Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Huszonévesen nagycsaládosként....? fórum

Huszonévesen nagycsaládosként....? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
2009. jún. 11. 21:29
Helló csajok! De jó,hogy szaporodtunk! :)
2009. jún. 11. 14:44
nem is tudom milyen jelző illene most erre ide...siralmas, borzalmas, vagy talán már meg se kell lepődni ezen, hogy ilyen van. Anyuéknál voltunk vas délu, a vezetékesen 2 v 3szor hívták őket a választással kapcsolatban, de azt hiszem, csak annyit kérdeztek, hogy voltak-e szavazni (automata volt és gombnyomással kellett válaszolni)
419. anaterra (válaszként erre: 418. - Ninike04)
2009. jún. 10. 19:45
Képzeljétek mi történt most velem? Vasárnap amikor volt az EP-választás az édesanyám telefonján egy bizonyos párt, du. 5-kor (tehát mág bőven kampánycsend idején), buzdította a páromat, hogy még véletelenül se felejtsen el rájuk szavazni. Hogy melyik párt végülis tök mindegy. A párom ezt frissibe elmesélte nekem, ezért hirtelen ötlettől vezérelve írtam egy észrevételt az Országos Választási Bizottságnak, mert mintha ez kampánycsend sértés lenne. Ma jött egy határozat, hogy elutasították a határozatot, miszerint az kampánycsend sértés lett volna. Mert nem nyújtottam be bizonyítékot. Azóta is lesek, hogy mi van? Én csak szemrevételeztem, és azon gondolkodom, miért nem küldtem be a telefont. A következő gondolatom az, hogy ha kampánycsensértés akkor mi van, történik-e bármi is. Véleményem szerint nem, akkor az egésznek mi értelme. Akkor ők minek vannak és akkor mennyire is törvényes egy választás? Inkább nem is gondolok bele, mert belefordul a gyomrom. Azt hiszem érik bennem a gondolat, hogy nem szavazok többet.
418. Ninike04 (válaszként erre: 417. - Anaterra)
2009. jún. 10. 09:56
jóóó neked.
417. anaterra (válaszként erre: 416. - Ninike04)
2009. jún. 10. 08:27
Több mint néha:)
2009. jún. 9. 21:19
Na de azért van mikor kizárnak a szobából hoyg készül a meglpoi-és tényleg készül is.-Néha csak nézek hogy milyen ügyik is tudnak lenni.Csak az a gond hogy ez néha van.
2009. jún. 9. 20:55

hasonlóak, hasonlóak...:)pedig még csak másfél és három és fél évesek.

pakolni azt nem...

Dominik mondja: anya te pakolj össze egyedül!

2009. jún. 9. 20:46

Hát nálunk már nagyok a nagyok,mégis egy rémálom a takarítás.(mondjuk én nem pakolom a játékaikat egyáltalán.nagyok már hogy én pakoljak helyettük.de van hogy órákig rimánkodok hogy szeretnék végre kitakarítani náluk is.Általában már a fenyegetés használ(majd én összeszedem és kirakom az utcára mások meg biztos örülnének neki)általában az első játék után pakolnak is,elég csak megfognom.

Viszont ha nem ülök melletük evésnél disznóól lesz a konyhában.

2009. jún. 9. 16:57
magamon, ... közben
412. anaterra (válaszként erre: 411. - Ninike04)
2009. jún. 9. 16:56
:) Tökéletesen meg tudlak érteni. Én már feladtam azon hitemet, hogy a nyáron rend lesz. Megcsinálom a konyhát, addig 2 szobát teljesen lepusztítanak. Majd lelkierőt veszek magamo, megcsinálom a két szobát, addig szétdúlják a konyhát, meg a kisszobát. De körben a bicska nyílik ki a zsebembe. Újra rend a konyhában + főzök. A házon szétbombázva. Akkor kezdek átmenni drasztikusba. Ekkor van az a pont, amikor már nem vagyok hajlandó takarítani. Lánynak kiadom napi parancsba, hogy tegyen rendet. A lány, meg a kicsi szerencsére bevonható a takarításba, de a középső pasim, olyan mint az apja, lába keresztbe és csodálja a rendrakókat.
2009. jún. 9. 10:10

Sziasztok

Hát igen az idegeinkre tudnak néha menni ám a lurkóink.

Én is azért örülök neki hogy havonta van szabad hétvégém(igaz ez sajna egy válásnak köszönhető)

ilyenkor már csak picurkám van itthon.

Múltkorában le voltam rajta döbbenve mennyire is más az mikor egy gyereke van csak az embernek.délre mindennel kész voltam,úgy hogy nem fáradtam, el.Most meg nincs lelki erőm hogy nekifogjak a tegnapi+a reggeli romok eltakarításának.És persze feleslegesen.Mert mikor hazajönnek az én drágáim 10 perc és nyoma sincs a munkámnak.


A nyár meg egy rámálom lesz.Szerintem felváltva szabadítom meg magam egy gyerkőctől(nagyi örömére)

410. anaterra (válaszként erre: 407. - Fbab8271ce)
2009. jún. 8. 21:31
Ezért cumi nekem a 3 hónap, míg nincs ovi. Még csak egy hét telt el, hogy mindenki itthon van, de idegzetem a padlón, de lesz a pincében is. Páromhoz már szólni se volt kedvem, mert ő meg jövő héten vizsgázik és gondoljátok mennyit segít nekem. Alapból sem szakad meg, de most aztán pláne. De most kivételesen vette a lapot. Elvitt két gyereket a helyi focimeccsre. Volt néhány órám levegőhöz jutni. Mondtam is neki, hogy ezt rendszeresítjük, ha nem akarja, hogy behülyüljek.
2009. jún. 8. 20:50
hát itt majd kérek tanácsot az ügyesebbektől, elvégre én csak 2 gyereket terelgetek...:)
408. Ninike04 (válaszként erre: 407. - Fbab8271ce)
2009. jún. 8. 20:39

Hát nálunk is már csak Ninikének kéne aludni délben.A 2 sulisnak már nem.De ha nekik nem nehogy már nekik keljen.Így marad a fennlét.

Larababácska hála alszik mikor fáradt.

majd augusztus közepén megint elkezdem szokatni az alváshoz Ninit.Tavaly is így voltunk.2 hét ovi előtt elég volt.

2009. jún. 8. 20:31

Előre félek az oviszünettől. Illetve utána az újrabeszoktatástól.

Olyan jó kis napirendünk lett mostanra.(ami persze a viharoknál, frontnál borul, de általában megvan)És most megint változik, mert biztos nem hagyja Dominik aludni a kisebbet déle, ő meg persze minek aludna el, ha itt a tesó!

406. anaterra (válaszként erre: 405. - Fbab8271ce)
2009. jún. 8. 15:00
::)))
2009. jún. 8. 11:57
Gyermekmentes nap? Hát én egy gyermekmentes reggelnek örülnék, mint régen, "amikor még fiatalok voltunk"...:)nem kellene 6kor v 7kor kelni, lustizhatnánk délig!:P
2009. jún. 8. 11:13

Hát igen nem egyszerű.

,mi maradunk a strandolásnál,a nagyiknál.Meg csinálunk magunknak is 1-2 nap gyerekmentes napot.és meglessz a nyár nekünk is oldva pihenésileg.

403. anaterra (válaszként erre: 402. - Ninike04)
2009. jún. 8. 11:05
Idáig mi sem mentünk, így egy kicsit félek tőle. Hisz 3 pici gyerek és a fél országot átutazzuk, nem tudom hogy fogják bírni.
2009. jún. 8. 10:36
De jóó nektek.mi nem megyünk sehova.
2009. jún. 8. 10:12
Mi öt napra megyünk, ennyi az üdülési csekk kerete. Megyünk Patcára, Katica-tanyára egy napra, utána Igalra 4 napra. Bv-s üdülő és elég olcsó és nagyon jó. Már alig várom:)
2009. jún. 8. 10:06

És merre mentek nyaralni? már ha nem titok:)

Rol nem nagyon tud majd több napra megszabadulni melóból, esetleg kétnaposra megyünk, meg persze vasárnaponként mindig csavargunk. Megyünk majd Bpre, Veszprémbe, Balcsira biztos, meg Ausztriába a burgi strandra, és szeretnék elmenni a Borostyán-tóhoz, mert ott még nem is voltam, és itt van egy köpésre(Vadása-tó mellett, az őrségben)

399. anaterra (válaszként erre: 398. - Fbab8271ce)
2009. jún. 8. 07:43
Szia! üdv a fedélzeten! Akkor tessék majd részletesen írni! 2 hét múlva megyünk nyaralni, várom mint a Messiást:)
2009. jún. 7. 22:57

Sziasztok!

Külön üdv ninikének!:)

Jó új neve(ke)t is látni itt!

Sokan jöttek, mentek, de páran kitartunk régóta!ugye csajok?

A héten majd bepótolom a lemaradásom, jobban ráérek!

397. Ninike04 (válaszként erre: 396. - Anaterra)
2009. jún. 7. 21:21

Hát az tényleg nagyon jó ha megértik egymást.Nálunk a két lány van így egymással.

A nagyfiam már nem.

Ugye a két lány mintha ikrek lennének.Egy kor,azonos játékok,barátok.Krisztián ráadásul elég határozott akaratos jellem,és ezt nem jól viselik a lányok.Főleg mivel uralkodni szeretne felettük.Viszont a kicsivel meg nagyon aranyos.Babusgatja,szeretgeti.

Ő akkor érzi jól magát mikor Janika is itt van nálunk.1 év van köztük(mint a lányok közt is)így akkor csend honol a házban.

396. anaterra (válaszként erre: 395. - Ninike04)
2009. jún. 7. 11:35
Az jó ha szeretik egymást. Minél nagyobb í család, annál nagyobb az összefogás. Én mindig arra tanítom őket, hogy egymást szeressék. A kicsi születésekor nagyon nagy volt a féltékenység,a középső gyerek részéről. De sokat dolgoztam azon, hogy szoros legyen köztük a kapocs. Ez végre sikerült. Kialakult a véd- és dacszövetség. Egymás nélkül nem tudnak létezni. Oviba is most egy csoportba kerültek, kórházba is együtt jártak kivizsgálásra, ugyanazon vizsgálatokon estek keresztül és ezek a dolgok nagyon jót tettek nekik. Mikor megsérülnek, azzal vígasztalják egymást (lány is), testvérem ne sírj és babusgatják egymást.
2009. jún. 7. 10:37

Hát mi is 2 éve döntöttük el hogy legyen közös.előtte nem is akartunk.

de nagyon örülök hogy így döntöttünk.

Igaz 1 évet vártunk míg a döntésből pocaklakó is lett.így majd 6 év a korkülömbség Larácska és Ninike között.És annyira szereti mind a kicsit.Babusgatja mind.

394. anaterra (válaszként erre: 393. - Ninike04)
2009. jún. 7. 09:56
Akkor öt gyerek! Szép:) Mi leragadtunk háromnál és szerintem már így is marad. Azt hiszem éppen elég:)
2009. jún. 7. 08:21

Hát igazából 2 fiú és 3 lány,Janika a párom nagyfia.Krisztián,Krisztina,Ninike az én srácaim.Larababa meg a közös.

De szerencsére nincs külömbség köztük.mi így vagyunk 1 család.

2009. jún. 7. 07:47
Köszi:) Te se panaszkodhatsz a gyerekeidre. Látom neked is van Janikád:) Igaz nekünk Janóka, de mégis csak János.Jól vettem ki a képek alapján, akkor 2 fiad és két lányod van?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook