Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lombik életre-halálra fórum

Lombik életre-halálra (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Lombik életre-halálra

4548. miciona (válaszként erre: 4547. - Bcicus)
2009. febr. 14. 12:27

Az első lombik még azoknál is csak tapogatozó jellegű akiknél csak kisebb probléma van.

Úgyis kell tartani pár hónap pihenőt, utána másképp fogod látni az egészet!

4547. Bcicus (válaszként erre: 4546. - Miciona)
2009. febr. 14. 12:24
Sjnaos a szervezet csodákra nem képes, egy gyógyíthatatlan betegség az az marad ez van, mi egy meddő pár vagyunk és nem lehet gyerekünk ezt be kell látni. Nyilván nem azért jött össze velem, hanem mert velem és a gyerekinkkel akart közös családot, de most kiderült, hogy ez lehtetlen. Ahogy ismerem majd ki fogja találni, hogy még egyszer próbáljuk meg friss anyaggal, de azthiszem ezt kihagyom semmi értelme, láthatóan nem az anyaggal van baj.
4546. miciona (válaszként erre: 4545. - Bcicus)
2009. febr. 14. 12:19

Nem ismerlek Titeket, de nem hiszem, hogy azért választott Téged, hogy most elhagyjon!!!

Ne keseredj el ennyire! Tényleg olyan fiatal vagy még az emberi szervezet annyi csodát tud produkálni.

4545. Bcicus (válaszként erre: 4542. - Miciona)
2009. febr. 14. 12:12
Nem nem leszünk boldogok baba nélkül ezt nem mondtam, csak nincs más megoldás mint elfogadni. Én pontosan tudom, hogy mi a bajom, de sjanos ez nem gyógyítható a páromat is több orovos látta, de ő sem gyógyítható, de neki van legalább biopzsiával spermáj, úgyhogy neki egy másik nőtől esetleg lehetne gyereke, majd ő eldönti, hogy mit szeretne, én tökéletesen megértem, ha elmegy, mert nem tudok gyereket szülni neki és megpróbál valaki mással összehozni egyet.
4544. miciona
2009. febr. 14. 12:08

Enci,


Most van csak időm visszaolvasgatni az elmúlt heteket.Előszöris gratulálok Neked!

Lenne egy kérdésem is: Olvastam, hogy az első napokban Neked sem volt magas az ébredési hőmérsékleted.Ez végig így volt, vagy csak az első napokban?? Köszi ,ha válaszolsz!

Hétfőn volt punctiom, szerdán ET.Tehát beültetés utáni 3. napon vagyok.

4543. miciona (válaszként erre: 4541. - Tinabeby)
2009. febr. 14. 12:02
Azt hallottam, hogy az enyhe tulstimu segíti a beágyazódást. Azért igyál sokat és fald a husikat!!!
4542. miciona (válaszként erre: 4540. - Bcicus)
2009. febr. 14. 12:00

Bcicus,

Tényleg sablonossan hangzik, hogy ne add fel, de ne add fel!! Ha komolyan elhatároztátok a pároddal, hogy Ti maradéktalanul boldogok lesztek baba nélkül is , akkor is azt mondom, hogy 27 éves vagy ez volt az első próbálkozásod. Van aki 40 fölött van és már 15 éve küzd és még bízik.Én itt is olvastam ilyenekről. Esetleg tars szünetet.

Rendszeresen sportolj, járj utána miért nem rendes a ciklusod, a párod problémájával is elmehettek más andrológushoz, ki tudja pont egy másik doki módszere használ. Most kapcsold ki a baba témát, de ne add fel!!!!

4541. tinabeby
2009. febr. 14. 11:31
Ja, rollam csak annyit hogy hétfön visszakaptam 2 nagyonszép babucit. Tegnap reggel rosszul lettem ezért be kellett mennem a klinikára, van egy hiperstimum, korházba akartak külden. Végülis kaptam infuziot, és ha megint rosszul lennék irány a korház. Még idáig nem olyan vészes, sokat kell innom mérni hogy mennyi jön vissza. A lázam nem szabad hogy feljebb mennyen, és a testsulyomat is mérnem kell.
4540. Bcicus (válaszként erre: 4538. - Tinabeby)
2009. febr. 14. 11:29
Aranyos vagy. De nálunk felelseges újabb 1 milliót rá költeni, mikor kb 1% az esély a sikerre. Csak fájdalommal járna újra és újra.
4539. tinabeby
2009. febr. 14. 11:24

Enci!

Szivböl gratulálok neked, vigyázz magatokra! Aztán tessék jelentkezni hogy valojában hanyan vagytok is! Puszi

4538. tinabeby
2009. febr. 14. 11:23

Sziasztok!

Sajna nem tudtam jönni mert nem volt netünk átállás miatt.


Bcicus, szerintem még ne add fel, tudom hogy nehéz. Az elsö lombiknál mindig a legnehezebb a felállás, pedig nagyon kevés párnak sikerül elsöre. Nekem sikerült, de a 6. héten elveszitettem. Akkor azt mondtem hogy jobb lett volna egy negativ teszt, minthogy belekostolni a terhességbe. Nagyon szoritok nektek, és eszedbe se jusson hogy feladod! Puszi

4537. Bcicus (válaszként erre: 4536. - MFPI)
2009. febr. 14. 10:31
Aranyos vagy, de itt senki nincs és nem is lesz. Mindjárt viszem le a kutyákat sétálni, mert már 2 hete nem mehettem levelük, meg nekilátok szekrényket szerelni, meg minden oylat bepótolok, amit eddig az elmútl 2 hétben tökfeleslegesen nem cisnáltam meg.
4536. MFPI
2009. febr. 14. 10:21
Annyira rossz ezt hallani, csak arra kérlek még egy kicsit tarts ki! Én minden dolog ellenére hiszek abban, hogy valaki már ott van a pocádban!!!
4535. Bcicus (válaszként erre: 4533. - MFPI)
2009. febr. 14. 10:10
Órák kérdése azthiszem és meg fog, de nem tudom meg fog e egyáltalán, mert én augusztus óta nem menstruáltam, csak norcoluttal most a lombik miatt, meg egyszer októberben szintén norcoluttal, szóval abszolult nem működök, tehát lehet most sem fog megjönni nem tudom.. Nincs érteleme elmennem a vérvételre, csak egy újabb felesleges stressz, de muszáj lesz bemenni, mert kell a papír a munkahelyemre a betegszabihoz, hoyg vissza tudjak menni dolgozni és a munkába ölni ezt a fájdalma, hogy nem, lesz babánk.
4534. MFPI
2009. febr. 14. 09:55
Sziasztok! Hétfőn kapom az ELSŐ szurim suprafact a neve azt hiszem. Most kezdek csak izgulni. Ezt a hasba kapjuk? Viszont van egy problémám még rá-rá gyújtok napi 4et szívok el kb. Remélem ez nem gáz.......
4533. MFPI (válaszként erre: 4532. - Bcicus)
2009. febr. 14. 09:50
Bcicus ne add fel! Lehet a teszt eredménye nem az amit vártál,de még mindig nem jött meg....ugye???? Akkor ne aggódj, én hiszem, hogy a holnapi vérvétel eredménye nagyon boldoggá tesz majd téged!!!!!Ne add fel mindannyian veled vagyunk!!!
4532. Bcicus
2009. febr. 14. 09:32
Sziasztok! Én elköszönök, megcsinltam ma a tesztek, de természetesen teljesen negatívak lettek. Gratulálok minden babásnak, a többieknek sok sikert. Most el kell gondolkodonom, hogy kerezstül megyek e ezen mégegyszter, mert most úgy érzem, hogy nincs értelme.
4531. Bcicus (válaszként erre: 4530. - Fbcd8bb3b2)
2009. febr. 13. 22:12
Igen ezt az egyet bánom én is, hogy annó nem nézettük meg mi sem elöbb a páromat, de most már mindegy. Változtatni nem tudunk rajta. Az a lényeg, hogy meg van az ok és reméljük egy jó andrólogus tud rajta segíteni. Állítólag ilyen problémákra, amikor valakinek azért van az ejakulátumban sperma csak nagyon kevés szokott segíteni néha valami macavibe vagy hasonlkó nevű vitamin. Én nem ismerem mert nekünk elzáródás miatt semmi nem volt, de más fórumokon olvastam olyat, hogy nagyon sokat segített, szerintem próbáljátok ki, ártani biztos nem árt.
4530. fbcd8bb3b2 (válaszként erre: 4523. - Dolcissima)
2009. febr. 13. 21:59
Igyekszem már nem görcsölni, de az elején, amikor ez volt a papirra irva, annyira elkeseredtem, hogy azt gondoltam: nekunk nem lehet gyerekunk sosem! Aztan utana olvastam, és kicsit megnyugodtam, meg aztan lehetett volna tényleg rosszabb, mint sokaknak, ugyhogy megprobalom pozitivan felfogni. Csak azt sajnalom, hogy egy évet elszurtunk, akar mar tavaly meg kellett volna csinalni ezt a vizsgalatot, de ki gondolt rá? Még most is olyan abszurd az egész...
4529. Bcicus (válaszként erre: 4528. - Miciona)
2009. febr. 13. 18:42
Nem tudom. Mikortól kell számolni a 14 napot, a leszívástól vagy a beültitől, vagy hogy van ez. Nem vagyok egy mensti szakértő, mert nekem alapból nincs menstruációm.
4528. miciona (válaszként erre: 4527. - Bcicus)
2009. febr. 13. 18:06

"Hivatalosan" mikor kellene (nem kell!) megjönnie?

Nem vársz mégis hétfőig?

4527. Bcicus (válaszként erre: 4523. - Dolcissima)
2009. febr. 13. 16:14
Hát megszenvedtünk az tény és való, mindkettőnket operáltak már, de ő többet szenvedett, de nagyon szeretne babát és bármit megtesz érte, hogy lehessen. Nem szabadna elvileg tesztelnem, de szerintem holnap fogok, ha nem jön meg addig, mert holnap lesz 2 hete, hogy vissza kaptam az én egy szem babámat, de hivatalosan csak hétfőn kéne vérévtelre mennem és tilos lenne tesztelnem.
4526. davider (válaszként erre: 4524. - Dolcissima)
2009. febr. 13. 15:12
Ne viccelj már irj nyugodtan:)
4525. hubabuba75 (válaszként erre: 4524. - Dolcissima)
2009. febr. 13. 15:04
Ma kellett megint telefonálni és már 8db embriónk van.Nagyon örülünk neki,ilyenkor tényleg minden fájdalom eltörpül.Az orvosom el akarja vinni őket az 5.napig így csak hétfőn lenne a beülti,de addig még holnap is kell hívni őket,mert ha úgy érzik a biológusok,hogy nem bírják odáig a mesterséges anyagban akkor már holnap kell menni értük.nekem ez a negyedik és mellette volt hiperstim. fagy.beültetésem és rengeteg műtétem,most is annyira vegyesek az érzéseim.Örülök,de annyi volt már a csalódás és a szenvedés,hogy ebbe is alig mertem belevágni.Persze a remény mindig meg volt bennem és nem adok fel semmit könnyen!
2009. febr. 13. 13:49
Bocsánat már megint sok helyet foglalok. Csak ritkábban jövök, és mindig annyit tudnék írni, kérdezni...
2009. febr. 13. 13:48

Sziasztok Mindenki!


Bcicus, ez tényleg nagyon rossz lehet. Nagyon megszenved a párod is. Ez ám a küzdelem, és áldozat a babáért, főleg egy férfi részéről is. Hát igen a baba utáni vágy hihetetlen micsoda érzelmeket, és lehetetleneket mozgósít bennünk, mindannyiunkban. Biztosan sikerülni fog, igazán megérdemlitek, és persze mindenki aki itt van, hiszen mind sok mindenen keresztül megyünk.

Nem feltétlenül baj, ha fáj, tényleg mindenkinél más. Én egy levél nospa-t ettem meg 3 hét alatt, mert görcsölgettem, mintha megakarna jönni. A dokim mondta, hogy szedhetem nyugodtan. Megkérdezhetem mikor volt beültetésed, és nálatok hogy van mikor lehet tesztelni?


Hubabuba75, ez nagyon jó! Így akár fagyi tesókák is lehetnek majd! Mikor lesz a beülti?


Renna77!

Az ICSI-től ne félj, nálunk is csak ez jöhetett szóba asszisztált hatcing eljárással. Most pedig így van egy kis pocaklakóm, aki remélem megszületéséig velem marad! Sok egészséges ICSI-vel született baba van! Érdeklődtem utána anno, mert én is megijedtem.

A progi szuriról hallottam csak, de én sem kaptam, viszont rá fogok kérdezni a dokimtól, mi is ez, ki kapja. Utro-t szedek, 3x3.

4522. Bcicus (válaszként erre: 4521. - Hubabuba75)
2009. febr. 13. 08:56

Nem hinném. Csak irritál, amikor valaki egy olyan topicba reklámozza magát kamu szövegekkel, ahol az embereknek anélkül is van bőven elég baja meg kiadása, ez akkor aszemétség, hs érdekel valami, majd megkeresem a neten, de ez a fórum reklámozás engem nagyon irritál.


Nekem is jó darabig fájt még leszívás után nekem legalább 25 tüszőm volt valszeg azért nekem is.

4521. hubabuba75 (válaszként erre: 4516. - Miciona)
2009. febr. 13. 08:53

Én még dolgozgatok itthonról távvezérelve,de ha megkapom a babókat akkor én is készülök többet pihenni,de számomra is a fekvés nehéz ügy lesz.A leszívás utáni napon azt hittem fürgébb leszek,de még ma éjjel is nagyon fájt a hasam és olyan kemény ,mint a kő.Mondjuk PCOS vagyok és volt vagy 20 tüszőm,úgyhogy nem csodálkozom.


Bcicus,kösz az éjszakai őrséget és hogy nem engedsz be senki illetlen személyt ide.Ez is már valami anyai ösztönből jöhet!:)

4520. Bcicus
2009. febr. 13. 08:27
Bocsi a két utolsó hozzászólásért, de éjjel valami barom, egy kamu dumával itt reklámozott, neki írtam, szerencsére már törölték.
4519. Bcicus
2009. febr. 13. 00:25
Raádásul legalább arra figyíelnél, hogy ugyan azt a kamu szöveget írd mindenhova, mert hogy az egyik topicban a feleségednek ajánlották, a másikban meg az anyósonak vagy anyukádnak az izületeire elég átlátszó.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook