Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ki dobna le tényleg jelentős súlyfelesleget 2012-ben? fórum

Ki dobna le tényleg jelentős súlyfelesleget 2012-ben? (beszélgetős fórum)


2012. jan. 3. 14:55
Nekem szerencsére vagy sajnos nem kell semmit vásárolni. 65 kilótól 85 kilóig minden méret megtalálható a szekrényemben. Nem elnyűttek, merthogy folyamatosan híztam, fogytam, híztam, fogytam, híztam, híztam, híztam.
120. Lexibaba (válaszként erre: 119. - Mandarin Tangó)
2012. jan. 3. 14:54

De édes vagy :D

Nem rossz ötlet :D

Nyárra megveszem a legtutibb nacit!!! :D

Június 23-án leszek 22 ^^

Meglepem magam egy nacival ^^

119. Mandarin Tangó (válaszként erre: 117. - Lexibaba)
2012. jan. 3. 14:51
Persely elő vagy egy kis doboz, dobj bele minden nap 20 forintot és mire a végére érsz, meglesz a naci ára...fél év alatt 3650 forint. :)
2012. jan. 3. 14:51

Mielött mondanátok, hogy de akkor még kicsi voltam... Én 13 évesen, már 163 cm voltam , 14 évesen már 171 cm

Jelenleg 172 cm .oO.

2012. jan. 3. 14:49

Az a baj, hogy mikor én meghíztam az 14 éves koromban történt... 52 kg-ról, 75kg-ra híztam 3 hónap alatt ... nassolás... -.-"



És csak a fenekemre szinte...



Volt egy két sztrecs nacim, de magamra erőltettem, mikor egy két fogyót abbahagytam és visszahíztam és kinyúltak. Hugom régi megunt naciját hordom legszivesebben... :$


De akarok, egy cuki sajátot... *.*


Szeretnééék .OO.

116. Mandarin Tangó (válaszként erre: 115. - Lexibaba)
2012. jan. 3. 14:46
Kihízott régi cuki darabok nincsenek elpakolva mélyen a szekrénybe? :)
115. Lexibaba (válaszként erre: 112. - Mandarin Tangó)
2012. jan. 3. 14:40

Most felsőt vettem magamnak, meg pulcsit :)

Nacit majd csak akkor ha legalább 58 kg leszek :D


Elszoktam mostmár csomagoltatni :)

Meg salit rendelek, nem orbitális méretű hús tálat :D


Pici nacit akarooook!!!!! :D

114. Trécsi
2012. jan. 3. 14:33

Ez is egy szuper oldal!Érdemes megnézni!


[link]

113. nana00 (válaszként erre: 77. - Mese)
2012. jan. 3. 14:29

Én is tudom miről beszélsz, mert 3 gyerekes család vagyunk, hatalmas törlesztővel, 1 keresetből.

Nagyon nehéz megoldani, tudom. Ráadásul 2 hónapja meghalt a nagymamám, és a papának is én főzök. Ő meg ugye a hagyományos "parasztkajákat" részesíti előnyben. De majd itt segítünk egymásnak j ötletekkel.

112. Mandarin Tangó (válaszként erre: 111. - Lexibaba)
2012. jan. 3. 14:28
Ha megjön az ösztöndíj, vegyél magadnak valami rucit vagy kozmetikumot, az nem hízlal. A rokonok jók, csomagoljanak be mindent, ami marad, és elosztod több napra, legalább nem kell főzni, vásárolni. :D
111. Lexibaba (válaszként erre: 100. - Mandarin Tangó)
2012. jan. 3. 14:22

Igen :)


Ezzel csak az a gond, hogy ha az ember hozzájut valami finomabb falathoz, pl rokonok meghívják ebédelni, vagy megjön az ösztöndíj, vagy párom meghívott kajolni, vagy nyáron dolgoztam és fagyi meg pizza napi dagaban ment, akkor az ember betankol az éhségesebb időkre is :D


És itt a böjtje :D

2012. jan. 3. 14:10
ÉN!!!!!!!!
109. Mandarin Tangó (válaszként erre: 108. - Mese)
2012. jan. 3. 14:05
Jól van, akkor megnyugodtam, nem olyan nagy a gond, mint ahogy lefestetted elsőre. :)
108. mese (válaszként erre: 94. - Mandarin Tangó)
2012. jan. 3. 13:58

huhh.. most az elmúlt két napom,az a szilveszteri maradékokból állt, amit egy évben egyszer eszek, és az a majonézes krumpli saláta, illetve a kocsonya.. meg virsli...


szóval ezt most ne nagyon számoljuk bele..:P

107. Trécsi
2012. jan. 3. 13:56

Én próbáltam már régebben az Atkinset, de ahogy ott levan írva napi 20g szénhidráttal nem bírod sokáig...Gyakorlatilag tojást meg csirkét ehetsz:)

Nekem teljesen leszívta az energiám:(egy sápadt, sétáló- mit sétáló???vánszorgó hulla voltam:)))

106. Mandarin Tangó (válaszként erre: 105. - Niitoo)
2012. jan. 3. 13:46

Szia, bővebben? :)

Mennyit szeretnél leadni? Már leadtál valamennyit, amit most meg szeretnél tartani?

105. Niitoo
2012. jan. 3. 13:40
Úgy látom, ez a legaktívabb fórum. Hiába írtam én bárhova, nem nagyon írogatnak az emberek. Pedig jó lenne egy kis támogatás, mert szerintem úgy kicsit könnyebb a fogyás. Én nem akartam diétázni, mert félek, hogy visszajön az egész, de most úgy döntöttem, az Atkins-nek állok neki. Persze nem olyan szigorúan, mert elég durvákat olvastam a túlzott szénhidrát megvonás hátulütőiről. Valamelyikőtök csináltam már? Vagy épp csinálja az Atkins kúrát?
104. Mandarin Tangó (válaszként erre: 77. - Mese)
2012. jan. 3. 13:35

Nagyon elgondolkodtatott az, amit írtál, és nem hagy nyugodni. Gondolom egy nagyobb családban élsz, és nem te főzöl. Nos, amíg a szüleimmel éltem, nekem sem jutott eszembe sem az, hogy vegyek magamnak egy zacskó tönkölykenyeret, vagy szóljak anyunak, hogy ne zsírral főzzön. Nem egyszerű ez így.


De mostmár én vagyok a fő diktátor a családban, én vagyok a beszerző, a főzőkanál tulajdonos és a hűtőrendfenntartó is. Így azért másabb a téma.


Esetedben a kalóriákon úgy tudsz spórolni, hogy mértékkel étkezel, két szelet kenyér helyett egyet.

103. Trécsi
2012. jan. 3. 13:26
Sziasztok érkezők!Hajrá!!
102. Trécsi
2012. jan. 3. 13:25

Na igen, innen is meglehet közelíteni:)

Biztos , h Mkinek van olyan korszak az életében, amikorra azt tudja mondani, h na akkor jól csináltam, vagy ez vagy az volt és akkor sikerült..na ezeket próbáljuk meg felidézni..ez amolyan vonzás törvénye dolog...Bevizualizálni a kívánt súlyt, formát, hozzátársítania az az életérzést amit kivált belőlünk és ez is adja az

erőt.van egy ilyen könyv is!Hogyan érjük ezt el...mondjuk ott csak a kívánt alakkal kell "látni magunkakat"

2012. jan. 3. 13:22

nekem is szándékomban áll lefogyni sok kilót. gondoltam gyarapítom a tábort;)

nincs extra módszer, csak mozgás + egészségesebb étkezés

100. Mandarin Tangó (válaszként erre: 99. - Lexibaba)
2012. jan. 3. 13:19
Na a fősulis korszakomban nekem sem volt súlyproblémám, a borsófőzelék már ünnepi ebéd volt.
99. Lexibaba (válaszként erre: 98. - Mandarin Tangó)
2012. jan. 3. 13:17

jaj nincsmit :D


ezek nem olyan nagy dolgok :)


mondhatnék olyan csodadiétákat is, hogy nem volt pénzem egy héten tavaly elöttis novemberben és egy heti kajám, az reggeli ebéd vacsi vagy

1 zsemle volt margarinnal vagy

60 Ft-os tésztaleves


garantált fogyás :D


nekem azon a héten lement 7 kg!!


A pénzszűke is fogyaszt :)

2012. jan. 3. 13:12

Üdvözlet az újaknak, gyertek csak! :D

Lexibaba: köszi az ötleteket, remek, nagyon köszi!!!

2012. jan. 3. 13:09

Sziasztok!


Mindenkinek boldog új évet és kitartást!

Szeretnék én is csatlakozni.

Rajtam is 20-30 kg felesleg van!

Jó olvasni a hozzászólásokat, erőt ad!


Szép napot mindekinek!

96. 3cbcaf65ba (válaszként erre: 4. - Szilvásgombóc88)
2012. jan. 3. 13:01
SZIA Szilvásgombóc!Csatlakoznék hozzátok .Nekem 15-20kg fölöslegem van.Olvastam adtok egymásnak tanácsokat hogyan lehet diétásan elkészíteni az ételt.Igaz szerintem a pénztárcája mindenkinek egyre véknyabb lesz,de hátha sikeül nekünk is véknyulni.:)
95. Lexibaba (válaszként erre: 92. - Mandarin Tangó)
2012. jan. 3. 12:58

Igen angolul. Van vagy 6 évad fennt. De am hamar meglehet szokni a britt kiejtést. Meg nem nagy szókinccsel dolgoznak. :)


Én ezt néztem régen torna közben. Elrettentő. főleg mikor átkapcsolna amerikába, ahol egy már mozogni képtelen amerika üzen, hogy még most tegyen valamit... durva


Egyből gyorsabban tornázik az ember :D


[link] itt is vannak jó epizódok. Ezek magyarok. :) Ez egy másik sorozat :)

94. Mandarin Tangó (válaszként erre: 88. - Mese)
2012. jan. 3. 12:57
Azért megkérhetlek, hogy írd le, hogy mit és mennyit ettél az utóbbi két napban?
2012. jan. 3. 12:57
Azt se mondanák egészségesnek, de mkinek más vállik be.
92. Mandarin Tangó (válaszként erre: 84. - Lexibaba)
2012. jan. 3. 12:55

Minden szavaddal egyetértek. A lecsó nem hízlal amúgy, kivéve ha 2 evőkanál zsír az alapja.


Amit írsz, este megnézem. Angolul van?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook