Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Lefogytam 42 kg-ot, de hogy bírtam magam rávenni? fórum

Lefogytam 42 kg-ot, de hogy bírtam magam rávenni? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Lefogytam 42 kg-ot, de hogy bírtam magam rávenni?

1 2 3 4 5 6 7 8 9
166. 13d03718f8 (válaszként erre: 165. - Shila)
2011. máj. 19. 10:22

Lájkolom írásod minden sorát!!

Igazad van, hajrá csajok: megcsináljuk!!!!!!!!!!

165. Shila
2011. máj. 19. 08:22

OKE FOGYOZOK!!!

Gyenge noszemelyek! :D Nincs nyafogas,nincs kifogas es "en ezt nem tudom megcsinalni" ...meg "de jo neked" !!! NEEEM! Nem jo neki! Neki is szar volt,o is gyenge lepkefing volt,mint ahogy most te! Szoval emeld fel a popod es tegyel erte! Nem adjak a sikert ingyen! Legalabbis ,ha ingyen adnak,nem siker lenne a neve :DDD


Eloszor is,ha AKAROD, ugy ertem igazan akarod,vagyis ha eljott a "bekattanas" ,ahogy mi mar hivjuk,itt a fogyis vilagban,akkor jo uton haladsz. Ha kifogasokat gyartasz,akkor menj vissza a hutohoz es egyel meg egy nagy adag sutit,vagy fagyit,vagy mittomen! :D Es ne irigykedj a masikon! Mert o sem attol fogyott,hogy gyenge volt!


Figyeljetek!

Nincsen semmi ordongosseg ebben. Par gondolat,jotanacs! Ha nem akarsz igazan fogyni,akkor ne is vesztegesd ezzel a hozzaszolassal az idod,mert felesleges! :P


1, Eloszor is,ulj le egy papirral,ird le a sulyod,merd le magad centikben.


2, Dontsd el a celt! es indokold!----> Le akarok fogyni x kilot,mert:

...sorold fel! h egeszseges legyek,hogy ne kelljen szegyenkeznem,hogy elerjem egyszer az eletemben,amit akarok,mert en dontok,hogy mit eszek meg es mennyire vagyok lusta,tehetelen...mert meg sokaig akarok jatszani a gyerekeimmel,mert fel akarom oket nevelni es nem akarok agyhoz kotott beteg ember lenni!... Legyenek erveid!


3, Ha sosem voltal vekony,az nem kifogas! MOST LESZEL! Nincsenek kover genek,vannak viszont "akarat" genek! Neked olyan nincs? Akkor kuzdj erte! Fejlessz ki magadban olyat!

Nem lesz jobb majd elmondani,ha kemeny munkaval adtad le a felesleged? :D Lehet sosem leszel olyan vekony,mint azok a gilisztanak lefogyasztott modellek,de kit erdekel? Csak legyunk normal sulyuak legalabb! Senkinek nem tetszenek a piszkafak! Nok vagyunk,nem ruhafogasok!


4, Ne tuzz ki irrealis celokat,ha megvan az elso nagy szulyveszteseg szama,azt eloszor ird le aprobb celokban! PL egy honap alatt lefogyok 2kg-ot...ez konnyu...meglesz az elso sikerelmeny es azutan mar konnyu lesz,lesz motivaciod!

Kicsi celokat konnyu elerni..es sok kicsibol lesz egyszer csak a nagy szam!

NE NAGYBAN GONDOLKOZZ! Sok kicsiben!


5, Szedd ossze az agyad! Szerinted mit csinalsz rosszul? Nem tudod? Keveset eszel,megis hizol? Na pont ezert! Lelassul az anyagcsered es a szervezet mindent elkezd orult mod tartalekolni,amint vegre a szadba raksz. Ne legy butus!

Egyel 3-4 orankent,de keveset! ERTED? KEVESET! En megfogadtam annak idejen az "egyen 4 orankent"! Es ettem,de adagokat am! :D Es csodalkoztam ,hogy nem fogytam! Mondom keveseeeet! Par falatot... nincs az a bendo,ami par falat kaja utan es egy nagy pohar viz utan meg farkasehseget erez! ERTED? Nincs habzsi-dozsi! MERTEK VAN!!!



6, NE NASSOLJ! EGYEL! ULJ le ,joizuen edd meg azt a par falatot! IGEN,etelt,ne szemetet,chipset,edesseget. Probalj meg minosegi etelt venni magadhoz,ami valoban energiat ad a testednek,nem csak feltolja az inzulinod az egekbe,hogy aztan egy ora mulva lezuhanjon es ismet farkasehseg gyotorjon!


6, IGYAL SOKAT! Na de nem cukros lottyoket! Tiszta vizet! Ne bubisat,ha meg csak egy bubis is,az is felpuffaszt! Nincs szuksegunk a gazra a testunknek,vilagos?

(sok ivasan ertem azt,h ne 2 litert..az hulyeseg! az max eleg egy 40kgos embernek! Testsulyod minden 20 kg-ja 1 liter vizet igenyel a normalis funkciok ellatasahoz! MAGYARUL: ha 80 kg vagy,akkor bizony 4 l vizet kene becuppantanod naponta ahhoz,hogy egeszseges legy! Na kerdem en,ha bepuszilsz 4 lityo vizet,nem telitodik a gyomrod? De igen! Vagyis kevesebb hely marad a csokikanak,chipsnek! --->> na es most jon a kifogas! En nem birok annyit inni! Elfelejtem! stb. Az en technikam az,h minden pisi utan megiszok 2 pohar vizet! IGEN! KETTOT! igy nincs az az isten,h ne idd meg a napi adagod!


7, Hidd el,a 25. falatnak is ugyanolyan ize van,mint az elsonek! Szoval minek ennel meg egy egesz talca sutit? Valoban oromot okoz? Ha igen,ulj le es gondolkozz! Ez egy pillanatnyi orom az inzulin miatt. Aztan meg buntudatod van! Naaa,sokra mentel vele...es 2 kg plusz..kiraly!!!

Kostold meg..elvezd az izet,aztan hagyd azoknak,akinek sutotted! A csaladodnak!


De igazabol az egyik elhagyhatatlan es legfontosabb tanacs: HIGGY MAGADBAN!!! Kit erdekel,ki mit mond? Ez a te tested,a te eleted! nehogy mar a masik jobban tudja,mint te,hogy ki vagy es mit tudsz megtenni!!!


Amire en rajottem,hogy valoban nem 1 honap alatt szedtem fel,amit felszedtem. miert is akarom leadni egy honap alatt? Kulonben is,akinek nagy sulyfeleslege van,annak jobb is lassan fogyni,kulonben logni fog a bore,mint a Sharpei kutyanak! Ugye nem akarsz 5 szammal nagyobb "ruhat viselni" meztelenul is?


Na akkor vege a nyavajgasnak,a kifogasok gyartasanak! Ha mar ma elkezded,egy nappal kozelebb jutsz a celodhoz!


MEG TUDOD CSINALNI? NAnaaaa h meg!

Hajra!


u.i., nem szemelyeskedesnek Venni egy sort sem! Ezek az en gondolataim es sajat peldaimon keresztul irtam. Atmentem rajta! Bar en sosem voltam tobb 72kg-nal,de azert,mert megalljt parancsoltam magamnak! Te is megteheted! Semmivel nem vagy rosszabb,vagy kevesebb,mint a tobbi. Szoval munkara fel ;)

164. cukornádkisasszony (válaszként erre: 10. - Ancsa 37)
2011. máj. 18. 22:31

A fő módszer pontosan ez amit írtál! Ha ez nem lett volna meg akkor nem tudom betartani azt hogy ne egyek már délután 6 óra után,semmit!!!!! És itt értem azt hogy még egy falat gyümölcsöt sem,egy korty teát sem semmit!!! Maximum csak sima víz(ásványvíz)! Ezért tudtam megállni azt hogy ne sóvárogjak,ez segített abban ha satgnáltam.......ez segített abban mikor megálljt tudtam parancsolni magamnak hogy ne egy tepsi sütit egyek,hnaem csak 2szeletet!!!!!

Mindig mindent ettem ugyan úgy mint azelőtt csak mértékkel! A pozitív gondolat már csak a fő siker kulcsa volt:)))

2011. máj. 12. 10:18

Sziasztok!

A gond ott van, hogy "fogyózik" valaki.

Az csak bizonyos idöszakra szól, de ha vége van, akkor visszatér az étvágy. Ènis próbáltam shake-l, bogyókkal, konkrét diétákkal, de mindig feladtam.

Nekem a kezdö lökést az adta, hogy februárban rosszul lettem, utána nem tudtam kávét inni (elötte napi 4-5-öt ittam tejjel, cukorral, tejszinhabbal) már ettöl beindult a fogyásom. Megörültem neki, igy elkezdtem tudatosabban keveset enni. Nem a kaját válogattam meg, hanem az adag nagyságát. Délelött eszek egy szendvicset, mellé 1 csokit (joghurtos, egyesével van csomagolva), ebédre egy tányér kaja-ami a hütöben van, delután 4-5 körül eszek egy szendvicset, vagy gyümölcsöt vagy joghurtot, es vége a napnak (kaja szempontjából)

Nekem fontos hogy mindennap mérlegre állok, mert ezzel tudom kontrollálni magamat.

Karácsonytól 8 kg minuszt mondhatok magaménak. :D

Èn sem mozogtam eddig, most gondolkozom rajta, hogy kellene, de a lusták táborába tartozom. :P

Ma 70 kg voltam kereken, 8 évvel ezelött voltam ennyi utoljára. Még 3 kg-t szeretnék fogyni, és megtartani az elért sulyt. Mindennap kisérletezem, mennyi kaja kell a megtartáshoz, mennyi a fogyáshoz. Egyszerüen nem érdekel, hogy egyek. Az elején azt mondogattam, hogy nem vagyok éhes, nincs étvágyam, és mindig egyre kevesebb kaja is elég. Nem foglalkoztat a kaja, másra koncentrálok.

Kitartäs mindenkinek és sok sikert. :D

162. cullinan (válaszként erre: 140. - Anna19650924)
2011. máj. 11. 19:41

Meg lehet szokni a nem evést, és az édesség mellőzését hosszabb ideig???

nem értem, hogy lehet hónapokig visszafogni az evést!

Nekem csak 5 kg kellene megszabadulni, de olyan gyenge vagyok, egy nap megy, másnap már bekapok valami olyat, amit nem szabadna!

2011. máj. 11. 18:13

Szia!

Nagyon köszönöm Neked ezt a cikket és gratulálok a fogyáshoz.

Hihetetlenül bénának érzem magamat hozzád képest, mert én csak 10 kg-tól szeretnék megszabadulni, de már vagy 3 éve:) És nem hogy fogytam, de még híztam is hozzá plusz 5-öt. Mondjuk azért, mert sokszor túl ettem magamat, vagy ha szomorú voltam, akkor legalább a finom falatok által boldogabbnak éreztem magamat. Aztán persze jött a bűntudat. Nem tudom hogy csináltad, de én van, hogy legszívesebben sírnék, amikor a párom előttem eszi a finomabbnál finomabb falatokat és tudom, hogy ő nemcsak, hogy nem hízik semmitől, de van, hogy még fogy is. Engem ez kikészít.

Hihetetlenül nagy akaraterő kellhetett a fogyásodhoz.

Még most sem tudom elhinni, hogy nekem sikerülhet, de megpróbálom. Mindenesetre ez a "titokban fogyózni" dolog nagyon tetszik.

Nem kell magyarázkodni és nem nézik ki a finom falatokat sem a szádból, azzal a gondolattal, hogy na:"ő fogyózik, hiszen édességet eszik" vagy ilyesmik. Magyarul, ha esetleg kudarcot is vallok, akkor azt titokban teszem.

Sok sikert kívánok ennek a szép súlynak a tartásához!

2011. máj. 10. 20:27
Gratulálok!
159. anitram001 (válaszként erre: 11. - Sztolyka)
2011. máj. 10. 20:26
Én is kíváncsi vagyok.....
2011. máj. 10. 15:39

Szia!

Gratulálok a kitartásodhoz,hát mit ne mondjak meg lett az eredménye!!Csini vagy!

Én is tegnap kezdtem fogyózni,de a soraid olvasása után úgy érzem kitartó leszek,és igenis le fogok fogyni!Köszi a cikket,nekem sokat segített.

ÜDV:M:)

157. ArnoldSchwarzenegger (válaszként erre: 156. - Judit2626)
2011. máj. 10. 12:33

A tempós séta sokkal jobb kezdés, főleg magas súlynál. Ahogy a te példád is mutatja, lehet vele szép eredményeket elérni.


A futás, még ha bírja is szuflával valaki háromszor megterhelőbb az ízületeknek és nagyon nem mindegy, hogy az emberen 2-3 vagy 20-30 kiló plusz van. Az ízületkopás alamuszi dolog, jobb elkerülni.

156. judit2626 (válaszként erre: 151. - 8dfb5b40b2)
2011. máj. 10. 12:12
Szia! Én nagyon sokat sétáltam! 95kg voltam! Nem fáradtam el és még jól is esett. Most a második gyerek után újra meghíztam és újra fogyózok bár most 75kg-ról indultam. Ma 69 vagyok. És most is csak sétálok a babámmal napi 1 órát!
2011. máj. 10. 09:57

Kedves Dóri! (cukornád kisasszony)


GRATULÁLOK!!! Köszönöm azok nevében is akik majdan hasznát veszik a leírt történetednek. Megköszönöm,h meg osztottad a fogyni vágyókkal.


Kivánom,h őrítd meg az álom súlyodat,jó egészséget,boldog családi életet kivánok sok-sok szeretettel:egy Dédike

154. anita74
2011. máj. 9. 15:11

Szia!!

Nagyon csini lettél, kb. én is így nézek ki sajnos, két szülés után én is csak ettem itthon a jókat!!Nagyon szép vagy!!Szeretnék én is ilyen lenni, meg még a két kisfiammal jókat focizni!!Muszáj lesz, most már tényleg....az a baj, én is a kifogásokat keresem....

Hol lehet a naplódat megtalálni, mert nekem nem sikerült??Én is megpróbálom újra...

na meg ezt az esti nem evést én is bevezetem...

Köszi a soraidat..

Üdv. Anita

153. 8dfb5b40b2 (válaszként erre: 152. - Sagievi)
2011. máj. 9. 13:30
Én mindig fogyózok!De ez csak szöveg.A párom azt mondja minek fogynál nekem így kellesz ahogy vagy.jobb lenne ha szekálna mert akkor tetszeni akarnék neki.Anyósom pedig gúnyosan kinevet és teszi a megjegyzéseket és elmegy a kedvem az egésztől.
152. sagievi (válaszként erre: 151. - 8dfb5b40b2)
2011. máj. 9. 13:26
Rohadt nehéz nem enni még egy sütit vagy még pár kocka csokit. Hidd el,nekem se mindig sikerül. Én 96 kg-ra híztam és férjem sokat szekált, hogy már megint rágcsálok. Én folyton ettem valamit, pláne este. Ehhez képest ma sokkal kevesebbet eszem és ha süti is van, akkor inkább kevesebb kaját eszem, hogy nassolhassak. Zöld teát igyál, az éhségűző és segíti a fogyást. Higgy magadban és menni fog. Képzeld el, hogy könnyebb lesz a mozgás, jobban állnak rajtad a ruhák stb.
151. 8dfb5b40b2 (válaszként erre: 150. - Sagievi)
2011. máj. 9. 13:03
Köszi a bizalmat remélem sikerül most nagyon kövér vagyok 118 kg így mozogni sem egyszerű de próbálkozok
150. sagievi (válaszként erre: 150. - Kincs79)
2011. máj. 9. 12:50
Szia! Ha magadban tényleg eldöntöd, hogy le fogsz fogyni,akkor hidd el sikerülni fog. Én is leadtam 22 kg-ot, sajnos 2 visszajött, de most újra fogyózom 4. napja. Nekem is mondták ám, hogy úgyis visszahízod meg úgysem fog sikerülni és lám, 2 éve lefogytam és tartom a súlyom (többé-kevésbé). Én a 90 napost csináltam végig. Eleinte nehéz volt persze átállni, de amikor az első hónap végén már 5 kg-val könnyebb voltam, óriási motivációt jelentett. És -15 kg-ig semmit se mozogtam. Hidd el, ha Te akarod, akkor le tudsz fogyni. Csak minden agyban dől el. Sok sikert kívánok Neked!
149. ArnoldSchwarzenegger (válaszként erre: 146. - Klarika5)
2011. máj. 8. 23:45

Azt hiszem pont az lenne a lényeg, hogy nem szabad magadat becsapni!


Valami erős ráhangolódás kérdése, hogy nagyobb legyen a karcsúság utáni vágyad, mint a kajai utáni.


Még nekem se sikerült, attól vagyok ilyen okos :D

148. Szisz24
2011. máj. 8. 21:34

Szia!

Gratulálok nagyon szép lettél!!!Én 30kg-ot fogytam és tényleg nem lehetetlen!Csak így tovább:))

2011. máj. 7. 15:37

Ez igen. Minden elismerésem a Tiéd.

Az elhatározásodé, az akaraterődé. Én még nem láttam ilyet soha a környezetemben.

Fantasztikusan nézel ki.

2011. máj. 7. 14:58

Istenem, ilyeneket olvasni! Nekem nem megy:(( Én nem tudom a fejemet becsapni: hogy ha éhes vagyok, vizet inni. Mint ha magamnak hazudnék. Az agyam tudja, hogy 6 után nem! Bírom fél 8-ig, és akkor semmi nem tarthat vissza: VALAMIT enni kell.

Meghajlok mindenki előtt, aki sikeres e téren!!!

2011. máj. 7. 14:05
Ekkora kitartást! Gratulálok. Nálunk a férjem fogyózik állandóan, én csak követem. De 42 kilót leadni nem semmi!
144. sitecom
2011. máj. 7. 11:32
nekem is több évbe került a több mint 40 kiló fogyás,de nagyon megérte!!:) öszintén gratulálok neked!!!!!!
143. Sunny1
2011. máj. 6. 16:49
Uh! Ezt mintha én írtam volna... Annyi különbséggel, hogy "csak" 23 kg volt rajtam feleslegesen. Januárban "álltam rá" én is a fogyásra, most -13 kg-nál járok. Tél elejére legkésőbb újra a régi leszek. Na, a lényeg: teljesen ugyanígy csinálom!
142. adri25
2011. máj. 6. 15:36
Szia . Gratulálok a fogyásodhoz.
2011. máj. 6. 12:32
Köszönöm, hogy megírtad ezt a cikket!! Erőt adtál!! Most én is igyekszem kitartani!! Igaz, én "csak" 86 kg-ról indulok (169cm vagyok) de 1 éve voltam 92 is, 2 éve pedig 70kg :S, szóval nekem az a célom, hogy ezt a 70kg-ot újra visszanyerjem!! Gratulálok Neked!! És nem utolsó sorban gyönyörű a kislányod:D!!!
2011. máj. 6. 08:33
Szia! Gratulálok a fogyásodhoz. Én is hasonló módon fogytam 47 kilót, csak én 134-ről indultam. Igaz én kezdetben szedtem éhségérzet csökkentőt, mert sajnos én nem igazán bírtam azt, hogy ne egyek, ha éhes vagyok. De mára már átalakult az életvitelem és már nincs szükségem az éhségcsökkentő segítségére.
2011. máj. 5. 19:53
Szia! Nagyon gratulálok!!!!!!!!!!!!!Nem könnyű az út ami mögötted van... Viszont ahogy visszaolvastam úgy látom rengeteg embernek adtál erőt! Nagyon jót tettél magadért és másokért is!!!!!!!!!! Kívánok neked nagyon jó egészséget!!!!!!!
138. aysa777
2011. máj. 5. 10:50
Csodálnivaló-a-kitartásod,gratulálok!!!:)Nagyon-csinos-lettél!!!:)A-cikk-meg-szuper,nagyon-sok-erőt-ad,lehet,hogy-ez-kellett,hogy-én-is-elhatározzam-magam!?:)
137. Shila (válaszként erre: 135. - Sziszikeccs)
2011. máj. 5. 10:43

Amit en kezdtem el alkalmazni,az a vizesuveget amit befogtam,mint a telefonom hordom magammal mindenfele...es hogy emlekezzek inni,minden pisiles utan megittam egy vagy 2 pohar vizet. Most mar nem kell,mert folyamatosan iszok,mar igenylem!


probald ki :)

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook