Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Lefogytam 42 kg-ot, de hogy bírtam magam rávenni? fórum

Lefogytam 42 kg-ot, de hogy bírtam magam rávenni? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Lefogytam 42 kg-ot, de hogy bírtam magam rávenni?

1 2 3 4 5 6 7 8 9
76. kimba1
2011. máj. 3. 16:09

Minden elismerésem!!!

Én 90 napossal kezdtem el 2 hete,legalább 10 kilót kellene fogynom,de a 15 is jó lenne.

Ha másnak sikerül nekem is menni fog.

Az biztos hogy a legfontosabb az elszántság,és nem árt egy kis pozitív hozzáállás..hogy igenis sikerülni fog.

A 90 nap után és kalóriaszámolgatáson gondolkodom,hiszem az igazán az életmódváltás.

Nekem most muszáj fogynom,babát szeretnénk és egy vérvétel után kiderült,hogy magas a tesztoszteronom,amit súlyleadással talán tudok javítani.Ez erőt ad,hogy véghez vigyem a célom.

75. manianyu (válaszként erre: 68. - Cukornádkisasszony)
2011. máj. 3. 15:57

Én is gratulálok, és köszönöm azt, hogy az utolsó lökést megadtad a fogyókúrámhoz.... :-)))

Régen én is csináltam azt, hogy 6 után nem ettem, és mentek is le rólam a kilók, de akkor futottam is. Egy hónap alatt 8 kiló ment le...

Most 100 felett, már nehezebben megy a futás, de (nem mondhatom el senkinek, elmondom hát mindenkinek), én is elkezdem az esti kaja megvonást!!!

Remélem fél év múlva beszámolhatok pozitív eredményekről...

Köszi még1x!! :-))

74. char18
2011. máj. 3. 15:46
Gratulálok! Nagyon ügyes vagy!!! :)))
2011. máj. 3. 15:44

Gratulálok nagyon jó a cikk :)

Fantasztikus csaj vagy☺

2011. máj. 3. 15:34
Milyen módszerrel fogytál? Azon kívül, hogy fejben döntötted el? Volt valami extra, vagy egyszerűen csak nem ettél esténként? Én is szeretnék ledobni egy kb. 8-10 kg-t. Most ott tartok, hogy már nagyon keveset eszem, reggel és este pedig a rossmann-ban kaptam diétás italból iszom meg egy bögrével.
2011. máj. 3. 15:18
GRATULÁLOK én is ...
2011. máj. 3. 15:16

Gratulálok cikkhez és a fogyásodhoz is!:) Minden szavaddal teljesen egyet értek, pontosan ezen mentem én is keresztül!

Többek között a Te naplód is segített nekem abban, hogy én is kitartsak és sikerüljön lefogyni! Számtalanszor álltam neki fogyózni az elmúlt évek során de teljesen igaz az, hogy agyban dől el! Hasonlóan csináltam én is mint Te, és meg is lett az eredménye, -32 kiló másfél év alatt! És nagyon jól érzem magam!!:)

2011. máj. 3. 15:15
Nagyon nagy a változás!!Gondolom minden rokon meglepődött:):):)Gratulálok!!:):)
2011. máj. 3. 15:14

Csak ámulok és bámulok Tőletek!!!!!!!nagyon szépen köszönöm a dícséreteket,bókokat:) veszettül jól esik :) Tényleg bár tudnék több szinnonímát arra hogy köszönöm :)

Mindenki hozzászólásást elolvastam eddig és ezután is elolvasom! Sőt aki levelet kűldött arra is válaszolni fogok,csak egy kis türelmet kérek :)

Probálok itt azért tömören válszolni a feltett kérdésekre!

A lényege a fogyásomnak az hogy elhitettem magammal hogy menni fog és azután jött az hogy 6 óra után nem ettem,majd mikor 2-3 hónap után hozzászoktam jött a stagnálás és áttértem a 4 óra utáni nem evsére! Ezt nem úgy kell elképzelni hogy éhezem,mert aki rántott húst eszik és rendes porcukrorból és fehér kifliből készült mákos gubát ebédel a rántott hús után az nem mondanám sanyargatós étkezésnek!Sőt én van hogy reggel 8-9 órától délután 2-ig csak eszem és eszem!Talán egyedül a fehér kenyeret kerültem és a csokoládét,de ezt kiváltottam túró rudival meg kekszekkel,sütikkel :P

Persze csak módjával,az ember szerintem tudja hogy mi az ami sok és mi az ami kevés! Én úgy gondolom hogy nem 3-4 merőkaálnyi levest kell merni meg 3x repetázni,csak monduk 2 merőkanállal merünk max még egy fléllel és este már nem enni kiadós ételeket!

És ez a fajta étkezés ugyan úgy jó egy 150 vagy 100kilós vagy 65 kilós embernek is.Teljesen mind egy mennyi a fölösleges kiónk,bár azért kevesebből nehezebb fogyni!De mint Fouco is írta akinek ezer puszi:) tényleg le lehet adni ezzel az étkezéssel pár kiló fölösleget is,sokat számít ám hogy a gyomrod mennyire terheled túl délután 4 vagy 6 óra elteltével!Mivel az emésztés kora délutánra egyre csak lassul,így ami mondjuk már 4 óra után eszel azt már az ember szervezete nagyon lassan dolgozza fel!

De ha Ti is olvasgatjátok a hozzászólásokat,láthatjátok hogy nem csak én vagyok egyedül akik megszabadultak sok sok kilótól!:)Innen is Nagy Nagy Gratula Nektek:) mert valóban lehetséges csak tenni is kell érte!

Mint írtam(amúgy már korábban írtam egy másik cikket is,az adatlapomba megtaláljátok az interaktivitásnál) nem vittem túlzásba a sportot meg a mozgást:S most tavaly november óta járok konditerembe.

Hála égnek annyira nem szottyosodott össze a bőröm,bár nem az a hűűű de ruganyos mint mondjuk 12 évesen :D de azért meztelenül biztos nem állnék kézen a fal melett mert nem festenék valami jól :D A cicim............nem azt mondom hogy húúú olyan mint a Bódi Szylvié:D de ha nem kell melltartó nélkül hajolgatnom maximálisan meg vagyok elégedve vele,bár sosem tagadtam hogy majd ha már közelgek a 40 felé akkor egy cici plasztikát jó lenne átesnem:) A hasam....... mivel nem mondok le az édes étel nyújtotta örömökről és még mindig nem izzadok a kondiba napnta 2 órát....így az alhasam nem kicsi:D ezzel is úgy vagyok hogy a császáros vágásomnál látszik leginkább hogy ott a bőrömmel nem nagyon tudok mit kezdeni.ha állok semmi bajom vele,de ha leülök vagy lehajolok azért látszik hogy volt ott Baba is meg sok fölös kiló is!!! De azt hiszem hogy lehetne ennél rosszabb is :) Ehhez is optimistán állok és inkább csak a jó dolgokat veszem észre,persze van mikor ez nem megy!

NOs nem vagyok férjnél:) de Párom velem együtt szokott hozzá az új Dórihoz!Ő nem az a dícsérgetős fajta,neki már túl vékony vagyok,amin én természetesen rendre kiakadok,mert én nem látom magam vékonynak,inkább én az a kategória vagyok akin még lehet mit fogni!Persze mindig elárulja magát azzal hogy sokkal sokkal többször fogja meg a fenekem mint pl 3-4 évvel ezelőtt :D:D:D


Hűű ha valmit kihagytam volna akkor majd jövök még és írok:)

Addig is senki ne brekegje hogy neeeem megy neeeeem megy:D:D mert én is a süket békák táborába tartoztam és lám elértem amit akartam:D:D

2011. máj. 3. 15:10

Gratulálok Neked! A cikk remekül sikerült! Szívvel-lélekkel írtad, s magadat adtad benne.

Minden elismerésem a tiéd a kitartásodhoz!

66. 3cbdff671e (válaszként erre: 63. - 37979960d3)
2011. máj. 3. 15:08

végig olvasgattam majd mindent, amit írt és ebben benne van:

120 kg -> 107 kg -> jelenleg 69,5 kg

2011. máj. 3. 14:48
Jav: de nem is akarok
2011. máj. 3. 14:44

Gratulálok, nagyon ügyesek vagytok. :)

Én nem tudok ilyen hatalmas eredményt felmutatni, de is akarok, viszont, szintén mindent mértékkel alapon karácsonytól mostanáig fogytam 7 kg-t, és már csak 3 kg van hátra, a számomra ideális testsúlyig 167 cm vagyok 67 kg szeretnék lenni.

Semmit nem vonok meg, csokit és fehér kenyeret is eszek, de nem egy táblával, hanem egy-két cikket, és 1-2 szelet kenyeret, délután 4-5-től viszont nem eszek semmit, csak vizet iszom. Nekem így jó. :) A mozgáson most kezdek el gondolkodni, jó lenne izmosodni ;)


Kitartást mindenkinek, és Szép napot! :D

63. 37979960d3 (válaszként erre: 59. - Fuoco)
2011. máj. 3. 14:39

Szia Dóri! Gratulálok a cikkedhez, akik elolvassák, tuti hozzálátnak az életmódváltáshoz. Ösztönzőleg hatsz ránk :)

Én azért hiányoltam azt, hogy nem írtad bele, hogy már régóta nem eszel 4 óra után, ez szerintem kulcsfontosságú a fogyókúrádban, amellett, hogy mértékkel étkezel. Persze, aki kíváncsi rád úgyis elolvassa a naplódat is, (szerintem a Hoxa tagjainak fele a te olvasód).

2011. máj. 3. 14:22
Gratulálok! Nagyon csini lettél így lefogyva!!! Ügyes és kitartó voltál és így biztosan sikerül is megtartani ezt a normális súlyt és alkatot! Sok boldogságot a kislányoddal.
61. Erus30
2011. máj. 3. 14:11

Az ilyen történetek adnak nekem is kitartást.

Gratulálok!

2011. máj. 3. 14:03

Gratulálok! Ez igen!


Én arra is kíváncsi lennék, mit szól az új feleséghez a férjed? :-)

59. Fuoco (válaszként erre: 50. - CsillagTM)
2011. máj. 3. 13:58

Én is Dóri módszerét követve fogytam/fogyok! Ez működik pár kiló esetében is, magam sem hittem volna milyen sokat számít, hogy pl ne egyél este 5-6 után! :)



Dóri, imádlak, és köszönöm, hogy segítettél!

Pussz

2011. máj. 3. 13:57
Szívből gratulálok még egyszer neked.:)) Szuper jól nézel ki.:) és teljesen egyet értek, el kell hinni, hogy le tudsz fogyni és akkor sikerülni fog.:))
2011. máj. 3. 13:56

Remek gondolat, hogy a sikereidet megosztottad másokkal is, mert ez igen ösztönzően hat sokunkra.

Te tényekkel bizonyítottad, nemcsak tervekkel, hogy igenis az akarat milyen döntő a siker elérésében.

Szívből gratulálok, további jó egészséget kívánok a csinos alakodhoz.

56. sztolyka (válaszként erre: 50. - CsillagTM)
2011. máj. 3. 13:55
pont erre gondoltam,hogy aki keveset akar leadni,az hogyan csinálja?
2011. máj. 3. 13:54
Gratulálok, nagyon szép eredmény amit elértél. Nagyon csinos vagy, dicséret neked.
2011. máj. 3. 13:51

HŰŰŰŰ..Nagyon csini vagy!:)

Gratulálok!

én -10kg-val is megelégednék..:)

2011. máj. 3. 13:50

Nagyon nagyon gratulálok Neked!

Nagyon csinos vagy, és látni, hogy boldog is! Szuper, amit véghez vittél, le a kalappal!

Neked köszönhetően és is egyre jobban hiszek! :)

2011. máj. 3. 13:48

Gratula!

Valami hasonló módszerrel próbálkozom én is, lassan 6. hete.

Se "csoda bogyó", se torna <- ez utóbbira én se vagyok olyan büszke, de a lustaság nagy úr.

Többször eszem keveset, igaz én még este felé is eszem egy kefírt, joghurtot zabkorpával.

Inni csapvizet vagy lúgosító vizet iszom. A citromos víz nem vált be, attól csak éhes voltam.

Fehér kenyeret, tészta féléket nem eszem, helyette Tonus kenyeret, de abból is csak 2-3 szeletkét naponta.

Kisebb célokat tűzök ki magam elé én is, nem nagyban gondolkozom csak max. 1 hónapra előre.

Nem határoztam meg magamnak a fogyi végét, sem időben sem kilóban. Persze van egy kb. elképzelés.


Nagyon szeretnék egy hasonló siker sztorit mint a Tiéd!

51. Abibee
2011. máj. 3. 13:47

Csajok!

Mindannyiótoknak gratula!

Repkednek itt a mínuszok,én úgy látom.Ügyesek vagytok!

2011. máj. 3. 13:44

hatalmas gratula, tényleg gyönyörű és csinos vagy!!


akkor ez volt a módszer, h mindenből mértékkel? ez tök jó! annyi vele a baj, h azoknak, akik csak 5-10 kilóval többek, mint kéne, nem biztos, h ez segít. én pl. már így is elég mértékkel eszem (172 cm, 62 kg), de az a plusz 3-5 kiló, ami még rajtam van, így nem menne le sztem, ahhoz már mozogni kell...

49. Abibee
2011. máj. 3. 13:42

Cukornádkisasszony!

Ez az!

Én mindig is tudtam,hogy Te egy "jó" csaj vagy!Gratula.

Le a kalappal!

Kislányod büszke lehet a csini anyucijára:)

2011. máj. 3. 13:21
Büszke lehetsz magadra, gratulálok!
2011. máj. 3. 13:21
Huh, gratulálok. Én is 107 vagyok, 3 napja kezdem neki az első komoly fogyómnak. Most hatalmas löketet adtál. Köszönöm!
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook