Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lombik életre-halálra fórum

Lombik életre-halálra (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Lombik életre-halálra

5088. 10d89b51ea (válaszként erre: 5086. - Igi)
2009. febr. 24. 13:25
sztem utólag sem lesz késő, hogy megcsináltasd. Drukkolok nagyon érted, hogy sikerüljön:))
5087. Bobett (válaszként erre: 5082. - Erika691230)
2009. febr. 24. 13:25
Szia! Engem a táppénz miatt nem fog kirúgni, amíg tudom, addig húzom a betegállományt, s vagy jönni fog a baby, vagy máshol próbálok szerencsét! Oda már semmi képpen nem megyek vissza! Azért köszi az infokat! Puszi
5086. igi (válaszként erre: 5085. - 10d89b51ea)
2009. febr. 24. 13:22
csak az a bibi hogy nekem már uh is lesz mert a 21 -ik napon leszek, és ha minden ok akkor kezdjük is.
5085. 10d89b51ea (válaszként erre: 5084. - Igi)
2009. febr. 24. 13:19
Szia igi! A hepatitis C feltétlenül kell! Azt kérd meg! Nekem azt mondta a hölgyike, hogy a hepatitis B, meg a HIV egyhét alatt kész, csak a C később. Igy egyszerre megyünk majd a leletért. Mondta azt is, hogy a konzira ugysem kellenek még ezek az eredmények, mert csak a folytatás lesz megbeszélve, de elég bemutatni a papirokat, hogy a folyamat el van kezdve.
5084. igi (válaszként erre: 5083. - 10d89b51ea)
2009. febr. 24. 13:13
Szia nekünk hepatitis B, és Hív tesztet csináltak csak. Beutalónk volt. Igaz egy hét alatt kész lett, de mondok egyet ha vissza kell menni hepatitis C miatt.
2009. febr. 24. 12:52
Sziasztok lányok! Remélem jól vagytok:) levették a vért a hepatitis B,C, és a HIV-hez. három hét mulva lesz eredmény!
5082. erika691230 (válaszként erre: 5081. - Bobett)
2009. febr. 24. 10:07

Sajnos,tudom,miről beszélsz.:-(( nálunk is ez van,minden hónapban 30-40 ember mehet az utcára,ősz óta.Én azért beadtam a nyilatkozatot,ha mégis kirúgnak,akkor azonnal megy a jogászom a munkaügyi bíróságra.Egyébként,engem is kirúgtak volna januárban,tudom,de egy akár több milliós pert nem kockáztatnak,inkább elviselnek.A munkámba nem tudnak belekötni,arra nagyon vigyázok.Ha sokat vagy táppénzem,utána meg az lesz az indok,hogy kirúghassanak,nem?

Persze,ez a te döntésed,nem szólok bele,csak azért hívtam fel a figyelmedet,mert erről a törvényről sokan nem tudnak,és nem tudják,hogy ez az insemre ugyanúgy vonatkozik.

5081. Bobett (válaszként erre: 5076. - Erika691230)
2009. febr. 24. 10:03

Szia!

Igen tudom, de nálunk ez nem számít! Pofátlanul rugdossák ki az embereket, s nem foglalkoznak azzal, hogy ki milyen helyzetben van! Elég szomorú, s én nem akarok kockáztatni! Amúgy már helyem sem lenne, ahová visszamehetnék! Egy pereskedés meg most aztán tényleg nem hiányzik!

5080. MFPI
2009. febr. 24. 09:51
Sziasztok csajok, ne aggódjatok semmi miatt,csak nyugalom,pihenjetek testben,lélekben ez kell most a pocaklakóknak:)
5079. hubabuba75 (válaszként erre: 5077. - Andika.illes)
2009. febr. 24. 09:42
A beágyazódás a megtermékenyüléstől a 10-12.napon fejeződik be.Sok folyadék,fehérje és pihenés.Sok sikert!
2009. febr. 24. 09:40

Szia erika!

Miciona mi van veled,teszteltél már?

Tegnap én is elkezdtem görcsölni az éjszaka nem aludtam semmit a görcsöktől,ma reggelre meg elmúltak.

2009. febr. 24. 09:38

sziasztok,


múlthét szerdán volt a punkcióm, és már pénteken megcsinálták az embriótranszfert.(2)

négysejtesek voltak mindketten. mikorra fejeződik be a beágyazódás? egy kicsit fájt reggel a hasam alja, szedem a vitaminokat,pihengetek.

2009. febr. 24. 09:16

Sziasztok lányok!Szép napot mindenkinek!

Bobett!Ugye tudod,hogy ha egy nyilatkozatot teszel írásban a munkáltatód felé,hogy milyen kezelésben részesülsz,akkor a munka törvénykönyve szerint felmondási védelem alá tartozol?

2009. febr. 23. 23:19

Sziasztok, Csajok!


Az elmúlt évek során, ahogy Nektek, nekem is számos ’kalandban’ volt részem,

Mivel ugyanazt szeretném, mint Ti!

Ugye tudjátok, mire gondolok? :)

Forumon számos hasonló sorsú csajszival találkoztam, mindenkinek megvan a sztorija története. Munkatársaimmal beszélgettünk a témáról, és elhatároztuk, hogy összegyűjtjük ezeket az egyedi történeteket és könyv formájában megjelentetjük.

Itt nem elsősorban a lombik és az inszeminácio menetéről lenne szó hanem a lelki hátteréről, ki hogy éli,élte meg az elejétől a napjainkig.

Meggyőződésem, hogy érdekes olvasmány lehet nektek is, mindenki másnak is, és hasznos tanulság lehetne a most és a jövőben hasonló szituációban kerülő csajsziknak.

Szeretném, ha Ti a saját történeteteket hozzájárulnátok mindehhez, mások és mindannyiunk segítésére – ha partnerek lennétek ebben, keressetek meg az email címemen.

Megpróbáljuk összegyűjteni a legérdekesebb és legtanulságosabb történeteket melyből terveink szerint majd egy profi szerkesztő csapat készít egy kiadásra alkalmas kötetet.

Talán pont a Ti történetetek is benne lehet a könyvben.:)))))))))


Ebben a könyvben nem a személyek, hanem a történetek, az átélt élmények, érzések érdekesek, a névtelenség ezért garantált.



Várjuk a jelentkezéseteket, a részleteket személyesen.

nemenyinekata@gmail.com


AdamKata14

5074. MFPI (válaszként erre: 5073. - Igi)
2009. febr. 23. 19:59
Köszönöm igazán kedves vagy:) itt mindig mindenki készülődik, várakozik, de egyben egyformák vagyunk.....Babát szeretnénk,és anyukák leszünk, ha hiszünk, és kitartunk:)!!!!
5073. igi (válaszként erre: 5072. - MFPI)
2009. febr. 23. 19:35
Nagyon szorítok neked :-)
5072. MFPI (válaszként erre: 5071. - Igi)
2009. febr. 23. 19:04
Húúúú ezt most pontosan nem tom megmondani mától kapom a puregont és jövő héten pénteken lesz a leszívás, ha minden igaz:)Hidd el menni fog nektek is:)!!!
5071. igi (válaszként erre: 5065. - MFPI)
2009. febr. 23. 18:42
úgy legyen :-) Te most hányadik napon vagy ?
5070. Bobett (válaszként erre: 5067. - Dolcissima)
2009. febr. 23. 17:45
Köszi! Tartottam egy kis pihit a pozitív hozzáállásból, nehogy elfogyjon mire tényleg kell :))))), de most már minden ok! Jól vagyok és POZITÍV!!++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
5069. Bobett (válaszként erre: 5066. - MFPI)
2009. febr. 23. 17:44
Látom, minden rendben! Szép lassan, de biztosan haladtok! Minden ok lesz, s nagyon jó ez a pozitív hozzáállásod! Nagyon bízom benne, hogy ez meg is marad!!!!Köszönöm, hogy aggódtál értem, de túl vagyok a dolgokon, most megint jó a kedvem, csak már tényleg nagyon mennék tovább! De tudom, hogy még nem szabad, mert nagyon leterhelte a 3 egymás utáni lombik a szervezetemet! Szorítok Neked nagyon, írj, akármi van! Puszi
5068. Bobett (válaszként erre: 5051. - Zsanetta)
2009. febr. 23. 17:39
Szia! Én bízom, nem akarom feladni, csak most egy kicsit sok volt minden! Már ideje volt a kiborulásnak! Nekem még " csak " két műtétem volt, petevezetőim átjárhatóak, méhem rendben, csak megint 5 cm-esek a ciszták! Nekem is ezért nem sikerült a három lombik közül egy sem szerintem, mert ezen kívül minden tökéletes volt! Úgyhogy én is készítem magam lelkileg, hogy műtét lesz a vége! Sajnálom, ami Veled is történt, történik, de végig kell csinálnunk, bíznunk kell és semmilyen körülmények között nem szabad feladnunk! Sok erőt, kitartást Neked, s írj majd, hogy mi van Veled!
2009. febr. 23. 16:57

Sziasztok!


Ismét vannak új társak látom. Üdv mindenkinek! Olvastam a történetet, Zsanetta történetét, hát nem találok szavakat. Kívánom mindenkinek a sikert!!! Bobett! Örülök, hogy jól vagy és ismét az egyik legpozitívabb!

5066. MFPI (válaszként erre: 5037. - Bobett)
2009. febr. 23. 16:20
Szia Bobett örülök, hogy összeszedted magad, ez nagyon fontos! Ha egy kicsit közelebb laknál találkozhatunk volna… megkaptam az első puregon, és zibor adagom. s ha minden igaz akkor, Március 6-án lesz a leszívás, és meglehet a névnapom körül kapom vissza a csöppségeim:)!!! Szóval most már tényleg nagyon izgulok:)!!!
5065. MFPI (válaszként erre: 5044. - Igi)
2009. febr. 23. 16:08
Szia igi!Nekem kivették mindkét petevezetőm, de már nem szomorkodom.Gondolj bele így mennyivel biztosabb, fel a fejjel, hamarosan lesz neked is pocaklakód:)
2009. febr. 23. 16:01
Elolvastam és le a kalappal elötted és szorítok nagyon kérek a Kaáliba időpontot akkor most felhívtam az orvosomat és ő is azt mondta nyugodtan menjek oda, ha én jobbnak látom.Attól még szülhetek nála.
5063. Zsanetta
2009. febr. 23. 15:50

én krizsa dokihoz járok ,nagyon szeretem.

de ott mindenkio jó szerintem.

hát én túl vagyok egy sikertelen lombikon de kicsit lelyebb leirtam a rövid történetem az egyik lánynak.

2009. febr. 23. 15:48
Te kihez jársz?Mióta és hol tartassz most?
5061. Zsanetta
2009. febr. 23. 15:47

nekem szerencsém volt de szerintem böven egy hónapon belül kapsz idöpontot.

nézd meg az oldaluikat és ott vannak dokik aztán válassz.

vagy érdeklődj utánnunk kinenek mi a véleménye.

5060. d58b988bee (válaszként erre: 5058. - Zsanetta)
2009. febr. 23. 15:43
Köszi kérek oda időpontot én is nem tudod sokat kell várni?
5059. Zsanetta
2009. febr. 23. 15:40
ige a bpi kaali.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook