Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lombik életre-halálra fórum

Lombik életre-halálra (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Lombik életre-halálra

4518. Bcicus
2009. febr. 13. 00:23
Ha nem írtad volna a végén oda, hogy honnan szerezzük be, még azt mondanám, hogy de rendes vagy, de így elég ronda reklám szerintem.
4517. 9dda89be73 (válaszként erre: 4511. - Bcicus)
2009. febr. 12. 23:08

Szia Bcicus!


Hetekkel ezelôtt írtam ide utoljára, talán emlékszel még rám, nekünk is biopsziával nyerték a spermákat. Decemberben volt a beültetés, sajnos nem sikerült. Szerencsére hat embriónk lett és abból még négy fagyibabánk van, amibôl kedden kapok vissza ismét kettôt. A Te férjed nem altatták a mûtét közben?? Nekünk az adronológus azonnal az altatást ajánlotta, mivel tisztában van azzal, hogy anélkül mennyire fájdalmas... Szerintem kérnetek kellett volna az altatást.

Nagyon szorítok Neked, hogy sikerüljön a vágyad!

4516. miciona (válaszként erre: 4515. - Hubabuba75)
2009. febr. 12. 20:26

Fekszem, de számomra ez nagyon nehéz.

Egy hétig szeretnék a lakáson belül pihizni, aztán kis séta. Mint a szanatóriumban :))))

4515. hubabuba75 (válaszként erre: 4514. - Miciona)
2009. febr. 12. 19:02
Nem a mennyiség a lényeg,hanem a minőség,ha 10 lett volna akkor sem ültették volna vissza az egészet és ha a kettő szép akkor ott baj nem lehet!Ez aköltögetés olyan,mint amikor a kismadár anyuka ráül a tojásaira és csak akkor száll ki a fészekből amikor a kicsik kikeltek,addig a kismadár apuka szorgosan hordja neki a fehérjét(tücsköt,bogarat..stb.):)Szóval jó költögetést! Különben fekszel?
4514. miciona (válaszként erre: 4510. - Hubabuba75)
2009. febr. 12. 18:30
Nekem meg kevés volt az induló tüszőszám a magas FSH miatt. Szerencsére 2 szép megmaradt,most Őket "költögetem".
4513. Bcicus (válaszként erre: 4512. - Fbcd8bb3b2)
2009. febr. 12. 18:23
Hát én attól még igen messze vagyok. Ez az első lombikunk. Szerintem jöhetsz nyugodtan ide és biztos segít aki tud nektek, ha szükséges.
4512. fbcd8bb3b2 (válaszként erre: 4501. - Bcicus)
2009. febr. 12. 18:20
Szia! Köszi, majd szólok, mostmar megnezzuk mit mond majd ez. Remélem nem fog elkeseriteni. Kicsit kivulallonak erzem itt meg magm, hiszen ti mar sokkal tobbet megeltetek nalam, de nem talaltam hasonlo topikot a problemamra. Ti meg mar lassak diplomat is szerezhettek ebben a temaban, azt latom:)
4511. Bcicus
2009. febr. 12. 17:59

Annyira aranyosak vagytok, hogy így szorítotook nekünk. Az is eléggé elkeserít, hogy még egy senkit nem ismerek akine azoospermiás volt a fréja és lett saját babájuk, az nlc-n van ilyen fórum és ott sem sikerült még senkinek, csak annak van babája, aki donorral csinálta.

Szombaton fogok tesztelni, mert akkor telik le a 2 hét, meg valentin nap és ha netán tévednék és mégis sikerült, akkor az olyan szép lenne. Bár inkább az ellenkezőjétől félek.

4510. hubabuba75 (válaszként erre: 4481. - Miciona)
2009. febr. 12. 17:28

Majd csak holnap derül ki mikor mehetek értük és remélem megmaradnak négyen.A progi szurit persze nem akarom magamnak beadni,a férejm lenne a hős.....először majd megmutatják neki és majd eldönti,hogy vállalja e vagy sem.Nekem azt mondta az orvosom,hogy azért kell,mert nagyon soka tüszőm.

Neked is gratulálok,akkor együtt fogjuk "költeni a tojásainkat":))).Te mennyit kaptál vissza?

4509. hubabuba75 (válaszként erre: 4506. - Bcicus)
2009. febr. 12. 17:23
Annyira együttérzek veled,de kitartás,sikerülni fog!!A progeszteron szuri miatt ne aggódj,hogy nem kapod,mert ez nekem már a sokadik beültim és valószínűleg azért kell.De írtad ,h te is kapsz progeszteron,csak más formában.Ne koncentrálj annyira testedre!
4508. davider (válaszként erre: 4506. - Bcicus)
2009. febr. 12. 17:21

Encinek igaza van ez a beágyazodást is jelezjeti.....


Én is tesztelnék sőt teszteltem is ezzel az erővel a vérvétel sem tuti ...nekem negativot mutatott eg hét mulva pozitiv lett a tesztem sima pisis teszt...


Fel a fejjel szerintem vasárnap reggelt tesztelj de ha negativ ne szomorodj örülj amig nem jön meg van remény...bár voltak már kivételek vérzés mellett is voltak már terhesek pihenj és nyugi:)

4507. Enci78 (válaszként erre: 4506. - Bcicus)
2009. febr. 12. 17:00
Drága!Ne parázz annyira!Hidd el,hogy nem fog megjönni!Én is folyton azt éreztem,hogy mindjárt meg fog jönni.Minden jót!Puszi
4506. Bcicus
2009. febr. 12. 16:44

Aranyosak vagytok. Nem várom én, dehogy várom, csak érzem. Folyamatosan fáj jobb oldalt alul a hasam. Nekem fonstos a teszt, hiába mondták, hogy ne tegyem, mert akkor legalább mellettem lehet a párom, akármi is az eredmény, a vérvétel eredményíét, meg egyedül tudom meg és nagyon ki fogok borulni tőle.

Ideges nem vagyok,c sak érzem, hoyg meg fog jönni.

4505. miciona (válaszként erre: 4500. - Bcicus)
2009. febr. 12. 16:13

Bcicus,

ne is tesztej addig!

És ne várd ,hogy megjöjjön se holnap, se szombaton.

4504. Bobett (válaszként erre: 4501. - Bcicus)
2009. febr. 12. 16:00
Amúgy a teszt sem jelent semmit! A múltkor a szobatársam a vérvétel reggelén csinált tesztet, s negatív lett! Vérvétel után meg közölték vele, hogy olyan magas a hCG szintje, hogy több mint valószínű, hogy ikreket vár! Szerintem ez a tesztelés csak felesleges idegeskedés, de ha Te nyugodtabb vagy, ha csinálsz, akkor csinálj! Puszi
4503. davider (válaszként erre: 4500. - Bcicus)
2009. febr. 12. 15:57
Héééééé csak pozitivan NEM FOG MEGJÖNNI:)
4502. Bobett (válaszként erre: 4477. - Bcicus)
2009. febr. 12. 15:56
Bcicus! Köszönöm a segítségedet! Olvasom, hogy hol tartassz, nagyon szorítok, hogy sikeres legyen, s ne add fel, a remény haljon meg utoljára! Tudom, hogy ez nagyon nehéz, de ha esetleg terhes vagy, akkor nem jó ez az idegeskedés, s negatív hozzáállás! Sok erőt és kitartást kívánok, na meg persze pozitív eredményt!
4501. Bcicus (válaszként erre: 4498. - Fbcd8bb3b2)
2009. febr. 12. 15:45
Úgy tényleg nicsn értelme. Nekünk egy nagyon jó andrológusunk volt és ugyan sokat kell várakozni a rendelőben, de hamar lehet időpontot kapni, ha netán érdekel szólj.
4500. Bcicus (válaszként erre: 4497. - Miciona)
2009. febr. 12. 15:44
Elvileg nem szabadna tesztelnem és hétfőn lenne vérvétel, de legnagyobb gyanűm szerint, honap vagy szombaton meg fog jönni,, de ha nem valszeg szombaton tesztelek egyet, de nem várok tőle semmi jót.
2009. febr. 12. 15:42
lányok léptem haza, este még benezek sziasztok
4498. fbcd8bb3b2 (válaszként erre: 4495. - Bcicus)
2009. febr. 12. 15:39
Sajnos nem volt más választásunk, a magán rendelőbe is csak márc.10re volt idopont, akkor mar inkabb varok 6 napot, és végre nem kell zsebbol fizetni, mert a fickónap van korhazi rendelése is. A Devaiban ott hagytunk 22000-et a vérvételem még 20 000 volt, ugyhogy még jo, hogy fizetjuk a tb-t mint az orult....
4497. miciona (válaszként erre: 4492. - Bcicus)
2009. febr. 12. 15:31

Bcicus,

Mikor kell tesztelned?

4496. davider
2009. febr. 12. 15:31

Sziasztok hu lányok pörögnek az események bocsi,hogy nem tudok jönni...de Lídia lefoglal egyre jobban:-DD


Enci gratula :)Szerintem ez tuti 2 mano a hcg szint szerint de a 3-at sem zásnám ki:))


Mindenkinek fel a fejjel mindenre van megoldás és hamarosan mindenki babázni fog:)


Én kaptam progeszteron inekciot már a 2. beültetésnél azok kapják akiknek nem termelödik a sárgatesthormon és kevés az utro ugye nálam ez kiderült az első beültetésnél.....örömmel hallom viszont,hogy még van ez az inekcio,mert ha egyszer akarnánk még egy manot tuti beszerezném...beadás igen izomba kell ha a párod bemeri adni akkor adassd be vele ha nem nincs valaki a közelben aki beadná nekem a szomszédom ápolonő volt igy ő adta be magadnak tuti nem menne,mert fenékbe kell adni...visszaszivni nem-e érbe szurtad......


további sok sikert mindenkinek és sok sok +++++++++++++ tesztet ,hozzáállást:-D

4495. Bcicus (válaszként erre: 4494. - Fbcd8bb3b2)
2009. febr. 12. 15:11
Én nem bírnám, hogy több mint 1 hónapot várjak. Mi magán dokihoz mentünk, így egyből volt időpont és hamar meg voltak az eredmények. Drukkolok nektek, örüljetek, hogy egyáltalán volt benn spermium, mert azon még lehet segíteni műtét nélkül is esetleg, míg nálunk nincs más megoldás. pl.
2009. febr. 12. 15:02
Én most attol rettegek, hogy mit talalnak majd nala, hogy mitol van ez a csokkent szam, es immobilitása is 55%. Eleg elkeserito...a morfogiat is neztek, de azt meg ennyire sem tudam ertelemzni.
4493. Bcicus (válaszként erre: 4490. - Fbcd8bb3b2)
2009. febr. 12. 14:52
Én is így voltam vele, nem is nézettük meg a műtétem elött, hiszen egyértelmű volt, hogy nekem a pcos- miatt nem lehet babám, aztán ugye műtét után pár hónapig működtem rendesen, de semmi és akkor derült ki, hát el nem tudom mondani amit akkor éreztem.
4492. Bcicus (válaszként erre: 4489. - Miciona)
2009. febr. 12. 14:50

Nekem az a furi, hogy azt mondták mozogtak felolvasztás után, ez számomr azt jelenti hogy feléledtek, de még sem kezdtek el valamiért osztódni, de ki tudja miért, a biológusok szerint a sperma miatt. Nálunk azthiszem úgy lesz, hogy ott helyben csinálják a műtét, én annyira félek ettől. hiszen nem tudok mellette lenni amikor kihozzák a műtőből és erős fájdalmai vannak és én is egyedül leszek leszívás után és valszeg mindegyikünk a másikért fog aggódni. Emlékszem nyáron a műtét után milyen állapotban volt,mesélte, hoyg üvöltött műtét közben olyan fájdalmai voltak és csak arra várt, hogy én vele legyek és most nm lehetek majd vele.Ráadásul neki még a szülei sem lehetnek ott melette, mert pukája nem tud közlekedni és anyukájának folyamatosan vel kell lenni. Én szüleim ha nem dolgoznak be tudnak jönni, bár gondolom, el fogják intézni, hogy ne kelljen dolgozniuk, bár mivel tanárok ez nem egyszerű, de biztos nem hagynak magamra. Jajj már most bőgök, annyira félek a tőle.

A hasam alja meg egész nap fáj, ez is olyan elkeserító. Minden pisilésnél rettegek, hoyg mikor lesz véres a wc papír.:(

4491. miciona (válaszként erre: 4486. - Bcicus)
2009. febr. 12. 14:50
Én azt olvastam egy tanulmányban, hogy a progi szuri csak a kimondottan progeszteron hiányos állapotoknál segít.Tehát a genetikai rendellenességeknél nem. Szerintem ,ha nem ilyen irányú hormon problémád volt nem ettől függ a megtapadás.
2009. febr. 12. 14:44
huhh, azert hihetetlen, hogy nem vesztik el a reményt ok sem. A pofon azért volt ekkora, mert 100%ban biztos voltam benne, hogy velem van a baj, mert az utobbi honapokban elegge ossze vissza jottek a ciklusaim, erre tessek. amire nem is gondoltunk....igaz, ebben a témaban még eléggé olvasatlan vagyok, ugyhogy minden infot szivesen veszek toletek.
4489. miciona (válaszként erre: 4488. - Bcicus)
2009. febr. 12. 14:40
Igen, akiről írtam lány a férjének ez a 2. biopsziája volt.Az első náluk is fagyasztott anyag volt, most meg párhuzamosan volt a műtét a férjnél és a feleségnél és a szülők hozták a friss anyagot a 2 intézet között. Tegnap együtt voltunk transzferon is és 3 Bogyeszuk lett, tehát működik a dolog. Renna neked is szól ez!!! Nem csüggedni!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook