Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Lefogytam 42 kg-ot, de hogy bírtam magam rávenni? fórum

Lefogytam 42 kg-ot, de hogy bírtam magam rávenni? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Lefogytam 42 kg-ot, de hogy bírtam magam rávenni?

1 2 3 4 5 6 7 8 9
2011. máj. 3. 13:10

Le a kalappal előtted! Ezt végigcsinálni óriási erőre vall! Hitet adsz nekünk, köszönjük szépen, h megosztottad velünk a történeted! Fantasztikusan jól nézel ki és ráadásul nagyon szép, kedves arcod van. Párod mit szólt a fogyásodhoz?


Mindenki másnak is gratulálok, akik hasonlókon mennek, mentek keresztül. Rá kellett nekem is jönnöm, hogy csak akkor lehet sikeres egy kúra, ha nem drasztikus és közben agykontrollozom a végcélom.

2011. máj. 3. 13:06
Szia! Minden elismerésem a TIÉD!:) Gratulálok.:)
44. editta16 (válaszként erre: 37. - F1fee9d062)
2011. máj. 3. 13:02
:DDDDD naggyon jó!!!!
2011. máj. 3. 12:59
Le a kalappal !!!!!.-DDDD
2011. máj. 3. 12:56

Brekkkkkkk!

Majd néha jövök, benézek brekegni! :)

Meg felcsippenteni pár jó gondolatot. :)

41. sagievi (válaszként erre: 32. - 9896a91eb9)
2011. máj. 3. 12:54
Köszi aranyos vagy!
2011. máj. 3. 12:49
Szia!!!Elöszőr is gratulálok le a kalapal előtted...Én úgyan ebbe a cípőbe vagyok mind te 2,5évvel ezelőtt szültem és nemtudok le fogyni igaz én 98kg vagyok ,de ez is nagyon sok ... .Nem olyan rég 2hete elkesztem oda figyelni az evésre reggel gyümölcs kávé,ebédre maréknyit eszek amit főzztem délután joghurt vagy müzli 6óra után semmi.Nagyon nehéz megállni .Én 4évvel ezelőtt 3hónap alatt lefogytam -45kg a 90napos fogyokúrával,de attól meg most már rosszul vagyok nem bírom csinálni.Most még nem mozdul a mérleg ,de remélem összejön .Nemtudom ,hogy fogok-e fogyni ,mert szedek Pánikbetegségre gyógyszert ,igaz a dr-nő mondta ,hogy nem lehet tőlle hízni hát remélem nekem is össze jön mind neked.Te nagyon ügyes vagy és hatalmas akarat erőd ,igaz nekem is van akarat erőm ,de én félek attól ,hogy így sem fogok lefogyni....Üdv.
2011. máj. 3. 12:47

Szép és csinos vagy! Tök jó nézni a képeidet, hatalmas a változás!

Szeretem az ilyen történeteket, bizonyíték, h tényleg nincs lehetetlen, csak tehetetlen...

Gratulálok!

38. 9896a91eb9 (válaszként erre: 37. - F1fee9d062)
2011. máj. 3. 12:42
Ez a vicc tökéletesen ideillik!!!!:DDDD
2011. máj. 3. 12:40

Fantasztikus vagy!!!!!!!!!!!!!!!!

Én itt még nem olvastam végig teljes cikket, de ezt igen!

Van egy vicc, ami eszembe jutott erről:

Békák állnak a hegy aljában, és mind azt brekegi, neeeem, neeeeem lehet felmenni erre a hatalmas hegyre, akárhogy is szeretnénk...

Egyszer csak meglátják egy társukat a hegy tetején....

???

Háááááát, süket volt!


Néha muszáj süketnek lenni, mert annnnnyi-annnnnyi a rossz hang. Hogy nehéz, és nem lehet, stb.

Én gebe vagyok, azt mondják könnyű nekem...

:)

Én naponta küzdök meg a kilóim megtartásáért.

Senki nem gondolná, hogy ez ugyanolyan gond...

Tanulságos volt nekem is, amit írtál, KÖSZÖNÖM!

2011. máj. 3. 12:40

Szenzációsak vagytok! Csak ámulok, hogy milyen nagyszerűen fogytatok!!!!

Én is így akarom! Mégegyszer gratulálok mindegyikőtöknek!!!!!

2011. máj. 3. 12:32

Én csak 10kg ot fogytam.Én sem tudom,hogy vettem rá magam:)))

Gratulálok a nagy fogyáshoz!Ügyes vagy!

2011. máj. 3. 12:30

Szia!!

Te egy szuper csaj vagy!! GRATULÁLOK NEKED!!!

Nagyon csinos lettél!!!

Én 160cm és 72-75 kg vagyok. 20kg-t kéne fogynom de még nem kattantam be! Már próbálkoztam egy párszor de még nem sikerült!!

Most,hogy elolvastam a sztoridat be kéne már látnom,hogy ha neked sikerült akkor nekem miért ne??

Gratula mégegyszer!!

2011. máj. 3. 12:28
Szia Dóri gratula Neked. Én is hasonló cipőben jártam, igaz kicsit kisebb induló súllyal, de nekem is 40 kg-tól sikerült megszabadulnom. Tudom min mentél keresztül, de azt hiszem ez bizonyítja minden kishitű embernek, hogy igenis meg lehet csinálni. És amikor azt a 40-et adtam le ( igaz én drasztikusan 4 hó alatt), semmit nem sportoltam. Már vékonyan kaptam rá a sport szépségeire. Szóval elsősorban minden az elhatározáson múlik, és persze a kitartáson.
32. 9896a91eb9 (válaszként erre: 31. - Sagievi)
2011. máj. 3. 12:27
Gratulálok! Ez gyönyörű eredmény!
31. sagievi (válaszként erre: 27. - 1d1983f461)
2011. máj. 3. 12:02

Szia! Cukornádkisasszonynak is és Neked is gratulálok. Mindketten ügyesek vagytok. Írnál kicsit részletesebben, hogy mikor mit és mennyit ettél?

Én is fogyóztam és le is adtam kb. 22 kg-ot, amiből most 2 év alatt 2-3 visszajött. Szeretnék pár kilótól megszabadulni, de már a 90 napossal nem tudok. Előre is köszi, ha válaszolsz.

30. 1d1983f461 (válaszként erre: 28. - Sztolyka)
2011. máj. 3. 12:02
Én leváltottam a fehér kenyeret teljes kiőrlésűre, cukor helyett édesítő. Igyekeztem leredukálni a tésztaételeket ill ahogy haladok előre egy nap egyre kevesebbet eszem, estére már csak valami nagyon könnyű étel van. Amúgy adj időt magadnak, én pl nagyon köretes voltam (rizs, krumpli mázsaszám) az elején 2 kanállal ettem, majd 1-el és ma már teljesen normális, hogy zöldséget eszem mondjuk egy hús mellé:)
2011. máj. 3. 12:01

Szia! Először is maximális elismerésem!

Én az utóbbi 20 évben szinte folyamatosan próbálkoztam a kilóimtól megszabadulni, de nem igazán sikerült, sőt mindig rakodott és rakodott.

Amikor 84 voltam az ájulás környékezett, hogy nahát ennyi még soha sem voltam! De csak egyre híztam! Aztán amikor már a 92 kilót is elhagytam, pánikba estem. Akkor már komolyan kerestem a megoldást. Rátaláltam a 90 naposra és, hogy el ne kiabáljam, ezt tudom csinálni már 74. napja.Eddig "csak" 8 kilótól szabadultam meg, de az első célom 81 kiló, aztán a 70 kiló.Lehet, hogy mások sokkal gyorsabban vagy látványosabban fogynak, de ahogy te is írtad, nem szabad siettetni a fogyást.

Igazat adok abban is, hogy mindig akad olyan "kedves" ismerős, aki azonnal vagy a kitartásom akarja megtörni vagy az önbizalmam.Amikor tudatosul bennem, hogy a burkolt vagy nyílt vélemény mekkora fullánk, nagyon rosszul esik. De most annyira elszánt vagyok, hogy egy-két órai lehangoltság után újult erővel folytatom.

Vannak olyanok is, akik szintén belevágnak a diétázásba és folyamatosan azon erőlködnek, hogy túllicitáljanak a fogyásban, hogy lám ők leköröztek, ügyesebbek. Már nem tud idegesíteni az ilyen hozzáállás, mert számomra az a fontos, hogy magamhoz képest hol tartok.Köszönöm, hogy leírtad a történeted és lehet, hogy egyszer majd én is leírhatom a magamét.Sok erőt adott az, amit leírtál, mert ezeket én is átélem és látom, hogy neked sikerült. Szeretném, ha nekem is sikerülne. Most ezen az úton haladok. Jó egészséget és további sikereket kívánok!

28. sztolyka (válaszként erre: 27. - 1d1983f461)
2011. máj. 3. 11:55

hogy érted,hogy mértékkel?

miket lehet enni és mennyit?

én most szeretnék egy olyat,hogy beosztom,egy nap mit eszek és mennyit.

segítsetek,lécci!!!

2011. máj. 3. 11:51
Emlékszem, mikor Dóri kb. 20 kg-nál járt már a fogyásával valamivel több, mint egy évvel ezelőtt, én meg még akkoriban nagyon az elején jártam a dolgoknak és kicsit szkeptikus voltam, de elhatároztam én is így fogok lefogyni, ahogy ő. Nem fogok semmiféle hülye diétát kipróbálni, eszem mindent, de MÉRTÉKKEL! És bevált! Én is 45 kg-tól szabadultam meg ennyi idő alatt és még hányan vagyunk itt Hoxán, akik így fogytak le! Senki ne sanyargassa magát, mert felesleges! Gratulálok Dóri, jó a cikk!☺
2011. máj. 3. 11:50

mit gondoltok a zöld tea fogyasztó hatásáról?

ittam egy időben.

lehet hogy megint kellene.

2011. máj. 3. 11:48

Szia!

Azt hiszem a kezdetektől olvasom a naplódat,ez a cikk volt a megkoronázása annak hogy milyen ügyes voltál és a stagnálós napokon sem adtad fel.

Így van, nincs csodaszer-módszer, mindenkinek magának kell megtalálnia a számára megfelelőt.

Ezúton szeretnék én is gratulálni és minden jók kívánni!

24. Newgirl (válaszként erre: 1. - Cukornádkisasszony)
2011. máj. 3. 11:35

Szia!


Gratuálok neked !


Én is hasonló képp éltem az életem

2006 január 1.-én 106 kg-ot mutatott a mérlegem 160 cm-es testmagasághoz.

Ekkor jött a nagy elhatátozás, fogyni fogok!!!!!

10 hónap mulva november 1.-én már csak 77 kiló voltam.

Majd lassan még kevesebb, a csúcsom, 64 kiló volt, szintén 42 kiló minusz!

Most a 3. lányom megszületése után van még rajtam ehhez képest pár kiló felesleg, de hamarosan ez is eltünik!


Szóval szivből gratuálok, én tudom min mentél keresztül!!!!!!%!

2011. máj. 3. 11:31
Le a kalappal! Régebben olvasgattam a naplódat is, lehet, hogy bírtad, csaak én nem láttam. A bőröd hogyan viselte a fogyást??? Hasadon, combodon, melled? Köszi a választ előre is!
22. lizi34
2011. máj. 3. 11:30
Gratulálok a kitartásodért!Azt hiszem a történeted volt az utolsó lökés számomra Köszönöm a segítséget!
2011. máj. 3. 11:28
Gratulálok! Nagyon csinos vagy! Minden elismerésem!!!!!
20. korteforma (válaszként erre: 1. - Cukornádkisasszony)
2011. máj. 3. 11:24

Gratulálok! Szinte rád se lehet ismerni, nagggyon jól nézel ki! :))


A pozitív gondolkodás - önszuggesztió engem is érdekel :)

2011. máj. 3. 11:18

Gyönyörű lettél!:)

Gratulálok a kitartásodhoz!

2011. máj. 3. 11:10
Gratulálok!Nagyon csinos vagy:)
2011. máj. 3. 11:08
Végre megjelent a cikked, szuper lett:-)
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook