Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Lefogytam 42 kg-ot, de hogy bírtam magam rávenni? fórum

Lefogytam 42 kg-ot, de hogy bírtam magam rávenni? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Lefogytam 42 kg-ot, de hogy bírtam magam rávenni?

1 2 3 4 5 6 7 8 9
106. b789d47c89 (válaszként erre: 103. - Cukornádkisasszony)
2011. máj. 4. 11:12
Én még kibírnám, de az a baj, hogy a párom este 8 és 10 körül is kajál és amikor az ember érzi a jó illatokat.....úgy nehéz, másként eszembe se jutna, hogy egyek.
105. b789d47c89 (válaszként erre: 103. - Cukornádkisasszony)
2011. máj. 4. 11:09
Én almaecetes szörpöt szoktam, az égeti a zsírt. Tavaly amikor sokat ittam almaecetet volt hatása.
2011. máj. 4. 11:09
Gratulálok!!!Nagyon "zsír", hogy ilyen elszánt voltál/vagy!!:) Asszem én is nekidurálom magam, bár még szoptatom a lassan 10 hós kicsimet, de sztem ez ahogy Te csináltad, még szopi mellett is vállalható! Köszi a képeket és a cikket!!Ügyi vagy!!
2011. máj. 4. 10:46

nemsértődtemmeg :D spt tisztában vagyok voltam vele hogy borzasztóan festettem :S

Nos,hogy válaszoljak a kérdésekre:)

Inni sokat ittam és iszok is,vagy is nem sok mert csak az amit elvárnak az embertől az orvosok 2.5-3 liter folyadék(ez a levest is tartalmaza).Mikor kondizom 1 óra altt a 1.5 liter mentes vizet simán megiszom! Akkor is kell inni mikor nem szomjas az ember! Ja és én főként vizet ittam iszom semmi ízesítés semmi buborékos csoda lötty......ha már nagyon unom akkor iszom liptonoszöldteát vagy citrosmos teát,télen ha fázom akkor forró teát iszom,vagy bundás kenyérhez is forró teát......de ezek ritkák,szóval csak sima csapvíz vagy ásványvíz!

Amúgy meg sosem ettemittam semmit édeskével,mert szerintem totál gáz az íze pfújj!

Sőt nem cseréltem le a lisztet meg nem ettem puffaszott cuccokat mert nem jó ízű,és akinek ez bejön hááááááát .

tehát! Én ettem mindent ugyan úgy mint azelőtt csak este 9-kor,már nemvertem be egy tányér töltött paprikát 2 szelet kenyérrel :D

Nem modnom hogy pl.egy teljes kiörlésű kenyér vagy pékáru nem jó,csak a fehér lisztből készült ételek jobbak,finomabbak! Legalábbis nekem.Ha ezeken a köleseken meg ahajdinán nőttem volna fel akkor azt mondom hogy ahhoz vagyok hozzászokva,az a finom......de én nem ezeken nőttem fel,hanem a vajas kenyeren,Mamám féle lekvárral megkenve,amibe volt egy raklap cukor:D

És most lehet hogy sokak fejébe megfordul hogy ez nem egészséges,de nekem az mert minden évben csináltatok teljes vérképet.Most pár hónapja voltam megint és egy "baj" volt csak hogy kicsit alacsony volt a koleszterint szintem :) de most a Húsvét után annyi tojást ettem hogy tuti most már jó minden értékem:)

Amúgy meg simán ki lehet bírni a 6 óra utáni nem evést!Csak annyit kell beültetni az agyunkba,hogy cserébe bármit!!!! Ehetünk!!!:)

102. b789d47c89 (válaszként erre: 101. - Sztolyka)
2011. máj. 4. 09:56
Sok sikert, majd én is megpróbálom betartani...muszáj lesz jön a fürdőruha szezon.
101. sztolyka (válaszként erre: 100. - B789d47c89)
2011. máj. 4. 09:26

azokat nem tudom,én is csak most kérdezgetek erről.

a 6 óra utáni nem evést ki kell hogy bírjam,próbálkozom.

100. b789d47c89 (válaszként erre: 99. - Sztolyka)
2011. máj. 4. 09:23
6 óra után totál semmit...hát én éhen halnék, de ilyen biokölest meg ilyeneket sem lehet?
99. sztolyka (válaszként erre: 68. - Cukornádkisasszony)
2011. máj. 4. 09:21

inni mit szoktál?

sok folyadék is kell?

én teát cukor nélkül.

most gondoltam hogy édesítőt kellene cukor helyett az ételekbe is.

meg keményítő liszt helyett.

magvas kenyér.

jól gondolom?

a 6 óra utáni nem evést be fogom tartani.

2011. máj. 4. 09:17
Megnéztem a képeid! Nagyon durva, remélem nem sértődsz meg rajta ha azt mondom a túlsúlyoddal a saját anyádnak néztél ki...most meg egy csini tinilány lettél.
2011. máj. 4. 09:13

Gratulálok!!!!!

Nagyon jó a cikk. Biztosan mások is tudnak belőle erőt meríteni!

96. Judusz77 (válaszként erre: 84. - Judit2626)
2011. máj. 4. 07:49
Hali. bár nem engem kérdeztél, de a 40 kg-os fogyi után nekem is nagyo nagy a bőrruhám. de holnap feszem be a kórházba, és megcsinálják. 5 év alatt minden csodacuccot kipróbáltam.
2011. máj. 4. 07:23

Nagyon gratulálok a fogyásodhoz! Fantasztikus amit elértél és a legigazabb dolgot írtad az agyban dől el igét!

Eddig is sok löketet kaptam Nonotól de most te is hozzátettél ahhoz,hogy a maradék pár kilótól még sikerüljön megszabadulnom!

2011. máj. 4. 07:09
Nagyon jó vagy! Olvasom a naplódat is ,de ez a cikk szuper lett. Nem ütemtervet adsz a fogyni vágyóknak, hanem hitet. És ez nagyon kell. Én is mindig beszélgetek magammal. Mostanában a rosszabbik énem nyer... De nem adom fel!!! Már csak pár kilót kell ledobnom és aztán azt megtartanom. :)
2011. máj. 3. 23:43
Büszke vagyok Rád és nagyon jól sikerült a cikked, le a kalappal mindenek előtt !!! :)
92. Xtike
2011. máj. 3. 22:50
Gratulálok! Nagyon jól sikerült a cikk! Most ösztönöztél, hogy ne lazítsak a finis előtt két kilóval. (mert mostanában bizony sikerült...) Kitartás, akarat és mértékletesség tényleg ez a kulcsa az egésznek.
91. 37979960d3 (válaszként erre: 90. - Cukipofi:))
2011. máj. 3. 21:37
Egyszer én 5 napig csak pattogatott kukoricát ettem, mert azt halottam, hogy a Palik L. régen azzal fogyott le, állítólag ő 2 évig csak azt evett, na ez biztos túlzás :)
2011. máj. 3. 21:34

Nagy-nagy gratula! Én is hetek óta csak kattogok..Nekem 2 gyerkőcöm van, és az első terhességem előtt 55 kiló voltam..(Hümmm,de rég is volt :( )Persze ez azóta a csillagos égig szökött.de ezt nem tudom pontosan, mert nem állok mérlegre..

Most már egyre inkább érik bennem, hogy valahogy meg kéne szabadulnom ettől a sok-sok kilótól (ez legalább 35kilót takar).

2hete káposzta levesen éltem..De a 4ik nap öklendezve néztem rá.Végig gondoltam, és én is arra jutottam,mint Te. Ezekkel semmire nem mennék.Átmeneti dolog lenne, és duplán visszajönne .Szerintem minden embernek el jön az a pillanat,amikor "megérik a feladatra".Nekem azt hiszem ,ma a cikked olvasása volt az utolsó löket az érés felé! Remélem nekem is sikerül hasonló szép eredményt elérnem.

Remélem pár hónap múlva én is beszámolhatok valami apró sikerről és idővel pedig ,hogy én is elértem a célom!Köszönöm Neked!

Nagyon csini lettél!Gratulálok még egyszer!

89. syria
2011. máj. 3. 21:06

Gratulálok! Nagyon nagy dolgot vittél véghez.

Az hogy sokkal csinosabb lettél, az egy egy dolog. De még nagyobb eredmény, hogy megszabadultál a túlsúly okozta betegségek lehetőségétől.

2011. máj. 3. 21:02
Nagyon jó volt most ezt a cikket olvasnom! Erőt adtál! Köszi!!!
87. 1975V
2011. máj. 3. 20:52
Szia, már nagyon vártam a cikked, s nagy örömmel olvastam, főleg a párbeszédes rész tetszett, majd én is fogom alkalmazni. Én 71-ről 66-ra mentem 1 hó alatt, most meg 68-ról indulok újra. remélem ez a hónap sikeresebb lesz. Szia és gratulálok!
86. 9896a91eb9 (válaszként erre: 85. - Missmonroe)
2011. máj. 3. 20:46
Nagyon jó a Dr. Kelen Bőrfeszesítő! Én használom és tényleg jó!
2011. máj. 3. 20:42

imádom a naplódat, imádtam a cikkedet is:) a módszered meglehetősen hasonlít az enyémre, de én még kicsiben csinálom, még csak -8,5 kg-nál tartok, de már ez is remek:))) bámulatos az, ahogy hozzáállsz a dologhoz, és hidd el, csinos vagy és vékony:)


még anniyt kérdeznék, hogy ha használtál vmilyen bőrfeszesítőt, mi volt az?

2011. máj. 3. 20:05
Szia4 Én csak 26kg-ot fogytam de iszonyatosan kinyúlt a bőröm. Te hogy állsz ezzel?
83. 9c1b9b7ead (válaszként erre: 68. - Cukornádkisasszony)
2011. máj. 3. 19:23

Kedves Cukornádkiassszony! Profi a cikked, minden szavával egyetértek! Megint egy bizonyíték: akaraterővel, kitartással és mértékkel meg lehet csinálni. :-)Érdekes, hogy a "mérték" fogalmát a fogyasztói társadalom emberei már nem igen ismerik... Mindenki kérdezi: mérték, de mennyire? Anyáink tudták: annyira, hogy ne légy éhes, de ne is edd magad dugig. Mértékkel lehet kóstolni, és persze a megfelelő időben. Külön öröm olvasni, hogy nem egyfajta speckó diétától karcsúsodtál ilyen bombázóvá, hanem a legkézenfekvőbb megoldást választottad: életmódváltás.

Minden elismerésem!!!!!

2011. máj. 3. 18:48
Én is gratulálok és nagyon irigyellek az akaraterődért.
2011. máj. 3. 18:20

Gratulálok minden elismerésem!

És köszi a cikket nagyon jó!

80. zena01
2011. máj. 3. 17:22
Köszi, sokat segítettél!
79. 37979960d3 (válaszként erre: 68. - Cukornádkisasszony)
2011. máj. 3. 17:18
Köszi a kiegészítést ☺
78. d'moni
2011. máj. 3. 16:53

Én is csak gratulálni tudok, ez az, amire mindenki vágyik, leadni a kilókat. Nekem is sokszor megzavarták a "fogyókúrámat" akik azt mondták, hogy miért akarok fogyni, én úgy is nehéz csontozatú vagyok, meg úgysem sikerül és hittem nekik, de most pár hete én is elszántam magam és le szeretnék fogyni. Zavar, hogy semmi nem jön rám. 20 kg amit le szeretnék adni. Vettem nagy labdát is, edzek minden nap és odafigyelek a táplálkozásra és persze sok lúgos ásványvizet iszom. Még emlékszem a vékony énemre, fantasztikusan éreztem magam, minden jól állt rajtam és ráadásul magas vagyok, ezért feltűnő is, amit én élvezek, vagyis élveznék, ha le tudnék fogyni mostanság, de nem adom fel. Erőt merítettem az írásodból is és elszántam magam végleg.

Még egyszer gratula!

2011. máj. 3. 16:25

Gratulálok!!!Azt hiszem ezzel példát mutatsz és erőt adsz nagyon sok embernek,többek közt nekem is :) Én is szeretnék kb 40 kilót leadni és azt hiszem most rájöttem,hogy lehetséges koplalás nélkül is :)Régen is fogyóztam,de sose fogytam,mert gond van az inzulinommal és ez meggátolta a fogyást,de már arra is szedek gyógyszert,így tuti sikerülni fog :)

Mégegyszer minden elismerésem és tiszteletem a tiéd!!!!

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook