Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Petesejtdonoros lombik fórum

Petesejtdonoros lombik (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
39456. Mancs75 (válaszként erre: 39451. - Miri5)
ma 14:18
És ha csak az UH nem volt jó? Olyat már hallottunk, hogy magas hcg ellenére sem volt embrió, de nem rémlik, hogy ilyen esetekben terhességi tünet lett volna, mint neked a hányás…Én is elmennék másodvéleményt kérni.
39455. Hannelore (válaszként erre: 39447. - Miri5)
ma 13:30

Köszi szépen hogy megírtad neked milyen vizsgálatokat csináltak, milyen kezeléseket kaptál, miket csináltál az ügy érdekében. Őszintén remélem hogy meglesz az eredménye, és ez a kis magzat ott van a helyén!!


Mi Bagócsi leterheltsége miatt orvosváltást kértünk. Az új doktornőnk megküldte a javaslatát, és jó sok vizsgálatot kiírt: EMTRIO, uNK, és méhtükrözés. Most dilemmázunk, hogy itthon vagy a Reprofitban csináltassuk-e meg ezeket. Így is, úgy is jó drága lesz sajnos. Ha valaki kint csináltatta, szívesen fogadom ha megírja, hogy mennyire volt fájdalmas a tükrözés (office-szal kezdenek, ha operálnivalót találnak, csak akkor altatnak be). Kint egy füst alatt lehetne mindhárom beavatkozást csinálni, ez lenne a nagy előnye.

Itthon vajon lehet valahol így csináltatni tükrözést, hogy nem kell 2x menni, hanem altatnak-operálnak is, ha találnak valamit? Államiban csinálnak ilyet valahol? Mondjuk így hogy ezt mind javasolják egyszerre, valószínű az időspórolás miatt bevállaljuk inkább több pénzért, kiutazással is inkább a Reprofitos lehetőséget. Sajnos úgy tűnik, főleg ha találnak is eltéréseket, csak hónapok múlva tudunk újra próbálkozni. De örülök is, mert hátha kiderül mi a gond, hogy 2 embriónk el se indult.


Ezeken kívül a dokinő javasolt alternatív kezelési módokat is: akupunktúrát, fizioterápiát medencefenékre, vagy kranioszakrális terápiát. Ezeken jól meglepődtem, és nem lettem túlzottan lelkes tőlük. Érdeklődnék, hogy volt akinek még javasoltak és próbált hasonló módszereket? Lett eredménye? Persze nyilván végül nem igazán lehet tudni, hogy mitől sikerül egyszercsak, de mégis ha valamire lehetett következtetni belőle.


Köszönöm ha valakinek van gondolata, tapasztalata és megosztja!

39454. Hannelore (válaszként erre: 39451. - Miri5)
ma 13:00
Miri, sajnálom, hogy ezt kell most átélnetek! Én se várnám ki az 1 hetet. Hátha egy másik doki, esetleg jobb UH-gal meg tudja ítélni, hogy mi a helyzet. Nagyon drukkolok, hogy mégse kelljen elengedni ezt a babát is! A magas Hcg azért biztató, és a rosszulléteid is lehetnek csak az 1. trimeszter szokásos tünete.
39453. zsuko84 (válaszként erre: 39451. - Miri5)
ma 12:26

Szia Miri!

Nagyon szorítok, hogy az az embrió mégis ott legyen! 🍀

39452. BeBa77 (válaszként erre: 39451. - Miri5)
ma 11:27

Kedves Miri!

Biztos nem várnék 1 hetet,hanem másodvéleményért mennék mihamarabb.

Nagyon szorítok Neked!

39451. Miri5
ma 10:16

Ma volt életem legszomorúbb napja..

Ma mentünk elsö ultrahangra...A beültetés 3 hete 4 napja volt....Mar 3 napja hányok rosszul vagyok mindentől...magas Hcg.

Es vizsgálatnál ért minket a pátomal a nagy pofon..

MÉHEN BELÜL HÁLISTEN egy 19 MM PETEZSÁK .CSAK NEM LÁTSZIK BENNE AZ EMBRIÓ.

SÍRÓGÖRCSÖT KAPTAM..

A Doktornő azt mondta egy hét múlva meg ránézne...

Hátha vannak csodák.❤

Addig életünk leghosszabb egy hete lesz...

Én remenykedek.de legbelül úgyérzem elkell hogy engejem..

Jártmar igy valaki?

Ezelött méhenkivúli volt a mehszájamba...azt is ép hogy túl éltem...

39450. Babszi76 (válaszként erre: 39401. - Miri5)
tegnapelőtt 20:36
Még egy kérdés.. Én is IR vagyok. Mivel sikerült 27 kg~ot lefogyni. Az nagyon kemény szám.. Nekem dekák se mennek le... Sőt amióta szedem ismét az Esztrot meg a többit csak hízok megint mint a röffenytyű🐷
39449. Babszi76 (válaszként erre: 39447. - Miri5)
tegnapelőtt 20:26
Mi az az LDN? Én 2 napja voltam ERA~n Reproba. Kíváncsi leszek. Doki azt mondta ez az uccsó ötletük. Viszont egy ilyen baktériummentesítő kúrát én is megcsinálnék. Neked ez hányadik beülti volt.?Miket szedtél és mennyi ideig ha megkérdezhetem?
39448. Ani1020
tegnapelőtt 20:02

Sziasztok!

Teljes protokollal szeretnénk indulni Nyitrán. Mit javasoltok érdemes most jelentkezni az ERA tesztre? Hol érdemes megcsináltatni?

39447. Miri5 (válaszként erre: 39446. - Hannelore)
tegnapelőtt 08:09

Sajnálom..

Mi is Era tesztet csináltatunk...És sok eltérés volt .Meg szedtem LDN..Meg kaptam Lipidet meg Medrolt.Meg kiderült mindig is volt inzulinrezisztenciám de senki se foglalkozot vele..

Most rendbe rakták..És utána kaptam gyógyszert es mondták most indulhatunk a lombiknak..

Meg csináltattam bakterologiai vizsgálatot..ott is csinaltam egy kúrát meg szedtem kliont hogy jó kipucoljam magamat.

Meg a beültetés után en mindig autoba ültünk vissza a szállasra es utána feküdtem egész nap. Most elmentünk ebédelni es szállasra vissza sétáltunk este elmentünk vacsorázni..Masnap is sétálunk ebédeltünk es indultunk haza....

Igy mi most ennyit változtatunk .es igy sikerült..

De hogycmi miatt az nem tudom..lehet hogy kellett hozzá ez mind..

De az Era teszt szerintem az volt a tutti..

Igaz kesz is voltam hogy 22 nap 12 orakor lesz a beültetés..

Mert 24 napra szoktam régen menstruálni..

De még is ez jött be.❤.

Sok sikert kívánok❤..

Csináltasátok meg minél elöbb az Era tesztet hogy tudjatok majd indulni...

39446. Hannelore (válaszként erre: 39438. - Miri5)
tegnapelőtt 07:35
Igen, azóta nemrég voltunk egy beültetésen, de sajnos (az elsőhöz hasonlóan) nem indult el. :( Most nekivágunk az ERA-nak mi is, hogy hátha a megtapadási ablak van nálam is eltolódva. Már csak egy embriónk maradt..
39445. Hannelore (válaszként erre: 39444. - Jath77)
tegnapelőtt 07:30
Nahát, ilyen mértékű AMH emelkedésről nem hallottam! Köszönöm szépen az infókat a szerekről, amiket szedtél, és a kutató nevét is a könyvcímmel. Nekem a 0.02-0.03-as AMH-mal már vsz. nincs miben reménykedni a saját sejtes lombikkal kapcsolatban, de hátha neked viszont a minőséget is javították ezek a készítmények. Nagyon szorítok! Majd írd meg, hogy hogy alakulnak a kis embrióitok fejlődése, PGTA eredmények. Köszönöm!
39444. jath77 (válaszként erre: 39437. - Hannelore)
ápr. 24. 23:22

Köszi🙏

nekem AMH gondom sosem volt, 45 évesen is 1,1 ng/ml feletti értékkel, ami miatt (két nagyobb iskolás, spontán gyerek után) belevágtunk az IVF-be a 3.babáért (10-15 tüsző/petesejt leszivással alkalmanként, amiből 6-9 embrio lett, de mind aneuploid sajnos életkori okokból).

Sejtminőség javítási céllal kezdtem szedni NMN-t (nikotinamid-mononukleotid) a NADH szint emelésére, valamint resveratrolt és kvercetint, a már régebben meglévő protokoll mellé (a szokásos Q10 ubiquinol formában, PQQ, omega3 zsírsavak, myo-inozitol, GAL babaváró+ stb.)

Szóval nem az AMH szint növelése volt az elsődleges cél, mert a petefészek-rezervációm így is jó volt, hanem a sejtminőség javítása, de pozitív hatásként először 2,21 ng/ml-re emelkedett az AMH-m a második hónap végére, majd 3,15 lett a 4. hónapban egy spontán terhesség mellett, ami csak pár hétig tartott ugyan, de legalább elindult. Úgyhogy most kiváncsi leszek a PGTA tesztekre, mutat-e bármilyen változást a sejtminőségben. NADH és NMN témában David A. Sinclair könyveit ajánlom, a Lifespan magyarul is megjelent🙂

39443. Juli76 (válaszként erre: 39434. - Jath77)
ápr. 24. 22:00
Megkérdezhetem, hogy hogy sikerült feltornázni az AMH-t?
39442. Miri5 (válaszként erre: 39440. - BeBa77)
ápr. 24. 15:05
Köszönöm szépen..
39441. Miri5 (válaszként erre: 39439. - Beáta4)
ápr. 24. 15:05

Köszönöm szépen...

Nektek is Gratulalok.❤❤Jó baba várását kìvánok nektek is...

39440. BeBa77 (válaszként erre: 39435. - Miri5)
ápr. 24. 14:31

Nagyon jooooó!

Szuper hírek!

Szívből gratulálok!

39439. beáta4 (válaszként erre: 39428. - Miri5)
ápr. 24. 14:21

Kedves Miri5!


Nekem is pont így volt…🥰 7-hónapos kismamama vagyok!🥰🌈🍀Nagyon Drukkolok!!!🍀🍀🍀

39438. Miri5 (válaszként erre: 39436. - Hannelore)
ápr. 24. 13:19

Köszönöm szépen..

Vissza olvastam neked proeszteron gondod volt?Mert hogy magas volt es igy elmaradt a beültetésed..Azóta tudtatok kezdeni?

39437. Hannelore (válaszként erre: 39434. - Jath77)
ápr. 24. 13:03

Szia!

Ez nem kis AMH emelkedés. Megkérdezhetem, hogy hogy sikerült elérni? Nagyon szorítok, hogy a minőség is rendben legyen! :)

39436. Hannelore (válaszként erre: 39435. - Miri5)
ápr. 24. 12:59
Miri, gratulálok, és nagyon drukkolok a sikeres folytatáshoz! :)
39435. Miri5 (válaszként erre: 39433. - Mara77)
ápr. 24. 06:15

A progeszteronom 66


21 napi vérvétel.


.HCG..12.790❤❤❤


Remélem ez jónak számít...

39434. jath77
ápr. 24. 00:31
Sziasztok, sokan 77-esek vagyunk itt, ahogy látom🙂 drukkoljatok légyszi, sajátsejtes IVF-ben leszívásra megyek hétvégén 11 jól érő tüszővel, de az életkornak megfelelően kérdéses kromoszóma-állománnyal... AMH feltornászva a tavalyi 1,1-ről 2,5-3,15 közé, spontán terhesség is elindult pár hónapja, de a PGT-A tesztek a kritikusak. Drukkoljatok légyszi🙏
39433. Mara77 (válaszként erre: 39432. - Miri5)
ápr. 23. 17:44
Azt majd írd meg! 🥰
39432. Miri5 (válaszként erre: 39431. - Mara77)
ápr. 23. 17:34

Köszönöm szépen..

Meg most várom a Hcg eredményt is..akkor nyugodtabb leszek majd...

39431. Mara77 (válaszként erre: 39430. - Miri5)
ápr. 23. 16:59
Pont ezt tenném én is. Nem emelgetnék, amíg az ultrahang meg nem erősíti, hogy nincs hematómám… s tulajdonképp ennyit tehetnék. Hajrá, szorítok neked!
39430. Miri5 (válaszként erre: 39429. - Mara77)
ápr. 23. 16:29

Köszönöm a gyors választ❤.Igy egy kicsit nyugodtabb vagyok...

A barnas dolog ep hogy lehetet láttni a wc pairon.

Progit sokat használok meg Estrofermet is szedek 3×1.meg hüvelybe is 1.. meg prolutexet is szúrok..meg Clexát is..aspirin protektek is szedek meg Megrolt is..

Akkor pihenek es probálok kikapcsolni....

K.

39429. Mara77 (válaszként erre: 39428. - Miri5)
ápr. 23. 16:22
A szurkálás meg a fájdalom miatt ne aggódj, ez már csak így van - minden tágul, s az ezzel jár. A barnás vérezgetés nem túl jó, de rengeteg nőnek van minden gond nélkül (okozhatja progeszteronhiány, felmaródás a kúptól, hematóma, méhszájhoz közeli beágyazódás, vagy egyszerűen a vérbőségtől kissé vérezget a méhszáj, vagy ki tudja). Nekem is volt, nem derült ki, hogy mi okozta, elmúlt. Te szedsz progeszteront, szóval biztos nem az a gond. Az ultrahangon majd megnézik, nincs-e hematómád. Ha minden OK, akkor remélhetőleg csak futó kis semmiség.
39428. Miri5
ápr. 23. 16:05

Kerdezném akinek sikerült a beültetése..es ő is volt e igy...

Harom hete volt a beültetésem..szombaton megyek ultrahangra..

De ma nagyon rossz napom van.Faj a ball petefészkem néha a jobb is fáj..Görcsöl néha a hasam..meg szúrkál.

A wc papiron egy pici barnas .dolog...

Delbe helyeztem fel több progit meg szedtembe magnerolt tabletát azóta jobb..

Van miert izgulnom szerinttek?

Köszönöm ..

De néha erős szúrás van a petefészkem körül..

39427. csilla15381 (válaszként erre: 39426. - Zsuko84)
ápr. 22. 20:43
Köszi, egy picit még én is...
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook