Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megcsalt a férjem, mégis maradtam fórum

Megcsalt a férjem, mégis maradtam (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Megcsalt a férjem, mégis maradtam

1 2 3 4 5 6 7
2010. febr. 2. 10:48

Onnantól kezdve,hogy egy kapcsolatban az egyik fél más utakon jár, eltűnik a bizalom.

marad a kétely, a nyomozás, a bizonytalanság.....

Sok ember ilyenkor a gyermek érdekét nézi,de nem hiszem ez jó ha két olyan ember együtt marad akik már egyszer elrontottak valamit.....én tovább lépnék....nem tudnám lenyelni......de ez az én véleményem.

2010. febr. 2. 10:35

Szia

Nagyon nehéz ebben tanácsot adni, de én azt hiszem aki egyszer képpes volt ezt meg tenni, az máskor is megteszi.

Engem egyszer csalt meg valaki, de én abban a percben lezártam...persze nagyon fájt....én nem hiszem, hogy egy gyerek miatt vele kéne maradnod.

Igaz tudom nehéz,de ez az ember nem foglalkozott mit okoz neked....és szerintem nem szeret téged!

Lépj ki ebből a számodra nehéz szituból,tudom nehéz de tedd meg magad és a gyermeked érdekében...

Van egy mondás

-Kutyából, nem lesz szalonna....van ebben valami....

Minden jót neked!

És légy erős!!!!

11. Vercsaszy (válaszként erre: 10. - Vercsaszy)
2010. febr. 2. 10:32
Még azt hozzá tenném,hogy én nem hiszek benne,de valószínűleg ez azért van,mert a kettő tulajdonságból valamelyik hiányzik nálam...Sajnos
2010. febr. 2. 10:31

Szia!

Nagyon tetszett a történeted,mármint,ahogy leírtad!

És gyönyörűek a gyermekeid!

Szerintem nagyon nagy bölcsesség,és intelligencia kell a továbblépéshez,és úgy gondolom,Te,illetve Ti ezekkel a tulajdonságokkal rendelkeztek!Sok sikert kívánok Neked!

2010. febr. 2. 10:29

Nálunk is volt hasonló a helyzet, de akkor még csak 3 éves volt a kapcsolatunk.

Terhes voltam és akkor úgy döntöttem, nem tartom meg a babát. Elkezdtem pszichológushoz járni/ volt bennem sokkal több és mélyebb seb is a szülői háttér miatt is. (Ez már hosszabb történet.)

A lényeg: most 10 éve vagyunk együtt és 3 hónapos a fiunk. Már meg tudok benne bízni. De hosszú idő volt és mindketten kellettünk hozzá. (Talán ezért is vártunk ilyen sokáig a gyerekvállalással. Ne Ő legyen, akivel össze akarjuk tartani a kapcsolatunkat.)

Persze, nincs erre garancia, hogy minden esetben ez történik, de nektek is ugyanezt kívánom.

(Talán most vagyunk a legboldogabbak, hiszen mindketten átgondoltuk, mit veszíthetünk és megéri e.)

2010. febr. 2. 10:25

Szia!

Nagyon tetszett a cikked, elgondolkodtató.Tudomásom szerint engem még nem csalt meg a párom,de nem tudom mit tennék hasonló helyzetben.

Ne nézz hátra, mindig csak előre!! Sok boldogságot!

7. canon01 (válaszként erre: 6. - 6b006fc769)
2010. febr. 2. 10:22
Én is ugyanezt szerettem volna írni.
2010. febr. 2. 10:13

szerintem jól döntöttél. Biztos, hogy benned marad a tüske sokáig, de attól még lehet szép életetek. Nem úgy néz ki, hogy a férjed csapodár, nyilván a megterhelt időszak miatt volt nála a félrelépés. Szerintem légy résen de soha ne hántorgassd fel a multat, igyekezz fátylat borítani rá, kivéve, ha ismét felmerülne hasonló probléma. Szerintem nem akar elveszíteni, veletek akar maradni. az is pozitívum, hogy nem a lebukás miatt szakított, hanem - gondolom - az irántad érzett szertet/szerelem miatt.

Legyetek boldogok!

2010. febr. 2. 10:12

Nehéz lenne neked tanácsot adni arra vonatkozóan jól döntöttél-e a folytatással kapcsolatban.

Talán a férjednek tényleg nem jelentett sokat a románca.....bár ez nem hiszem,hogy vigasz lenne számodra,nekem sem lenne az ilyen helyzetben.

De nézz körül tényleg mennyi gátlástalan nő van,akik lelki ismeret furdalás nélkül másznak bele mások életébe.És amikor tovább léptek,komolyan azt gondolják semmi rosszat nem tettek.Nézz be ide ebbe a fórumba: [link]


Nagyon sajnálom ami veletek történt,remélem a férjednek tényleg csak kis botlás volt ez az ügy.

2010. febr. 2. 10:11

Lehet, hogy nem csinál ilyet többet. Biztosat meg senki nem tudhat. Az biztos csak, hogy egy házasságból kilépni gyerekekkel..nehéz. Anyagilag is, meg mindenhogyan. Ha szeret, ha jó apa..akkor egy alkalmat talán meg lehet bocsájtani, de nem elfelejteni. Most küzdjön , dolgozzon ő egy kicsit a kapcsolatért.


Sovány vigasz, hogy legtöbbünket(férfiakat, nőket) megcsalnak, csak sokan nem tudják meg.

2010. febr. 2. 10:11

Szia!

Ez egy nagyon nehéz és felelősség teljes döntés ,sok mindent kell mérlegelni !Ha szereted azért, ha anyagilag függsz tőle azért!Bár azt írod ,hogy nem ,de valami oka van annak ,hogy így döntöttél.

Én eldöntötem,hogy ha velem ilyen történik akkor hozzám többet nem jöhet vissza.

Én is találtam sms-t, de nem tudtam bebizonyítani!

Sok sikert neked!

2010. febr. 2. 10:06
És gondolod megváltozik?
2010. febr. 2. 10:03
Tiniként sokszor gondolkodtam a hűtlenségről. Azt gondoltam, hogy ezt én sohasem tenném meg, hiszen, ha egy kapcsolatban felmerül a megcsalás gondolata, akkor jobb inkább tovább lépni, ha pedig a szerelmem lenne hűtlen, akkor mindenképpen szakítanék, mert ez egy árulás és megbocsájthatatlan bűn.
Csak mostanában gondolkodom azon, hogy van-e élet a hűtlenség után? Megváltoznak-e a férfiak? Van-e tanulság? Figyelmeztető jelek? Odafigyeléssel és a kapcsolat ápolásával megmarad-e a kapcsolat?

Ugrás a teljes írásra: Megcsalt a férjem, mégis maradtam
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook