Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ki dobna le tényleg jelentős súlyfelesleget 2012-ben? fórum

Ki dobna le tényleg jelentős súlyfelesleget 2012-ben? (beszélgetős fórum)


61. Mandarin Tangó (válaszként erre: 60. - Mandarin Tangó)
2012. jan. 3. 12:03
értem=érted
60. Mandarin Tangó (válaszként erre: 59. - Trécsi)
2012. jan. 3. 12:02

Úgy értem, egy pilóta férfit? :))

Aztán minek az nekem, röpdös jobbra balra?! Van nekem tökéletes csinos férjecském. :D

2012. jan. 3. 12:01
Koszönöm szépen!Én szintén szorítok Neked , h ne kívánd a pilótát csak férfiba:)))
58. Mandarin Tangó (válaszként erre: 53. - Korteforma)
2012. jan. 3. 12:00
Ezt jól leírtad. Keményen betoltam esténként egy tábla csokit mindenféle nehézség nélkül. Egy zacskó keksz lement 8 óra munka alatt. Egyik kollégám asztalán fél éve áll egy doboz pilóta keksz és még nem fogyott el. Ő bezzeg ezzel is szenved. Nekem nem kéne 10 perc erre sem. Gumicukor, frutti, bonbon, ezekben utaztam a legtöbbet, meg pohárkrémekben, a munkahelyem mellett van egy kis büfé, ott remekelnek tiramisusat, málnásat. Hát idén még nem voltam náluk. :)
57. Mandarin Tangó (válaszként erre: 55. - Trécsi)
2012. jan. 3. 11:58
Drukkolok neked! :)
2012. jan. 3. 11:58
Milyen könnyű ezt így leírni...pedig mennyi munka volt mögötte...Alapjaiban ugyanazt tudom mondani, mint az előttem szólók...Cukor és fehér liszt 0.ha valaki nagyon komolyan veszi akkor kezdetekben még gyümit se...később lehet majd délig max. és ami nélkül nem ér semmit az egész, az a mozgás!Bármi és bármennyi, csak legyen!!
2012. jan. 3. 11:54
Sziasztok!)Én is csatlakoznék!Nekem dec. közepe fele kezdett el kattogni az agyam ezen, de mivel tudtam, h a karácsonyt nehezen lehet megúszni, ezért januárra programoztam.2011 áprilisban szültem a 3. gyermekem...Konkrétan nem volt tervben, ennek magyarázatául pont az idő tájékán kezdtem volna megelégedni az eddig elért eredményeimmel, de az élet közbeszólt.-20 kg-nál tartottam éppen:(amiből a fele visszajött ezáltal...Szóval majdnem h elöről kezdhetem:(Célom, h újra a kétszámjegyűekhez tartozzak!összességében -35 kg a cél...
2012. jan. 3. 11:48
Egyébként klassz, hogy benéztem ide, mert úgy is terveztem, folytatom idén is, új erővel. Nos, MOSTantól elkezdtem! :-)
53. korteforma (válaszként erre: 50. - Nana00)
2012. jan. 3. 11:47
Hosszú évek kemény munkája ez :D
52. korteforma (válaszként erre: 48. - Nana00)
2012. jan. 3. 11:46
Nyugodtan :-)
51. Mandarin Tangó (válaszként erre: 47. - Korteforma)
2012. jan. 3. 11:33
Igen, ez a tervem, és amikor nagyon jól betartom, akkor jön rám ez a türelmetlenségi érzés, persze nem akarom siettetni az életet, meg akarom élni minden pillanatát. :D
50. nana00 (válaszként erre: 47. - Korteforma)
2012. jan. 3. 11:32
Hát, tényleg jobb lenne ha pár nap alatt eltűnnének a felesleges kilók, de nem is pár nap alatt szedtük fel.
49. Mandarin Tangó (válaszként erre: 35. - Mannus20)
2012. jan. 3. 11:31

Neked is ajánlom Leslie Sansone 1 mile sétáját. Első nap folyik majd mindenhonnan egy kis víz, de nem megterhelő. Más, mintha az utcán sétálnál, mert ott nem fogsz lendíteni, meg rohanni, de megalapozza a tavaszi kirándulásokhoz az erőnlétet.


Nagyon sok sikert!!!

48. nana00 (válaszként erre: 44. - Korteforma)
2012. jan. 3. 11:31

Köszönöm!

Ha nem bánod betettem a naplómba, hogy ne kelljen keresgélnem.

47. korteforma (válaszként erre: 45. - Mandarin Tangó)
2012. jan. 3. 11:29

Tudom, hogy gyorsabban szeretnél fogyni, de ha belegondolsz, min múlik néhány hónappal több idő? :)

Hidd el, minél lassabban fogysz, annál kevésbé jön vissza. Korábban 30 kg-t leadtam 4 hó alatt és pár hónap múlva már +10 kilóval voltam több.

Életmódot kell váltani és nem fogyókúrázni, ez a titka :)

46. Mandarin Tangó (válaszként erre: 37. - Szilvásgombóc88)
2012. jan. 3. 11:28

Leslie Sansone mérföldes sétái? Azt sokan szeretik, jó hangulatú, nem megerőltető.

Tavasszal én is szeretnék görkorit. :)

45. Mandarin Tangó (válaszként erre: 44. - Korteforma)
2012. jan. 3. 11:20
Szuper vagy, ez tökéletes reform életmód, teljesen egyetértek minden szavával. Csak ne 7-8 hónap alatt menne le a 20 kg. Örülnék, ha 3 nap elég lenne...:DDD
2012. jan. 3. 11:08

A kezdetek.... :)


REGGELI:

- 5-6 dkg kenyér (graham, teljes kiőrlésű, wolkorn, barna, de semmikép se fehér kenyér),

- light margarin

- sonka, párizsi, májkrém, olykor tonhal konzerv, szalámi (utóbbiak jobban hizlalnak de sonkán se lehet hónapokon át élni)

- tejeskávé max 1 dl tejjel, édesítőszerrel


TÍZÓRAI:

- gyümölcs/cukormentes joghurt/cukormentes tejberizs/korpovit keksz/cukormentes puding,ha édességre vágytam


EBÉD:

- fél adag főtt étel. Minél több zöldséget érdemes enni, mert tésztán, rizsen és krumplin éhen lehet halni. Főzelékre fel :)


UZSONNA:

- hasonló a tízóraihoz, de pl. tejberizst inkább délelőtt ettem,mint du.


VACSORA:

- u.az, mint a reggeli, kivéve a tejeskávét.


Azt tudni kell, hogy a zsíros ételeket nem szerettem sose, olajban sülteket (pl. rántott hús, zöldség) is csak ritkán ettem, mert megterhelő a gyomromnak.


Amikre figyelek és figyeltem:

- Cukor helyett édesítőszer, gyümölcscukor

- Nem eszem fehér kenyeret, helyette rozs, graham, stb.

- Minél több zöldséget és gyümölcsöt érdemes fogyasztani.

- Legalább 1,5-2 liter víz naponta (ezt nem mindig tartom sajnos be..)


Egy idő után lassabban fogytam, és akkor elkezdtem írni, miket eszem. A kalóriát is elkezdtem egy időben számolni épp emiatt.


Mozgásra nagyon nehezen szántam és szánom is el magam. Az biztos, hogy amikor mozogtam (50-60 perc intenzívebb séta legalább heti 3-szor, aztán eljártam egy rövid időre konditerembe is) jobb volt az emésztésem, energikusabb voltam. A konditermes időszaknál a fogyás is jobban ment. Ó, és a bőrnek egyértelműen jó! :)


Ha van kérdésetek, szívesen segítek!

2012. jan. 3. 11:07

Sziasztok!


Csatlakozhatok?

Nekem is pöttyet kerekedik a szemem, amikor valaki 57 kg-san áll neki fogyizni, és 5 kg-t akar leadni. És a tökéletes alakját bikinibe bújtatva tesz fel fogyi kezdő fotót. Hát ha én bikinibe öltöznék, kifutnátok a világból.


Én 26 kg-t akarok leadni, december 31-én kezdtem, fél kiló ment le, de elszánt vagyok ezúttal. Szigorú diétákat nem kezdek, csak a liszt és a cukor tilos, meg persze amiben ez van és a késői zabálás.

42. szilvásgombóc88 (válaszként erre: 38. - Nana00)
2012. jan. 3. 10:56
:D :D Az lehet h nekem is elvenné a kedvem :P
41. szilvásgombóc88 (válaszként erre: 39. - Korteforma)
2012. jan. 3. 10:55
Engem is nagyon érdekel, hogy neked mi vált be :)
40. nana00 (válaszként erre: 39. - Korteforma)
2012. jan. 3. 10:51

Szia!

Engem érdekel a titkod. :)

39. korteforma (válaszként erre: 1. - Szilvásgombóc88)
2012. jan. 3. 10:48

Tavaly 20 kg-t adtam le 7-8 hónap alatt és 4 hónap alatt nem szedtem vissza belőle :)


Nekem az vált be, hogy életmódot váltottam.


Most újra folytatni akarom és a cél még 25 kg leadása.


Akit érdekel, szívesen megosztom, hogy étkeztem.

38. nana00 (válaszként erre: 37. - Szilvásgombóc88)
2012. jan. 3. 10:45
Próbáld ki! Csak akkor tudod meg, hogy jó-e. Engem nem tudnál rávenni, mert első próbálkozásomnál sikeresen eltörtem a lábam. :) Ez persze az én bénaságom volt, mert nekimentem egy fának. :DDD
2012. jan. 3. 10:35

A séta szerintem is nagyon jó lehet! Észrevétlenül hozzászoktat a mozgáshoz. Az tuti, hogy olyan mozgásformát kell találni, ami örömet okoz. Nekem majd ez lenne a célom, de ahhoz hogy ilyesmit csináljak (jóga, tánc, vagy zumba - még mielőtt meghíztam, azt imádtam) kell az a pár kiló mínusz :)

Ma én két sajtlit ettem reggelire. Próbálok minél kevesebb szénhidrátot enni. Délután vizsgázok, biztos elég ideges leszek, szóval remélem nem leszek éhes (nem szoktam az lenni ilyenkor).


Mannus, nagyon megértem, amit mondasz. Én is utálom ezt az érzést, ezért is nem bírom betenni egyelőre a lábam egy fitnessterembe sem... addig jó lesz itthon.


Tavasszal úgy szeretnék egy görkorit! Szerintetek az jó? Bár ha ennyire nem lesz hó, akkor most is vehetnék egyet. :) Csak a végén még összetörném magam itt Budapesten a betondzsungelben :)

36. mese (válaszként erre: 35. - Mannus20)
2012. jan. 3. 09:54

próbálkoztál már a sétával? például ha elintézni valód van, és ki kell mozdulnod, gyalog teszed meg a távot, stb.

Nekem a séta mindig bevált, és alapvetően én is elég nehezen tudom rávenni magam a mozgásra, de ez nálam mindig bejön.

2012. jan. 3. 02:30

Sziasztok,kicsit késő van de én is csatlakoznék! :)

Nagyon sokat kell nekem is leadnom.Egyenlőre azt tűztem ki célul hogy két-számjegyű legyen a súlyom 2012-ben,de összességében vagy 30-40kilót le kell fogynom,ha ez idén lemenne én lennék a legboldogabb.

Nekem a mozgás a legnehezebb,van amikor szuperül megy,de sokszor nem tudom rávenni magam és kész kín szenvedés...:)Próbáltam már barátnőkkel stb tornázni bicajozni de gondolhatjátok... más két hatvankilóssal tekerni,amikor az én súlyom kitesz két embert.....:(

34. 5427edee11 (válaszként erre: 28. - Mese)
2012. jan. 3. 01:14
Jó az!! Egy időben én is sokat gyalogoltam!
33. dee (válaszként erre: 1. - Szilvásgombóc88)
2012. jan. 3. 01:14
Ajajjj terveim nekem is vannak, csak úgy,mint felesleges kilóim! :)
32. nana00
2012. jan. 3. 01:12

igazán nincs mit! Segítünk egymásnak!

Most megyek szundizni.

Jó éjt!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook