Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Huszonévesen nagycsaládosként....? fórum

Huszonévesen nagycsaládosként....? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
301. anaterra (válaszként erre: 299. - Jázminka)
2009. ápr. 29. 14:03
szia, nálam ugyanez van a fiúkkal. Nem bírnak aludni.
2009. ápr. 29. 14:02
itt már van front!esik, kisüt, fúj , esik, vááááá
2009. ápr. 29. 13:55

Bocsi csajok,mennem kell,merta kisasszoony nem akar aludni.Olyan nyűgös,biztos jon a front!

Puszi!

2009. ápr. 29. 13:50
Anaterra:)Én is a két nagyobbra hittem, hogy ikrek! de látom van köztük egy év,de akkor azért gyorsan jött a második
297. Jázminka (válaszként erre: 295. - Fbab8271ce)
2009. ápr. 29. 13:50
Igen,az Tomi,a kisebbik.Útálja ha fényképezem őket,egyedül szeret csak pózolni.Ott besértődött a drágám...
296. Jázminka (válaszként erre: 293. - Anaterra)
2009. ápr. 29. 13:48
Köszi!A tieid is csodaszépek!
2009. ápr. 29. 13:48
sokszor első blikkre én se tudom melyik fia van Icának a képen! de milyen kis durcifej van a naplódban!:)
294. Jázminka (válaszként erre: 290. - Fbab8271ce)
2009. ápr. 29. 13:48
hajrá Zsu!
293. anaterra (válaszként erre: 291. - Jázminka)
2009. ápr. 29. 13:47
Bár nekem is mindig mondják, hogy ikrek, először a két nagyobbra, most már csak a fiúkra. Neked is nagyon aranyosak a gyerkőcök.
292. anaterra (válaszként erre: 290. - Fbab8271ce)
2009. ápr. 29. 13:46
Nagyon helyesek, húgica is biztos beleillene a társaságba:)
2009. ápr. 29. 13:44
Á,nem van köztük 22 hónap.
2009. ápr. 29. 13:44

akkor most majd én is benevezek egy kislányra!:) nem ér ám, hogy nekem csak két fiam van!

közben megnéztem képeket én is! aranyosak!

289. anaterra (válaszként erre: 288. - Jázminka)
2009. ápr. 29. 13:41
:) Most néztem a képeidet. Nálatok is ugyanaz az arány van, mint nálunk. Most lehet hogy hülyeséget kérdezek, de a fiúk ikrek, mert olyan egyformának tűnnek?
2009. ápr. 29. 13:39

Akkor neked is orgonasípjaid vannak! :)

Hála Istennek nálunk a hallásukkal nincs gond (remélem nem is lesz).Megkapták a prevenárt,sok fülfelszúrás és orrmandulaműtétek után a nagyfiam keveset beteg,a kisebbik elég sokat,de fülüket nem bántja a baci,viszont a kicsivel 6 hetes kora óta,mindent megtettünk,mégis sűrűn kell felszúrnia fülét,előzőleg vénással együtt 8 hétig kapott antibiotikumot,3 hét szünet,és kezdtük előlről.Kész vagyok.

287. anaterra (válaszként erre: 284. - Jázminka)
2009. ápr. 29. 13:35

5 1/2 a lányom: Enikő Zsófia

4 1/2 a nagyobbik fiam: János

3 éves: legifjabb: Márton Pál

286. anaterra (válaszként erre: 283. - Jázminka)
2009. ápr. 29. 13:34
Igen. Az ovival kezdődött minden. Akkor non-stop felsőlégúti fertőzése volt, majd alsó. Jött a tüdőgyulladás. De az ovónő folyamatosan panaszkodott, hogy nem stimmel az Encsi hallása, vigyem már el hallásvizsgálatra. Azóta kínlódunk. A legutolsó műtét használt abból a szempontból, hogy december óta nem volt beteg. A középső gyermekemnek is kivették tavaly októberben az orrmanduláját, hasonló okok miatt, így érdekes módon ő sem volt beteg. A kicsi most kezdte az óvodát és kezdi a folytonos betegeskedést. A hallása neki a jobb fülben mutatott problémát. Próbálom húzni vele, ameddig lehet. A lányomnál a tubus ellenére sem lett jobb a hallás. Nála sajnos a folyamatos középfülgyulladások, amikkel nem foglalkoztak, okozták a problémát+nátha, mint egy ördögi kör, amiből nem lehet szabadulni. Most kívételesen jó lett a hallásvizsgálat eredménye, de tavaly júniusban is volt jó, de ősszel kezdődik minden előlről. És ez még csak a lányom.
2009. ápr. 29. 13:34
sziasztok! vagyok én is!:)
2009. ápr. 29. 13:31
Mekkorák a törpjeid? Mármint hány évesek,nevük,....
283. Jázminka (válaszként erre: 280. - Anaterra)
2009. ápr. 29. 13:28

Látttad? Tök egyszerre írtunk!

Szóval nektek is kijár a rosszból!

A gyulladások miatt lett gond a hallásával?

282. anaterra (válaszként erre: 281. - Jázminka)
2009. ápr. 29. 13:28
:) Itt vagyok! Aranyos vagy:)
2009. ápr. 29. 13:27
Gyere anaterra,várunk!
280. anaterra (válaszként erre: 279. - Jázminka)
2009. ápr. 29. 13:27
Szia megjöttem!Látom nektek is van fül-orr-gégészeti probléma. A lányomnak van C-típusú vezetéses halláscsökkenése.2 éve vették ki az orrmanduláját, tavaly tubust ültettek a bal fülébe, a jobba nem tudtak, mert teljesen be volt gyulladva + megint kikotorták az orrjáratait. Allergiás náthája is van, emiatt nem akar jó lenni a hallása. A tubusban az a rossz, hogy fél év után kiesik. Nekünk 1 hónap múlva esedékes. De most megmondtam a dokinak, hogy több műtétet nem engedélyezek.
2009. ápr. 28. 21:23

Na,voltunk gigászaton Csészimmel,naná,hogy ordítot,feltisztulóban van a füle,de van genny mögötte.Baci nem tenyészett ki a tömény gennyből,a doki azt mondta,hogy már elölte őket az immunrendszere.A mandulaműtétről hallani sem akar,mert sok a kockázat ilyen pici orr-garatban,de a tubust talán beteszi,amikor teljesen meggyógyult.Ha most nem csinálnak semmit,viszem Pestre.

Amúgy jól vagyunk,megint elkezdtem a fogyókúrát (Norbisat).Egyszer már fogytam vele 21 kilót,de ez most olyan mintha meg sem történt volna...

Menni kéne futni,de az egyedül nem megy.Elég beszari vagyok :)Mert ugye csak este mikor leteszem a gyerekeket,akkor kéne menni.

Hajjjj! De rossz a kövéreknek!De ollllyan jó enni! De annnyira!Álmomban egy egész olimpiai csapatnak kellett lángost sütnöm,meg kolbász,szalonnát.... kikészít az éhség álmomban is ... :)Ez most elég vicces,de most,hogy a maradék kaját,amit a gyerekeim nem ettek meg,a kutyás tálba tettemmm a szívem szakadt meg :(

De ugye az méreg az ember lányának,ha megeszi!

Na, biztassatok!!!

Puszipuszipuszi!

2009. ápr. 27. 10:38
Anya vagy, feleség, és vezeted a háztartást is, nem elég fontos ez?Ott a három gyerkőc, őket nevelni, etetni kell játszani, foglalkozni velük, mi van ennél fontosabb?Nem akarok közhelyeket íni, mert tudom, igenis bele lehet néha fáradni a mindennapokba, de megunni nem lehet:)
2009. ápr. 27. 10:34

Igen, jó lenne több anyukával is beszélgetni, üzeni itt...

Páran benéztek, odébbálltak...:(

De nem baj, életben marad a fórum!:)ugye?

276. Jázminka (válaszként erre: 273. - Vkj77)
2009. ápr. 26. 21:27

Szia drága vkj77!

Igazán járhatnál sűrűbben is ám errre!Mi Zsuzsival teljesen magunkra maradtunk.

Kedves tőled,hogy néha benézel,de ollllyan jó lenne,ha velünk lennél te is! Ugye Zsu,egyetértünk?

275. Jázminka (válaszként erre: 274. - Fbab8271ce)
2009. ápr. 26. 21:25

Igen,a lappangás ennyi idő...

Én mindíg keresgélem a gyanús pöttyöket,de egyelőlre váratnak magukra...Azt sem bánnám,ha elkerülné őket.Nem vagyok felkészülve..:)

Mármintha erre fel lehetne készülni,na de na!

Néztem a képeid Zsu.olyan édesek a gyerekek!

Persze te is szép vagy :)

Na jó. a panaszírásból ennyit.

Megyek megmosom a puhány hab testem,aztán lehet,hogy elteszem magam holnapra.

Indul az ovi és a hétköznapok... Hogy mennyire gyorsan telik az idő,az hihetetlen! Mindíg arra eszmélek,hogy megint hétfő... aztán azon gondolkozom el,hogy milyen "fontos2 dolgot tettem a héten... és rájöttem,hogy semmit.Csak anya és feleség voltam megint.Meg néha szerető, bejárónő,mosónő,meg ami éppen kellett :)

De ez elég fontos nem? És rájövök: igen,fontos volt ez a hét is... :)

2009. ápr. 26. 15:32

Sziasztok!

Itt mindenfelé báránykák vannak:) Szombathelyen is járvány van és a környező falukban is sok felől hallom!

Amikor mondtam óvónőnek, h beteg, azt mondta, volt az oviban előtte kb 2 héttel bárányhimlős, szóval nagy valószínűséggel ott kapta el! Bálinton még mindig semmi, max egy hete van még, ha a lappangási időt nézem, 14-21 napot olvastam...

273. vkj77
2009. ápr. 25. 20:07
Sziasztok!Mindenkinek mihamarabbi gyógyulást!
2009. ápr. 25. 14:22

Ma reggel Tomi is belázasodott,szaladtam át anyósomékhoz érte.Kapott lázcsillapítót,már kutya baja.Legalábbis úgy tűnik.Remélem csak átmeneti "üzemzavar" volt nála :)

Kerestem a pöttyöket,hátha megkapta a himlőt,de eddig nem találtam semmit.

Kinél hogy jött ez elő? Zsu! Nálatok hogy jelentkezett a bárányhimlő???

❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook