Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lombik életre-halálra fórum

Lombik életre-halálra (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Lombik életre-halálra

5028. 68804184b8 (válaszként erre: 5022. - Davider)
2009. febr. 23. 12:49
Köszi,értem én,hogy nem mindenkinél vannak jelek,és igaz én ézért aggódom,más meg azért,ha görcsöl.Igazatok van,nincs több aggódás,fel a fejjel,igen is babásodunk!!!Én jövőhét hétfőre tervezem a tesztelést,akkor telik le a két hét.Akikkel eddig a Kaáliba megismerkedtem,mind lebabásodott,ez számomra pozitív dolog,hisz van remény!Mások eredményeiből könnyen erőt merít az ember,jó érzés,hogy bízattok,mindenkinek köszönöm!
2009. febr. 23. 12:47

Sziasztok,én megyek melózni. :-(Legyetek jók,és vigyázzatok magatokra,no meg akinek már van,az a pocaklakóra.

Pusssz

2009. febr. 23. 12:33
Szia Bettina,ne aggódj,látod akinél nincs tünet az azért aggódik,akinél meg van az meg azért,hogy miért van.Nem vagyunk egyformák,a stimuláció,az adott betegség és sok más közrejátszik abban,hogy nincsenek egyforma tüneteink.Amiket leírtam,nem azért tettem,hogy bárkit el-vagy megijesszek vel,hanem azért,mert nekem az a fórum,nagyon sokat segített,ha valmire választ kerestem.Szorítok,nyugi!!!!!!
5025. MFPI (válaszként erre: 5024. - Bobett)
2009. febr. 23. 12:19
Szia Bobett! Köszönöm jól vagyok 14h-kor telefonálok és megyek vissza a kórházba, hogy megkapjam a puregont, és a zibort...egyre jobban izgulok, de jó kedvem. Adok mindenkinek akinek csak kell:)! Veled mi újság?
5024. Bobett
2009. febr. 23. 12:15

Sziasztok lányok4

Visszatértem! Összeszedtem magam, s most jól vagyok! MFPI hogy vagy? Minden nap olvastam a hozzászólásaitokat, úgyhogy képben vagyok mindenkivel kapcsolatban! A tíz parancsolat nagyon jó, bár elég nehéz betartani! Hubabuba ne idegeskedj! Minden ok lesz!

Babus! Őszinte részvétem az egész családnak!

5023. MFPI
2009. febr. 23. 11:21
Sziasztok csajok!A 10parancsolat tényleg jó. Kizárólag csak pozitív gondolkozás az elfogadott, mindegy hanyadik próbálkozás előtt állunk.Egy dolog fontos,hogy a babyk velünk lesznek:)!!!
5022. davider (válaszként erre: 5021. - 68804184b8)
2009. febr. 23. 11:19

Drága nem mindenkinél van szurkálás:)))


Nekem anno mondták a meddőben ha megreped a tüszö szurkálást fogok érezni a én a 12 év alatt miota menstruéltam és kezdtem a lombikot sosem éreztem miután mondták,hogy ez van figyeltem és ténleg szurkált néha ..néha meg nem...Csak ++++++++++++++++++-an:)

Mikor tesztelsz?

5021. 68804184b8 (válaszként erre: 5013. - Hubabuba75)
2009. febr. 23. 11:02
Szia Hubabuba!Jó ez a 10 parancsolat,lehetne belőle okulni!Szóval neked is egy hete hétfőn volt a transzfered,és már teszteltél?Pozitív lett?Ez szuper,én még várok vele,a szurkálás az tuti jó jel,nálam sajnos semmi,ez egy kicsit elszomorít,de nem adom fel,mert akarom,hogy sikerüljön,de nagyon!!!Csak az idő meg ne álljon!Szorítok neked,és persze mindenkinek!!!
5020. davider
2009. febr. 23. 10:24

Jo reggelt:)


Hubabuba ez nagyon jo ,mivel a hormonoktol nem produkálsz + tesztet az csak akkor van ha manok megkapaszkodtak és elindult a hcg termelés amit a teszt mutat ki DRUKK pihenj vigyázz rájuk:)


Drága Babus öszinte részvétem.

2009. febr. 23. 10:04
Köszi Dzsudesz,nekünk ez a negyedik,de látom ti sem adjátok fel és ne is tegyétek!Viszont szorítok nektek is!
2009. febr. 23. 09:39
a hőmérőzés nem mutat semmit.Az utro emeli fel a hőmérsékletet.De a pozitív teszt,akármilyen halvány az mindig jó.Egyhetes ovi szurit már nem mutatná a teszt.Csak ne idegeskedjetek,a nyugalom a legjobb a babóknak.
5017. Dzsudesz
2009. febr. 23. 09:31

Szia Hubabuba!


Drukkolok Neked, nagyon. De folyamatosan olvaslak, és ígéretes amiket írsz: :)

Én májusban megyek majd az ötödikre.....


Tetszik a 10 parancsolat :)

5016. dolcissima (válaszként erre: 5013. - Hubabuba75)
2009. febr. 23. 09:22
Igen ezt már ismerem. Hát én sem tartottam be több pontot sem....
2009. febr. 23. 09:19

Miciona én azt gondolom, ha csak 2x volt szurid, s az utolsó is már egy hete, akkor talán nem. De van példám, akit személyesen ismerek, ő napi ovitrellezett, és volt, hogy negatív eredménye volt otthoni teszten nem is lett semmi. Viszont most 3 hónapos a kislánya, mert a 2.-nál szintén ugyan úgy ovitrellezett, és + eredmény (igaz csinált vagy 5 tesztet, mert.. nem tudom miért, biztonság érzetből), no hát abból lett a kislány. Úgy hogy a lehet fals eredmény mellett ott a lehet jó is. Ahogy ez az egész egy lehet, amíg nem látszik, hogy ott van, és majd a karodban nem tartod. De a + mindenképp bíztató lehet, viszont az UH igazol. Lányok nehéz időszak ez, kitartás!


Hubabuba én nem hőmérőztem egyáltalán, de volt, hogy éreztem, mintha lázas lennék. Még néha most is van ilyen. Nagyon örülök, biztató a +! Úgy legyen, azt kívánom!!!!

2009. febr. 23. 09:19
Az első pontot nem tartottam be,mert kívűlről fújom az első négy hetet a terhességről.
2009. febr. 23. 09:15

A "lombikosok" 10 parancsolata:


1. A kezelés alatt nem olvasgatunk internetet, „szakirodalmat", semmit, ami a lombikkal, meddőséggel kapcsolatos! Csak felesleges agyalásra ad okot.


2. A stimuláció alatt pontosan követjük az orvos utasításait, ha nem értünk valamit, rákérdezünk, és feltétel nélkül megbízol abban, amit az orvos mond, akármivel beszélték tele a fejed a fórumokon, a váróban, mert lehet, hogy Neked ez az első lombikod, de neki már a több ezredik, tudja, hogy mit csinál!


3. A stimu idején nem figyeljük a testünk minden rezdülését, hogy feszít-e a hasam vagy nem, van-e hányingerem vagy nincs, szédülök-e vagy nem, fáj-e a fejem vagy nem. Akár érzel valamit akár nem, abból nem lehet semmilyen következtetést levonni a tüszők éréséről. Erre való a vérvétel és az ultrahang.


4. Nem aggódunk az érő tüszők mennyisége, a nyh-a vastagsága miatt, és legfőképp nem foglalkozunk azzal, hogy a másiknak milyenek az eredményei. Ez nem verseny!


5. A punkciókor nem foglalkozunk azzal, hogy a többieknek hány sejtje lett. Egy gyerekhez elég egyetlen női és egyetlen hímivarsejt is. Ez nem verseny!


6. A beültetéskor nem foglalkozunk azzal, hogy a többiek hány sejtesen kapták vissza az embrió(ka)t, és milyen vastag volt a méhnyálkahártyájuk! Ez nem verseny!


7. A beültetés után nem keresünk tüneteket! Ha keresel, találsz is, és akkor az a baj, ha meg még sem találsz, akkor az a baj. A premenstruációs tünetek egyébként tökéletesen megegyeznek a koraterhességi tünetekkel, a megtapadást amúgy sem lehet érezni.


8. Az Utrogestan vagy más progeszetron tartalmú készítmény használatát akkor se hagyd abba a beültetés után, ha esetleg vérzés jelentkezik. A vérzés önmagában nem jelenti azt, hogy nem sikerült, viszont progeszteronhiány miatt megszakadhat az elindult terhesség.


9. A vérvételkor nem beszélgetsz a többiekkel arról, hogy ki mit érez, és milyen tünetei vannak, a hetes pontban már részletezett okok miatt.


10. Akárhányadik lombiknak futsz neki, nem latolgatod a statisztikai esélyeket a sikerre, ez nem matematika, hanem biológia!

[link]

2009. febr. 23. 09:08

Szia Erika!

Miciona,köztünk hat nap az eltérés.Én sohasem hőmérőztem azelőtt,most is csak azért,mert azt hittem belázasodtam,szerintem sem befolyásolná a tesztedet a múlt heti szurid.

2009. febr. 23. 09:03
Jó reggelt mindenkinek!
5010. miciona
2009. febr. 23. 09:00

Nekem volt Ovitrelle szuri 2x. A második múlt hét kedden.Gondolom azóta már nem befolyásolja a tesztet. A hőmérséklet emelkedést mától éreztem igazából, de ez is szokott lenni mensikor is.

Hubabuba, akkor Te nagyjából ugyanott tartasz mint én csak nekem nem 5 naposak voltak, hanem 3.

2009. febr. 23. 08:52
Szia Dolcissima,nem csak utrom van hanem progi szuri is,de az ugyanaz,mint az utro,csak erősebben támogat.Amikor neked sikerült hőmérőztél?Nekem folyamatosan 37 felett van a hőmérsékletem,olyan mintha meggyulladnék.Az én mensimnek elvileg múlt hét pénteken kellett volna megjönnie,az volt az a görcsös éjszaka,de azóta hála a jó Istennek semmi!
5008. dolcissima (válaszként erre: 4978. - Ec20779d18)
2009. febr. 23. 08:50
Szia! Üdv a csapatban! Én hozzá járok! Csak jót fogok tudni mondani róla. Jó kezekben leszel, vagy, úgy hogy ne aggódj! Ő minden tőle telhetőt meg fog tenni! Mikor kezditek? Sok sikert kívánok!
2009. febr. 23. 08:47

Sziasztok Lányok!


Babus én is szeretném kifejezni részvétem.


Hubabuba a +, akkor is jó jel, ha picit még aggódik az ember, hogy nem-e csak a hormonok miatt. Szerintem ismételd meg amikor a mensi napja után lennél pár nappal. Még valami, ha csak utrot szedsz most, akkor kevésbbé kaphatsz fals eredményt, mintha ovitrelle-t is kell beadnod. Ezt nekem a dokim jobb keze, asszisztense mondta.

Miciona, komolyan várom a szerdát, hogy tesztelj!!! Nagyon szorítok nektek!!!!!!!!!!!!

5006. hubabuba75 (válaszként erre: 5005. - Miciona)
2009. febr. 23. 08:42
Akkor még csak a beültivel együtt a hatodik napon,de mivel én 5napos babókat kaptam vissza így ők már 11naposak voltak.Tudom könnyű mondani,hogy ne idegeskedj,pár nap múlva én is ott fogok tartani,ahol te és ha elkezdenék görcsölni biztos sík ideg lennék,de kitartás!!!!!!!Már ahogy írtam a tünetek az elején megegyeznek a mensis tünetekkel,ezért ne izgulj!
5005. miciona
2009. febr. 23. 08:30

Hubabuba,

szombaton hányadik napon voltál?

5004. miciona (válaszként erre: 5001. - Hubabuba75)
2009. febr. 23. 08:29
Még nem teszteltem. Szerdán lesz 2 hete, hogy voltam az ET-n. Ha nem jön meg lehet, hogy tesztelek.Görcsölni mindig akkor szoktam, mikor már egy kicsit megvan. Most meg piri nélkül.De elég stresszes vagyok.Állandóan nézegetem.Nem bánom, ha fáj, csak ne jöjjön meg :)
5003. miciona (válaszként erre: 5000. - 10d89b51ea)
2009. febr. 23. 08:24

Köszönöm!

Mikorra kell beszerezned a leleteket?

5002. hubabuba75 (válaszként erre: 4992. - Davider)
2009. febr. 23. 08:13
szia davider,igen szombaton a görcsös éjszaka után tezsteltem,és nagyon halványan,de ott van a csík,bár azt hiszem ez még borzasztó korai és ilyenkor lehet,hogy a hormonoktól pozitív.Bár azóta semmi görcs.Nem vagyok ideges,csak ez az itthonlét borít ki,de bitos másoknak is nehéz ez a két hét...
2009. febr. 23. 08:06

Jó reggelt Babus,őszinte részvétem!

Miciona én most az utolsó napokban annyit olvastam a terhesség első jeleiről és mindenhol azt írják,hogy a görcsök ugyanolyanok,mintha meg akarna jönni,........de nem fog!!!!!!!!!!!!!Teszteltél már?

5000. 10d89b51ea (válaszként erre: 4998. - Miciona)
2009. febr. 23. 07:45
Ne aggódj, biztos, hogy sikerült! Küldök Neked +++++++++++++++++++++++++++++++++ energiát!
4999. 10d89b51ea (válaszként erre: 4997. - Miciona)
2009. febr. 23. 07:44
Szia miciona! köszönöm. Sziasztok lányok!Indulok vérvételre, vizelet vizsgálatra. Remélem mindenki jól van:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook