Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lombik életre-halálra fórum

Lombik életre-halálra (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Lombik életre-halálra

2009. febr. 26. 09:08
semmi pánik.Nálam volt ilyen,és mégis terhes lettem a végén.
2009. febr. 26. 09:00
Szép napot lányok! Remélem, hogy jól vagytok! Én majd csak estefelé tudok gépközelbe kerülni. Addig is további szép napot Nektek:)))
5146. miciona
2009. febr. 26. 07:40

Jó reggelt Lányok!


Elnézést, ha most nem olvasok vissza és nem vagyok képben veletek.

Nagy kérdésem lenne:

Volt már valakinek, hogy az egyik márkájú teszt pozitív a másik meg 2 napra rá negatív lett?

Eléggé aggódom, hogy történt vmi .

2009. febr. 25. 21:25
Jó estét lányok!
5144. davider
2009. febr. 25. 20:41

Tinabeby nagyon sajnálom ami veled történt de fel a fejjel tuti te is babás leszel 2009-ben:-DD


Szil huuu nem semmi és láttom párnap mulva megisismered személyesen:)Gratulálok és könnyű fájdalom mentes szülést kívánok neked:)

5143. Szil07
2009. febr. 25. 20:28

Sziasztok!

Mindenkinek kitartást,fő a pozítiv hozzáállás!!

Én 13 évig próbálkoztam,és a 10 lombik SIKERÜLT!

Voltak reményvesztett napok,hetek,hónapok.De ha azt olvastam,vagy láttam hogy vki sikerrel járt,akkor mindig erőre kaptam.Ha neki sikerült,nekem is fog!És olyan nincs hogy soha nem lesz babám!Csak akkor ha feladod!Kűzdeni kell,mert megéri,még akkor is ha fáj a lelked,szíved,tested!

Nem láttam a célt sokáig,de tudtam ott van.

Nehéz!De senki ne keseredjen el.VAN REMÉNY!

5142. Bobett (válaszként erre: 5141. - Tinabeby)
2009. febr. 25. 20:18
Szia! Szedd össze magad lelkileg, mert ezt csak úgy lehet csinálni, hogy az ember hisz a sikerben! Legyél türelmes, csináld végig a vizsgálatokat, s hidd el siker fogja koronázni a küzdelmedet! Nagyon szorítok Neked és minden jót kívánok!
5141. tinabeby
2009. febr. 25. 19:33

Sziasztok Lányok!


Örömmel látom hogy,szépen haladnak az események, és hogy mindenki pozitiv! Nagyon szoritok mindenkinek, és persze nagyon sajnálom azokat akiknek nem sikerült. Sajnos nekem sem sikerült, 6 napot voltam korházban tulstimu miatt. Nagy valoszinüséggel ott segitettek rá a sikertelenségemre, ugyanis vizhajtó szurikat kaptam napi 4x az infuzio mellé. Ugyhogy baba sajnos nem lett. Most már jobban vagyok lelkileg is,és testileg is hálistennek. Hétfön megyek méhtükrözésre, ha ott minden stimmel akkor, petevezeték átjárhatosáot fog csinálni a dokim, ha ez is megvan és rendbe talál mindent, akkor mégegy beavatkozzásal megszabadit a ciszáimtól. Ha minden jol megy akkor 6 honapig tünetmentes lehetek és lehet probálkozni a spontán babával is. Bocsi hogy kiccsit hosszú voltam, de már rég nem irtam nektek. Puszi mindenkinek, és nagy babaessöt a 2009 évre.

5140. MFPI (válaszként erre: 5133. - Bobett)
2009. febr. 25. 19:16
Bobett ez nagyon kedves.......én minden dolog ellenére áldásként fogom fel,és élem meg ezt az egészet.Persze a sikertelenség is benne van,de nem adok esélyt neki.Hiszem, hogyha volt merszem belevágni akkor siker koronázza.....ennyi!
5139. davider (válaszként erre: 5137. - 94342425de)
2009. febr. 25. 19:12

Igy van de addig is néha nézz be....:)


Lehet jön a tavasz..napsütés...és ez jobb hozzáállást biztosit:)

5138. Bobett (válaszként erre: 5135. - Nyanyusz-manyusz)
2009. febr. 25. 18:31
Szia! Az én itthoni orvosom elrendezte, hogy igen! Amúgy nem hiszem, hogy nagy divat! Sajna ez az egy megoldásom van! Melóhelyemre nem tudok visszamenni, új állást meg így nem tudok keresni! Ki venne fel úgy, hogy lombikra járok! Eltitkolni sajnos meg nem lehet! Remélem, hogy hamarosan jönni fog a baby, s akkor ez is megoldódik!
2009. febr. 25. 18:21

Sziasztok Csajok !


Régen léptem már be ide közétek, de remélem mindenki jól van! Olvasgatlak Benneteket és látom, ahogy azt Davider is írta, mindenkinek teljesen pozitív a hozzáállása a dolgokhoz ! További jó hangulatot és kedvet Nektek !


Mindenkinek nagyon drukkolok !


Én is jövök majd áprilisban a második beültetésem alkalmával ! Addig is minden jót Csajok !

5136. davider
2009. febr. 25. 17:49
Sziasztok lányok láttom mostanság mindenki pozitiv csak igy tovább és hamarosan babáztok..mindenki egytől egyig még Bcicus is:-DD
5135. nyanyusz-manyusz (válaszként erre: 5048. - Bobett)
2009. febr. 25. 17:30
Szia Bobett. Az endometriozissal lehet táppénzen lenni?
2009. febr. 25. 17:18
Sziasztok! úgy örülök, hogy mostmár sűrűbben tudok itt lenni veletek, ugyanis az én rendes kis főnököm bevezette a munkahelyre az internetet.
5133. Bobett (válaszként erre: 5132. - MFPI)
2009. febr. 25. 15:59
Annyira örülök, hogy ilyen pozitív vagy, s, hogy jól érzed magad! Mindenkinek Rólad kellene példát vennie! Én ezt is teszem, s megint úgy érzem, hogy telítődök azzal a bizonyos pozitívval!:))Minden jót Neked! Már nagyon közeledik az idő! Úgy örülök!:))))
5132. MFPI (válaszként erre: 5131. - Bobett)
2009. febr. 25. 15:19
Jaj Bobett köszönöm annyira aranyos vagy te is és a többi lány is. Amúgy sincs bajom a hangulatommal, de sok-sok pozitív energia megtalál és olyan vagyok mint egy pozitív energia labda:) köszönök nektek mindent!!!
5131. Bobett (válaszként erre: 5127. - MFPI)
2009. febr. 25. 15:01
Szia! Én még most is álmos vagyok, pedig október elején volt a stimum, január 29-én kaptam az utolsó progeszteron injekciót! Szerintem az is benne van, hogy az ember ellustul! Én legalábbis nagyon! 10-nél előbb képtelen vagyok felébredni, s egész nap kóválygok! Reméljük azért javulni fog a helyzet! Amúgy meg ez legyen a legnagyobb problémád! De tényleg, ezt kívánom Neked! Puszi
5130. 10d89b51ea (válaszként erre: 5129. - MFPI)
2009. febr. 25. 14:19
Köszi, jól vagyok. Nemsokára megyek dolgozni! Itt van már a kertek alján a jövőhét:)) Sikerülni fog!! Drukkolok Érted! Még egy kis +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ én is küldök neked!!
5129. MFPI (válaszként erre: 5128. - 10d89b51ea)
2009. febr. 25. 14:14
Szia babus! Köszönöm megvagyok bár amióta kapom a puregont, álmoska vagyok, és érzékeny is, egyébként a jókedvem töretlen várom, hogy jövő héten meg legyen, a leszívás:)! Te hogy vagy?
5128. 10d89b51ea (válaszként erre: 5127. - MFPI)
2009. febr. 25. 14:02
Szia MFPI! Igy igaz, Mindenkinek sikerülni fog:))) Én is állandóan álmos voltam az Utrogestan-tól. Hogy vagy?
5127. MFPI
2009. febr. 25. 14:00
Sziasztok csajok! Mindenkinek sikerülni fog, mert megérdemeljük az élettől ezt a csodás ajándékot:) A hormonoktól ti álmosak voltatok?
5126. 10d89b51ea (válaszként erre: 5125. - Igi)
2009. febr. 25. 12:59
Neked is sikerülni fog! Drukkolok Értetek:)))
5125. igi (válaszként erre: 5123. - 10d89b51ea)
2009. febr. 25. 12:49
Ez természetes, és biztosan sikerülni is fog, megérdemlitek.
5124. 10d89b51ea (válaszként erre: 5121. - 68804184b8)
2009. febr. 25. 12:45
Bettina! Nagyon drukkolok Értetek!!!
5123. 10d89b51ea (válaszként erre: 5120. - Igi)
2009. febr. 25. 12:44
Szia igi! Én ugy beszéltem meg a férjemmel, hogy egy hét táppénz, egy hét szabadság. Ha Isten is ugy akarja, hogy sikerül, / ugy kell lennie/ egy percet sem szeretnék dolgozni. Nagyon hosszu nekem ez a várakozás/ már 14 év/. Kemény 14 év, hogy várunk erre a babóra,hogy összejöjjön és nem szeretném elvesziteni!! Ő mindennél fontosabb most számunkra!!
2009. febr. 25. 12:40
Sziasztok lányok! Hogy vagytok?
2009. febr. 25. 11:15

Sziasztok lányok!Hogy vagytok?Ma hajnal fél 3-kor arra ébredtem,hogy olyan furcsán bizsereg a hasam alja,de az egész,olyan volt,mint amikor elzsibbad valamink,és utánna amit érzünk.Életembe nem éreztem még ilyet a hasamon.Remélem jó jel.A cicijeim még mindig fájnak.Hubabuba,te hogy vagy?Teszteltél azóta?Én hétfőre tervezem.

Szia Andika.illés olvastam,hogy neked is most volt a beültid,sok sikert,és mindenkinek csak ++++++++++ tesztet kívánok!

5120. igi (válaszként erre: 5116. - 10d89b51ea)
2009. febr. 25. 09:46
Babus te hogy tervezed, beülti után szabin leszel, vagy táppénzen? meddig?
2009. febr. 25. 00:53

Sziasztok, Csajok!


Az elmúlt évek során, ahogy Nektek, nekem is számos ’kalandban’ volt részem,

Mivel ugyanazt szeretném, mint Ti!

Ugye tudjátok, mire gondolok? :)

Forumon számos hasonló sorsú csajszival találkoztam, mindenkinek megvan a sztorija története. Munkatársaimmal beszélgettünk a témáról, és elhatároztuk, hogy összegyűjtjük ezeket az egyedi történeteket és könyv formájában megjelentetjük.

Itt nem elsősorban a lombik és az inszeminácio menetéről lenne szó hanem a lelki hátteréről, ki hogy éli,élte meg az elejétől a napjainkig.

Meggyőződésem, hogy érdekes olvasmány lehet nektek is, mindenki másnak is, és hasznos tanulság lehetne a most és a jövőben hasonló szituációban kerülő csajsziknak.

Szeretném, ha Ti a saját történeteteket hozzájárulnátok mindehhez, mások és mindannyiunk segítésére – ha partnerek lennétek ebben, keressetek meg az email címemen.

Megpróbáljuk összegyűjteni a legérdekesebb és legtanulságosabb történeteket melyből terveink szerint majd egy profi szerkesztő csapat készít egy kiadásra alkalmas kötetet.

Talán pont a Ti történetetek is benne lehet a könyvben.:)))))))))


Ebben a könyvben nem a személyek, hanem a történetek, az átélt élmények, érzések érdekesek, a névtelenség ezért garantált.



Várjuk a jelentkezéseteket, a részleteket személyesen.

nemenyinekata@gmail.com


AdamKata

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook