Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lombik életre-halálra fórum

Lombik életre-halálra (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Lombik életre-halálra

4608. miciona (válaszként erre: 4606. - MFPI)
2009. febr. 16. 11:33

Szia MFPI!

Nekem is csak hőhullámaim voltak. Fussál is a husi mellé, igyál sok vizet, én még a méhpempőt szedem. Sok sikert!

4607. miciona
2009. febr. 16. 11:32

Sziasztok,

Bobett: nem tudom melyik magánklinikát ajánlották neked. Én is magán klinikára járok.Volt ugyan konzultációs díj, de annyit adnál a máshol is(egyszeri 12000Ft). Mikortól a lombik elkezdődött semmiért nem kellett fizetnem.Illetve a gyógyszerek, de azért máshol is kell.Pedig 2 naponta UH, és vérvétel. nagyon figyeltek ránk.

Tehát ha magán klinikán ajánlanak Neked olyan dokit, aki segíthet ,előbb érdeklődj, hogy mi mennyi lenne ott, elfogadnak-e előző leleteket stb. Nehogy ezért ne sikerüljön.

Én Bcicusnál sem értettem az 1 millió FT-ot. A mellettem fekvő lány férjének is biopsziával nyertek anyagot, nekik sem került a lombik pénzbe. Esetleg az andrológusnak fizettek vmit, azt nem tudom, de maga a lombik ingyenes.

Remélem Nekik is összejön, márcsak azért is ,hogy Bcicusnak írhassak egy + példát a biopsziára.


Bcicus,

Ismerek vkit aki a 4. sikertelen lombik után pszichológus segítségét kérte és akkor sikerült neki.Mielőtt azt írnád, hogy attól a Te testi problémáid nem oldódnak meg, közbe kell szóljak: szerintem igenis sokat számíthat!!!!

Van petefészked, van méhed, csak agyban kell irányítanod a szerveidet hogy működjenek!!!

És sok kitartás kell! Kívánom, hogy legyen erőd tovább menni!!!!!

4606. MFPI (válaszként erre: 4604. - Bobett)
2009. febr. 16. 11:25
Nagyon bizakodóak vagyunk, nekem annyi a problémám, hogy nincs petevezetőm, tehát elég jók az esélyek. Énmagán klinikára járok(bár mi sem engedhetjük meg),de a dokim ott dolgozik, és csak benne bízok meg. Remélem neked is hamarosan siker koronázza a probálkozásod, és jó olvasni, hogy ilyen pozitívan állsz a dolgokhoz:)!!!
4605. Bobett
2009. febr. 16. 11:17
Amúgy kaptam már egy pár nevet, s köszönöm is mindenkinek, de sajna én a magánklinikát nem engedhetem meg magamnak, bár nagyon jó lenne! Már elég sok adósságot csináltunk a lombik miatt ( nem mintha sajnálnám rá ), de többet egyszerűen nem tudunk bevállalni, akár mennyire is szeretnénk! Azért továbbra is várom Tőletek a javaslatokat!
4604. Bobett (válaszként erre: 4602. - MFPI)
2009. febr. 16. 11:13
Ne izgulj, minden rendben lesz! Én most pihenő állásmódban vagyok, mert gondolkozunk a kórház váltáson! Még keressük azt az orvost, aki foglalkozik az endomertiozissal is meg a lombikkal is! Ha minden igaz a héten kapok egy nevet! De úgy érzem, hogy most pihennem kell, mert október óta 3 beültetésem volt! Muszáj volt megpróbálni, mert a betegségem terjed, s nem mertük kivárni a három hónapot! A taktika sajna nem jött be, de nem adom fel! Addig megyek, amíg valaki nem tud segíteni! Minden eredményünk tökéletes, csak a ciszták zavarnak a képbe! Műteni nem merik, mert félő, hogy ki kell venni a petefészkeimet! Szóval most várunk, pihenünk, s csak egymással foglalkozunk a párommal! Ez a fórum nekem nagyon sok erőt ad, s akinek tudok, annak megpróbálok segíteni is!
4603. MFPI (válaszként erre: 4601. - Dolcissima)
2009. febr. 16. 11:12
Neked is köszönöm dolcissima:) sok tejet iszok, spenótot eszek, meg sok-sok csirke, pulyka husit. Egyenlőre két féle bogyót szedek, de már szóltama páromnak, készüljön fel a hangulatváltozásra:)
4602. MFPI (válaszként erre: 4600. - Bobett)
2009. febr. 16. 11:08
Mostantól mindennap itt leszek, mert nagyon közel az idő, és egyre jobban izgulok. Szerencsére nem félek bízok magunkban, és az orvosomban is:) Te, hogy vagy?
4601. dolcissima (válaszként erre: 4596. - MFPI)
2009. febr. 16. 11:07
Nekem is hőhullámok, meg a férjem szerint hangulatváltozások. Az ételekre én is figyeltem.
4600. Bobett
2009. febr. 16. 11:04
Szorítok nagyon! Vigyázz magadra, s jelentkezz ám a fórumon! Bármi kérdésed van csak írj, sokan tudunk neked segíteni!
4599. MFPI (válaszként erre: 4597. - Bobett)
2009. febr. 16. 10:52
Köszönöm Bobett, igyekszem mindennel megtölteni a szervezetem, hogy ott maradjon/maradjanak a csöppségek:)
4598. Bobett (válaszként erre: 4596. - MFPI)
2009. febr. 16. 10:52
Na meg persze a végére, amikor már mentem leszívásra, akkor fájtak a melleim! De ez is normális és kibírható!
4597. Bobett (válaszként erre: 4596. - MFPI)
2009. febr. 16. 10:50
Szia! Én személy szerint nem éreztem semmi különöset, esetleg egy nagyon pici hőhullámot! De ez persze mindenkinél más, meg függ attól is, hogy milyen injekciót kapsz! Nekem a doki azt mondta,hogy egyek sok húst és tojást! Sok sikert!
4596. MFPI
2009. febr. 16. 10:47
Sziasztok! Ma kaptam meg az első szurim, az lenne a kérdésem, hogy várható valamilyen mellékhatás, valamilyen rosszullét? Bocsi,de tudatlan vagyok.....ti a fehérjét milyen formában pótoltátok?
4595. Bobett (válaszként erre: 4592. - Erika691230)
2009. febr. 16. 10:45
Szia! Menjetek tovább mindenképpen, szerintem a lobmiknak nagyobb az esélye, mint az inszemnek! Nem kell félni tőle! Tényleg kibírható a beavatkozás, mondom ezt én, aki abszolút nem bírja a fájdalmakat! Szóval ne aggódj, minden rendben lesz! Csak tovább előlre! Sok sikert!
4594. dolcissima (válaszként erre: 4593. - Erika691230)
2009. febr. 16. 10:11
Szia! Semmi gond. Hát ha tényleg lombik lesz, akkor fel a fejjel, mert ez újabb esély, ami csak közelebb visz a célhoz! Szerintem a fizikai része teljesen kibírható, van hogy kellemetlen, de nem vészes, mármint a női oldalról mondom, és a saját tapasztalatomat csak. A lelki része a nehéz, szerintem.
4593. erika691230 (válaszként erre: 4592. - Erika691230)
2009. febr. 15. 22:16
Bocs dolcissima,rosszul írtam a neved az előbb.Sorry
4592. erika691230 (válaszként erre: 4582. - Bobett)
2009. febr. 15. 22:16
Szia bobett,szia docissima!Köszönöm a válaszotokat!Egyelőre még nem tudjuk,hogyan tovább,most derült ki,hogy a 3. insem sem sikerült,pedig a doki szerint egyikőnknek sincs baja.
4591. Bcicus (válaszként erre: 4590. - Davider)
2009. febr. 15. 20:22
3 tesztete csináltam és érzem is, hogy nem vagyok terhes, szóval 100% hogy nem sikerült. De feladom, mert teljesen felesleges próbálkozni ezt a doki is tudja, felesleeges kínlódás lenne. Tudjuk, hogy nem sikerülhet, ez van, nem lehet mit tenni ellene.
4590. davider (válaszként erre: 4532. - Bcicus)
2009. febr. 15. 20:13

Bcicus elöször is nem adhatod fel...a másik a teszt negativ és???????????más is volt már igy tesztelt negativ lett a vér pedig kimutatta.....NE ADD FEL....



most mennem kell holnap mindent vissza olvasok.


Jo éjt mindenkinek

4589. Bcicus (válaszként erre: 4585. - Sziszi74)
2009. febr. 15. 19:14
Milyen inyekciót kaptatok és mitől van azoospermiája, mert nekünk is van az is és sok mást is ismerek akinek van, de inyekciókat senki nem kapott. A biopszia, hanem genetikai probléma van és nem hormonális, vagy ha hormonális is, de kezelhető, akkor elg jó eredménnyel zárul a legtöbb esetben, de a megtermékenyülés ilyen spermával nem túl sikeres sajnos, én még senkivel nem találkoztam akinek sikerült volna, de hallani már hallottam róla, szóval nem lehtetlen, rmeélem nektek sikerül. NLC-n van erről egy külön fórum is, ha érdekel nézz be oda.
4588. Bcicus (válaszként erre: 4584. - Dolcissima)
2009. febr. 15. 19:11
Nekem olyan betegségem van, ami a megtapadást illetve a megmaradást lehtetleníti el. Illetve petesejtem sincs természetes úton,d e azt stimulva lehet nyerni, csak sokra nem megyek vele, nekünk ICSIvel 11-ből egy kezdett osztódni, de az sem tapadt meg természetesen. Ezért nicns értelme tovább kínlódni. Olyan betegség van ami sok más nőnek is, csak nálam a 2 lehetséges gyógymód közül egyik sem hgasznált, sőt az egyik rontott is rajta, úgyhogy ennyi, mást nem tudunk csinálni.
4587. Enci78 (válaszként erre: 4574. - Miciona)
2009. febr. 15. 18:27
Én már nem fogok dolgozni.Élelmiszer boltba dolgoztam napi 13órát+több mázsa cipelés.Úgyhogy ott mostanában nem szeretnék melózni.Minden jót!Tesztelsz majd?
4586. Enci78 (válaszként erre: 4571. - Andi791119)
2009. febr. 15. 18:22
Szia Andi!Elmehetsz a Kaáliba,de szerintem hamarabb nem fognak vért venni,mint ahogyan mondták.Nekem mikor meg volt a beültetés,akkor mondták,hogy lehet lesz egy kis vérzés,de nem kell megillyedni.Egyébként a beágyazódásnál is szokott lenni.Szurkolok ezerrel!
4585. sziszi74
2009. febr. 15. 16:44

Sziasztok!


Új vagyok itt a fórumon, nagyon sok infót tudtam meg tőletek, mégis lenne egy kérdésem. A páromnak azoospermiája van, túl van egy három hónapos intenziv injekció kúrán (40 DB ez idő alatt), szedte a Fer14-et, hogy milyen sikerrel jártunk azt majd csak 23-án tudjuk meg egy újabb minta vátel után. A kérdésem, hogy tudja-e valaki, hogyha biopsziára kerül a sor, akkor azt hol csinálják, illetve milyen az eredménnyel? Mennyi időt kell várni ahhoz, hogy bejussunk a Kaáliba? Csak a kezelő nőgyógyászom javaslatára mehetünk oda? Köszi a választ.

4584. dolcissima (válaszként erre: 4581. - Bcicus)
2009. febr. 15. 16:20

Bcicus, olvaslak, gondolkodom rajtad, nem tudom mi lehet a valódi probléma, ahogy írtad, amiért ennyire kizárod a lehetőségét a sikernek. Nem tudom, lehet hogy létezik olyan baj, ami ezt tényleg kizárja, de szerintem amíg minden szerved meg van és azok, ha orvosi stimulálással, vagy rásegítéssel is de működnek, akkor nem vagy esélytelen!!!!!!!! Ahogy most is lett petesejted, és az meg is termékenyültem a férjed spermiumaival, osztódott, stb. innentől kezdve, azért mert elsőre nem maradt meg, hidd el semmit nem jelent! Kevés szerencsés van, akinek elsőre minden klappol, és baba az eredménye. Nekünk elsőre meg sem termékenyültek, meg voltam róla győződve, selejtes vagyok, feladtam, kész ez a vég. Már petesejtet akartam vásárolni, örökbefogadásról olvastam. Aztán ICSI-vel 10-ből kettő, ami elég rossz arány. egy megmaradt, de elhagyott. Most 4 lett, úgy örültem! Most ismét megmaradt, és még rettegve vagyunk boldogok a férjemmel.

Nem szabad feladni! Ha csak picinek is látod az esélyt, attól még az ott van, és sikerülhet!!!!! Hinned kell benne!!!!! Neked, magadnak.

4583. dolcissima (válaszként erre: 4580. - Erika691230)
2009. febr. 15. 16:08

Szia!


Én úgy tudom, hogy a fagyi baba visszaültetése nem számít az OEP finanszírozta 5 lehetőségbe, és azt akár havonta lehet. A protokollos, (rendes előkészületek, stb. petesejt csinálás,petesejt leszívás, megtermékenyítés,visszaültetés)amit 3 havonta minimum, de van, hogy több szünetet is javasolnak, attól függ mi volt a sikertelenség oka.

4582. Bobett (válaszként erre: 4580. - Erika691230)
2009. febr. 15. 15:27
Szia! Az OEP 3 havonta támogatja a beültetést, de ha Te úgy döntesz, hogy hamarabb szeretnél, akkor ki kell fizetned a beavatkozásokat! Így akár minden hónapban mehetsz, de szerintem nem sok értelme van, kell a szervezetnek a regenerálódás! Én is belevágtam, s kifizettem, mert a betegségem miatt sürget az idő, de nem értem el vele semmit! Nekem az utolsó kettő az fagyasztottból volt, s ott ahova én járok a beültetés 100 ezer forintba került + Utrogestan! Sok sikert és sok kitartást!
4581. Bcicus (válaszként erre: 4566. - Enci78)
2009. febr. 15. 14:14
Én potosan tudom a valódi problémát, eddig is tudtuk, és azt is, hogy ezzel valszeg soha nem leszek terhes, de egy esélyt adtunk az 1%-nak, ennyi. Kár tovább kínozni magam.
2009. febr. 15. 13:25
Sziasztok lányok!Én még nem voltam lombikon,de a dokim azt mondta a múltkor,hogy ha ez az insem sem sikerül,és nem sikerült,(ez volt a harmadik)akkor megírja a papírt a lombikhoz.Azt szeretném megkérdezni,hogy milyen időközönként csinálják?Minden hónapban?Vagy van szünet közöttük?És a fagyi babákat mikor adják vissza?Lehet,hogy buta kérdések,de tényleg nem tudok még semmit erről a dologról.
2009. febr. 15. 11:10

Köszi Lányok.

Elmegyek holnap, pofon nem vágnak és csak egy útba kerül ha nem tudok meg semmit. Remélem vesznek vért és abból vmennyire már lehet látni ha nem akkor meg várunk.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook