludni holnap! mindenkinek puszi!


180. Bodsa (válaszként erre: 179. - Flo)
2004. márc. 9. 21:16

Nagyon szivesen ;)

(elpirulós mosolyt hogy kell írni?)

;))

179. flo (válaszként erre: 177. - Bodsa)
2004. márc. 9. 21:03
Gyerekek Bodsának adjunk egy ötöst segítőkészségéért! Köszönjük szépen : )))
178. Kata (válaszként erre: 177. - Bodsa)
2004. márc. 9. 16:40
Wooow! Ez nem semmi! Köszi, hogy megosztottad velünk!
177. Bodsa (válaszként erre: 169. - Flo)
2004. márc. 9. 16:12

Sziasztok lányok!! :)

Valamikor melózni is kell :)))


Amúgy nem tudom, de Flo van olyan keton mérő, ami a fehérjét is méri, írtam az előbb az "hasznos információk" topicba, sztem az kimutatja ha sok. Ez 1 tipp.


Más: Van egy régi könyvem, Miriam Stoppard írta, Nők könyve, még 10-en éves koromban kaptam a nagyapámtól, hogy nővé válhassak! :) (édi nem?)

No, ebben írnak sok minden dologról, pl a fogyókúráról, felsorol több félét és azt is, hogy melyikről milyen véleménye van, mi az előnye hátránya. Elcsodálkoztam (és megnynugodtam), hogy a szénhidrát szegény diétáról mit ír!!


"1200-1500 kalóri/nap. A szénhidrátfogyasztást csökkentjük, vagyis úgy mérsékeljük a kalóriafelvételt, hogy az élelmiszereknek csak a szénhidráttartalmát számítjuk ki.

Sziigorúan korlátozzuk a cukor- és a keményítőtartalmú élelmiszerek fogyasztását, a szénhidrátmentes ételekből(pl. hús, hal) viszont annyit eszünk ami jólesik.

Előnyei:

Egyszerűbb és könnyebb a kalóriaszámító fogyókúránál. Étrendje rendkívül tápláló. SEgít megalapozni a helyes táplálkozási szokásokat. Ha sokat akarunk fogyni, igen hatékony. Az egész család részt vehet benne.

Hátrányai:

Nem veszi figyelembe az egyéni ízlést. Egyesek talán túlságosan bőségesnek tartják. Korlátozza a szénhidrátmentes zsíros ételek fogyasztását is(pl. sajt) Nem egészséges, hogy korlátozza a rostfogyasztást, a rostok ugyanios segíthetik a fogyókúrázót azzal, hogy az étel tömegét növelik és az étvágyat csillapítják."


De szerencsére Atkins bácsi nem korlátozta teljesen a sajtocskák fogyasztásást!! ;))

Bocsi kicsit hosszú lett;)

Bodsa

176. Hoxa
2004. márc. 9. 14:38

Kedveseim! :)

Kár idegelni ezeken a műsorokon, cikkeken. A lényeg, hogy mi tudjuk, hogy mit csinálunk, hiszen ezért van ez a fórum, hogy tapasztalatot, infót cseréljünk és segítsük egymást.

Ha mások így-úgy gondolkodnak róla, hát legyenek ők is boldogok a saját érveikkel. :)

Hoxa

175. flo (válaszként erre: 174. - F954ece72f)
2004. márc. 9. 14:35
MAKARÓNI
174. f954ece72f (válaszként erre: 559. - Rozsaajq)
2004. márc. 9. 14:32

A többletfehérjebevitel nem glükózzá, hanem zsirrá alakul.Most mennem kel, de ha érdekel este elmodom hogyan

Csőtészta!

173. flo (válaszként erre: 557. - Rozsaajq)
2004. márc. 9. 14:31
Hé csajok melyik cukiba lógtok?? Minket miért nem hívtatok meg??? : ))
172. flo (válaszként erre: 556. - Molntak)
2004. márc. 9. 14:29
Köszönöm,most meg is nyugodtam,tényleg kezdtem hergelni magam!
171. f954ece72f (válaszként erre: 169. - Flo)
2004. márc. 9. 14:29
Szerintem Bodzaszörpöt isznak és minket kihagytak a bulikból:))
170. f954ece72f (válaszként erre: 168. - Flo)
2004. márc. 9. 14:27

A legujabb álláspont szerint testsúlykilógrammonként 1 gr.Ez nem azt jelenti, hogy 13o kg.-os ember fehérjebevitele 13ogr.

A maximum 8o gr.Kb én ennyit eszem.

Nem lőttél túl a célon ahogy elnézem a mai beviteled.



169. flo
2004. márc. 9. 14:26

Kérjük a tisztelt lakosság segítségét!

A következő személyek kőrözés alatt állnak! HOXA,BODSA,TIMUS,KENGURÚ,JUDIT,LIVI,ILDIKÓ.


húúúúúúúúún vaaagytok mááá! : )

❮❮ ... 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook