Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megcsalt a férjem, mégis maradtam fórum

Megcsalt a férjem, mégis maradtam (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Megcsalt a férjem, mégis maradtam

1 2 3 4 5 6 7
43. herengtimea (válaszként erre: 39. - Kriszval)
2010. febr. 2. 13:34
Na végre egy férfi vélemény és ehhez mit szoltok kisasszonyok???vegyétek már le a kendot a szemetekrol!!!
42. 0ef5da02f3 (válaszként erre: 30. - Binky)
2010. febr. 2. 13:34
Mármint annál rosszabb dolog amikor egy férfi a nő önbecsülését teljes mértékig sárbatiporja?Mégis mi lehet?Hm?
41. Pipőci (válaszként erre: 37. - Herengtimea)
2010. febr. 2. 13:26

Nekem is ez szúrt szemet... Megcsalt a férjem és amikor valaki ezt abszolút elutasítja, akkor még én vagyok felháborodva, foggal-körömmel védem (nem is volt szerelmes, nem is maradt ki, engem szeret, stb.).

Én nem hiszem, hogy a megcsalás ok nélkül történik. És azt sem, hogy amikor majd a szexre kerül a sor, akkor nem fog eszetekbe jutni, hogy nemrég még azzal a másik nővel volt...

És még valami... olvastam valahol, hogy írtatok a szeretőről, aki nagyon gátlástalan és természetesen ledér nő. Na és? És még akkora (bocsánat) bolondságot sem hallottam, hogy egy nő rámászott a férfire... A munkahelyen? Mások előtt? És szegény pasinak nem volt kiút?

Ugyan már.

Azt hiszem, a fórum kiírója is tudja már a válaszokat, csak még nem fogadja el.

40. napkelet (válaszként erre: 20. - Beu79)
2010. febr. 2. 13:19
:):)
2010. febr. 2. 13:18
az én nejem,nem türné el.nekem sem lenne pofám megtenni.
2010. febr. 2. 13:08
Szia! Nagyon hasonló cipőben járunk... én is így döntöttem és bennem is ugyanezek a kételyek maradtak. Félek, mert tudom többé nem lesz már ugyanaz a kapcsolatunk, de szeretem a férjem és ő is szeret minket, ezért maradtam. Nem függök tőle anyagilag, nem volt szerelmes (állítólag), senki nem tudta megmondani, hogy mit kéne tennem és semmire nincs garancia. Néha vágyom, hogy én is szerelmes legyek valakibe, de tudom, hogy nekem ő (volt) az igazi. Lélekben veled vagyok és minden jót kívánok neked, amit csak magamnak kívánnék.
37. herengtimea (válaszként erre: 30. - Binky)
2010. febr. 2. 13:07

Nézzétek csajok ha ti úgy gondoljátok hogy nektek belefér,hogy megcsal,megaláz tegyétek,de ne abba kotekedjetek aki ezt nem hagyja!

micsoda hulye felfogás,képesek vagytok ossze veszni egy másik novel,csakhogy a férjeteket védjétek???húúú

36. survivor3 (válaszként erre: 32. - Bonifác)
2010. febr. 2. 13:07

Ezzel én nem értek egyet.

Ez nem így van!

Ez nem ér!

Ez általánosítás...

35. survivor3 (válaszként erre: 20. - Beu79)
2010. febr. 2. 13:04
Itt az igazság!!!
2010. febr. 2. 13:03

Szerintem maradni kell a gyerek miatt,DE várni a lehetőséget, hogy mikor mozdulj:)Szépen megtervezni, hogyan tudsz új életet kezdeni önnálóan, és abba az irányba tereleni az életed.Én úgy gondolom, hogy nem szabad fejjel a falnak menni,és csak mert büszke vagyok, elköltözni és a gyermek szemébe mondani, most mi ezt nem tudjuk megvenni, mert anyának nincs pénze..Ja! És Te sokkal szebb, vonzóbb is vagy, a másik nőtől, és ne hagyd, hogy ez a kis

"pöcs" elvegye a jókedved;-)))))

2010. febr. 2. 12:57

ez is egy hozzáállás....én nem türtem el,hogy még egyszer megalázzon....azonnal váltam.

amiben egyetértek veled,legalábbis nálunk is igy volt,hogy otthon minden jól müködött,....nem maradt ki... jó szex stb...

azota nekem uj családom van,és ujra boldog vagyok...ő meg ahogy hallom a gyerekektöl egyedül van...csont sovány....

szoval ki igy ki ugy.....

32. bonifác (válaszként erre: 28. - Herengtimea)
2010. febr. 2. 12:33

Soha ne mond, hogy soha!!!

Lehet, hogy a csaj mászott rá, és ő megingott. Tudom ez nem mentség, de egy férfit könnyű elcsábítani, mégha erős is. Sajnos, ma már ritka az a kapcsolat (direkt nem írtam házasságot), ahol egyik fél sem lép félre. És ez szinte divattá alakult át. Mintahogy a szüzesség megtartása, úgy a nem megcsalás is ciki. Nagyot fordult a világ, igaz, volt idő, amikor a férfiaknak joguk volt ezt megtenni. De ma már annyira egoisták lettek az emberek, hogy azt hiszik, nekik mindent meg lehet tenni, vagy megbocsájtják, de ha nem, akkor tovább áll. Főleg a férfiaknak szinte minden kisujjára több nő is akad. Ezért viszont a nagy szabadosság, a nők gátlástalansága lehet az oka.

2010. febr. 2. 12:32

Szia!Én voltam ebben a cipőben sajnos kétszer is!Én is próbáltam túllépni a dolgon márcsak a gyerekek miatt is,bármennyire is megalázottnak éreztem magam.De rájöttem,hogy nem bírok már ránézni úgy ahogy elötte,nem bírtam vele lefeküdni,mert csak az járt a fejemben hogy amikor a másikkal ezt csinálták.Különösebb oka nálunk sem volt a páromnak,hogy ezt tegye,pont ezért is fájt annyira.Ott ahol a bizalom elromlik,onnan nem megy már,mindig gyanakodni kelljen,ha megy valahová?

Ha megpróbálsz túllépni,akkor is ottmarad a tüske benned örökre!

30. Binky (válaszként erre: 28. - Herengtimea)
2010. febr. 2. 12:27

Ez azért elég érdekes hozzáállás...majd ha te is hibázol, a párod meg bevarja a vaginádat? Ha te levágod a péniszét...



Vannak sokkal rosszabb dolgok egy kapcsolatban, mint a hűtlenség.

2010. febr. 2. 12:19

"El sem tudom képzelni, hogy egy másik férfi bújjon a gyerekekhez esténként, rohanjon értük az oviba vagy adjon nekik nevelő célzatú pofonokat."


Olyan nem létezik hogy nevelő célzatú pofon.Ezekszerint a te párodnál igen!Bocsi,de ez szúrt nekem leginkább szemet.Engem soha nem ütöttek meg,mégis normális ember lettem.Nem egy félredugásért hagynám el a férjem,hanem ha kezet merne emelni a gyerekekmre/gyerekünkre.

2010. febr. 2. 12:16

Szép dolog az "álmodozás"

majd megváltozik,igaz a remény hal meg utoljára!

Azt irod szerelmesek vagytok,pénzetek is volt,szép gyerkoc és elég szex,és még ezek után félrelép???

vajon miért,megkérdezted tole?mert mindennek megvan az oka!

talán te nem vagy elég neki,talán nem te vagy az igazi o neki,talán nem tudsz mindent megadni neki amit egy notol vár,vagy nemis meri kérni!!!

még ha azt irtad volna,hogy berugott és lefekudt valakivel,akkor jo megbotlott/mellesleg számomra azis megbocsájthatatlan/,de hogy tartos kapcsolata volt melletted,ennek oka volt!!!

én számomra ha a párom megcsalna elosszor is kiszakitanám a farkát,ha ugy érzem hogy mindent megadtam neki és o mégis ...és soha nem bocsájtanám meg neki!!!!

27. 0ef5da02f3 (válaszként erre: 26. - Ef1191cb08)
2010. febr. 2. 11:55
A kölcsönös szeretet és tisztelet ott elbukott hogy a pasi rendszeresen azzal a hölggyel találkozott.No comment....
26. ef1191cb08 (válaszként erre: 19. - Hercegina)
2010. febr. 2. 11:53

Figyi,szerintem ez nem biztos.

Nem tudom neked van-e saját tapasztalatod e téren,de szerintem minden kapcsolatban vannak rossz periódusok.Amikor nagyon sok gondunk problémánk van,és úgy érezzük nem bírjuk tovább,összecsaptak a hullámok a fejünk felett,hajlamosak vagyunk valamerre menekülni.Ő ezt a rossz utat választotta.Talán csak ennyi....

Persze ha megtenné mégegyszer,vagy úgy érezné a feleség csak kötelességből marad együtt a család,akkor válni kell én is azt mondom.

De lehet valóban megbánta őszintén,és már tudja mit veszíthet,talán értékeli és szem előtt tartja ezután ezt mindig.Ha szeretik egymást és tényleg össze tartoznak,akkor talán kibírja ezt a kapcsolatuk,egy esélyt megérdemel.Persze ezt csak Ő érezheti,hogy így van-e akik érintettek személyesen.Én azt mondom,ha esély van a család össze tartására,akkor az a legjobb.Persze nem minden áron,csak ha megvan a kölcsönös szeretet tisztelet...stb..egymás iránt.A bizalmat talán újra lehet építeni ha mindketten ezt akarják.

25. Szuszy (válaszként erre: 24. - 0ef5da02f3)
2010. febr. 2. 11:52
:)))
2010. febr. 2. 11:50

"Megcsalt a férjem, mégis maradtam"



Így jártál...

Avagy kutyából nem lesz szalonna...

Vagyis ha gondolod hogy megváltozik csak rajta, de..ugye nem fogsz kb egy év múlva újból fórumot nyitni, mert "nem jött be"?

23. Szuszy
2010. febr. 2. 11:50

Azért arra kíváncsi lennék, hogy ez a mondat miről is szól tulajdonképpen? Szerintem nem a megbocsátásról, inkább arról, hogy ennek a házasságnak már vége. "Később talán még velem is előfordulhat, hogy rám köszönt az igaz szerelem egy új kapcsolatban…"

Tévedek?

2010. febr. 2. 11:48

Azért egy alkalomból elég durva kivonni azt a következtetést, hogy "ilyen ember". A lónak is 4 lába van....

Nem a gyerekek miatt kell együtt maradni, hanem a szeretet miatt-ha van. Itt a cikk szerint van.

Persze van akinek egyszerűbb minden felmerülő nehézség eetén sértetten menekülni, de az egész életében futni fog. Nem minden megcsalásra lehet ráhúzni ugyan azt a lepedőt. Van akit a vére hajt, szóval vadászgat, na az ilyen mellől kell menekülni, ha nem fér bele az én életembe, hogy ilyen mellett legyek (mellesleg ha belefér meg kéne vizsgálni az önbecsülésemet) de egy aklaom miatt nem hiszem, hogy ki kéne végezni a kapcsolatot

2010. febr. 2. 11:45

Sziasztok!


Nagyon jó a cikk. Két dolgot mondanék. Az egyik, hogy mutasd meg az írásodat a párodnak. A másik, ha másért nem is, azért jól döntöttél, mert legalább elmondhatod, hogy te megpróbáltad egyben tartani a családot, megpróbálsz megbocsájtani neki és boldognak lenni majd egyszer...te tettél valamit, sokan rögtön feladják. Szép tőled! Remélem, bebizonyítja a párod, hogy tényleg te vagy a legfontosabb és a gyerekek!

20. beu79 (válaszként erre: 14. - Ef1191cb08)
2010. febr. 2. 11:34
Még szerencse, hoyg szegény férfiak soha semmiről nem tehetnek csak a "gátlástalan lotyók".
2010. febr. 2. 11:30
folyt. Akinek 1x megbocsájtanak meg fogja mégegyszer tenni, pont ezért.
2010. febr. 2. 11:29
Az ilyen ember sosem változik meg.Minnél tovább vele maradsz, az önbizalmad annál nagyobb csorbát szenved, és nehezebb lesz továbblépni. Ideje már kilépni. Mindig a gyerekkel takarózik mindenki, mi lesz velük, meg stb... A gyerek mindig tudja, ha valami nincs rendben, és majd ezt a viselkedési formát fogja továbbvinni akaratlanul is. Akinek 1x
2010. febr. 2. 11:02

Szia,


rég nem olvastam cikket, ami ennyire mélyen megfogott volna, elgondolkodtatott. Köszönöm.

és a választ én azt hiszem, le is írtad. Emberek vagyunk, tele hibákkal, amikből aztán később tanulunk. És ha a férjed szeret, akkor megérdemel még egy esélyt, szerintem. Igaz nem voltam még ilyen helyzetben, neme tudhatom, min mentél keresztül, de gondolom mély sebet ejtett, de a kapcsolatotok, ugy ahogy döntöttél is, még egy esélyt megérdemel. Sajnos a férfi férfi, és a nő is nő, nem vagyunk istenek..

16. a14ge
2010. febr. 2. 10:56

Valóban nem lehet ebben dologban tanácsot adni.Én azt hiszem,hogy ha szereted még a férjed és úgy érzed ,hogy ő is szeret és őszintén megbeszéltétek,hogy miért következett be ez a helyzet a kapcsolatotokban.Valami hiány mindíg van mindkét részről,az okot kell megkeresni ami ezt előidézte,és tanulni belőle.Ne azért maradj a

férjeddel,mert biztos jövedelme van és van két gyermeketek,hanem azért.mert bíztok egymásban és megmeritek beszélni őszintén egymással minden problémátokat,és az értékeitekre figyelve mindíg felvállalni a döntésetek következményeit.Ez nem

mindíg könnyű sőt fájdalommal jár.Midketten feleősek vagytok a saját döntésetekért.Soha nem szabad hátra nézni és abban a tudatban maradni,hogy újból bekövetkezhet.Bizalmat kell szavazni és a múlt hibáiból tanulni és midíg előre nézve változtatni a rossz szokásunkon.Az életünk egy állandó megtapasztalás és újra tanulás élethossziglan.

Jézus tanítását idézve:boldogok a leki szegények,mert ővék a mennyek országa.Ha állandóan tanúlunk és képezzük magunkat minden

területen ép testben,ép lélek lakozás egyensúlyát

felismerve és elsajátítva,végül megkapjuk az élet

konoráját és gyermekeinket is együttes felelősséggel neveljük az értékes,erkölcsi normák

alapján jó példával előljárva.Akkor hiszem,hogy megtettük mindazt amit életnek hívnak.

A cél:a két szülő jó példája és a gyermekek,mint jó gyümölcsök kövessék a példát.Ha ezt áttudjuk

örökíteni az ő életükre elértük a célunkat.Nagyon nehéz,de hiszem megéri fáradságot és ídőt.Én egy

három gyermekes anyuka vagyok aki mindezt átéltem

és sok sikert,boldogságot felellősségteljes döntést kívánok a további életükhöz.

15. Binky
2010. febr. 2. 10:53

Na jövök az "ismerős" sztorival.

Egyik ismerősünk óriási playboy volt. Miután megházasodott, sem változott, ivott és rendszeresen csalta az ifjú feleségét. A felesége egy áldott jó természetű asszony volt, persze tudott midnenről, és tudta, hogy a férje ilyen típus és kész...

Két évvel a házasságuk után a férfi letette a piát, abbahagyta a nőzést, és utána már csak a feleségének élt. Ő faragott belőle rendes embert.

Nagyon ... odaadó és boldog házasság volt, legalábbis én, és a gyerekeik is ezt látták. Nem tudtam az előzményeket, csak a feleség halála után mondták nekem el. A férj még a mai napig kijár a tememtőbe minden nap, bár már van új barátnője (1 év gyászidő után). Van ilyen szeretet is. Hagyta volna el annó a férjét? Nem élt volna 20 év boldog házaságban és nem lett volna 8 unokája.

14. ef1191cb08 (válaszként erre: 12. - C75565e593)
2010. febr. 2. 10:50

Szerintem ha először fordult elő,már pedig ezt írja a hölgy,nem biztos,hogy érdemes felrúgni mindent.

Gondolj bele,egy család élete fordulna fel fenekestől.Szereti a hűtlen férjét,állítólag Ő is viszont szereti,talán 1 botlást meg lehet neki bocsájtani(bár magam sem tudom megtenném-e,nagyban a körülményektől függene).Neked is csak azt tudom mondani,nézz át a másik fórumba amit beraktam ide,mennyi erkölcstelen gátlástalan lotyó van,akik bármikor kaphatóak akár egy-két numerára akár kapcsolatba is kezdenek nős férfiakkal.Félelmetesen ostobák buták ezek a nők,a nagy része még azt is hiszi szerelmes a pasi belé,a másik felének meg elég ha ő jól szórakozott.Amit maga mögött hagy azt meg nagyívben letojja nem érdekli.Most amikor egy kapcsolat krízis helyzetben van,márpedig olyan nincs,hogy hosszú távon ne legyenek hullámvölgyek,mert ugye ilyen az élet,akkor talán aki gyenge,elege van a hétköznapokból a nehézségekből ezt a nem épen jó és tisztességes utat találja menekülésnek vigasznak.

Szerintem nem biztos,hogy rosszul döntött,bár a nyoma megmarad sajnos...

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook