Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lombik életre-halálra fórum

Lombik életre-halálra (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Lombik életre-halálra

4938. 69feed9869 (válaszként erre: 4937. - Erika691230)
2009. febr. 21. 10:45
Hát igen, 100x1 ml. Amikor a dobozt megláttam, még nem gyanakodtam, de amikor belenéztem....Tele ampullákkal. Miért, Neked mennyit kellett szúrnod magadnak?
4937. erika691230 (válaszként erre: 4936. - 69feed9869)
2009. febr. 21. 10:37
100 ampulla??????????
2009. febr. 21. 10:30
Ja, kifelejtettem a progeszteron szurikat, majd elájultam amikor megláttam. 100 ampulla. Ezt mind magamba kell nyomnom??????????
4935. 69feed9869 (válaszként erre: 4933. - 0705aa5269)
2009. febr. 21. 10:27

Tényleg sok került már eddig is. 135.000,-Ft + 80 EUR-nál járunk eddig (menopur, cetrotide, utrogestan, pregnyl, femibion, tarivid (férjemnek).

Másnál is ilyen sok volt?

4934. erika691230 (válaszként erre: 4931. - Ded)
2009. febr. 21. 10:11

Szia ded!

Köszi az infót.kezdtem parázni,mert nem szeretem a bunkó embereket,ha az ráadásul orvos,akkor meg pláne nem.Dr. Molnár-G.Béla

És te?Hol tartasz?

Egyébként indítottam egy fórumot direkt szegedi Kaálisoknak,bár még nem nagyon találtak rám.Az adatlapomon keresztül megtalálod,ha érdekel.

2009. febr. 21. 10:07
Altatásban csinálják.De ezen kívül nem nagyon tudok segíteni,mert Kaális voltam és ott nem fogadhatnak el pénzt.Szerintem éppen elég sokba kerül ez így is.
2009. febr. 21. 08:29

Sziasztok lányok,

Jobbára olvasgatni szoktalak Titeket, nagyon sok fontos információt megtudtam már, köszönöm.

A BMC-be járok, három sikertelen inszemen vagyok túl, hétfőn lesz az első lombiknál a megtermékenyítés, csütörtökön az ET. Eddig - ahogy körbeérdeklődtem a lányok közt az inszemek alkalmával - az volt a tapasztalat, hogy előre nem nagyon adnak hálapénzt, inkább csak a sikeres beavatkozás után (mint egy sikerdíj :)). Csak hát nekem nekem nem nagyon akarnak sikerülni a dolgok. Szerintetek mennyit és mikor "illő" adni, kell-e az altatóorvosnak is (vagy csak kábításban csinálják a leszívást?) Ha valakinek van erre vonakozó tapasztalata, megköszönöm ha megosztja velem.

4931. ded (válaszként erre: 4926. - Erika691230)
2009. febr. 20. 22:14

Szia Erika!


Tudom, hogy nem engem kérdeztél, de azért nehogy azt gondold, hogy a dokinő annyira vészes! Persze neki is vannak nehezebb napjai, de én ezen nem is csodálkozom, hiszen rengetegen járunk oda, és azért nem egyszerű feladat kisakkozni, hogy miből mennyit, stb. Meg hát ugye lelkileg, testileg, és anyagilag sem mindegy hogy hogyan alakulnak a dolgok.

Szóval ez miatt ne izgulj:-)! Drukkolok!

Jaj! Megkérdezhetem, hogy ki a nőgyógyászod? Szerintem ugyan az, aki az enyém.

4930. 10d89b51ea (válaszként erre: 4916. - Nyanyusz-manyusz)
2009. febr. 20. 20:54
Szia nyanyusz-manyusz! Már nincs meg az endo. A GNRH kezelések észrevétlenné tudták tenni. Nekem az endometriozis befolyásolta az egész teherbeesést, hittem én, aztán kiderült, hogy spermaölő a nyákom. ezért kellett az inszem most meg már a lombik. Sziasztok lányok!
4929. Bcicus (válaszként erre: 4907. - Hubabuba75)
2009. febr. 20. 20:10
Nálunk nincs tb támogatás. A biopsziára valszeg lesz, de akkor legalább egy százast kell adni a dokinak, plussz a nővérek pénze, meg a gyógyszerek, meg az előzetes vizsgálatok az minimum még 100 és akkor még nem tudom, hogy hogy lehet áthozatni másik intézményből, mert náluk már nincs ilyen műtét és még nem hozattak így át anyagot, úgyhogy az is pézbe lesz és ugye a lombik meg fél milka volt most is gyógyszerestül.
4928. Bcicus (válaszként erre: 4921. - 94342425de)
2009. febr. 20. 20:07
Mi is akkor folytatjuk, de én egyenlőre nem várom, mert nagyon fog fájni a vége, pár % esélyünk van csak szóval szinte semmi eleve biopsziánál jó anyagból is alig 10%, és hát már ki tudja mi a jó anyag, nekünk eddig mindenki azt mondta, hogy biopszához képest nagyon jó és mozogtak is benne többen, erre most kiderült, hogy így sem jó. SZóval kb olyan 5% lehet az esély, ami igen közel van a nullához és egyenlőre én ebben nem tudok hinni, annyira minimális esély.
4927. Bcicus
2009. febr. 20. 20:05
Én elmentem szüleimhez, de vissza kellett jönnöm. AZ én gondolkozásom nem változott, de ő nagyon erölteti, hogy folytassuk, így nincs más választásom. Ennél a lombiknál és a lelkem mélyén végig bíztam benne, mikor azt írtam, hogy nem akkor is, beszélgettem vele és énekeltem neki, de hiába. Nem tudok optimista lenni, mjad ha belémy rakják, ha lesz kit, akkor biztos bízni fogok benne és már most tudom, hogy ki leszek borulva a kudarc miat, amire akkor nem fogok gondolni.
4926. erika691230 (válaszként erre: 4925. - 94342425de)
2009. febr. 20. 19:59

Szió!

Igen,ez még sajna a konzi.Ahogy számoltam,júniusnál hamarabb nem lesz beavatkozás. :-(

Igen,tudom,hogy hozzá jársz.Mi a véleményed róla?Már ketten is azt írták,hogy elég fura természete van.

4925. 94342425de (válaszként erre: 4923. - Erika691230)
2009. febr. 20. 19:53

Valószínű, hogy nekem a beültetés lesz április végefelé. Nem baj, majd mindig konzultálunk itt. Tudod én is a Dokinőhöz járok.


Nagyon drukkolok !

4924. 94342425de (válaszként erre: 4923. - Erika691230)
2009. febr. 20. 19:50
Ez még a konzultáció gondolom ?
4923. erika691230 (válaszként erre: 4922. - 94342425de)
2009. febr. 20. 19:16
Szia!Igen,van.Április 30 13óra,a Krizsán doktornőhöz.
4922. 94342425de (válaszként erre: 4920. - Erika691230)
2009. febr. 20. 19:06

Szia Erika !


Van már időpontotok?

4921. 94342425de (válaszként erre: 4906. - Bcicus)
2009. febr. 20. 19:04

Szia Bcicus !


Nagyon örülök, hogy kicsit lenyugodtál és engedtél a Párod kívánságának. Hidd el jó lesz a vége ennek a programnak ! Muszáj pozitívan gondolkoznod !


Tiszta szívemből szorítok Nektek !!!!


Én is várom már nagyon az áprilist, hogy újra tudjunk kezdeni !


Kitartás és türelem !!!!!

2009. febr. 20. 19:03
én is most tanulom ezeket,mert én is lombikra készülök.
4919. erika691230 (válaszként erre: 4917. - Nyanyusz-manyusz)
2009. febr. 20. 19:03
Szia!remélem,nem írok hülyeséget van a short protokoll,ez kb.egy hét kezelés a beavatkozás előtt,és van a long protokoll,ez kb.20 nap.
4918. davider (válaszként erre: 4917. - Nyanyusz-manyusz)
2009. febr. 20. 18:54

két eljárás van a gyorsitott annyit takar keves nap alatt érlelik a tüszöket az egyik tuti,hogy LONG a másik neve nem jut eszembe most ha beugrik isok....de igazán ennyi egyik hosszabb kurábol áll..:)


Bcicus örömmel olvasom,hogy nem váltak el utjaitok izzgultam értetek örülök ,hogy ujra mentej VISZONT:POZITIVAN ..POZITIVAN..POZITIVAN....ne legyél negativ tudod minden betegség az agybol indul......


hubabuba tu lesznek ilyen napjaid amikor kissé feszültebb leszel hisz most várni kell és a sok várakozás a legrosszabb szerintem de csak dumáld megvelük,hogy maradjanak ott és ott lesznek:)

2009. febr. 20. 18:31
valaki megtudja nekem mondani, hogy mit takar az magában, hogy gyorsított eljárás? Ugyanis ezt mondta a dokink, amikor most szerdán voltunk nála. Hiszen még a mensimet sem tudom, hogy mikor fog megjönni.( tudjátok a műtétem után kaptam 3 hónapig a GNRH injekciót, amitől nem jön meg a mensi. most lett vége az injekció kúrának)Tehát mit jelent az, hogy gyorsított eljárás?
4916. nyanyusz-manyusz (válaszként erre: 4856. - 10d89b51ea)
2009. febr. 20. 18:11
Szia Babus. Nekem laparoszkópiás műtétem volt. Neked egyébként mi a problémád? Ha már az endo sincs meg.
4915. dolcissima (válaszként erre: 4914. - Hubabuba75)
2009. febr. 20. 18:06
köszi! Valóban, nem szabad. Naponta dumcsizunk a Kicsi szívemmel, legalábbis én magyarázok neki! Megértem, hogy türelmetlenebb vagy, ez teljesen érthető, de majd megint nyugisabb leszel. Te is mond nekik, hogy kapaszkodjanak, maradjanak veled, mert nagyon fogjátok szeretni őket, és jól fogják érezni magukat!
2009. febr. 20. 18:01
Igen én is erre gondolok,hogy igazából nem is kell érezni semmit,de ma egy kicsit türelmetlenebb vagyok,mint a többi napon.Ez az első szívhang is hatalmas élmény lehet valóban!Veled tudok örülni , de neked sem szabad aggódni,tudod beszéld meg vele,hogy minden rendben legyen:)!
4913. dolcissima (válaszként erre: 4911. - Hubabuba75)
2009. febr. 20. 17:39
Tudom mindenki más, de én a beülti után 3 hét múlva mentem először UH-ra, és el voltam keseredve, semmit nem éreztem az ég világon, a has puffadáson kivül, de az a hormonkezelés vége felé már meg volt, és megmaradt. Szóval épp hogy reménykedtem, mert bennem volt, hogy nem szabad feladni, amíg ki nem mondják. Pedig csináltam két tesztet is a beülti után 14. és 16. napon, + lett. De mégsem mertem örülni, mert mindig azt mondták ez csalóka a hormon gyógyik miatt. Szóval a B tervvel, a kis fagyibabákkal a tarsolyomban várakoztam mi lesz?! És még hosszú az út! De ma volt szívhang, és ez nagyon boldoggá tesz! Ilyet még sosem hallottam, eddig még nem jutottam el. Hosszú lett, de az a lényeg ne aggódj még, hiszen nem is kell feltétlenül érezni vmit! Gondolj bele normálisan a nők többsége, amíg nem marad ki a mensije nem is gondolja, hogy vmi lehet.
4912. Bobett (válaszként erre: 4906. - Bcicus)
2009. febr. 20. 17:26
Örülök, hogy a párod nem hagyta annyiban a dolgot! Becsüld meg és szeresd nagyon! Remélem most már elhiszed, hogy szeret, s nem csak azért van veled, hogy szülj neki! Ő is küzd veled, úgyhogy neked is az a dolgod, hogy harcolj! S tessék pozitívan állni a dolgokhoz! Amúgy ajánlom, hogy olvasd el a következő történetet: a www.lombikbaba.hu oldalon a Saját történetek címszó alatti Dodó története című hozzászólást! Bár nincs befejezve, csak azt nézd, hogy a sok kudarc ellenére is küzdöttek. Aki írta az a szobatársam volt a leszívásnál! Kívánom, hogy meríts belőle erőt! Lásd, hogy nem küzdesz hiába! Neki most 3 év körüli a kislánya, s júliusra várják a kisfiút! Szóval, fel a fejjel! Egy a lényeg, hogy ne add fel, s bízzál! De nagyon örülök, hogy már egy kicsit jobb belátásra jutottál!
2009. febr. 20. 17:23
De nagyon tetszett,csak annak ellenére,hogy szeretem a pszichológiát,mégis nekem ez már kicsit misztikus és mégis elhiszem,hogy így van sőt én is szeretném ezt a bensőséget megteremteni az én kisbabámmal,mert ettől mélyebb kapcsolat nincs.Engem is oldott abban,hogy tudja beszélni hozzá(juk).Hát pont ez a bajom,hogy semmi csak mellfeszülés és semmi,de még csak ET.+4 napja vannak nálam és esetleg estére felmegy a hőm 37-ig is.Hétfő óta vagyok itthon.
4910. dolcissima (válaszként erre: 4909. - Hubabuba75)
2009. febr. 20. 17:16

Szia hubabuba!


Mi jól köszi, és mindig hozzá kell tennem, hogy remélem rendben is maradunk! Ha vegyesek az érzéseid akkor annyira nem tetszett? Nekem nagyon. Én szívesen el is járnék ilyenre, de itt nincs. Mondjuk én mindig beszélgetek vele gondolatban, de persze korántsem úgy, mint a könyvben. (már a petesejtjeimre is próbáltam hatni... agyban). Amikor olvastam nagyon hatása alá kerültem, és próbálgattam itthon, de nem sikerült, csak mégis megnyugtatott picit a koncentrálás.

Boldog kismami leszel nemsokára biztosan! Ti hogy vagytok? Mióta vagytok pihin pontosan?

2009. febr. 20. 17:07
Szia dolcissima,kiolvasta a LELKI KÖLDÖKZSINÓRT amit ajánlottál,jót tett,bár kicsit vegyesek az érzéseim a témával kapcsolatban.Ti jól vagytok?Én is úgy szeretnék már ott tartani ahol ti!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook