Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lombik életre-halálra fórum

Lombik életre-halálra (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Lombik életre-halálra

4578. Bobett (válaszként erre: 4575. - Dolcissima)
2009. febr. 15. 11:07
Szia! Köszi a segítséget! Írtam privit!
4577. dolcissima (válaszként erre: 4571. - Andi791119)
2009. febr. 15. 10:57
Szerintem is menj el. De ez valóban lehet jó jel.
4576. miciona (válaszként erre: 4571. - Andi791119)
2009. febr. 15. 10:55

Szia!

Hívd fel a dokidat holnap, de ne idegeskedj, szerintem is csak a beágyazódás jele.Még időben is stimmel a dolog.

4575. dolcissima (válaszként erre: 4573. - Bobett)
2009. febr. 15. 10:55

Írtam privátot, és bocs, most visszaolvastalak. Nagyon jól állsz hozzá,és az eredmény is csodás!Ez olyan biztató mindenkinek!

Akkor van kis fagyi babád is még, igaz?

4574. miciona (válaszként erre: 4567. - Enci78)
2009. febr. 15. 10:53

Köszi Enci a választ! Általában a ciklusok alatt sem éreztem hőm. emelkedést max. a mensi előtt 2-3 nappal, pedig volt peteérésem mindig.Úgyhogy nem foglalkozom most sem vele.

Neked problémamentes terhességet Kívánok!

Fogsz dolgozni,vagy már végig otthon vigyázol a babára?

4573. Bobett
2009. febr. 15. 10:45
Tud valaki ajánlani a Pécsi Szülészeti Klinikán dolgozó orvost, aki emberileg is jó, meg szakmailag is! Előre is köszi a segítségeket!
4572. Bobett (válaszként erre: 4571. - Andi791119)
2009. febr. 15. 10:42

Szia!

Mindenképpen menjél el, mert nem tudni, hogy mit jelent a vérzés! Sok sikert!

2009. febr. 15. 10:26

Sziasztok.

Írtam ide párszor. nemrég 02.06.-án volt a beültetésem de ma reggel volt egy kis vérzésem. Nem akarom beleélni magam hogy esetleg csak beágyazódásos vérzés, de azért próbálok pozitívan hozzá állni a dolgokhoz. Akkor fájt a hasam de most már nem fáj és nem is vérzek. Szerintetek ha nem vérzek többet azért menjek el holnap a kaáliba?

4570. MFPI (válaszként erre: 4550. - Tinabeby)
2009. febr. 15. 10:00
Szia! Nagyon szorítunk értetek, minden ok lesz. Írj ha már otthon vagy!
4569. MFPI
2009. febr. 15. 09:57
Sziasztok lányok!Holnap megyek az első szurimért.Igyekszem mindenfélét enni, szerintetek mit érdemes? Nekünk ez lesz az első próbálkozás,de nagyon optimisták vagyunk....és egyre jobban izgulok:)
4568. Enci78 (válaszként erre: 4550. - Tinabeby)
2009. febr. 15. 09:11
Remélem minden rendben lesz veled!Hallottam olyan csajokról,hogy túlstimujuk volt és sikerült a babó!Azt mondják,hogy jobban meg tudnak tapadni.Szorítok nagyon!
4567. Enci78 (válaszként erre: 4544. - Miciona)
2009. febr. 15. 09:09
Szia Miciona!Köszi a gratulációt!A hőmérőzést abbahagytam.Kb.3-szor mértem,de elment tőle a kedvem.Egyrészt mert alacsony volt.Másrészt pl. az utrogestan emeli a hőt,így hozhat hamis eredményt.Egy másik csaj azt mondta,hogy belső hőt kell mérni pl.hüvelyben.De szerintem ha nem mérted hónapokkal ezelőtt folyamatosan,nem tudsz mihez viszonyítani.Nagyon-nagyon drukkolok!Puszi
4566. Enci78 (válaszként erre: 4562. - Bcicus)
2009. febr. 15. 09:02
Szia Bcicus!Teljesen el vagyok képedve,amiket írsz!Tudom,hogy most nagyon nehéz.Tudom,hogy most senki sem tud megvígasztalni.De így nem beszélhetsz!Nem adhatod fel az első sikertelen próbálkozás után.Amikor nekem nem sikerült az első inszemem,azon voltam,hogy megtudjam mi lehet a valódi problémám.A dokik még rábeszéltek volna 5 inszemre.Én elmentem inkább tovább vizsgáltatni magam.Úgy derült ki,hogy a petevezetékeimmel van baj.Ja!Úgy mentünk neki az 1.lombiknak,ha nem sikerül,mikor mehetünk a 2-ra.Kérlek szépen most pihenj egy kicsit!Aztán meglátod újult erővel tovább folytatod!Puszi és minden jót!
4565. erika691230 (válaszként erre: 4564. - 94342425de)
2009. febr. 14. 21:30
Olvastam,köszi!
4564. 94342425de (válaszként erre: 4563. - Erika691230)
2009. febr. 14. 19:40
Olvastam és válaszoltam !
2009. febr. 14. 18:56
Micimaci!Írtam neked privit.Légyszi nézd meg!Köszi!
4562. Bcicus (válaszként erre: 4561. - 94342425de)
2009. febr. 14. 18:33
Aranyos vagy. DE nálam tényleg nincs esély a sikerre, mert nem tudják kezelni a bajomat, így nemnis fog soha megtapadni a baba bennem, és ezért nem fogom magunkat újabb műtéteknek kitenni tényleg felesleges. Elutazni nem fogunk, mert egyrészt ezen nem változtatna semmi, ráadásul most vettünk egy lakást és a lombikhoz kapcsaolódó kezeléseink és egyebek közel vannak az 1 millió forinthoz, szóval utazás az amire most nincs keretünk. Ha netán egy gyenge pillantoimban hagynám a párom által magam még egy lombikra rábeszélni (bár ennek nem sok esélye van), akkor az újabb 1 millió forint és csak felesleges pénz kidobás. Szegény nehezen érti meg, hogy én nem fogok neki babát szülni, de talán majd belátja, hogy jobb lesz ha keres magának valaki aki nem olyan seljets mint én és szülneki babát. persze tudom, hogy szeret stb. De nem fogom az ő életét is az én meddősgéem miatt tönkre tenni, ahoz túlságosan szeretem őt. Azzal, hogy ezt feldolgozzam , hogy nem lesz babám, abban egyedül vagy, mármint ő itt van ,d e ő nem akarja egyenlőre elfogandi, barátim nincsenek, de nem baj, mert igazából már fél éve tudom, hogy ez a ehlyzet, cska nem akartam elfogadni, most már itt az ideje.
4561. 94342425de (válaszként erre: 4558. - Bcicus)
2009. febr. 14. 18:26

Szia Bcicus !


Ahogy ígértem itt vagyok hétvégén, de el vagyok ájulva a hozzászólásaidtól ! Ez nem is a régi Bcicus ! Ha tudnám, hogy hol laksz, esküszöm elmennék és jól a fejedre koppintanék ! Nálad sokkal rosszabb helyzetben lévő nők nem adják fel és igenis lesz babájuk !!!! Neked is lesz, csak nem ilyen hozzáállással ! Tessék összeszedned Magadat ! Menjetek el kicsit kikapcsolódni a Pároddal, kicsit lazíts és ne a baba járjon az eszedbe, majd mikor úgy érzed, hogy igen megerősödtél a következő nekifutásnak, akkor hajrá, de így nem gondolkozhatsz !!!!


Teljesen természetes a reakciód, mintha magamat hallanám, de ne mondd azt, hogy " Neked nem lehet és nem is lesz babád !" Meg " Te nem teszed ki Magadat ilyennek többször és nem készülsz ki idegileg "! Úgy kell felfogni, hogy most nem, de legközelebb igenis fog sikerülni ! Miért ne sikerülne ! A Pároddal való kapcsolatodról is igen negatívan beszéltél, amit szintén nem szabad ! Biztos vagyok benne, hogy teljes mértékben Veled van és segít mindenben, ami nagyon fontos !


Nagyon kérlek most pihenj, menj dolgozni, lazíts, barátnőkkel kávé- buli- dumapartik, sok séta a pároddal, kirándulás és utána hozz döntést !


Nagyon melletted vagyok !


NEM ADJUK FEL !!!!


Puszillak Micimaci.

4560. 94342425de (válaszként erre: 4559. - Erika691230)
2009. febr. 14. 18:15

Szia Erika !


Én Szegedre járok, de sajnos az első nem sikerült és nagyon várom az áprilist, mert megyünk a másodikra !

2009. febr. 14. 17:57

Sziasztok!

Ezen a topikon még nem jártam,de azt hiszem,nemsokára itt a helyem.:-((Van itt valaki,aki szegedre jár lombikprogramra?Volna egy pár kérdésem.

4558. Bcicus
2009. febr. 14. 17:31
Köszi aranyosak vagytok. DE én ezt nem csinálom mégegyszer feleslegesen. Nincs értelme küzdeni, nekünk nem lehet babánk és kész, ezt be kell látni, kár küzdeni. Ennyi volt. Én feladtam és nem fogok hónapok múlva sem meggondolni magam, telejsen felesleges ezt csinálni, cska idegileg kikészít, de gyerek ebből soha nemlesz. Nekem kb 20 cisztám van most is és borzasztóak a hormonjaim, amin nem segítenek az erre való gyógyszerek, úgyhogy egy próba volt, az 1% esélyt megadtam és ennyi.
4557. Bobett (válaszként erre: 4550. - Tinabeby)
2009. febr. 14. 16:31
Vigyázz magadra! Várunk vissza!
4556. Bobett (válaszként erre: 4532. - Bcicus)
2009. febr. 14. 16:28
És ne köszönj el! Olvasgasd a fórumot, nagyon sok erőt tud adni az embernek, ha lát egy szépen végződő történetet! Sőt! Itt tényleg kibeszélheti magából az ember a dolgokat, mert mi mindannyian végigcsináljuk ezt az egészet! Itt megértő embereket találsz!
4555. Bobett (válaszként erre: 4545. - Bcicus)
2009. febr. 14. 16:23
A párod meg nem fog elhagyni ezért! Ha meg esetleg mégis, akkor az elgondolkodtató! De nem fog! Szeret Téged, hisz a babáért,amit közösen szeretnétek, bevállalta a kínokat! Ez egy pasinál nagy szó ám! Becsüld meg, szeresd, ne lökd el magadtól! Én már túl vagyok ezen az egészen, mert én is így láttam a dolgokat, pedig nem szabad! Utólag már én is rájöttem! S a párom továbbra is tündéri, s mindent megpróbál megadni nekem, amit csak tud! A Te párod is így tesz majd! Hidd el!
4554. Bobett (válaszként erre: 4549. - Bcicus)
2009. febr. 14. 16:19
" Az ember két dologért képes bármit megtenni: Az egyik az, hogy legyen gyermeke, a másik az,hogy ne legyen!" És Te képes vagy mindent megtenni azért, hogy legyen! Nem szabad feladni! Nekem endom van, már volt két műtétem, meg 3 lombikom, ráadásul a munkahelyemet is elveszítettem, s most is van két cisztám! Én is így álltam a dolgokhoz, mint Te, de eltelt pár nap, pár hét,s újra erőre kaptam! Muszáj! Nem szabad feladni! Amíg az orvosok végérvényesen nem mondják ki,hogy nem lehet gyermeketek, addig csinálni kell! A remény az mindig ott van! Nekem is azt mondta az orvosom, hogy megpróbálhatjuk a stimulációt, de ilyen ciszták mellett az atya isten segítsége kell ahhoz, hogy legyen petesejt! Belevágtam! S mindenki el volt ájulva, hogy 8 db petesejtet le tudtak szívni, s 7 megtermékenyült! Szóval ne add fel! Pihenj egyet, menjetek el a pároddal üdülni, kapcsoljatok ki, s aztán hajrá! Sikerülnie kell!!!
4553. dolcissima (válaszként erre: 4525. - Hubabuba75)
2009. febr. 14. 16:16

Nagyon jó! Nekem is most később ültették vissza, az 5. napon. Hát az egyikük itt van velem, a Gyönyörűm! Nekünk a 3.volt. A múltkor nálam is volt hiperstimuláció, de befeküdnöm nem kellett. Most jobban érzem magam, most olyan más. Igaz most egész nap émelygek, hol jobban, hol kevésbbé. Minden nap imádkozom, beszélek neki,hogy megszülessen egészségesen, ne legyen baj. Úgy hogy az aggódásnak, korántsincs vége, sőt!

No, akkor nálatok a kis tesók is biztosítva vannak! Nagyon szurkolok!!!

4552. dolcissima (válaszként erre: 4530. - Fbcd8bb3b2)
2009. febr. 14. 16:08
Ne aggódj! Már elkezdtétek, nem késtetek el! Én hiszem, hogy mindenkinek sikerülhet, és ehhez a lelki állapotunk nagyon fontos! Pont az, amit ilyenkor már nehéz mindig meggyógyítani. De sikerül, mert sikerülnie kell!
2009. febr. 14. 16:04

Sziasztok Mindenkinek!


Tinabeby reméljük minden rendben lesz!


Bcicus egyetértek micionával, (4542) ne add fel! Az első után semmi esetre sem!!!! Igenis fog sikerülni! Tarts szünetet, próbáld meg alaposan kivizsgáltatni magad, és mindenek előtt sportolj! Jó a szervezetnek, és a lelkednek! Próbáld ki az intim tornát is, erősíti a méh, és méh körüli izomzatot, és meg fogsz tanulni kikapcsolni, lazulni kicsit. Látogass meg egy jó természetgyógyászt, hallgasd meg mit mond! Akkor is, ha most azt gondolod természetgyógyász, minek? Ha jó szakember, nem kontár segíthet, bizony! Ez a kezdet, innen mindig csak picivel közelebb kerülsz a leendő kisbabádhoz! Nekem sem sikerült, amikor sikerült, elvetéltem, mégsem szabad feladni! Amiket neked most ajánlottam én azokat végig csináltam, nekem segített, remélem a testemnek is annyira, mint a lelkemnek! Tarts ki, kérlek!!!!!!!!!!!!!!!!!!

4550. tinabeby
2009. febr. 14. 13:45

Sziasztok!

Sajnos nem uszom meg a korházat, most már indulofélben vagyok! Sok sikert mindenkinek! Majd jelentkezem ha haza engedtek!

4549. Bcicus (válaszként erre: 4548. - Miciona)
2009. febr. 14. 12:32
Nem fogom. Nincs értelme, ilyen méhhel és petefészkekkel kár kisérletezni. A doki az elején megmondta, hogy nem akar hiú ábrándokba ringatni, hoyg lesz majd gyerekünk, megpróbálja, de amilyen állapotban vagyunk, nem valószínű a siker.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook