Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Huszonévesen nagycsaládosként....? fórum

Huszonévesen nagycsaládosként....? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
511. babli
2009. nov. 4. 14:40

Sziasztok!

Csatlakozhatok hozzátok?Van ey 23 hónapos kislányom s most várom az ikreket akik szintén csajok,így nagy családosok leszünk:-)

Abba esetleg tudtok segíteni,hogy miket kell kitöltenem,hogy megkapjam az igazolványt?Azt tudom,hogy azt csak akkor lehet benyujtani ha a kicsik megszülettek:-)

Köszi előre is és remélem nem zavarok!


Üdv,Andi

2009. nov. 2. 09:13

sziasztok!

tegnap voltunk 7 és fél évesek Rolival...:)

jaaj, h megint jön ez a fránya "füles" időszak...nehéz lehet nagyon...szegény gyerkőcök...

509. anaterra (válaszként erre: 508. - Jázminka)
2009. nov. 1. 09:29

Szia!


Én már elkezdtem ott "dolgozni"! Nagyon szeretem. Köszönjük "jól vagyunk". Műteni kell a kicsit, mert süketebb mint a lány. Encsi füle hol jó, hol nem. MOst éppen nincsen begyulladva a füle. De ki tudja mi lesz jövő héten!

Gratulálok mindkettőhöz! Bár nekünk a 7. év valóban nehéz volt. Bár nrhézség mindig van, de van benne valami.

2009. okt. 31. 20:39

Sziasztok!!!

Hogy vannak a kis-nagycsaládos kedves "barátnőim"???

Nálunk ezerrel dívik a középfülgyulladás,2 hét múlva kezdek a csecsemő osztályon,(olyan jó érzés,hogy nagyon várnak vissza!!)

Közben azurammal 7 éves házasok lettünk,én meg mindemellett beléptem a harmincasok csapatűába,ami kicsit nyomasztó.Huszasnak jobb lenni... :(

De azért nem áll meg az idő!

Puszi!

507. anaterra (válaszként erre: 506. - Fbab8271ce)
2009. okt. 29. 11:12

:)

Annyira örülök neked/nektek!:)

Sok kitartást és boldogságot kívánok!

2009. okt. 29. 08:04

Sziasztok!

hát jó régen voltál anaterra, de örülök, hogy minden ok!

bizony, ma már 11hetes vagyok!

A fiaim 4 és 2 évesek lesznek, januári mindkettő. Dominik és Bálint. most pedig lesz egy tavaszi....hát, majd kiderül...:)

505. anaterra (válaszként erre: 500. - Fbab8271ce)
2009. okt. 28. 12:23

Bakker!


Húha de lemaradtam!Gratulálok!:)

Sunnyogva és lelapulva esedezek bocsánatotokért, de teljes az elhavazódás. Élvezem a munkám, a gyerekekkel való együttléteket és a kórházi gyakorlatot a gyerekosztályon. Kár hogy létszámstopp van ott. Sőt a Vám- és Pénzügyőrség most foglalta le a kórház papírjait. Kiváncsi leszek, mi lesz ebből.

Nagycsaládosok bővülünk::))

504. Sirga
2009. okt. 28. 08:30

Mesélj Magatokról, kérlek! Mekkorák a fiúk? Várják a kistesót? Hogy hívják őket? Milyenek?

Nálunk a nagyfiú már 16 éves, gimnazista. A kisebbik fiunk 13. De már Dorci is másodikas. :) A két fiú jóformán szóhoz se jut, mert a kishuguk végigdumálja a napot! Néha még álmában is beszél. xD Való igaz: unatkozni nincs időm, és hoxázni is csak ritkán tudok, de igyekszem egy kis időt lopni magamnak. ;)

2009. okt. 27. 13:35

sajna kicsit megállt itt az élet, pedig 3an 4 en jó sokáig elvoltunk, de hát akinek nagycsaládja van...:)megértem...

tényleg alig lépnek fel hoxára is a csajok, hiányzik ez a fórum, de örülök Neked!!!

2009. okt. 27. 13:32

igen, jó lenne egy kisszoknyás:)

de ha fiú lesz sem hagyjuk ott!!!:)

501. Sirga
2009. okt. 27. 13:17

Sziasztok!

Zsu! az egyik fórumon olvastam, hogy egyáltalán létezik ez is, és - gondoltam - itt a helyem! Igaz, már nem vagyok huszonéves, de én is akkor, 28 évesen lettem nagycsaládos - 8 éve. Látom, most várod a harmadikat. :) Nem olvastam vissza sokat: jól értelmezem, hogy 2 fiú anyukája vagy?(Abból gondolom, hogy ennyire lányt vártok. Ugyanígy voltunk!)

2009. okt. 24. 11:56
Sziasztok! beleléptem a 11. hétbe! 2 hét múlva megyek dokihoz, nem soká jön a uH is:) alig várom!
2009. okt. 16. 15:41

Az egész család kislányt várt, már elsőre is...másodikra még jobban. Hát most meg (pláne ha elmondom majd), biztos lányt várnak, akarnak:)

Az apjukról nem is beszélve.

Azt mondta: ne csodálkozzam, ha majd elsírja magát a szülőszobán...:)

Dominik előtt kaptunk egy nagy zsák ruhát Ausztriából... Egy kedves ismerősnek kint él a lánya, és a kislány unokája, a kinőtt babaruhákat nekünk ajándékozta. Meglepett akkor, hisz csak futó ismerősök voltunk (piacon vásárlónk volt).

A csomagban sok semleges ruha volt, de volt kislányos rózsaszín 56-62-es gyönyörűség is bőven. Eltettem, 4 éve a szekrényben várnak.... Tavaszi, nyári újszülött ruhák. Szóval a két januári fiamra sehogy se lett volna jó a sok ujjatlan ruha télen(mégha lányok lettek volna se, hisz tavaszi újszülött ruhák). Valami oka kellett, hogy legyen, hogy kaptuk!!!:DDD

Most pont jó lenne, május-júniusra az a sok szép darab, HA...

2009. okt. 16. 15:35

Az egész család kislányt várt, már elsőre is...másodikra még jobban. Hát most meg (pláne ha elmondom majd), biztos lányt várnak, akarnak:)

Az apjukról nem is beszélve.

Azt mondta: ne csodálkozzam, ha majd elsírja magát a szülőszobán...:)

Dominik előtt kaptunk egy nagy zsák ruhát Ausztriából... Egy kedves ismerősnek kint él a lánya, és a kislány unokája, a kinőtt babaruhákat nekünk ajándékozta. Meglepett akkor, hisz csak futó ismerősök voltunk (piacon vásárlónk volt).

A csomagban sok semleges ruha volt, de volt kislányos rózsaszín 56-62-es gyönyörűség is bőven. Eltettem, 4 éve a szekrényben várnak.... Tavaszi, nyári újszülött ruhák. Szóval a két januári fiamra sehogy se lett volna jó a sok ujjatlan ruha télen(mégha lányok lettek volna se, hisz tavaszi újszülött ruhák). Valami oka kellett, hogy legyen, hogy kaptuk!!!:DDD

Most pont jó lenne, május-júniusra az a sok szép darab, HA...

2009. okt. 16. 13:58

Úgy örülök,hogy írtál!

Persze,gondolom -és meg is értem,hogy a másik fórum sokkal jobb,hiszen csoda vár rátok,és megosztjátok egymással az élményeket!

Itt is ramaty idő van állandóan,és mi is bent vagyunk egész nap.Ha kimegyünk,max anyósomékig (2 házzal arrébb)vagy a buszmegállóba a fiúkért.

Csavarogni sincs kedvem,pedig mehetnénk,mert apánk hála Istennek dolgozik!!!

Kéne lassan beszerezni a karácsonyi ajándékokat,mert az a decemberi lóvéból egyszerre sok lesz.

Már az uramnak tudom mit veszek,a fiúknak bakugam kell,Jázi babakonyhát kap. Ó,képzeld! Az mondja az apjának :"édes apucitám" meg lehet zabálni!

Elénekli a boci-boci tarkát,és a sötét van,nem látok,gyere babám gyújtsál világot...

Be lehet szarni neki!

Ó Zsu! Én csak azt kívánom,hogy nagyon egészséges legyen,de ha kislányotok lesz,az egy csoda!! Meglátod mennyire "jobb" kislányosnak lenni! :)

Szóval a lábai előtt hever a kisasszonynak mindenki! :)

Pusza!

2009. okt. 13. 16:19

a májusi babás fórumot olvasgatom még...aztán most valahogy még a géphez ülni sincs kedvem, türelmem...főleg, ha ilyen f.sza idő van, legszívesebben a takaró alatt lennék(esetleg könyvet )olvasnék egész nap...fűtünk ezerrel, de muszáj néha kitennem a lábam a házból...hiszen a gyereket hozni-vinni kell oviba...:)

olyan szélvihar volt éjjel, meg még most is, higy hihetetlen

2009. okt. 13. 16:17
vagyok, Icám vagyok, de annyira keveset jössz, jöttök teljesen elment a kedvem az oldaltól:(
2009. okt. 13. 14:19

Nos,akkor én 1-2 hetente azért írok ide,ha nem bánjátok....:(

De ez aztán már tényleg a mindenség netovábbja,hogy itt már sehol senki!!!!

Akkor én most el vagyok hanyagolva???!!!!

Szép,mondhatom,csak én itt árván!

Naaa,valaki! Szépen kérlek!!!

2009. szept. 30. 14:00

Húha! Itt aztán megállt az élet!

Végre ide jutottam a géphez,gondoltam lesz mit visszaolvasni! Tévedtem.Mi van veletek csajok?

Zsu! Az Msn elszállt,úgyhogy vagy itt,vagy telcsit tudunk dumálni... néha.:)

Remélem mindenki jól van!?

Írjatok már!!!!!!

2009. szept. 21. 13:50

álomkóros kezdek lenni, mint első kettőnél, viszont hányinger(még) nincs, csak émelygés néha...

meg szédülök ezerrel...

2009. szept. 21. 12:51

Hahóóóóó!

Én itt vagyok,végre.A gép változatlanul szar,de én jól vagyok!

A gyerekeim imádják az ovit és sulit,mi meg a csajszikámmal csavargunk amikor csak lehet!

Zsu,remélem jól vagy! Nem bántja még a kicsi a nagyot??? :)

2009. szept. 19. 13:48
sziasztok anyukák! merre vagytok?mindenki magamra hagyott...?:(
2009. szept. 13. 08:30

két csíkom lett...:)

igen...

naplómban már vonalzót is csináltam ám ...

csak még aggódom, mert mióta van a net, annyi szörnyűséget olvastam...

2009. szept. 12. 21:50
Te Zsu! itt el sem mondod,hogy két csík az a két csík????
2009. szept. 8. 15:07

nagycsaládos anyukák, mindenkinek van dolga, látom...:)

épp ma akadtam ki egy fórumon, miszerint a nagycsaládosokat a gyerek nélküliek és az egy gyereket nevelők"tartják el" kérdésként volt feltéve a fórum címében....váááááááá

2009. szept. 2. 09:23

Szia mindenkinek!

Hol vagytok? Hogy vagytok?

2009. aug. 28. 10:58

sziasztok!

Mindenki ezerrel készül a tanévnyitókra, suli, ovi kezdésekre...?Öörülök, hogy Dominik már megkezdte:)

jövő héten sok új gyerkőc jön a csoportba, , de addigra Ő már újra belerázódik...:)

2009. aug. 27. 13:19
Rengeteget gondolkoztam, mit lenne érdemes tanulni, amíg itthon vagyok, mi az aminek később Tényleg hasznát tudom majd venni...és ugye olyan munka, amit gyerekek mellett is tudok majd csinálni. Mert senki nem fog helyettem vigyázni rájuk, vinni őket, menni értük, táppénzre menni, hááát nem egyszerű...
2009. aug. 27. 13:14
22 24 és hát most kicsit csúszunk(vártunk), hogy ne megint januári legyen a baba:) túl sok ünnep van egybe...szóval 26 és fél 27 éves leszek, ha pár hónapon belül két csíkot "produkálok"
482. anaterra (válaszként erre: 481. - Fbab8271ce)
2009. aug. 27. 11:49

Szia!


Ez egy nagyon jó hozzállás. Én 22 éves voltam az első gyerek születésénél, 23 a középsőnél és 25 a legkisebbnél. No persze nem ez a követendő példa, de nekem egészségügyi problémáim voltak, egyrészt nőgyógyászi, másrészt belgyógyászati, emiatt jöttek az "orgonasípok", olyan gyorsan.Pedig van diplomám, felsőfokú OKJ szociális asszisztensként, ennek ellenére kezdem majd a csecsemő- és gyermekápolót, mert rengeteget kínlódok a gyerekek egészségével. Nélkülük az egész semmit sem érne.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook