Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lombik életre-halálra fórum

Lombik életre-halálra (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Lombik életre-halálra

4488. Bcicus (válaszként erre: 4482. - Fbcd8bb3b2)
2009. febr. 12. 14:34
Én az én páromnak azoospermiája van, tehát egyáltalán nincs sperma az ejakulátumban. Biopsziával szereztek kiskatonákat, hiába lett jó az eredménye és még mozgók is volta, a 10 petesejtből csak egy kezdett osztódni, a következőnél friss anyaggal csinálják, tehát szegényt újra kell operálni.
4487. fbcd8bb3b2 (válaszként erre: 4485. - Miciona)
2009. febr. 12. 14:34
Te jó ég, mondjuk mondta a doki hogy eleg rossz lett a párom eredménye, de amikor meglattam, a papirt hogy mennyire, nem bírtak magukkal a könnyeim. Tudod amig nem veled tortenik addig tudomasul veszed, hogy persze vannak ilyenek, de igy. Egeszseges, nem iszik, nem dohanyzik, es tessek. Remleem az andrologus mindent megtesz majd, ja a papirra meg ezt irtak: dupla spermaztatas. Koszi, hogy vigazstalsz:)
4486. Bcicus (válaszként erre: 4481. - Miciona)
2009. febr. 12. 14:33
JA duphastont én is kapok mindkettőből napi 3*2
4485. miciona (válaszként erre: 4483. - Fbcd8bb3b2)
2009. febr. 12. 14:24

Nálunk volt, de nem ilyen mértékű. Bár az ICSI-hez nem is kell csak egy kisfickó, de az "ép" legyen. Szóval ne aggódj!

Hétfőn volt a punkciom, egy olyan lány feküdt mellettem, akinek a férjétől csak herebiopsziával tudtak anyagot venni.Tehát van megoldás.

4484. miciona (válaszként erre: 4482. - Fbcd8bb3b2)
2009. febr. 12. 14:21

Renna!

Írtam Neked privit.

2009. febr. 12. 14:21
Ne haragudjatok, hogy én még nem tartk ebben a fazisban, igazaból azt szeretnem tudni, nalatok volt e a párotokkal gond ha igen, sikerült e pozitiv iranyban valtoztatni a dolgokon?
2009. febr. 12. 14:08
Sziasztok!Ismét régen jártam erre, azóta történt velem sok minden. IGaz ebben a topikban meg nem irtam. Szoval tobb mint egy év sikertelenseg, closty kura utan - ami szinten sikertelen volt- elkuldott a dokim a Devai Intezetbe. Nos, az uh utan kiderult, hogy szep kis cisztaim vannak, igaz, most is megjott normalisan. Elkuldott telejs verkepre, es hormonra is, azok nagyon jok lettek, a cisztaimat ezek alapjan nem is lehtett volna eszre venni. Szoval kiderult hogy hormonalisan nincs gond velem, nyugodtam teherbe eshetek. a pofon a kovetkezo volt: a parom 98%ban steril!!!! Sirogorcs, kétségbeeses. . . . Az össz sperma szama 0, 02. Siralamas, most teherbe esesre csak az ICSI modszer van. Persze tovabb kuldtek minket andrologushoz, akihez egesz koran marc. 16-ra!!!!! kaptunk idopontot. most mar pozitivabban allok a dolgokhoz, de ne tudjatok meg, mekkora sokkot kaptam. Szoval nálunk ez van, remélem nem kell eljutnunk a lombikig, de ha megis ,állok elébe.
4481. miciona (válaszként erre: 4478. - Hubabuba75)
2009. febr. 12. 14:07

Szia!

Progeszteron szurit a Dévai Intézetben csak a 3. sikertelen lombik után adnak.(máshol nem tudom hogy megy).Igazából az izomba megy,ha úgy érzed be tudod adni magadnak izomba is jobb ,mert nem kell elmenni.Én izomba nem adnám be magamnak.

Én az utrogestán mellett kaptam duphaston tablettát (ez is progeszteron) + a beülti után 4. és 7. napon ovitrelle injekciot.(tegnap volt beültetés)

Mikor mehetsz a Kicsikért?

4480. Bcicus (válaszként erre: 4479. - Bcicus)
2009. febr. 12. 13:36
Ja és grat a jó eredményhez.
4479. Bcicus (válaszként erre: 4478. - Hubabuba75)
2009. febr. 12. 13:36
Én sajnos nem kapok, nem is mondták, hoyg van én meg elfelejtettem megkérdezni, pedig akartam, így csak uthrot kapok.
4478. hubabuba75 (válaszként erre: 4467. - Dolcissima)
2009. febr. 12. 13:19

Köszi a könyvcímeket már meg is rendeltem kettőt közülük.

Tegnapi volt punkcióm 9db sejt lett és mára már 4 megtermékenyült.Holnap derül ki a beültetés napja.Nagyon hálás vagyok,hogy már itt tartok,de most már nagyon szeretném ha nálam lennének a kis babszemek!

Kap valaki közületek progeszteron injekciót?Azt otthon is be lehet adni?

4477. Bcicus (válaszként erre: 4475. - Bobett)
2009. febr. 11. 23:00
Az én dokim úgy tudom elég jó ebben. Dr. Fülöp István és az RK-ban dolgozik.
4476. Bobett (válaszként erre: 4473. - Enci78)
2009. febr. 11. 21:25
Szia! Újdonsült fórumozó vagyok, de én is szívből gratulálok a sikerhez! Nagyon vigyázz magatokra, jó egészséget Nektek!
4475. Bobett
2009. febr. 11. 21:23

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni Tőletek! Endometriosisban szenvedek, 2007-ben és 2008-ban is műtöttek emiatt! Azóta már túl vagyok 3 lombikon, de sajnos egyik sem sikerült! Most olyan orvost vagy meddőségi központot keresek, ahol egyidejűleg kezelik a betegségemet is ( mert megint 5 cm-es cisztám van ) és csinálják a lombikot is, csak mert a mostani orvosom az endometriosist nem kezeli! Ezen kívül minden eredményem nagyon jó volt, úgyhogy csak ez lehet a baj! Segítségeteket előlre is köszönöm!

4474. Bcicus (válaszként erre: 4472. - Enci78)
2009. febr. 11. 20:44
Gratulálok és irigyellek nagyon, hogy neked sikerült, örömteli terhességet kívánok.
4473. Enci78 (válaszként erre: 4471. - Gabci77)
2009. febr. 11. 20:32
Köszi a gratulát!Én szeretném,ha ikrek lennének!Remélem jövőhéten kiderül.
4472. Enci78 (válaszként erre: 4470. - Andi791119)
2009. febr. 11. 20:29
Szia Andi!Nem felejtem el megírni a továbbiakat!Én hiszem és tudom,hogy te is ilyen boldog leszel 1 hét múlva!A tesztet te tudod.Én nem akartam úgy odamenni a dokihoz,hogy nem tudom mire számítsak.Gondoltam,hogy addig feldolgozom.Szerintem is magas a HCG-m.De remélhetőleg jövőhéten kiderül.Köszönöm a jó kívánságaidat!Én is ugyanezt kívánom neked!Nagyon drukkolok!Írj,ha van valami!Puszi
4471. gabci77 (válaszként erre: 4469. - Enci78)
2009. febr. 11. 19:05

Enci, gratulálok!:)

Lehet, hogy ikrek, vagy csak nagyon kapaszkodnak?

2009. febr. 11. 19:02

Jaj, de jó. Nagyon örülök, de tényleg, ez nagyon szuper. Jó egészséget nektek most már. Egy kicsit irigyellek, de csak egy igazán kicsit hiszen tudom hamarosan én is ilyen boldog leszek majd, az éven tuti. Aztán ne felejts majd írni hogy hogy alakulnak a dolgok. Nem mondta hogy hány babóra utal ez a hcg szint? Szerintem ez egész magas.

Én nekem még nagyon messze van. Jövő hét csütörtökön kell mennem vérvételre, de addig tuti beleőrülök a várakozásba. Úgy gondoltam tesztet nem csinálok, de anyum már vett egyet ha meggondolnám magam akkor bármikor elmehetek érte. Hát nem tudom, annyira félek, bár hát a Hcg is ugyanazt fogja mutatni és lehet jobb hamarabb megtudni és felkészülni egy estleges rossz hírre. Minden jót és jó pocakosodást kívánok.

4469. Enci78 (válaszként erre: 4468. - Andi791119)
2009. febr. 11. 18:12
Szia Andi!Voltam ma vv-en,a HCG-m 437,1 lett.Tehát hivatalosan is kismami vagyok.1hét múlva kell visszamennem ultrahangra.Szerintem a tünetekkel ne nagyon foglalkozz!A hasam nekem is szokott fájni.Veled mi újság?Te hol tartassz most?
2009. febr. 11. 13:26

Enci!


Voltál ma vérvételen? Mit mondott a doktor bácsi?

4467. dolcissima (válaszként erre: 4450. - Hubabuba75)
2009. febr. 10. 18:30

Köszi és mindenkinek köszönöm a gratulációt, de még hosszú az út... nagyon-nagyon remélem, hogy minden rendben lesz!!! De biztosan, mert az Angyalok is segítenek!!!

Nagyon együtt érzek azokkal akiknek most nem sikerült. Neki is majd fog, biztosan!!! Nem lehet ezt szabályozni, itt mindenki minden tőle telhetőt megtesz, de ezt ezek a kis pici kis bölcsek döntik el, hogy valóban itt-e az idejük, nekünk a nagyon nehéz várakozás marad.

Akinek sikerült, gratulálok!

Amúgy én sem éreztem semmit, és szinte feladtam, úgy el voltam keseredve (mindegyiknél). Annyira egyénre szabott, mindenki más, és mindegyik más. Én beültetés után 12 nappal teszteltem itthon, és + lett, de rögtön küldtem a férjem egy másik tesztért, biztos ami biztos.

A könyvek, amik nagyon jók, segítenek, hogy ne állandóan magatokon járjon az eszed, és szerintem hasznosak is, nekünk lombikosoknak főleg.

Hidas György-Raffai Jenő-Vollner Judit: Lelki köldökzsinór; Harmat Anett: Gólyára várva; Símó Tímea: Ha nem jön a baba.

Bocsánat, hogy hosszú lettem, egy picit segíteni szerettem volna.

2009. febr. 10. 17:37

Bocsika.

Bicus helyett Bcicus

2009. febr. 10. 17:32

Szia Enci!

Nagyon szépen köszönöm hogy válaszoltál. Azért kérdeztem a tesztet mert hogy azt mondták nagyon érzékennyel lehet kimutatni hamar, de szerintem az nem olyan hiper érzékeny mert szerintem én is használtam, bár annyit fajtát kipróbáltam már....

Remélem minden jól alakul holnap és BB is jó hírekkel szolgál majd.

Nekem fáj a mellem, de nem feszül, bár tudom hogy ez mindenkinél más, sőt a tesómnak két babója van, az egyiknél semmi a másiknál meg majd meg őrült. Ma elkezdett a hasam is fájni és délutántól szédültem, de azt mondták hogy valószínű az utrótól van.

Minden jót kívánok neked és persze írj, hogy mi történik veled.

Bicus neked sok ++++++++++++++++++++++++ energia és persze mindenkinek minden jót!

4464. Enci78 (válaszként erre: 4454. - 94342425de)
2009. febr. 10. 17:15
Nagyon sajnálom!Tudom,hogy ez most nem nagyon vígasztal.De TISZTA SZÍVBŐL kívánom,hogy áprilisban minden ok legyen!
4463. Enci78 (válaszként erre: 4451. - Hubabuba75)
2009. febr. 10. 17:11
Köszönöm szépen!Holnap kell visszamennem a doki bácsihoz,remélem minden ok lesz!Puszi
4462. Enci78 (válaszként erre: 4447. - Andi791119)
2009. febr. 10. 17:10
Szia Andi!Köszi,jól vagyok.Bár mióta +-at teszteltem,jönnek a babás tünetek.Biztosan azért,mert most odafigyelek ezekre.Ma is csináltam,+ lett.A neve Medi-lab,ilyet adtak a gyógyszertárban.Én utrog.hüvelykapszulát használok:3-2-3-at naponta.A hasam nem szurkált,inkább mensis hasfájásom van,még most is.Nem mindenkinek fáj a melle,nekem még mindig fáj,de már nem olyan erősen.Nekem a sikertelen inszemnél is fájt.Veled mi újság?Minden jót!
4461. davider (válaszként erre: 4454. - 94342425de)
2009. febr. 10. 16:46
nagyon sajnálom viszont nagyon jo olvasni,hogy nem adod fel:)töltödj fel áprilisig és tuti sikerül várunk hétvégén is azért..:)
4460. hubabuba75 (válaszként erre: 4457. - Bcicus)
2009. febr. 10. 16:36
Bcicus,ne keseregj,gondolkodj pozitívan,tudom nehéz és mindenki ezt írja,de veled együtt drukkolunk nektek!
4459. hubabuba75 (válaszként erre: 4454. - 94342425de)
2009. febr. 10. 16:34
Nagyon sajnálom Micimaci!Viszont jó olvasni,hogy nem adod fel!Sok erőt és kitartást neked!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook